Grand Prix Polski Seniorów


 

 

 

Klasyfikacja Grand Prix Polski Seniorów 2018

 

W klasyfikacji Grand Prix Polski Seniorów uwzględniono turnieje:

1 - 13.01.2018, Puchar Mariny - Grand Prix Seniorów PTT, Nielisz

2 - 17.03.2018, VIII Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

3 - 14.04.2018, I OTTT "Diamentowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Kąty Wrocławskie

4 - 12.05.2018, OTTT "Konwaliowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Zielona Góra

5 - 16.06.2018, "Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

6 - 22.09.2018, "BAL 2018" - Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

7 - 13.10.2018, "Bieruń 2018" - Grand Prix Seniorów PTT, Bieruń

8 - 10.11.2018, Finałowy Grand Prix Seniorów PTT, Kraków

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Kąty Wrocławskie Zielona Góra Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kraków
Open Open Open Open Open Open Open Open
1  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 376   127 124 125        
2  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 276   31 61 62 122      
3  Miklas Mikołaj  Tomczak Barbara  DZIUPLA - Poznań 269   85   83 101      
4  Burlaga Robert  Witkowska Katarzyna  MARGO - Leszno 223   42 50 51 80      
5  Hamerliński Maciej  Nawrocka Katarzyna  FINEZJA - Poznań 210   106   104        
6  Szafrański Adam  Gawrońska Marta  SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole 186   64 82 40        
7  Głowacki Rafał  Pietrucha-Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów 156   53 103          
8  Wiczyński Rafał  Zamelczyk Agnieszka  DANCE CENTER - Poznań 10   10            

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Kąty Wrocławskie Zielona Góra Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kraków
Open Open Open Open Open Open Open Open
1  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  FINEZJA - Poznań 418   106 102 84 126      
2  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 376   127 123 126        
3  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 249   42 81 63 63      
4  Miklas Mikołaj  Tomczak Barbara  DZIUPLA - Poznań 242   85   52 105      
5  Nadolny Robert  Piotrowska Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 221   64   105 52      
6  Andrzejewski Wojciech  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra 141   10 60 41 30      
7  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  ArtDance - Kraków 84         84      
8  Haerer Manfred  Piotrowska Arleta  PIETRZYK - Wrocław 72   31     41      
9  Kuś Arkadiusz  Kuś Anna  RIVIERA Warszawa 53   53            
10  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin 30       30        

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Kąty Wrocławskie Zielona Góra Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kraków
Open Open Open Open Open Open Open Open
1  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  ST LEWANDOWSKI Bernard 424   106 126 106 86      
2  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań 382   127   127 128      
3  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 318   42 105 64 107      
4  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań 281 102 31 41 53 54      
5  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 181   53 63   65      
6  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia 148   64 84          
7  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 126     52 31 43      
8  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 123 123              
9  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 85       85        
10  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 85   85            
11  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów 81 81              
12  Król Robert  Król Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle 60 60              
13  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól 52   10   10 32      
14  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól 42       42        
15  Boćkowski Michał  Iwanienko Beata  ELITE DANCE - Warszawa 30     30          
16  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 11         11      
17  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ASTRA - Koszalin 10         10      

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Kąty Wrocławskie Zielona Góra Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kraków
Open Open Open Open Open Open Open Open
1  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  ST LEWANDOWSKI Bernard 450   91 110 125 124      
2  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  ArtDance - Kraków 344 103 70 89   82      
3  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 302   48 68 83 103      
4  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź 300 124 15 57 104        
5  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław 190   59 131          
6  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól 112   11   40 61      
7  Szlendak Robert  Szlendak Katarzyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 112   112            
8  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 111   14 35 62        
9  Król Robert  Król Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle 96 82   14          
10  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia 83   37 46          
11  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 61 61              
12  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól 51       51        
13  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów 50 50              
14  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 50         50      
15  Wieroński Cezary  Zejmowicz Izabela  RIVIERA Warszawa 25   12 13          
16  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia 23   12 11          
17  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 16   16            
18  Mituś Antoni  Mituś Olga  DIAMENT - Wrocław 11     11          
19  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra 10   10            
20  Boćkowski Michał  Iwanienko Beata  ELITE DANCE - Warszawa 10     10          

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Kąty Wrocławskie Zielona Góra Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kraków
Open Open Open Open Open Open Open Open
1  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 378   103 85 85 105      
2  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  MASTER DANCE - Gliwice 378   82 106 106 84      
3  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. 378   124 127 127        
4  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 297 123 61 30 31 52      
5  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól 163   50 30 42 41      
6  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław 128     64 64        
7  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra 126         126      
8  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 123 81   42          
9  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 116       53 63      
10  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 102 102              
11  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 60 60              
12  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków 53     53          
13  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 30         30      
14  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 10       10        

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Kąty Wrocławskie Zielona Góra Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kraków
Open Open Open Open Open Open Open Open
1  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław 423 127 94 91 111        
2  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. 401   136 133 132        
3  Stępień Robert  Stępień Arleta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 363   73 70 90 130      
4  Suszczewski Adam  Król Elżbieta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 227   115 112          
5  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów 224   62 59 15 88      
6  Stańczyk Jerzy  Stańczyk Anna  NDK - Nowa Sól 218   40   69 109      
7  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 169   18 48 36 67      
8  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 149 64 16 10 14 45      
9  Filip Grzegorz  Filip Izabella  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 133 106 17   10        
10  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 122 85   37          
11  Dziok Rafał  Matuszczak-Dziok Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra 121   18   47 56      
12  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  MASTER DANCE - Gliwice 113   51 16 12 34      
13  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól 94   14 10 58 12      
14  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica 89 53 15 10 11        
15  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 42 42              
16  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 31 31              
17  Obłąk Wojciech  Obłąk Małgorzata  DIAMENT - Wrocław 23   13 10          
18  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość 23   12     11      
19  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków 15     15          
20  Serafin Artur  Serafin Alicja  ALFA-ASTRA - Stargard 13         13      
21  Oruba Andrzej  Bujnicka Magdalena  BLUE CLASSIC - Warszawa 13       13        
22  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  ASTRA - Szczecin 11   11            
23  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów 10     10          
24  Czop Włodzimierz  Piwkowska-Bień Małgorzata  SAMBA - Tarnobrzeg 10 10              
25  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 10         10      
26  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin 10   10            

 

Top



Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48 12 414 27 39 / +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT