Grand Prix Seniorów E-Open 2016


 

 

 

Klasyfikacja Grand Prix Seniorów E-Open 2016

 

W klasyfikacji Grand Prix Seniorów E-Open uwzględniono turnieje:

1 - 2.04.2016, VI Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

2 - 16.04.2016, Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL RESOVIA - Grand Prix Seniorów PTT, Rzeszów

3 - 14.05.2016, Miodowe Grand Prix Seniorów PTT, Kluczbork

4 - 24.09.2016, "BAL 2016" - Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

5 - 22.10.2016, "Uskrzydlone" Grand Prix Seniorów PTT, Kraków

6 - 3.12.2016, Festiwal Tańca Towarzyskiego "eMika 2016" Turniej Finałowy Grand Prix Seniorów PTT, Tarnów

 

Dorośli II Latin Standard Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Dorośli II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Kórnik Rzeszów Kluczbork Gliwice Kraków Tarnów
E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op.
Pary nieklasyfikowane
1  Włoczewski Piotr  Dąbrowska Hanna  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań                           0   0   0  
2  Hałuszczak Mariusz  Błaszczak Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra   0                                  
3  Dudziak Radosław  Falewicz Ewelina  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań   0           0                      
4  Miszewski Hubert  Wojciechowska Karolina  CORTE TOP DANCE - Warszawa                                 0    

 

Top

 

 

Dorośli II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Kórnik Rzeszów Kluczbork Gliwice Kraków Tarnów
E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op.
Pary nieklasyfikowane
1  Hałuszczak Mariusz  Błaszczak Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra   0                                  

 

Top

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Kórnik Rzeszów Kluczbork Gliwice Kraków Tarnów
E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op.
1  Kacprzak Przemysław  Kaczmarek-Kacprzak Agnieszka  TANGO - Gdynia 252 57           57     57     36     45    
2  Nowak Rafał  Nowak Agnieszka  ST Krystian Krzemiński - BŁONIE 141 35     0     46     35     25          
Pary nieklasyfikowane
1  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 418                   68 81 41 69 0 31 67 0 61
2  Szkopiński Norbert  Szkopińska Izolda  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź 194 68           68           58          
3  Frydrych Piotr  Wieczorek-Stawicka Marta  CORTE TOP DANCE - Warszawa 149                   46     47     56    
4  Bareła Jarosław  Wieczorek-Bareła Monika  ST Krystian Krzemiński - BŁONIE 81 46           35                      

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Kórnik Rzeszów Kluczbork Gliwice Kraków Tarnów
E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op.
1  Kacprzak Przemysław  Kaczmarek-Kacprzak Agnieszka  TANGO - Gdynia 300 58           57     67 50   68     0    
2  Nowak Rafał  Nowak Agnieszka  ST Krystian Krzemiński - BŁONIE 151 25     0     46     45     35          
Pary nieklasyfikowane
1  Szkopiński Norbert  Szkopińska Izolda  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź 161 47           68           46          
2  Lichocki Tomasz  Lichocka Joanna  STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra 119 69 50                                
3  Frydrych Piotr  Wieczorek-Stawicka Marta  CORTE TOP DANCE - Warszawa 113                   56     57     0    
4  Bareła Jarosław  Wieczorek-Bareła Monika  ST Krystian Krzemiński - BŁONIE 71 36           35                      

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Kórnik Rzeszów Kluczbork Gliwice Kraków Tarnów
E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op.
1  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań 549 62 31   48 51 40 59 32 30 48 32   51 32     22 11
2  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  TABOR - Jelenia Góra 537 73 85         70 43         73   66   71 56
3  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  ST. KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 366 51     70     48 20   37 21   40 10   59 10  
4  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 226 23     59     37     59           48    
Pary nieklasyfikowane
1  Kacprzak Dariusz  Kacprzak Joanna  ST Krystian Krzemiński - BŁONIE 202                   70     62     70    
2  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław 78 29                 26     23          
3  Gontaszewski Wojciech  Juszczyk-Gontaszewska Marzena  SzT eMiKa - Tarnów 75                   20     29     26    
4  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana  CHARLESTON - Kielce 64       37                 17   10      
5  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 60 40                   10 10            
6  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 58 10                       11     37    
7  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło 40       20                       20    
8  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra 37 17           20                      
9  Polanowski Paweł  Grabowska-Polanowska Beata  FANTAZJA - Kraków 26       26                            
10  Dębicki Jarosław  Kobzarska-Bar Barbara  PIETRZYK - Wrocław 26             26                      
11  Cieplicki Władysław  Nieścior Dorota  ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól 11 11                                  
12  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce 10                         10          

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Kórnik Rzeszów Kluczbork Gliwice Kraków Tarnów
E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op.
1  Zaborowski Roman  Kubalska Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 564 74 25 14 74   10 60 11 11 58 43 12 61 20   50 41  
2  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  TABOR - Jelenia Góra 224 63 12         49           39     61    
3  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  ST. KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 151 11     17     21     47     16     39    
4  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 102 17     17     15     36           17    
Pary nieklasyfikowane
1  Kępczyński Andrzej  Kępczyńska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 213                   69     72     72    
2  Damski Bartłomiej  Damska Agnieszka  ST Krystian Krzemiński - BŁONIE 198 24 10   52 31   71 10                    
3  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  ST Krystian Krzemiński - BŁONIE 130 17     63                 50          
4  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość 125       30 20               28     17 30  
5  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana  CHARLESTON - Kielce 73       41                 22   10      
6  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 72 52                   10 10            
7  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra 68 41           27                      
8  Gontaszewski Wojciech  Juszczyk-Gontaszewska Marzena  SzT eMiKa - Tarnów 63                   25     10     28    
9  Dębicki Jarosław  Kobzarska-Bar Barbara  PIETRZYK - Wrocław 38             38                      
10  Cieplicki Władysław  Nieścior Dorota  ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól 30 30                                  
11  Bajer Wojciech  Jagiełło-Bajer Barbara  SzT eMiKa - Tarnów 24       24                            
12  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło 20       10                       10    
13  Polanowski Paweł  Grabowska-Polanowska Beata  FANTAZJA - Kraków 11       11                            
14  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 10 10                                  

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Kórnik Rzeszów Kluczbork Gliwice Kraków Tarnów
E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op.
1  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 427 66     70       22 11   14 11   67 43   72 51
2  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów 342 55     59     70     72     74       12  
3  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków 227 21     37     48     28     24     69    
4  Dąbek Wacław  Dąbek Halina  WIR - Mysłowice 222 44     48     59       10     51     10  
5  Lis Romuald  Lis Ewa  ST Krystian Krzemiński - BŁONIE 188 27     20     37     50     18     36    
6  Pacura Bogusław  Pacura Marta  SzT eMiKa - Tarnów 164       26           61     30     47    
7  Waldron Michael  Polakowska Ewa  DI SOMMA - Raszyn 159 10                 39     52     58    
8  Wolak Adam  Barciś Wioletta  FRASZKA - Kamienna Góra 74 14           26     22     12          
9  Jaśkiewicz Dariusz  Jaśkiewicz Anna  IGLICA - Wrocław 52 12           20     10     10          
Pary nieklasyfikowane
1  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra 180 77 46           44     13              
2  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  CIEŚLAK - Jelenia Góra 63                         63          
3  Paluszkiewicz Jan  Tomczak Barbara  DZIUPLA - Poznań 41                         41          
4  Miller Leszek  Górecka Urszula  IGLICA - Wrocław 37 10                 16     11          
5  Grygiel Andrzej  Grygiel Dorota  SŁOŃCE - Poznań 33 33                                  
6  Mrozek Marek  Mrozek Alina  PODKARPACIE - Jasło 25                               25    
7  Szczytowski Andrzej  Maciejewska Danuta  TABOR - Jelenia Góra 24 14 10                                
8  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 13 13                                  

 

Top

 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Kórnik Rzeszów Kluczbork Gliwice Kraków Tarnów
E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op.
1  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów 365 64 12   48     51 13   71 13   61 22     10  
2  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 321 53 14   70 13   73 11     14 10   10 10   13 30
3  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków 228 13     59     62     27     39     28    
4  Szczegielniak Paweł  Szczegielniak Grażyna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź 213 42     37     23           50     61    
5  Pacura Bogusław  Pacura Marta  SzT eMiKa - Tarnów 131       26           38     28     39    
6  Lis Romuald  Lis Ewa  ST Krystian Krzemiński - BŁONIE 121 25     20     11     21     22     22    
7  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica 118 12           40           16     50    
8  Jaśkiewicz Dariusz  Jaśkiewicz Anna  IGLICA - Wrocław 46 11           10     15     10          
Pary nieklasyfikowane
1  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra 167 75 29           25     38              
2  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  CIEŚLAK - Jelenia Góra 143                   60 11   72          
3  Stawiński Jan  Fijałkowska Małgorzata  JEDYNKA - Łódź 124                               72   52
4  Wolak Adam  Barciś Wioletta  FRASZKA - Kamienna Góra 97 31           17     49                
5  Szczytowski Andrzej  Maciejewska Danuta  TABOR - Jelenia Góra 30 19 11                                
6  Mycek Krzysztof  Wełna Renata  SKT AGH - Kraków 29             29                      
7  Mrozek Marek  Mrozek Alina  PODKARPACIE - Jasło 15                               15    
8  Waldron Michael  Polakowska Ewa  DI SOMMA - Raszyn 15                               15    
9  Aszer Rajmund  Jóźwiak Wioletta  ST Krystian Krzemiński - BŁONIE 10 10                                  

 

Top




Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48 12 414 27 39 / +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT