Liga Seniorów - D klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2020 w klasie D

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 L 1
15.02 27.09 19.12 02.02
1  Matczak Marcin  Janicka Małgorzata  ESKADRA - Pabianice D 464 232     232
2  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 190       190
3  Gąsiur Michał  Kuźniar Paulina  AKSEL - Rzeszów D 190 190      

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 L 1
15.02 27.09 19.12 2.02
1  Majnusz Maciej  Gehrke-Gut Hanna  KIEPURA - Wrocław D 384 150 234    
2  Gąsiur Michał  Kuźniar Paulina  AKSEL - Rzeszów D 234 234      
3  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce C 192 192      
4  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice D 192   192    
5  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno D 150   150    

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 L 1
15.02 27.09 19.12 2.02
1  Skórnicki Michał  Skórnicka Marzena  FILEMON - Szamotuły D 470 234 236    
2  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa D 282   152   130
3  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 236       236
4  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość D 194       194
5  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra D 194   194    
6  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków D 192 192      
7  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin D 152       152
8  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły C 150 150      
9  Popławski Dariusz  Popławska Joanna  Dancers United - WARSZAWA E 130   130    

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 L 1
15.02 27.09 19.12 2.02
1  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno D 390 154 236    
2  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków C 238 238      
3  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 236       236
4  Olkowski Jarosław  Olkowska Olga  4STEP - Siechnice C 196 196      
5  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra D 194   194    
6  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin D 194       194
7  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra D 152       152
8  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa D 152   152    
9  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce C 132 132      
10  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów D 130       130
11  Popławski Dariusz  Popławska Joanna  Dancers United - WARSZAWA E 130   130    
12  Skórnicki Michał  Skórnicka Marzena  FILEMON - Szamotuły D 120 120      

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 L 1
15.02 27.09 19.12 2.02
1  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa D 430   196   234
2  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra D 402 120 132   150
3  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość D 388 196     192
4  Jończyk Piotr  Mikita Joanna  KADRYL - Białystok D 238   238    
5  Such Zbigniew  Kogut Joanna  AKSEL - Rzeszów D 238 238      
6  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice D 154 154      
7  Głębocki Grzegorz  Głębocka Urszula  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań D 154   154    
8  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków D 132 132      
9  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica E 120   120    

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 L 1
15.02 27.09 19.12 2.02
1  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra D 446 122 194   130
2  Momot Przemysław  Momot Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica D 388   236   152
3  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN - Toruń C 240 240      
4  Szczegielniak Paweł  Szczegielniak Grażyna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź D 236       236
5  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice D 198 198      
6  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 194       194
7  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. D 156 156      
8  Mikołajczak Zbigniew  Mikołajczak Aldona  FINEZJA - Poznań E 152   152    
9  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków D 134 134      
10  Głębocki Grzegorz  Głębocka Urszula  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań D 130   130    
11  Szczytowski Andrzej  Maciejewska Danuta  CIEŚLAK - Jelenia Góra D 110 110      

 

Top


W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 15.02.2020, Kiepura Dance Cup - Grand Prix Seniorów PTT, Sosnowiec

GPS 2 - 27.09.2020, Grand Prix Seniorów PTT, Przeźmierowo

GPS 3 - 19.12.2020, Finał Grand Prix Seniorów PTT, Poznań

LS 1 - 2.02.2020, Międzynarodowy Turniej Tańca - Liga Seniorów PTT, Garwolin


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT