Grand Prix Polski Seniorów


 

 

 

Klasyfikacja Grand Prix Polski Seniorów 2020

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3
15.02 27.09 19.12
1  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań A 282 132 150  
2  Hull Andrzej  Kucharczyk Barbara  IDEA - Kraków S 238 238    
3  Jonczyk Maciej  Jonczyk Olga  CLASSIC - Warszawa B 234   234  
4  Sałata Łukasz  Krysztofiak Joanna  FINEZJA - Poznań A 196 196    
5  Starowicz Piotr  Drożyner - Starowicz Paulina  MUZA - Olsztyn B 192   192  
6  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CANTINERO - Tomaszów Maz. S 154 154    
7  Matczak Marcin  Janicka Małgorzata  ESKADRA - Pabianice D 120 120    

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3
15.02 27.09 19.12
1  Homoncik Marek  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra A 236   236  
2  Sałata Łukasz  Krysztofiak Joanna  FINEZJA - Poznań S 232 232    
3  Baran Michał  Dyk Ewa  ESENS - Wrocław A 194   194  
4  Jastrzębski Jarosław  Róg Katarzyna Maria  SEMPRE - Kraków C 190 190    
5  Starowicz Piotr  Drożyner - Starowicz Paulina  MUZA - Olsztyn S 152   152  
6  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  FINEZJA - Poznań S 130   130  

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3
15.02 27.09 19.12
1  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań A 340 190 150  
2  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań S 234   234  
3  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CANTINERO - Tomaszów Maz. S 232 232    
4  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz S 192   192  

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3
15.02 27.09 19.12
1  Homoncik Marek  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra A 234 234    
2  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź S 192 192    
3  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra S 150 150    

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3
15.02 27.09 19.12
1  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  DANCELOOK - Gliwice S 394 198 196  
2  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  ST IMPRESJA Kęty B 240 240    
3  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz S 238   238  
4  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól B 230 110 120  
5  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik B 156 156    
6  Momot Przemysław  Momot Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica B 154   154  
7  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław A 134 134    
8  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  REPLAY - Złotoryja A 132   132  
9  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica B 122 122    

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3
15.02 27.09 19.12
1  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź S 508 257 251  
2  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław S 424 215 209  
3  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów S 318 173 145  
4  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  DANCELOOK - Gliwice A 318 151 167  
5  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól B 224 127 97  
6  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica B 212 103 109  
7  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica S 200 79 121  
8  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik B 139 139    
9  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław B 133   133  
10  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław A 115 115    
11  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  ST IMPRESJA Kęty A 91 91    
12  Prus Piotr  Borisovich Irina  THE BEST - Gdańsk D 85   85  
13  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość B 67 67    
14  Wolak Adam  Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata  CIEŚLAK - Jelenia Góra C 55 55    

 

Top


W klasyfikacji Grand Prix Polski Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 15.02.2020, Kiepura Dance Cup - Grand Prix Seniorów PTT, Sosnowiec

GPS 2 - 27.09.2020, Grand Prix Seniorów PTT, Przeźmierowo

GPS 3 - 19.12.2020, Finał Grand Prix Seniorów PTT, Poznań


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT