2009


28.02 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego IMAGE Ciechanów wyniki
28.02 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego MERENGUE Piotr Kiszka Stalowa Wola wyniki
01.03 Taneczny Puchar Euroregionu Nysa Kurzak i Zamorski Jelenia Góra wyniki
01.03 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NAPOLEON ST POTOCKA Bydgoszcz wyniki
01.03 VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca UWAGA - ZMIANA MIEJSCA TURNIEJU turniej odbędzie się w: Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 11 w Mielcu ul. Warneńczyka 2 (oś.Smoczka)
eLiDa Mielec wyniki
01.03 Grand Prix Mazowsza STYL SUKCES Warszawa wyniki
07.03 OTT TOP DANCE TOP DANCE Michał Bystry Świecie wyniki
07.03 MISTRZOSTWA POLSKI PTT i FTS w 10 tańcach DOROŚLI, JUNIORZY STARSI FAN Ostrołęka wyniki
08.03 MISTRZOSTWA POLSKI PTT i FTS w 10 tańcach MŁODZIEŻ, JUNIORZY MŁODSI, SENIORZY Fan Ostrołęka wyniki
08.03 OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Jelenia Góra TABOR Jelenia Góra wyniki
14.03 WRATISLAVIA 2009 Dorośli IDSF Open LATIN zmiana stylu turnieju IDSF PTT Okręg DOLNOŚLĄSKI Wrocław wyniki
14.03 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego   TURNIEJ ODWOŁANY IMAGE Ciechanów wyniki
14.03 IX OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Biała Podlaska AIDA Biała Podlaska wyniki
14.03-15.03 GPP JUNIORZY II, MŁODZIEŻ Standard, Latin Okręg Dolnośląski PTT  
14.03 OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Świnoujścia JANTAR Świnoujście wyniki
15.03 WRATISLAVIA 2009 Dorośli IDSF Open STANDARD zmiana stylu turnieju IDSF PTT Okręg DOLNOŚLĄSKI Wrocław wyniki
15.03 I OTTT CZĘSTOCHOWA MICHAŚ CUP 2009 O Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy DOBROWOLSCY Częstochowa wyniki
15.03 OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie wyniki
15.03 XIII OTTT O Puchar Podlasia TĘCZA TOP DANCE Białystok wyniki
21.03 I OTT Mistral 2009 O Puchar Burmistrza Tarnowskich Gór MISTRAL Tarnowskie Góry wyniki
21.03 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PASJONAT Sochaczew wyniki
21.03 XVII OTTT O Puchar Prezesa Fordońskiej Spółdzielni Mieszkaniowej TĘCZA 2009 HEROS Bydgoszcz wyniki
21.03 OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Ełk LIBRA MOSiR Ełk wyniki
21.03 OTTT O Puchar Prezydenta Miasta i Gminy Myślenice SOKÓŁ Myślenice wyniki
21.03 Noworudzkie Spotkania Taneczne MOK Nowa Ruda wyniki
21.03-22.03 V Wiosenny OTTT Pod Patronatem Burmistrza Kamienia Pomorskiego FOKUS Kamień Pomorski wyniki
22.03 OTTT Jantar 2009 JANTAR Elbląg wyniki
22.03 Wiosenny OTTT IMPULS 2009 IMPULS Biłgoraj wyniki
22.03 Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego SUKCES Warszawa wyniki
23.03 Nadzwyczajne Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Warmińsko- Mazurskiego Okręgu PTT Warmińsko-Mazurski Okręg PTT  
28.03 XVII Międzynarodowy TTT o ZŁOTEGO LWA LEW Legnica wyniki
28.03-29.03 CORTE DANCE FESTIVAL 2009 GPP GPP JUNIORZY II, MŁODZIEŻ, DOROŚLI Standard, Latin   TURNIEJ ODWOŁANY CORTE Warszawa  
28.03-29.03 OTTT KŁOMNICE 2009 o Puchar Wójta Gminy Kłomnice STYL Kłomnice wyniki
28.03-29.03 XXI OTTT O SMOKA WAWELSKIEGO KTT, KTT FANTAZJA wyniki
28.03 XX OTTT o Puchar Burmistrz Krotoszyna Krotoszyński Ośrodek Kultury wyniki
29.03 V OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Stalowa Wola Mała Volta Stalowa Wola wyniki
29.03 II OTTT LUBAWKA 2009 ST M. Homoncik Lubawka wyniki
29.03 OTTT BLACK DANCE 2009 PERFEKT UKS CZWÓRKA Gdańsk wyniki
29.03 GPP DOROŚLI Standard aMOK Leszno wyniki
04.04 GPP JUNIORZY II Standard, Latin FOCUS Olsztyn wyniki
04.04 II AMBER DANCE CUP 2009 Dorośli IDSF Open Standard AMBER Kołobrzeg wyniki
04.04 OTTT WIELKANOC 2009 FAN Toruń wyniki
04.04 OTTT O Puchar Miasta Mysłowice SSTT przy Miejskim Centrum Kultury Mysłowice wyniki
04.04 VI OTTT O Puchar Burmistrza Lubania Śląskiego AMETYST Lubań Śląski wyniki
04.04-05.04 XXXII TTT ZŁOTE PANTOFELKI 2009 poświęcony pamięci Pana Mikołaja Pożarskiego - GPP Dorośli RYTM Białystok wyniki
04.04 XVI OTTT o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu MCK Sokół, ST AXIS wyniki
05.04 GPP MŁODZIEŻ, DOROŚLI oraz OTTT AKSEL-RESOVIA-2009 AKSEL Rzeszów wyniki
05.04 AMBER DANCE CUP 2009 Dorośli IDSF Open Latin AMBER Kołobrzeg wyniki
05.04 OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Syców TEMPO Wrocław wyniki
05.04 OTTT WIOSNA 2009 KTT TAKT, MDK Kraków wyniki
16.04 TROPICANA CUP 2009 CREA DANCE Olsztyn wyniki
17.04 TROPICANA CUP 2009 Dorośli IDSF Open Latin CREA DANCE Olsztyn  
18.04 Mistrzostwa Europy Środkowej IDSF Dorośli Latin CREA DANCE Olsztyn  
18.04 TROPICANA CUP 2009 Dorośli IDSF Open Standard CREA DANCE Olsztyn  
18.04 XXX Jubileuszowy Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego WIOSNA 2009 DZIUPLA Poznań wyniki
18.04-19.04 XXVIII Wiosenny TTT Tarnobrzeg 2009 SAMBA Tarnobrzeg wyniki
18.04 VI Nowogardzkie Spotkania Taneczne ST Flesz M.Kubiak, NDK wyniki
18.04 II OTTT i Puchar Starosty Powiatu Makowskiego IMAGE Ciechanów wyniki
19.04 V TTT Centre of Europe Cup BATACUDA Suchowola wyniki
19.04 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego UWAGA - zmiana miejsca rozgrywania turnieju: Hala Sportowa MOS ul. Gomulińskiego 2, Pruszków DANCE IMPERIUM Pruszków wyniki
19.04 OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Głogowa STEP UP Głogów wyniki
19.04 OTTT NAPOLEON ST POTOCKA Bydgoszcz wyniki
19.04 Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Koźmina Wlkp. ST Serafiniak wyniki
25.04 Mistrzostwa Europy Młodzieży IDSF Standard AS Sport SKT TK Kraków wyniki
25.04 Wiosenny 2009 Turniej Tańca Towarzyskiego AKCENT DK Włochy Warszawa wyniki
25.04 X TTT O Puchar Burmistrza Trzebnica KIJKOWSKI Wrocław wyniki
25.04 OTTT o Puchar Wójta Gminy Tarnowo Podgórne FINEZJA Poznań wyniki
25.04-26.04 TTT Europejskie Spotkania Taneczne, GPP DOROŚLI Latin TK i AS Kraków wyniki
25.04 Gala Taneczna SILESIA OPEN 2009 Dorośli IDSF Open Latin SZOK Gliwice wyniki
25.04 III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Lubawy Lubawski Klub Taneczny wyniki
25.04-26.04 Pomorski Festiwal Tańca Sportowego FALA Sopot wyniki
26.04 Gala Taneczna SILESIA OPEN 2009 Dorośli IDSF International Open Standard SZOK Gliwice wyniki
26.04 GPP JUNIORZY II, MŁODZIEŻ Standard, Latin A+S Częstochowa wyniki
26.04 GD DANCE SHOW 2009 OTTT o Puchar Wójta Gminy Lesznowola CORTE Warszawa wyniki
26.04 XVI OTTT o Nagrodę Lwa Kłodzkiego PARADIS Kłodzko wyniki
26.04 V OTTT MIELEC 2009 GALA Mielec TAKT Chorzelów wyniki
26.04 XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Łomży Turniej ODWOŁANY ROK Łomża, AKAT  
01.05 XVII OTTT Kłobuck-Węglowice 2009 PIONIER Kłobuck wyniki
01.05 Puchar Okręgu Łódzkiego PTT TICO Opoczno wyniki
01.05 XIII OTTT o Puchar Burmistrza Opoczna TICO Opoczno wyniki
02.05 GPP JUNIOR II, MŁODZIEŻ Standard, Latin oraz II OTTT o Puchar Burmistrza Szubina Fundacja TANIEC ŻYCIEM Bydgoszcz wyniki
02.05 II OTTT O Puchar Burmistrza Wołowa IMPULS Prochowice wyniki
02.05 XI OTT Trzebinia 2009 M-GOKSiR Trzebinia wyniki
02.05 III OTTT o Kwiat Lipy - Lipiany 2009 MGOK Lipiany, MAT Szczecin wyniki
03.05 OTTT Błękitna Gala 2009 START Płońsk wyniki
09.05 GPP JUNIORZY II Standard, Latin M-TEAM Kraków wyniki
09.05 XVII OTTT KŁOBUCK - WĘGLOWICE 2009 Uwaga - zmiana terminu Z 09 maja na 01 maja PIONIER Kłobuck wyniki
09.05 OTTT KOPERNIK 2009 i Puchar Okręgu Kujawsko-Pomorskiego DANCE & DANCE Toruń wyniki
09.05 V OTTT o Puchar Burmistrza Kamiennej Góry MarKa, Fraszka Kamienna Góra wyniki
09.05 MŁAWA OPEN 2009 - VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Mławy Odwołana jest kat. 12-13 C ST/LA, w zamian w tym samym bloku będzie kat. 10-11 E KS Zawkrze Mława wyniki
09.05 XXII OTTT TANGO 2009 turniej ODWOŁANY Widzewskie Domy Kultury - Dom Kultury 502  
09.05 OTTT Opolska Gala Tańca Centrum Tańca Lublin wyniki
09.05-10.05 Cracow Dance Festiwal i Puchar Okręgu Małopolskiego UWAGA - zmiany w programie M-TEAM Kraków wyniki
09.05-10.05 IV OTSTT Perła Bałtyku Open Międzyzdroje JANTAR Międzyzdroje wyniki
10.05 III OTTT PLEŚNA 2009 O Puchar Wójta Gminy Pleśna KLASA Tarnów wyniki
10.05 XVII OTTT FALCON 2009 FALCON Płock wyniki
10.05 OTTT o Puchar Wójta Gminy Dobrzyniewo Duże KTT KADRYL Białystok wyniki
10.05 XI OTTT o Puchar Starosty Kępińskiego i Burmistrza Miasta i Gminy Kępno HELKON Kępno wyniki
10.05 GPP MŁODZIEŻ Standard i Latin M-TEAM Kraków wyniki
16.05 Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Dance Warsaw Cup 2009 turniej ODWOŁANY ART- PROGRES Warszawa  
16.05 FESTIVAL TAŃCA 2009 Dorośli IDSF Open Standard GCT Gliwice  
16.05 GPP MŁODZIEŻ - Standard, JUNIOR II - Latin GCT Gliwice  
16.05 OTTT turniej ODWOŁANY ATHINA Oława  
16.05 XV Wiosenny TTT - Przemyśl 2009 o Puchar Naczelnika Wydziału Kultury, Promocji i Turystyki UM A-Z Przemyśl, Przemyska Fundacja Rozwoju Tańca wyniki
16.05 OTTT IMAGE 2009 ST IMAGE wyniki
17.05 FESTIVAL TAŃCA 2009 Dorośli IDSF International Open Latin GCT Gliwice  
17.05 GPP MŁODZIEŻ - Latin, JUNIOR II - Standard GCT Gliwice  
17.05 Grand Prix Mazowsza STYL SUKCES Warszawa wyniki
17.05 II OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Milicz ST Kobylińscy Milicz wyniki
17.05 OTTT NAPOLEON ST Potocka wyniki
23.05 IX OTTT ZŁOTA PARA 2009 o Puchar Burmistrza Miasta Dębica ZŁOTA PARA Dębica wyniki
23.05 FESTIWAL TAŃCA eMiKa 2009 eMIKa Tarnów wyniki
23.05 IV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Kutna FAWORYT Kutno wyniki
23.05 III OTTT o Puchar Burmistrza Oleśnicy ST Kijkowski wyniki
23.05 XI SOLNY OTTT NOWA SÓL 2009 JEDYNKA Nowa Sól wyniki
23.05 V OTTS o Puchar Burmistrza Miasta Giżycka - MAZURY 2009 GCK, Klub Garnizonowy, CZAR PAR Giżycko wyniki
23.05 TTT MAŁE MAZOWSZE SWING Łomianki wyniki
24.05 IV OTTT o Puchar Wójta Gminy Rędziny ZORBA Rędziny wyniki
24.05 OTTT turniej odwołany INESS Wrocław  
24.05 II OTTT TOP DANCE TOP DANCE Michał Bystry Świecie wyniki
24.05 VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca Towarzyskiego RADOM 2009 ST Rockstep wyniki
30.05 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego STYL Radom wyniki
30.05 IV OTTT OSKAR 2009 turniej ODWOŁANY OSKAR Olsztyn wyniki
30.05-31.05 XVI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Świdnicy IMPULS Świdnica wyniki
30.05 TTT O KOSZYCZEK TRUSKAWEK SAPiK, KTT AIDA Szczecinek wyniki
30.05 I OTTT o PUCHAR BURMISTRZA Miasta GUBIN ST CALIPSO, GDK wyniki
30.05-31.05 Ogólnopolski Konwaliowy Turniej Tańca GRACJA Zielona Góra wyniki
30.05 XX OTTT - SZKLANY PUCHAR RCKP Krosno wyniki
30.05-31.05 Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego w STT SKT FLAMENCO wyniki
31.05 GPP JUNIOR II, MŁODZIEŻ Standard, Latin CLASSIC Warszawa wyniki
31.05 OTTT IŁAWA 2009 GRACJA Iława wyniki
31.05 V OTTT o Puchar Tadeusza Wrześniaka właściciela Hut Szkła KTT FLESZ, SOK Staszów wyniki
31.05 GPP - Dorośli Standard GRACJA Zielona Góra wyniki
31.05 III Słoneczny Turniej Tańca Sportowego w Dziwnowie ST FOCUS, Gmina Dziwnów wynik
05.06 XVI POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2009 w kombinacji 10 tańców ESTELA Olsztyn wyniki
06.06 XVI POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2009 w tańcach Standardowych ESTELA Olsztyn wyniki
06.06 IDSF International Open Standard, IDSF Senior I Open Standard ESTELA Olsztyn wyniki
06.06 OTTT PRUSZKÓW 2009 DANCE IMPERIUM Pruszków  
07.06 XVI POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2009 w tańcach Latynoamerykańskich ESTELA Olsztyn  
07.06 IDSF International Open Latin, IDSF Senior II Open Standard ESTELA Olsztyn wyniki
07.06 Letni Turniej Tańca Towarzyskiego turniej ODWOŁANY SUKCES Warszawa  
07.06 OTTT TABOR Jelenia Góra wyniki
07.06 VI OTTT o Puchar Burmistrza Tykocina i Starosty Powiatu Białostockiego KTT ANIMUSZ wyniki
07.06 XV TTT UŚMIECH dla NOWEJ HUTY NCK Kraków wyniki
07.06 OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Goleniów ULITA Gryfino wyniki
13.06 OTTT ŁĄCK 2009 turniej ODWOŁANY MARK DANCE wyniki
13.06 XI OTTT O Puchar Starosty Powiatu Kętrzyńskiego i Wójta Gminy Srokowo KORMORAN Kętrzyn wyniki
13.06 Ogólnopolska Pomorska WAKACJADA Taneczna - GPP DOROŚLI Standard, Latin PAKTAN Słupsk, Elżbieta i Adam ZIĘCIAK wyniki
13.06 Festiwalowe GPP Opole Silesiana 2009 - GPP Dorośli Standard, Latin Okręg Opolski PTT OPP SILESIANA OIG Opole wyniki
13.06-14.06 Puchar Okręgu Podkarpackiego w STT DŻET Rzeszów-Boguchwała wyniki
13.06 Euro-Dance Festival – ASTRA Szczecin 2009 ASTRA Szczecin wyniki
13.06 VI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO DK Rawicz wyniki
13.06 I Międzynarodowy Turniej Formacji Latynoamerykańskich UM Radom, CMG Radom wyniki
13.06 Truskawkowy OTTT Perfect-Dance wyniki
13.06 IX OTTT o Puchar Starosty Rzeszowskiego i Burmistrza Gminy Boguchwała DŻET Rzeszów-Boguchwała wyniki
13.06 XI OTTT o Puchar Starosty Powiatu Kętrzyńskiego i Wójta Gminy Srokowo KTTS KORMORAN wyniki
14.06 Festiwalowe GPP Opole Silesiana 2009 - GPP Młodzież Standard, Latin Okręg Opolski PTT OPP SILESIANA OIG Opole  
14.06 GPP JUNIOR II Standard, Latin oraz OTTT MARK DANCE 2009 MARK DANCE Płock wyniki
14.06 OTTT o TORUŃSKI PIERNIK FAN Toruń wyniki
14.06 OTTT Powitanie Lata 2009 turniej ODWOŁANY GEMAR Wrocław  
14.06 II Mistrzostwa Augustowa SKTT Promenada wyniki
14.06 I OTTT o Puchar Burmistrza Bystrzycy Kłodzkiej ST Staccato, UMiG Bystrzycy Kłodzkiej wyniki
14.06 OTTT WYSPA TAŃCA TKS JANTAR Wolin wyniki
20.06 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego IMAGE Ciechanów wyniki
20.06 OTTT GAMA 2009 GAMA i MCKiS Jaworzno wyniki
20.06 IV ŚTTT o Puchar Burmistrza Sobótki IMPULS Świdnica wyniki
20.06 OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Susz Szkoła Tańca J&K Iława wyniki
20.06 OTTT KADRYL 2009 KADRYL Białystok wyniki
21.06 Międzynarodowy Turniej Tańca Sportowego „POMOSTY 2009” JANTAR Elbląg, CKiWM Światowid wyniki
21.06 OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowiec Świętokrzyski ST TWIST, MCK wyniki
21.06 I OTTT O Puchar Dyrektora Generalnego Fabryki Mebli BODZIO Goszcz ST Kobylińscy Milicz wyniki
21.06 I Kasztelański OTTT Kożuchów 2009 ZAMEK Kożuchów wyniki
21.06 OTTT pod patronatem BURMISTRZA MIASTA JAROSŁAWIA TAKT Jarosław wyniki
21.06 OTTT NAPOLEON ST POTOCKA Bydgoszcz wyniki
 
12.09-13.09 Obowiązkowe Szkolenie Sędziowskie Komisja d/s Sędziów, Skrutinerów i Szkoleń PTT  
19.09 IV OTTT TANECZNA JESIEŃ - LĘDZINY 2009 WIR Mysłowice wyniki
19.09 X POLISH CUP 2009 Dorośli IDSF International Open Standard CONTRA Warszawa wyniki
19.09 VIII OTTT o Puchar Prezesa PGE Elektrowni Opole FALLAWAY Opole wyniki
19.09 II OTTT o Puchar Burmistrza Nowego Miasta Lubawskiego UKS AS wyniki
19.09 GPP - Młodzież Standard, Junior II Latin CONTRA Warszawa  
20.09 X POLISH CUP 2009 Dorośli IDSF Open Latin CONTRA Warszawa wyniki
20.09 GPP - Młodzież Latin, Junior II Standard CONTRA Warszawa  
26.09 OTTT GEST 2009 ST GEST wyniki
26.09 Lubelska Gala Taneczna Centrum Tańca Lublin wyniki
26.09-27.09 GPP Młodzież Standard i Latin Kurzak i Zamorski Jelenia Góra wyniki
26.09 OTTT Wzgórze Tumskie 2009 turniej ODWOŁANY MARK DANCE Płock  
26.09 GPP DOROŚLI Standard, Latin Turniej odwołany ANIMUSZ Białystok  
26.09 KARKONOSZE OPEN 2009 Dorośli IDSF Open Standard KURZAK i ZAMORSKI Jelenia Góra wyniki
26.09 OTTT MUZA 2009 UWAGA - zmiana kategorii MUZA Olsztyn  
27.09 II OTTT PRZECŁAWSKA CZA CZA 2009 GOKSiT Przecław wyniki
27.09 Grand Prix Mazowsza Pałac Młodzieży, Okręg Mazowiecki PTT wyniki
27.09 KARKONOSZE OPEN 2009 Dorośli IDSF Open Latin KURZAK i ZAMORSKI Jelenia Góra wyniki
27.09 VI Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Pisz 2009 turniej ODWOŁANY Piski Dom Kultury  
03.10 OTTT o Puchar Wójta Gminy Tango-Styl Wrocław wyniki
03.10 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego IMAGE Ciechanów wyniki
03.10 III OTTT o Kryształową Kulę RYBNIK 2009 - GPP JUNIORZY II Standard, Latin NADIR Rybnik wyniki
03.10 GPP MŁODZIEŻ, DOROŚLI - Standard, Latin GRACJA Iława wyniki
04.10 III OTT o Puchar Wójta Gminy Św. Katarzyna turniej ODWOŁANY TEMPO Wrocław  
04.10 I OTTT NADIR CUP RYBNIK 2009 NADIR Rybnik wyniki
04.10 VII OTTT O PUCHAR JEZIORAKA Iława 2009 GRACJA Iława  
04.10 OTTT NAPOLEON ST Potocka wyniki
10.10 OTTT Professional Dance 2009 Professional Dance Głogoczów wyniki
10.10 XII OTTT o Puchar Burmistrza IMPULS Prochowice wyniki
10.10 MISTRZOSTWA POLSKI PTT i FTS FORMACJI TANECZNYCH ŚWIATOWID Elbląg wyniki
10.10 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PASJONAT Sochaczew wyniki
10.10 GPP Dorośli oraz VII GLIWICKIE SPOTKANIA TANECZNE   GPP Latin SZOK Gliwice wyniki
10.10 OTTT Łódź OPEN 2009 UKS SMS Łódź wyniki
11.10 OTTT ST JABCZYŃSKI Wrocław wyniki
11.10 GPP Dorośli oraz VII GLIWICKIE SPOTKANIA TANECZNE GPP Standard SZOK Gliwice wyniki
11.10 I OTT - o Puchar 650-lecia Olsztynka FOCUS Olsztyn wyniki
11.10 OTTT FALCON 2009 FALCON Płock wyniki
17.10 IV OTTT o Puchar Wójta Gminy Długołęka ST KIJKOWSKI Wrocław wyniki
17.10 II OTTT SILESIAN DANCE 2009 FOCUS Dobrzeń Wlk. wyniki
17.10 III OTTT o Puchar Prezydenta miasta Dąbrowy Górniczej ST MARENGO Dąbrowa Górnicza wyniki
17.10 XIV OTTT LUBARTÓW 2009 LOK Lubartów wyniki
17.10 OTTT DREAM DANCE 2009 UWAGA : zmiana kategorii z 8-9 kl.H na 14-15 kl.D oraz 10-11 kl.C na 14-15 kl.C
DREAM DANCE Skierniewice wyniki
17.10 XX OTTT KLASA LELIWA 2009 o Puchar Prezydenta miasta Tarnowa, GPP DOROŚLI Latin KLASA Tarnów wyniki
17.10 OTTT AKCENT 2009 AKCENT Raciąż wyniki
17.10 OTTT AGORA 2009 POWER DANCE Olsztyn wyniki
17.10 III OTTT TOP DANCE TOP DANCE Michał Bystry Świecie wyniki
18.10 XX OTTT KLASA LELIWA 2009 o Puchar Prezydenta miasta Tarnowa, GPP DOROŚLI Standard KLASA Tarnów wyniki
18.10 VII Festiwal Tańca WLEŃ OPEN 2009 ST TABOR Jelenia Góta wyniki
18.10 IV OTTT PERŁA POMORZA Wałcz 2009 Uwaga zmiana kategorii: z pow. 15 kl.E na pow. 15 kl.D
UKS ISKRA Piła wyniki
18.10 TTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn BRAWO 2009 awaria strony internetowej; turniej się odbędzie
BRAWO Raszyn wyniki
18.10 TTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn BRAWO 2009 awaria strony internetowej; turniej się odbędzie
BRAWO Raszyn  
18.10 TTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn BRAWO 2009 awaria strony internetowej; turniej się odbędzie
BRAWO Raszyn  
18.10 CZĘSTOCHOWA CUP 2009 - Otwarte Mistrzostwa Częstochowy ST M.Dobrowolska wyniki
18.10 OTTT BIG CITY JIVE 2009 SYRIUSZ Rajski Gdynia wyniki
24.10-25.10 OTTT o Puchar Dyrektora KHS ROKITA GEMAR Wrocław wyniki
24.10 III OTTT o Puchar Jerzego Mierzwy ST M.Mierzwa Kluczbork wyniki
24.10 OTTT o Puchar Prezydenta miasta Żory MOK Żory, MOSiR Żory wyniki
24.10 Jesienny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego AKCENT Warszawa wyniki
24.10 X BALTIC CUP 2009 Dorośli IDSF Open Latin ŚWIATOWID Elbląg  
24.10 IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego A-Z Przemyśl, Przemyska Fundacja Rozwoju Tańca wyniki
25.10 OTTT O PUCHAR PREZYDENTA TCZEWA ST PIRUET Tczew wyniki
25.10 I OTTT AMIGO DANCE 2009 AMIGO DANCE, OKK EUREKA wyniki
25.10 XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Łomża ROK Łomża, KTT AKAT wyniki
25.10 X BALTIC CUP 2009 Dorośli IDSF International Open Standard ŚWIATOWID Elbląg  
25.10 XXV Ogólnopolski Turniej Tańca im. Jerzego Mierzwy RÓŻA Olesno wyniki
07.11 OTTT GDYNIA CAFE CUP ST LATINO CAFE Gdynia wyniki
07.11 I OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Żary

Uwaga: zamiast kat. pow. 15 kl.D odbędzie się turniej w kat. pow. 15 kl. C

Calipso Żary wyniki
07.11 Jesienne Konfrontacje Taneczne O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA NOWA RUDA RUDAN Nowa Ruda wyniki
07.11 IV OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Międzyzdroje TKS Jantar Międzyzdroje wyniki
07.11 OTTT GDYNIA CAFE CUP UWAGA:
pary 14-15 kl. B - blok drugi o 16.00 pary pow. 15 kl. D - blok trzeci o 19.30
ST LATINO CAFE Gdynia wyniki
07.11 Turniej Tańca IDSF Dorośli IDSF Open Standard turniej ODWOŁANY FLAMENCO Siemianowice Śląskie  
07.11 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego IMAGE Ciechanów  
07.11 VII OTTT o Puchar Burmistrza Miast Kętrzyna i Wesel KORMORAN Kętrzyn wyniki
07.11 GPP - Junior II, Młodzież Standard i Latin i OTTT o Złotą Podwiązkę OCK Ostrołęka wyniki
08.11 II Festiwal Tańca RUDNA 2009 ST TABOR Jelenia Góra wyniki
08.11 III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno BARWY JESIENI 2009 RETRO Kępno, KOK, KOSiR, UMiG w Kępnie wyniki
08.11 TURNIEJ ASÓW - ZAWIERCIE 2009 FORUM Zabrze wyniki
08.11 I OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Tolkmicko TOLKMICKO 2009 ŚWIATOWID ELBLĄG wyniki
08.11 I OTTT o Puchar Burmistrza Gminy Goleniów

zamiast kat. 14-15 lat D odbędzie się 12-13 lat D
zamiast kat. pow. 15 E odbędzie się 14-15 D

ST Jasińska, OSiR Goleniów wyniki
08.11 VI TTT O Puchar Rektora Akademii Górniczo-Hutniczej SKT AGH Kraków wyniki
08.11 TURNIEJ ASÓW - ZAWIERCIE'2009 z udziałem par zagranicznych. FORUM Zabrze wyniki
08.11 Jesienny Turniej Tańca Towarzyskiego SUKCES Warszawa wyniki
08.11 Turniej Tańca IDSF Dorośli IDSF Open Latin turniej ODWOŁANY FLAMENCO Siemianowice Śląskie  
11.11 II OTT o Puchar Wójta Gminy Kamienna Góra turniej ODWOŁANY MARKA Homoncik Lubawka  
11.11 MISTRZOSTWA POLSKI PTT i FTS DZIECI STARSZYCH JAST Wrocław wyniki
11.11 AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT i FTS STANDARD, LATIN JAST Wrocław wyniki
11.11 MISTRZOSTWA POLSKI PTT i FTS DZIECI STARSZYCH JAST Wrocław  
14.11-15.11 Taneczny Puchar Karkonoszy UKTS KARKONOSZE, KurzakiZamorski Jelenia Góra wyniki
14.11-15.11 Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego w kat. 8-9, 10-11, 12-13 i 14-15 lat RCKP Krosno wyniki
14.11 OTTT o Puchar Burmistrza Międzychodu ST Rokita, Miasto Międzychód wyniki
14.11 GPP JUNIORZY II Standard, Latin turniej ODWOŁANY CAROICA Bełchatów  
14.11-15.11 MISTRZOSTWA POLSKI PTT i FTS DOROŚLI kl. B i A - Standard, LATIN Na turnieju można uzyskać wyższą klasę taneczną - zgodnie z Przepisami PTT - rozdz. III, pkt. 9e - "Zasady zdobywania wyższych klas tanecznych". RCKP Krosno wyniki
14.11 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego IMAGE Ciechanów wyniki
14.11 GPP DOROŚLI Latin turniej ODWOŁANY BAWINEK Kraków  
15.11 VII OTTT MCK Gostynin wyniki
15.11 II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Gostyń 2009 Uwaga zmiany w programie turnieju: kat. 8-9 lat kl. G - odbędzie się 8-9 kl. H kat. 10-11 kl. F - odbędzie się 14-15 kl. D ST DESPERADO wyniki
15.11 GPP DOROŚLI Standard turniej ODWOŁANY BAWINEK Kraków  
15.11 MISTRZOSTWA POLSKI PTT i FTS DOROŚLI kl. B i A - Latin GRACJA Krosno  
21.11 TTT o Puchar Burmistrza Hajnówki HADEK Hajnówka wyniki
21.11 Ogólnopolski Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego FOCUS 2009 FOCUS Olsztyn  
21.11 OTTT FOCUS 2009 FOCUS Olsztyn wyniki
21.11 GPP JUNIORZY II, MŁODZIEŻ, DOROŚLI Standard, Latin i OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi ESKULAP BRZOSTOWSCY Łódź wyniki
21.11 III ANDRZEJKOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ST Łaszczuk wyniki
21.11 Mistrzostwa Polski Południowej Okręg Dolnośląski PTT, TEMPO Wrocław wyniki
21.11 GPP JUNIORZY II, MŁODZIEŻ, DOROŚLI Standard, Latin i OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi ESKULAP BRZOSTOWSCY Łódź  
22.11 Puchar Okręgu Dolnośląskiego i Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego GEMAR Wrocław wyniki
22.11 Puchar Okręgu Warmińsko-Mazurskiego PTT FOCUS Olsztyn wyniki
22.11 OTTT o Puchar Burmistrza Polanowa ASTRA Koszalin, POKiS Polanów wyniki
22.11 OTTT Ogólnopolskie Konfrontacje Tańca - Chełm 2009 Chełmski Dom Kultury  
22.11 OTTT Ogólnopolskie Konfrontacje Tańca - Chełm 2009 Chełmski Dom Kultury wyniki
22.11 GPP JUNIORZY II, MŁODZIEŻ, DOROŚLI Standard, Latin i OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi oraz Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT - program w załączniku ESKULAP BRZOSTOWSCY Łódź wyniki
28.11 XIII OTTS O PUCHAR BURMISTRZA KWIDZYNA turniej ODWOŁANY KKT PROGRESS KWIDZYN, KCK, KSPT  
28.11 OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego z udziałem par zagranicznych MAGIC-DANCE 2009 Magic-Dance Lublin wyniki
28.11-29.11 Puchar Okręgu Zachodniopomorskiego PTT FOCUS Kamień Pomorski wyniki
28.11 VI OTTT IMIELIN 2009 ST WIR Mysłowice wyniki
28.11 OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Wyszkowa IMAGE Ciechanów wyniki
28.11-29.11 GPP JUNIORZY II, MŁODZIEŻ, DOROŚLI Standard, Latin UWAGA - zmiany w programie AS Kraków wyniki
28.11-29.11 V Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego PERGOLA 2009 INTEGRACJA w UWAGA zmiana w programie:
pary 14-15 kl. B: niedziela, blok II o 13.30 pary pow. 15 kl. D: sobota, blok III o 17.00
INESS Wrocław wyniki
29.11 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Napoleon ST Potocka wyniki
29.11 Mistrzostwa i Pucharu Okręgu Lubelskiego PTT Magic Dance Lublin wyniki
29.11 Mistrzostwa Okregu Mazowieckiego PTT oraz OTTT Pałac Młodzieży, OM PTT wyniki


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48 12 414 27 39 / +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


05.12 BALTIC AMBER PEARL – Słupski Festiwal Tańca Okręg Pomorski PTT, Adam i Elżbieta Zięciak  
05.12 XVII Świdnicki Festiwal Tańca IMPULS Świdnica wyniki
05.12 XIII OTTT o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie LIBRA Augustów wyniki
05.12 Mikołajkowy Turniej Tańca SAPiK Szczecinek, KTT AIDA wyniki
05.12 OTTT MIKOŁAJKI 2009 FAN Toruń
FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT