Liga Seniorów - C klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2019 w klasie C

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03   .     .     .  
1  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin 384 150   234                  
2  Malendowicz Przemysław  Pawlik Barbara  ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław 382 192 190                    
3  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 234 234                      
4  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA - Poznań 232   232                    
5  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól 192     192                  
6  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 150     150                  

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03   .     .     .  
1  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA - Poznań 470   236 234                  
2  Andrzejewski Wojciech  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra 428 234 194                    
3  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin 384 192   192                  
4  Wiewióra Łukasz  Wiewióra Judyta  RONDO - Rybnik 280 150 130                    
5  Nietubyć Stanisław  Goszyk Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 152   152                    
6  Rosik Karol  Laurowska Anna  ESENS - Wrocław 150     150                  

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03   .     .     .  
1  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 435 198 107 130                  
2  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin 417 134 131 152                  
3  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól 401   207 194                  
4  Kacprzak Dariusz  Kacprzak Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 401   165 236                  
5  Nadolny Robert  Kubalska Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 249   249                    
6  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 240 240                      
7  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław 217 122 95                    
8  Baran Bogusław  Karpeta Renata  SEMPRE - Kraków 156 156                      
9  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia 143   143                    
10  Wyrwas Przemysław  Wyrwas Lidia  DANCE CENTER - Poznań 119   119                    
11  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 110 110                      

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03   .     .     .  
1  Okulicz-Kozaryn Jarosław  Okulicz-Kozaryn Magdalena  DIAMENT - Wrocław 525 158 133 234                  
2  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 387 242 145                    
3  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA 383 136 97 150                  
4  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól 359   167 192                  
5  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław 309 200 109                    
6  Kępczyński Andrzej  Kępczyńska Anna  RIVIERA Warszawa 251   251                    
7  Wieroński Cezary  Zejmowicz Izabela  RIVIERA Warszawa 209   209                    
8  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 197 112 85                    
9  Baran Bogusław  Karpeta Renata  SEMPRE - Kraków 124 124                      
10  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia 121   121                    
11  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 100 100                      

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03   .     .     .  
1  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  CIEŚLAK - Jelenia Góra 584   156 194           234      
2  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 480 240 240                    
3  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 396 198 198                    
4  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 326 134               192      
5  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 272 122               150      
6  Juszczyk Zdzisław  Fassa Wanda  MAESTRO - Opole 240   110 130                  
7  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 236     236                  
8  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  ALEX - Żagań 156 156                      
9  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 152     152                  
10  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów 134   134                    
11  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość 122   122                    
12  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 110 110                      

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03   .     .     .  
1  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 622 194   196           232      
2  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość 379 236 143                    
3  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 320 130               190      
4  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 317 152 165                    
5  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów 285   131 154                  
6  Serafin Artur  Serafin Alicja  ALFA-ASTRA - Stargard 249   249                    
7  Mituś Antoni  Mituś Olga  DIAMENT - Wrocław 238     238                  
8  Juszczyk Zdzisław  Fassa Wanda  MAESTRO - Opole 215   95 120                  
9  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów 207   207                    
10  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 132     132                  
11  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN - Toruń 119   119                    
12  Filip Grzegorz  Filip Izabella  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 107   107                    

 

Top


W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 12.01.2019, CeA - Grand Prix Seniorów PTT, Bochnia

GPS 2 - 16.03.2019, IX Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

GPS 3 - 27.04.2019, II OTTT "Diamentowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Kąty Wrocławskie

GPS 4 - 01.06.2019, "Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

GPS 5 - 21.09.2019, "BAL 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

GPS 6 - 12.10.2019, "Bieruń 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Bieruń

GPS 7 - 23.11.2019, "Złoty Plaster Miodu" - Finałowy Grand Prix Seniorów PTT, Kluczbork

LS 1 - 10.03.2019, OTTT "Zamek 2019", Janów Podlaski

LS 2 - 23.03.2019, Festiwal Tańca "eMiKa 2019", Tarnów

LS 3 - 

LS 4 - 

LS 5 - 


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT