Liga Seniorów - C klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2019 w klasie C

 

W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

1 - 12.01.2019, CeA - Grand Prix Seniorów PTT, Bochnia

2 - 16.03.2019, IX Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

3 - 27.04.2019, II OTTT "Diamentowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Kąty Wrocławskie

4 - 01.06.2019, "Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

5 - 21.09.2019, "BAL 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

6 - 12.10.2019, "Bieruń 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Bieruń

7 - 23.11.2019, "Złoty Plaster Miodu" - Finałowy Grand Prix Seniorów PTT, Kluczbork

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 234 234            
2  Malendowicz Przemysław  Pawlik Barbara  ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław 192 192            
3  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin 150 150            

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Andrzejewski Wojciech  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra 234 234            
2  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin 192 192            
3  Wiewióra Łukasz  Wiewióra Judyta  RONDO - Rybnik 150 150            

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 240 240            
2  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 198 198            
3  Baran Bogusław  Karpeta Renata  SEMPRE - Kraków 156 156            
4  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin 134 134            
5  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław 122 122            
6  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 110 110            

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 242 242            
2  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław 200 200            
3  Okulicz-Kozaryn Jarosław  Okulicz-Kozaryn Magdalena  DIAMENT - Wrocław 158 158            
4  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA 136 136            
5  Baran Bogusław  Karpeta Renata  SEMPRE - Kraków 124 124            
6  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 112 112            
7  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 100 100            

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 240 240            
2  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 198 198            
3  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  ALEX - Żagań 156 156            
4  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 134 134            
5  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 122 122            
6  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 110 110            

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość 236 236            
2  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 194 194            
3  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 152 152            
4  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 130 130            

 

Top



Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT