Liga Seniorów - F klasa 2019


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2019 w klasie F

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11 15.12
1  Krekora Szczepan  Morawska - Krekora Anna  KUŹNIA TAŃCA - Kraków E 916 234 242 240   200                
2  Zwierzchlejski Jan  Nocuń- Zwierzchlejska Paulina  TANGO - Gdynia E 683           209 234           240
3  Jastrzębski Jacek  Jastrzębska Bogumiła  WIR - Mysłowice F 645   100 110     133 192           110
4  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice E 607     198   158 251              
5  Majchrzyk Jakub  Wiśniewska Magdalena  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa F 429           145 150           134
6  Wiewióra Łukasz  Wiewióra Judyta  RONDO - Rybnik F 334   112 122   100                
7  Szczerbo-Niefiedowicz Marek  Szymkowiak Marzena  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól F 316 192 124                      
8  Wiercioch Wojciech  Wiercioch Karolina  SENSO - Rzeszów F 303         136 167              
9  Bobula Konrad  Uram Aneta  PODKARPACIE - Jasło F 272 150                       122
10  Matczak Marcin  Janicka Małgorzata  MY DANCE ŁÓDŹ D 242         242                
11  Szkopiński Norbert  Szkopińska Izolda  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź D 200   200                      
12  Haraś Stanisław  Haraś Diana  FINEZJA - Poznań E 198                         198
13  Raszyński Robert  Raszyńska Agnieszka  FINEZJA - Poznań E 158   158                      
14  Marzec Łukasz  Marzec Karolina  ALFA-ASTRA - Stargard F 156                         156
15  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły D 156     156                    
16  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno E 136   136                      
17  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec E 134     134                    
18  Wącław Szczepan  Wącław Anna  WIR - Mysłowice F 124         124                
19  Kulików Sławomir  Kulików Joanna  WIR - Mysłowice F 121           121              
20  Kowalówka Jakub  Kowalczyk Marta  Cor et Animus F 112         112                
21  Wroński Arkadiusz  Wrońska Agnieszka  GEMAR - Wrocław F 107           107              
22  Rębisz Łukasz  Rębisz Magdalena  GEMAR - Wrocław F 107           107              
23  Pisarek Sebastian  Pisarek Anna  GEMAR - Wrocław F 85           85              

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11 15.12
1  Krekora Szczepan  Morawska - Krekora Anna  KUŹNIA TAŃCA - Kraków E 1101 194 196 194   136   238           143
2  Berkop Mirosław  Berkop Magdalena  WIR - Mysłowice E 832         100 219 132         132 249
3  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice E 744     152   158 107 120           207
4  Zwierzchlejski Jan  Nocuń- Zwierzchlejska Paulina  TANGO - Gdynia E 622           261 196           165
5  Szymczyk Łukasz  Kubaszewska-Szymczyk Katarzyna  AKCENT - Będzin E 593         200 155           238  
6  Niewola Rafał  Niewola Barbara  SzT eMiKa - Tarnów E 468 236               232        
7  Majchrzyk Jakub  Wiśniewska Magdalena  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa F 462           177 154           131
8  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec E 439         112 131           196  
9  Jastrzębski Jacek  Jastrzębska Bogumiła  WIR - Mysłowice E 369   120 130     119              
10  Wiercioch Wojciech  Wiercioch Karolina  SENSO - Rzeszów F 337         242 95              
11  Szczerbo-Niefiedowicz Marek  Szymkowiak Marzena  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól F 306 152 154                      
12  Matczak Marcin  Janicka Małgorzata  MY DANCE ŁÓDŹ F 267         124 143              
13  Szkopiński Norbert  Szkopińska Izolda  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź D 238   238                      
14  Morawski Ireneusz  Kurzawa Katarzyna  PIETRZYK - Wrocław E 236     236                    
15  Bobula Konrad  Uram Aneta  PODKARPACIE - Jasło F 225 130                       95
16  Florek Grzegorz  Florek Monika  BALANS - Lublin F 190                 190        
17  Pisarek Sebastian  Pisarek Anna  GEMAR - Wrocław F 177           57           120  
18  Sowiński Paweł  Szubert Aurelia  POEZJA - Kościan F 154                       154  
19  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno E 132   132                      
20  Marzec Łukasz  Marzec Karolina  ALFA-ASTRA - Stargard F 119                         119
21  Haraś Stanisław  Haraś Diana  FINEZJA - Poznań F 107                         107
22  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły E 83           83              
23  Wroński Arkadiusz  Wrońska Agnieszka  GEMAR - Wrocław F 71           71              
24  Kulików Sławomir  Kulików Joanna  WIR - Mysłowice F 57           57              
25  Rębisz Łukasz  Rębisz Magdalena  GEMAR - Wrocław F 35           35              

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11 15.12
1  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin E 936     119 211     234       136 236  
2  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec E 916   81 207           194 192 242    
3  Rutowski Piotr  Rutowska Anna  IMPULS - Prochowice F 723   57 143   119 154           130 120
4  Rałowski Dariusz  Charchut Anna  AKSEL - Rzeszów E 721         249         234     238
5  Florek Grzegorz  Florek Monika  BALANS - Lublin F 693 132   131         150 130 150      
6  Semrau Piotr  Semrau Stefania  TANGO - Gdynia E 689 238 217           234          
7  Łakus Grzegorz  Łakus Beata  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie F 683         143   192         194 154
8  Wącław Szczepan  Wącław Anna  WIR - Mysłowice F 671         131 238 150         152  
9  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły D 594   141   253             200    
10  Haraś Stanisław  Haraś Diana  FINEZJA - Poznań E 504   103   111             158   132
11  Santorowski Adam  Santorowska Alicja  IMPULS - Prochowice E 424   175 249                    
12  Grzechnik Artur  Grzechnik Czesława  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie F 403         207               196
13  Motak Krzysztof  Motak Agnieszka  SzT eMiKa - Tarnów E 356 120               236        
14  Bolesta Robert  Katarzyńska Joanna  ROYAL DANCE - Szczecin F 317   35 95 75             112    
15  Pudełko Daniel  Szczrk Elżbieta  RAGTIME - Kęty F 317         165       152        
16  Zbrocki Konrad  Zbrocka Magdalena  SENSO - Rzeszów F 303         107 196              
17  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno E 271 154 117                      
18  Konarski Krzysztof  Kozakiewicz-Konarska Iwona  FINEZJA - Poznań C 259   259                      
19  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin E 238   69   169                  
20  Cieplicki Władysław  Siembida Agnieszka  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól F 238   103   135                  
21  Moś Adam  Moś Agnieszka  DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza F 227         95 132              
22  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin E 196 196                        
23  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin F 192               192          
24  Kowalewski Arkadiusz  Kowalewska Irena  ATHINA - Oława F 165     165                    
25  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard E 153   153                      
26  Lubczyński Piotr  Lubczyńska Renata  ESENS - Wrocław E 147       147                  
27  Raszyński Robert  Raszyńska Agnieszka  FINEZJA - Poznań E 129   129                      
28  Stępiński Krzysztof  Stępińska Ewa  TANGO - Gdynia F 124                     124    
29  Filipczak Dariusz  Filipczak Wioletta  ELITE DANCE - Szczecin F 123       123                  
30  Łaganowski Rafał  Łaganowska Magdalena  WIR - Mysłowice F 120           120              
31  Dębicki Jarosław  Kobzarska-Bar Barbara  PIETRZYK - Wrocław F 107     107                    
32  Gąsiewski Wojciech  Stojałowska Anna  TANGO - Gdynia F 100                     100    
33  Mękalski Janusz  Jagielska-Mękalska Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra F 99       99                  
34  Kashyna Adam  Kashyna Marta  DZIUPLA - Poznań F 87       87                  

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11 15.12
1  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły E 1103   40 97 143   113 156       200 143 211
2  Wącław Szczepan  Wącław Anna  WIR - Mysłowice E 960         211 137 110         249 253
3  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin E 893     123 249     198       158 165  
4  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec E 861         147 149       192 242 131  
5  Berkop Mirosław  Berkop Magdalena  WIR - Mysłowice E 852         111 213 240         119 169
6  Banasiak Marcin  Banasiak Agnieszka  4STEP - Siechnice E 761     253   253 255              
7  Rutowski Piotr  Rutowska Anna  IMPULS - Prochowice E 712   76 169   135 125           207  
8  Semrau Piotr  Semrau Stefania  TANGO - Gdynia D 572 196 184           192          
9  Florek Grzegorz  Florek Monika  BALANS - Lublin F 517 120   97         150   150      
10  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin D 506 238 268                      
11  Sowiński Paweł  Szubert Aurelia  POEZJA - Kościan F 451   44 135 165               107  
12  Stępiński Andrzej  Kropielnicka Beata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa E 440           171 122           147
13  Kucharski Krzysztof  Kucharska Ewa  DIAMENT - Wrocław F 438         169   134           135
14  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno E 427 154 126 147                    
15  Rałowski Dariusz  Charchut Anna  AKSEL - Rzeszów F 408         99         234     75
16  Haraś Stanisław  Haraś Diana  FINEZJA - Poznań F 394   76   107             124   87
17  Santorowski Adam  Santorowska Alicja  IMPULS - Prochowice E 361   150 211                    
18  Bolesta Robert  Katarzyńska Joanna  ROYAL DANCE - Szczecin F 346   40 75 131             100    
19  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin F 321   114   207                  
20  Mazur Andrzej  Chwist-Mazur Aleksandra  MARENGO - Dąbrowa Górnicza F 307           101           95 111
21  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin E 234               234          
22  Bolbotenko Vadym  Bolbotenko Inga  JEDYNKA - Łódź F 232 132 100                      
23  Damski Bartłomiej  Damska Agnieszka  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE E 226   226                      
24  Zbrocki Konrad  Zbrocka Magdalena  SENSO - Rzeszów F 164         75 89              
25  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard E 162   162                      
26  Klimas Roman  Klimas Maria  FINEZJA - Poznań E 138   138                      
27  Stępiński Krzysztof  Stępińska Ewa  TANGO - Gdynia F 136                     136    
28  Michałek Andrzej  Michałek Elżbieta  SzT eMiKa - Tarnów E 123         123                
29  Bartuś Wojciech  Pawlik-Bartuś Agnieszka  SEMPRE - Kraków F 123                         123
30  Filipczak Dariusz  Filipczak Wioletta  ELITE DANCE - Szczecin F 119       119                  
31  Gąsiewski Wojciech  Stojałowska Anna  TANGO - Gdynia F 112                     112    
32  Kowalewski Arkadiusz  Kowalewska Irena  ATHINA - Oława F 111     111                    
33  Chudziński Zbigniew  Chudzińska Aldona  POEZJA - Kościan F 100   100                      
34  Konarski Krzysztof  Kozakiewicz-Konarska Iwona  FINEZJA - Poznań F 99                         99
35  Kashyna Adam  Kashyna Marta  DZIUPLA - Poznań F 95       95                  
36  Rusiecki Krzysztof  Wiekiera Monika  KICK - Kielce F 87         87                
37  Łaganowski Rafał  Łaganowska Magdalena  WIR - Mysłowice F 77           77              
38  Moś Adam  Moś Agnieszka  DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza F 65           65              

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11 15.12
1  Szajkowski Jan  Szajkowska Helena  GRACJA - Zielona Góra F 842   132 130 150 130   150           150
2  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin F 831 194   236           152 249      
3  Włodarczyk Eligiusz  Włodarczyk Ludomiła  RÓŻA - Olesno F 826 130 120 152     232             192
4  Wesołowski Ryszard  Niemiec Małgorzata  GOLD DANCE UTW Żory E 751         194   192     131     234
5  Michałek Andrzej  Michałek Elżbieta  SzT eMiKa - Tarnów E 595         236       194 165      
6  Glanert Ludwik  Glanert Karolina  GOLD DANCE UTW Żory F 576         152 190 234            
7  Pytlik Wojciech  Głowacka Halina  SzT eMiKa - Tarnów F 443                 236 207      
8  Mościcki Jan  Mościcka Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra F 428     194 234                  
9  Jaszewski Jacek  Jaszewska Bożena  SENSO - Rzeszów F 377 152               130 95      
10  Klimas Roman  Klimas Maria  FINEZJA - Poznań E 238   238                      
11  Działowski Jacek  Działowska Maria  SENSO - Rzeszów E 236 236                        
12  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań E 196   196                      
13  Adam Ryszard  Jałtuszewska-Adam Krystyna  GRACJA - Zielona Góra F 192       192                  
14  Głębocki Grzegorz  Głębocka Urszula  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań E 154   154                      
15  Wanic Wiesław  Umińska-Wanic Krystyna  AKSEL - Rzeszów F 143                   143      
16  Różański Romuald  Różańska Joanna  AKSEL - Rzeszów F 119                   119      
17  Mrozek Marek  Mrozek Alina  PODKARPACIE - Jasło F 107                   107      

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11 15.12
1  Włodarczyk Eligiusz  Włodarczyk Ludomiła  RÓŻA - Olesno E 1112 152 136 196 238 156 234              
2  Michałek Andrzej  Michałek Elżbieta  SzT eMiKa - Tarnów E 1011         240 192     132 249     198
3  Szajkowski Jan  Szajkowska Helena  GRACJA - Zielona Góra F 794   124 154 154 122   130           110
4  Wesołowski Ryszard  Niemiec Małgorzata  GOLD DANCE UTW Żory F 593         134   194     143     122
5  Rusiecki Krzysztof  Wiekiera Monika  KICK - Kielce F 590         198   236           156
6  Mościcki Jan  Mościcka Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra F 434     238 196                  
7  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin E 432 236               196        
8  Glanert Ludwik  Glanert Karolina  GOLD DANCE UTW Żory F 412         110 150 152            
9  Jaszewski Jacek  Jaszewska Bożena  SENSO - Rzeszów F 403 130               154 119      
10  Pytlik Wojciech  Głowacka Halina  SzT eMiKa - Tarnów F 403                 238 165      
11  Krzyszkowski Mariusz  Krzyszkowska Jolanta  DZIUPLA - Poznań F 376   112 132 132                  
12  Becla Wacław  Becla Alina  SENSO - Rzeszów F 314 194               120        
13  Mrozek Marek  Mrozek Alina  PODKARPACIE - Jasło F 265                   131     134
14  Heymann Włodzimierz  Heymann Violetta  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól D 242   242                      
15  Pasieko Przemysław  Hammerling-Papsdorf Jolanta  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań E 240                         240
16  Kyc Andrzej  Kyc Anna  AKSEL - Rzeszów F 207                   207      
17  Klimas Roman  Klimas Maria  FINEZJA - Poznań E 200   200                      
18  Głębocki Grzegorz  Głębocka Urszula  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań E 158   158                      
19  Adam Ryszard  Jałtuszewska-Adam Krystyna  GRACJA - Zielona Góra F 120       120                  
20  Kowalski Jan  Kowalska Krystyna  DIAMENT - Wrocław F 120     120                    
21  Różański Romuald  Różańska Joanna  AKSEL - Rzeszów F 107                   107      
22  Jabłoński Adam  Głowacka Dorota  JEDYNKA - Łódź F 100   100                      
23  Paruzel Mirosław  Bąkowska Bożena  MARENGO - Dąbrowa Górnicza F 95                   95      

 

Top


W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 12.01.2019, CeA - Grand Prix Seniorów PTT, Bochnia

GPS 2 - 16.03.2019, IX Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

GPS 3 - 27.04.2019, II OTTT "Diamentowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Kąty Wrocławskie

GPS 4 - 01.06.2019, "Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

GPS 5 - 21.09.2019, "BAL 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

GPS 6 - 12.10.2019, "Bieruń 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Bieruń

GPS 7 - 23.11.2019, "Złoty Plaster Miodu" - Finałowy Grand Prix Seniorów PTT, Kluczbork

LS 1 - 10.03.2019, OTTT "Zamek 2019", Janów Podlaski

LS 2 - 23.03.2019, Festiwal Tańca "eMiKa 2019", Tarnów

LS 3 - 2.06.2019, Podkarpacki Festiwal Tańca "Aksel Resovia 2019", Rzeszów

LS 4 - 22.06.2019, Liga Seniorów, Gdynia

LS 5 - 9.11.2019, Oleski Festiwal Tańca, Olesno

W - 15.12.2019, Turniej o Puchar prof. Mariana Wieczystego, Kraków


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT