Liga Seniorów - F klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2020 w klasie F

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8 G 9 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
15.02 27.09 08.11 _ _ _ _ _ _ 02.02 19.12 _ _ _ 13.12
1  Majchrzyk Jakub  Wiśniewska Magdalena  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa E 618 236 150               232          
2  Betlej Sebastian  Betlej Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle E 428 194 234                          
3  Manna Przemysław  Linkiewicz-Manna Eliza  ELITE DANCE - Szczecin F 192   192                          
4  Bolesta Robert  Sołdyńska Monika  King Dance - Koszalin F 190                   190          
5  Wącław Szczepan  Wącław Anna  WIR - Mysłowice F 152 152                            
6  Kulików Sławomir  Kulików Joanna  WIR - Mysłowice F 130 130                            

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8 G 9 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
15.02 27.09 08.11 _ _ _ _ _ _ 2.02 19.12 _ _ _ 13.12
1  Majchrzyk Jakub  Wiśniewska Magdalena  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa E 238 238                            
2  Urban Radosław  Jasnosz Katarzyna  DIAMENT - Wrocław F 196 196                            
3  Sowiński Paweł  Szubert Aurelia  POEZJA - Kościan F 154 154                            
4  Wroński Arkadiusz  Wrońska Agnieszka  GEMAR - Wrocław F 132 132                            
5  Łaganowski Rafał  Łaganowska Magdalena  WIR - Mysłowice F 120 120                            

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8 G 9 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
15.02 27.09 08.11 _ _ _ _ _ _ 2.02 19.12 _ _ _ 13.12
1  Betlej Sebastian  Betlej Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle E 323 156 167                          
2  Marzec Łukasz  Marzec Karolina  ALFA-ASTRA - Stargard E 251   251                          
3  Grzechnik Artur  Grzechnik Czesława  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie E 240 240                            
4  Choduń Andrzej  Lipińska-Dziki Izabela  MYKA - Zamość F 232                   232          
5  Wróbel Mateusz  Wróbel Izabela  DANCE IMPERIUM - Poznań F 209   209                          
6  Łakus Grzegorz  Łakus Beata  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie E 198 198                            
7  Bolesta Robert  Sołdyńska Monika  King Dance - Koszalin F 190                   190          
8  Grabka Janusz  Grabka Joanna  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie F 145   145                          
9  Wącław Szczepan  Wącław Anna  WIR - Mysłowice F 134 134                            
10  Kashyna Adam  Kashyna Marta  DZIUPLA - Poznań F 133   133                          
11  Kucharski Krzysztof  Kucharska Ewa  DIAMENT - Wrocław F 122 122                            
12  Berkop Mirosław  Berkop Magdalena  WIR - Mysłowice F 121   121                          
13  Kulików Sławomir  Kulików Joanna  WIR - Mysłowice F 110 110                            
14  Nowakowski Juliusz  Nowakowska Paulina  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań F 109   109                          
15  Filipczak Dariusz  Filipczak Wioletta  ELITE DANCE - Szczecin F 97   97                          
16  Sowiński Paweł  Szubert Aurelia  POEZJA - Kościan F 85   85                          

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8 G 9 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
15.02 27.09 08.11 _ _ _ _ _ _ 2.02 19.12 _ _ _ 13.12
1  Bolbotenko Vadym  Bolbotenko Inga  JEDYNKA - Łódź E 432 196                 236          
2  Sowiński Paweł  Szubert Aurelia  POEZJA - Kościan F 297 154 143                          
3  Marzec Łukasz  Marzec Karolina  ALFA-ASTRA - Stargard E 249   249                          
4  Kucharski Krzysztof  Kucharska Ewa  DIAMENT - Wrocław F 238 238                            
5  Wróbel Mateusz  Wróbel Izabela  DANCE IMPERIUM - Poznań F 207   207                          
6  Choduń Andrzej  Choduń Kaziniera  MYKA - Zamość F 194                   194          
7  Burdziuk Krzysztof  Burdziuk Justyna  DZIUPLA - Poznań F 165   165                          
8  Florek Grzegorz  Florek Monika  BALANS - Lublin F 152                   152          
9  Betlej Sebastian  Betlej Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle E 132 132                            
10  Nowakowski Juliusz  Nowakowska Paulina  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań F 131   131                          
11  Bolesta Robert  Sołdyńska Monika  King Dance - Koszalin F 130                   130          
12  Łaganowski Rafał  Łaganowska Magdalena  WIR - Mysłowice F 120 120                            
13  Kashyna Adam  Kashyna Marta  DZIUPLA - Poznań F 119   119                          
14  Haraś Stanisław  Haraś Diana  FINEZJA - Poznań F 107   107                          
15  Filipczak Dariusz  Filipczak Wioletta  ELITE DANCE - Szczecin F 95   95                          

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8 G 9 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
15.02 27.09 08.11 _ _ _ _ _ _ 2.02 19.12 _ _ _ 13.12
1  Pytlik Wojciech  Głowacka Halina  SzT eMiKa - Tarnów E 234 234                            
2  Mościcki Jan  Mościcka Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra F 192 192                            
3  Glanert Ludwik  Glanert Karolina  GOLD DANCE UTW Żory F 150 150                            

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8 G 9 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
15.02 27.09 08.11 _ _ _ _ _ _ 2.02 19.12 _ _ _ 13.12
1  Pytlik Wojciech  Głowacka Halina  SzT eMiKa - Tarnów E 234 234                            
2  Dudziński Dariusz  Dudzińska Anna  Śląski Klub Taneczny - Katowice F 232   232                          
3  Mościcki Jan  Mościcka Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra F 192 192                            
4  Gońda Mirosław  Gońda Barbara  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań F 190   190                          
5  Glanert Ludwik  Glanert Karolina  GOLD DANCE UTW Żory F 150 150                            

 

Top


W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 15.02.2020, Kiepura Dance Cup - Grand Prix Seniorów PTT, Sosnowiec

GPS 2 - 27.09.2020, Grand Prix Seniorów PTT, Przeźmierowo

GPS 3 - 8.11.2020, Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów PTT, Olesno

GPS 4 - _

GPS 5 - _

GPS 6 - _

GPS 7 - _

GPS 8 - _

GPS 9 - _

LS 1 - 2.02.2020, Międzynarodowy Turniej Tańca - Liga Seniorów PTT, Garwolin

LS 2 - 19.12.2020, "Solny" Liga Seniorów PTT, Nowa Sól

LS 3 - _

LS 4 - _

LS 5 - _

W - 13.12.2020, Turniej o Puchar prof. Mariana Wieczystego, Kraków


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT