Liga Seniorów - E klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2021 w klasie E

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4
05.06 12.06 07.11 20.11
1  Haraś Stanisław  Haraś Diana  FINEZJA - Poznań E 236 236      
2  Kanka Kacper  Klein-Kaska Anna  TANGO - Gdynia F 194 194      
3  Wróbel Mateusz  Wróbel Izabela  DANCE IMPERIUM - Poznań E 152 152      
4  Wroński Arkadiusz  Wrońska Agnieszka  SMOOTH DANCE - Wrocław F 130 130      

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4
05.06 12.06 07.11 20.11
1  Kanka Kacper  Klein-Kaska Anna  TANGO - Gdynia F 238 238      
2  Wroński Arkadiusz  Wrońska Agnieszka  SMOOTH DANCE - Wrocław F 196 196      
3  Haraś Stanisław  Haraś Diana  FINEZJA - Poznań E 154 154      
4  Bolesta Robert  Sołdyńska Monika  King Dance - Koszalin E 132 132      
5  Wróbel Mateusz  Wróbel Izabela  DANCE IMPERIUM - Poznań E 120 120      

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4
05.06 12.06 07.11 20.11
1  Banasiak Marcin  Banasiak Agnieszka  4STEP - Siechnice F 238 238      
2  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard E 196 196      
3  Wróbel Mateusz  Wróbel Izabela  DANCE IMPERIUM - Poznań E 154 154      
4  Kashyna Adam  Kashyna Marta  DZIUPLA - Poznań E 132 132      
5  Nowakowski Juliusz  Nowakowska Paulina  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań F 120 120      

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4
05.06 12.06 07.11 20.11
1  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard E 251 251      
2  Banasiak Marcin  Banasiak Agnieszka  4STEP - Siechnice E 209 209      
3  Burdziuk Krzysztof  Burdziuk Justyna  DZIUPLA - Poznań E 167 167      
4  Wróbel Mateusz  Wróbel Izabela  DANCE IMPERIUM - Poznań E 145 145      
5  Dudziński Dariusz  Dudzińska Anna  Śląski Klub Taneczny - Katowice E 133 133      
6  Bolesta Robert  Sołdyńska Monika  King Dance - Koszalin E 121 121      
7  Kashyna Adam  Kashyna Marta  DZIUPLA - Poznań E 109 109      
8  Sowiński Paweł  Szubert Aurelia  POEZJA - Kościan E 97 97      
9  Bolbotenko Vadym  Bolbotenko Inga  JEDYNKA - Łódź E 85 85      

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4
05.06 12.06 07.11 20.11

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4
05.06 12.06 07.11 20.11
1  Dudziński Dariusz  Dudzińska Anna  Śląski Klub Taneczny - Katowice E 234 234      
2  Typański Paweł  Pawlak Wiesława  FINEZJA - Poznań E 192 192      
3  Młotek Andrzej  Wiśniewska Anna  IMPULS - Prochowice F 150 150      

 

Top


W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 05.06.2021, Grand Prix Seniorów PTT, Przeźmierowo

GPS 2 - 12.05.2021, Grand Prix Seniorów PTT, Błonie

GPS 3 - 07.11.2021, Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów PTT, Olesno

GPS 4 - 20.11.2021, Finałowe Grand Prix Seniorów PTT,


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT