Ranking PTT


 

 

 

Klasyfikacja Rankingu PTT Seniorów 2017

 

Aktualizacja: 17-09-2017

 

 

Regulamin Rankingu PTT oraz sposób naliczania punktów znajduje się na stronie PTT

 

W Rankingu PTT Seniorów uwzględniono turnieje Open:

1 - 14.01.2017, Puchar Seniorów - Grand Prix Seniorów PTT, Nielisz

2 - 4.03.2017, Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL RESOVIA - Grand Prix Seniorów PTT, Łańcut

3 - 18.03.2017, VII Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

4 - 25.03.2017, XXIX OTTT o Wawelskiego Smoka, Kraków

5 - 30.04.2017, Euro Dance Festival ASTRA Szczecin - Grand Prix Seniorów PTT, Szczecin

6 - 6.05.2017, MO Wielkopolskiego PTT, Luboń

7 - 20.05.2017, OTTT "Konwaliowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Zielona Góra

8 - 3.06.2017, OTTT "Solny", Nowa Sól

9 - 10.06.2017, Polish Open Champioships PTT, Karpacz

10 - 11.06.2017, Polish Open Champioships PTT, Karpacz

11 - 17.06.2017, Grand Prix Seniorów PTT, Brzeg Dolny

12 - 10.09.2017, Mistrzostwa Okręgu Śląskiego PTT, Mikołów

13 - 16.09.2017, Mistrzostwa Regionu Polski Centralno-Zachodniej, Turzno

14 - 16.09.2017, Mistrzostwa Regionu Polski Centralno-Wschodniej, Zabierzów

15 - 17.09.2017, Jurajski Festiwal Tańca, Zabierzów

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 6 635
2  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 522
3  Dańko Przemysław  Rytwińska Małgorzata  ST LEWANDOWSKI Bernard 3 406
4  Górski Jędrzej  Górska Iwona  KIEPURA - Sosnowiec 2 371
5  Burlaga Robert  Witkowska Katarzyna  MARGO - Leszno 2 344
6  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  ST LEWANDOWSKI Bernard 2 226
7  Miklas Mikołaj  Tomczak Barbara  DZIUPLA - Poznań 1 202
8  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA - Poznań 1 171
9  Hamerliński Maciej  Nawrocka Katarzyna  FINEZJA - Poznań 1 124
10  Sprawka Łukasz  Olszewska-Staroń Anna  RIVIERA Warszawa 1 86
11  Grzelczak Robert  Pośpiech Katarzyna  DZIUPLA - Poznań 1 86

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Koniarz Tomasz  Ciślak Agata  BAWINEK - Kraków 5 718
2  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 502
3  Nadolny Robert  Piotrowska Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 4 435
4  Górski Jędrzej  Górska Iwona  KIEPURA - Sosnowiec 2 396
5  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  FINEZJA - Poznań 2 304
6  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  ST LEWANDOWSKI Bernard 2 253
7  Rosik Karol  Laurowska Anna  ESENS - Wrocław 2 190
8  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA - Poznań 1 171
9  Andrzejewski Wojciech  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra 1 122
10  Bijak Sebastian  Bijak-Dobrowolska Agnieszka  DANCE TEAM - Wrocław 1 86

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań 6 1312
2  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 6 1064
3  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań 7 783
4  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 5 697
5  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  Klub Sportowy Polski Taniec 5 665
6  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 4 526
7  Baszczowski Witold Witosław  Frej-Baszczowska Magdalena Kinga  SzT eMiKa - Tarnów 4 480
8  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  TABOR - Jelenia Góra 4 479
9  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 4 330
10  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól 3 196
11  Tworek Piotr  Izydorczyk-Tworek Anna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź 2 163
12  Such Zbigniew  Czarnecka-Such Joanna  AKSEL - Rzeszów 2 94
13  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin 1 74
14  Kacprzak Dariusz  Kacprzak Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 1 68
15  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 1 52
16  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia 1 15

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław 5 811
2  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  Klub Sportowy Polski Taniec 5 751
3  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź 5 672
4  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 4 481
5  Baszczowski Witold Witosław  Frej-Baszczowska Magdalena Kinga  SzT eMiKa - Tarnów 4 468
6  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 4 463
7  Maźniewski Piotr  Sobczyk Aurika  SUKCES - Jaworzno 2 285
8  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól 3 255
9  Stryjewski Jacek  Czarnocka Iwona  ELITE DANCE - Warszawa 1 210
10  Ociepa Rajmund  Wilczyńska Anetta  FANTAZJA - Kraków 3 162
11  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  ArtDance - Kraków 2 160
12  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 1 117
13  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 2 106
14  Król Robert  Król Katarzyna  Centrum Tańca FIESTA K-Koźle 1 104
15  Zaborowski Roman  Kubalska Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 87
16  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia 3 62
17  Oruba Andrzej  Kobylańska Agnieszka  BLUE CLASSIC - Warszawa 1 50
18  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość 1 41
19  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław 1 32
20  Dziok Rafał  Matuszczak-Dziok Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra 1 17
21  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  TABOR - Jelenia Góra 1 16

 

Top

 

 

Senior III+IV Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 8 1375
2  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  MASTER DANCE - Gliwice 5 908
3  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. 4 855
4  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 7 769
5  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 5 525
6  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 3 359
7  Tygielski Jarosław  Tygielska Małgorzata  ŁDK - Łódź 3 301
8  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków 3 254
9  Grygiel Andrzej  Grygiel Dorota  SŁOŃCE - Poznań 3 250
10  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 4 250
11  Orzażewski Remigiusz  Zabochnicka Anita  WIR - Mysłowice 3 154
12  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 2 144
13  Juszczyk Zdzisław  Fassa Wanda  ST NOVOMEX Opole 3 123
14  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 2 119
15  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów 1 119
16  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 1 88
17  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 1 78
18  Rosiek Marian  Rosiek Janina  WIR - Mysłowice 1 59
19  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra 1 50
20  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 1 32

 

Top


 

 

Senior III+IV Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 8 1297
2  Stańczyk Jerzy  Stańczyk Anna  NDK - Nowa Sól 7 1100
3  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. 4 857
4  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  MASTER DANCE - Gliwice 5 751
5  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 6 632
6  Szlendak Robert  Szlendak Katarzyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 557
7  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław 2 537
8  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów 3 490
9  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów 3 276
10  Obłąk Wojciech  Obłąk Małgorzata  DIAMENT - Wrocław 3 272
11  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 3 271
12  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków 3 255
13  Stępień Robert  Stępień Arleta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 1 173
14  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 2 161
15  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 2 127
16  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 2 122
17  Stawiński Jan  Fijałkowska Małgorzata  JEDYNKA - Łódź 1 117
18  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 1 100
19  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica 1 68
20  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra 1 68
21  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin 1 68
22  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 1 59
23  Rosiek Marian  Rosiek Janina  WIR - Mysłowice 1 59
24  Majak Jerzy  Majak Violetta  FRASZKA - Kamienna Góra 1 37
25  Mycek Krzysztof  Wełna Renata  SKT AGH - Kraków 1 32
26  Kulig Antoni  Sułkowska Danuta  ST NOVOMEX Opole 1 23

 

Top



Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48 12 414 27 39 / +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT