Pary


Pary kategorii Senior

 

Aktualizacja: 8-06-2021

 

Kolorem czerwonym oznaczono pary lub kluby bez opłat zarejestrowanych w bazie.

 

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Kategoria Standard Latin
Klasa Premium Klasa Premium
1  Adam Ryszard  Jałtuszewska-Adam Krystyna  GRACJA - Zielona Góra Senior IV F 0 F 1
2  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin Senior II D 5 D 1
3  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 3 E 5
4  Baj Jacek  Baj Katarzyna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II E 0 E 0
5  Bajer Wojciech  Jagiełło-Bajer Barbara  THOMAS DANCE - Kraków Senior III D 0 D 0
6  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów Senior III D 7 C 4
7  Banasiak Marcin  Banasiak Agnieszka  4STEP - Siechnice Senior II E 2 F 4
8  Baran Michał  Dyk Ewa  ESENS - Wrocław Senior I A 5 S  
9  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III C 4 C 0
10  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 E 0
11  Bareła Jarosław  Wieczorek-Bareła Monika  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II E 0 D 0
12  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań Senior II     S  
13  Bartkowski Kazimierz  Bartkowska Maria  SWING Żywiec-Kuków Senior IV F 0 F 0
14  Bartuś Wojciech  Pawlik-Bartuś Agnieszka  SEMPRE - Kraków Senior II E 3 F 0
15  Basak Jarosław  Basak Beata  DANCE TEAM - Wrocław Senior III S   B 9
16  Bassara Maciej  Witek Anna  BAWINEK - Kraków Senior I F 1 F 0
17  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów Senior III B 0 B 0
18  Bąk Ryszard  Czerwieniec-Bąk Joanna  SWING Żywiec-Kuków Senior III F 0 F 0
19  Becla Wacław  Becla Alina  SENSO - Rzeszów Senior III F 4 E 0
20  Berkop Mirosław  Berkop Magdalena  WIR - Mysłowice Senior II D 0 D 0
21  Betlej Sebastian  Betlej Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle Senior II D 5 D 5
22  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań Senior II E 0 S  
23  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II D 2 C 2
24  Blacha Leszek  Blacha Beata  TEAM - Ornontowice Senior II F 0 F 0
25  Bobula Konrad  Uram Aneta  PODKARPACIE - Jasło Senior I F 2 F 2
26  Boćkowski Michał  Iwanienko Beata  ELITE DANCE - Warszawa Senior III F 1 F 1
27  Bogucki Władysław  Kobus-Bogucka Agnieszka  CLASSIC - Warszawa Senior III C 6 D 5
28  Bolbotenko Vadym  Bolbotenko Inga  JEDYNKA - Łódź Senior II E 0 F 0
29  Bolek Marek  Bolek Ewa  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III F 2 F 0
30  Bolesta Robert  Sołdyńska Monika  King Dance - Koszalin Senior II E 0 F 2
31  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin Senior II D 0 D 0
32  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin Senior II D 0 D 2
33  Bożek Sławomir  Bożek Agnieszka  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III F 0 F 0
34  Brewczyński Piotr  Brewczyńska Edyta  PODKARPACIE - Jasło Senior II F 0 F 0
35  Bronikowski Wojciech  Bronikowska Agata  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
36  Bugajczyk Krzysztof  Bugajczyk Agnieszka  DCS BRWINÓW Senior III F 0 F 0
37  Burczyk Sebastian  Glinicka-Grabowy Marta  LEWANDOWSKI - Bolesławiec Senior II B 7 B 7
38  Burdziuk Krzysztof  Burdziuk Justyna  DZIUPLA - Poznań Senior II E 1 F 0
39  Burlaga Robert  Witkowska Katarzyna  MARGO - Leszno Senior II     B 1
40  Cechowicz Radosław  Cechowicz Marta  BALANS - Lublin Senior II F 0 F 0
41  Chernenko Sergey  Warzyńska Angelika  POLISH CLUB - Warszawa Senior I     S  
42  Chodorowski Bartosz  Szczepanik Marta Agata  RIVIERA Warszawa Senior I C 4 C 1
43  Choduń Andrzej  Lipińska-Dziki Izabela  MYKA - Zamość Senior II     F 2
44  Choduń Andrzej  Choduń Kaziniera  MYKA - Zamość Senior III F 2    
45  Chojecki Mariusz  Chojecka Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II F 0 F 0
46  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II     S  
47  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów Senior III S   D 2
48  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów Senior III B 0 C 0
49  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik Senior III A 4 A 0
50  Ciebień Adam  Bijak-Ciebień Bożena  AKSEL - Rzeszów Senior III D 6 D 0
51  Cieplicki Władysław  Siembida Agnieszka  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior II E 5 F 2
52  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  ST IMPRESJA Kęty Senior III A 0 B 7
53  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice Senior I D 1 D 0
54  Czop Włodzimierz  Piwkowska-Bień Małgorzata  SAMBA - Tarnobrzeg Senior III D 2 D 0
55  Czylok Mariusz  Czylok Alicja  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior III D 3 D 0
56  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior II C 0 B 0
57  Damski Bartłomiej  Damska Agnieszka  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II E 4 F 0
58  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków Senior IV S   S  
59  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra Senior IV C 0 D 3
60  Dańko Przemysław  Wójcik Nina  LEWANDOWSKI - Bolesławiec Senior II B 0 A 10
61  Dąbrowski Andrzej  Dąbrowska Barbara  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
62  Dębicki Jarosław  Kobzarska-Bar Barbara  PIETRZYK - Wrocław Senior II E 0 F 3
63  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior II C 1 C 2
64  Dobaczewski Adam  Dobaczewska Lucyna  FAN - Toruń Senior III F 0 F 0
65  Dobrakowski Janusz  Maliszewska Beata  KIEPURA - Sosnowiec Senior I S   D 3
66  Dobrakowski Rafał  Dobrakowska Anna  BALLARE - Częstochowa Senior II S   A 0
67  Dobrowolski Dominik  Urman Monika  AKSEL - Rzeszów Senior I B 11 B 1
68  Domszy Dariusz  Papaj Agnieszka  IMPULS - Prochowice Senior II F 1 F 1
69  Drewniak Dariusz  Drewniak Aleksandra  SWING Żywiec-Kuków Senior I F 0 F 0
70  Drężek Bogdan  Drężek Marzanna  FAN - Toruń Senior III F 0 F 0
71  Drożdżyński Jarosław  Karpińska Aleksandra  FINEZJA - Poznań Senior III B 2 B 0
72  Dudziński Dariusz  Dudzińska Anna  Śląski Klub Taneczny - Katowice Senior III E 2 F 0
73  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków Senior III B 0 C 0
74  Działowski Jacek  Działowska Maria  SENSO - Rzeszów Senior III D 0 E 2
75  Dziok Rafał  Teśluk Elwira  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 5 F 4
76  Falandysz Lech  Olszańska Agnieszka  TANGO - Gdynia Senior III C 0 C 0
77  Ficenes Paweł  Ficenes Magdalena  DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza Senior I F 0 D 0
78  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. Senior III D 3 C 1
79  Filip Grzegorz  Filip Izabella  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior IV C 9    
80  Filipczak Dariusz  Filipczak Wioletta  ELITE DANCE - Szczecin Senior II F 0 F 0
81  Filipiuk Adam  Filipiuk Jowita  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
82  Florczyk Maciej  Biniak Jolanta  FILEMON - Szamotuły Senior II F 1 F 0
83  Florek Grzegorz  Florek Monika  BALANS - Lublin Senior II F 0 E 0
84  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  Śląski Klub Taneczny - Katowice Senior III C 0 D 7
85  Furman Sylwester  Ganecka Małgorzata  GRACJA - Zielona Góra Senior IV E 4 E 4
86  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA - Poznań Senior I B 2 B 4
87  Gałek Michał  Gałek Klaudia  DUET - Warszawa Senior I B 1 S  
88  Gąsiewski Wojciech  Stojałowska Anna  TANGO - Gdynia Senior IV F 0 F 0
89  Gąsiur Michał  Kuźniar Paulina  AKSEL - Rzeszów Senior I C 2 D 2
90  Glanert Ludwik  Glanert Karolina  GOLD DANCE UTW - Żory Senior IV F 2 F 3
91  Głębocki Grzegorz  Głębocka Urszula  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III D 1 D 3
92  Gniadek-Zając Grzegorz  Stec Marta  BAWINEK - Kraków Senior I C 5 C 5
93  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków Senior IV D 1 D 0
94  Gontaszewski Wojciech  Juszczyk-Gontaszewska Marzena  AKSEL - Rzeszów Senior III D 1 D 0
95  Gońda Mirosław  Gońda Barbara  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III E 0 F 0
96  Góra PPiotr  Góra Izabella  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
97  Górny Marcin  Górny Katarzyna  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
98  Górski Jędrzej  Górska Iwona  KIEPURA - Sosnowiec Senior II A 5 S  
99  Grabka Janusz  Grabka Joanna  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie Senior III F 0 E 1
100  Grodecki Paweł  Grodecka Renata  ASTRA - Szczecin Senior III F 0 F 0
101  Gruca Krzysztof  Bielewicz-Orlik Izabela  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II F 0 F 0
102  Gryń Karol  Łaszczyk Joanna  SEMPRE - Kraków Senior I D 0 E 0
103  Grzechnik Artur  Grzechnik Czesława  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie Senior II     C 1
104  Grzegorzek Krzysztof  Grzegorzek Monika  SWING Żywiec-Kuków Senior I F 0 F 0
105  Haerer Manfred  Piotrowska Arleta  PIETRZYK - Wrocław Senior I B 7 D 2
106  Haraś Stanisław  Haraś Diana  FINEZJA - Poznań Senior II E 2 E 6
107  Harazim Szymon  Harazim Kinga  POLISH CLUB - Warszawa Senior I A 0 S  
108  Heymann Włodzimierz  Heymann Violetta  MGOKIR Senior III D 0 F 0
109  Hoffmann Peter  Lachetta Therese  BAS DANCE - Wrocław Senior III F 0 F 0
110  Holski Maciej  Tyl Katarzyna  PRESTIGE - Białystok Senior I A 0 S  
111  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin Senior III A 3 S  
113  Homoncik Marek  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra Senior II S   B 7
114  Hull Andrzej  Kucharczyk Barbara  IDEA - Kraków Senior I C 3 S  
115  Jabłoński Adam  Głowacka Dorota  JEDYNKA - Łódź Senior III F 0 F 0
116  Jabłoński Adam  Borys Marlena  KADRYL - Białystok Senior I A 2 B 1
117  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard Senior II E 3 E 3
118  Jaczewski Jan  Jaczewska Ewelina  TANGO - Gdynia Senior II D 5 D 7
119  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN - Toruń Senior III C 6 F 0
120  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II B 1 B 9
121  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III A 1 S  
122  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce Senior III C 1 C 5
123  Jastrzębski Jacek  Jastrzębska Bogumiła  Śląski Klub Taneczny - Katowice Senior II E 0 E 0
124  Jastrzębski Jarosław  Róg Katarzyna Maria  SEMPRE - Kraków Senior I B 1 D 4
125  Jaszczak Szymon  Jaszczak Anna  SŁOŃCE - Poznań Senior I E 4 D 2
126  Jaszewski Jacek  Jaszewska Bożena  SENSO - Rzeszów Senior III F 1 F 0
127  Jaszewski Tomasz  Kotarba Alicja  GRACJA - Zielona Góra Senior I S   S  
128  Jaśkiewicz Dariusz  Jaśkiewicz Anna  IGLICA - Wrocław Senior IV D 2 D 2
129  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  IMPERIA - Kraków Senior II S   D 1
130  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno Senior II C 0 D 3
131  Jędrusiak Rafał  Grończak Ewa  WIR - Mysłowice Senior II F 0 F 0
132  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin Senior II C 0 C 0
133  Jonczyk Maciej  Jonczyk Olga  CLASSIC - Warszawa Senior I B 0 B 12
134  Jończyk Jarosław  Włodarczyk Monika  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
135  Jończyk Piotr  Mikita Joanna  KADRYL - Białystok Senior III B 1 C 2
136  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior III D 1 B 1
137  Juszczyk Zdzisław  Fassa Wanda  MAESTRO Senior IV C 0 C 0
138  Kacprzak Dariusz  Kacprzak Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II F 0 B 0
139  Kaczmarski Ireneusz  Kaczmarska Izabela  ASTRA - Szczecin Senior III F 0 F 1
140  Kaleta Mateusz  Kaleta Anna  KARISMA Kraków Senior I B 4 B 3
141  Kaliciński Eugeniusz  Tarasiuk Elżbieta  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior III F 0 F 0
142  Kaliński Krzysztof  Zawadzka Anna  ARTDANCE Senior I B 0 C 5
143  Kalla Mieczysław  Nowak Kamila  ASTRA LUNA - Wałcz Senior I F 0 F 2
144  Kamenets Ievgenii  Stasiewicz Joanna  DIAMENT - Wrocław Senior II F 0 F 0
145  Kanka Kacper  Klein-Kaska Anna  TANGO - Gdynia Senior I F 4 F 4
146  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 0 D 0
147  Karwatowski Michał  Szcześniak Beata  BAWINEK - Kraków Senior I A 8 B 7
148  Kashyna Adam  Kashyna Marta  DZIUPLA - Poznań Senior II E 0 E 2
149  Kasprzycki Radosław  Zwolińska Justyna  PERFECT STYL - Kraków Senior I C 0 C 0
150  Kazimirski Jan  Szarecka Agnieszka  S.T. ATLAS Senior II D 6 B 7
151  Kępczyński Andrzej  Kępczyńska Anna  RIVIERA Warszawa Senior II C 3 F 0
152  Kic Artur  Maciejczyk Dorota  NARCYZ Kraków Senior I E 0 E 0
153  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia Senior III B 3 A 3
154  Klimas Roman  Klimas Maria  FINEZJA - Poznań Senior IV E 1 E 2
155  Klimaszewski Krzysztof  Sokół Małgorzata  DŻET - Rzeszów-Boguchwała Senior I A 0 B 0
156  Klimaszyński Piotr  Tomaszewska Anna  TANGO - Gdynia Senior I A 3 A 0
157  Kłudczyński Bogdan  Kłudczyńska Jadwiga  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
158  Kniaziev Yevhen  Chrzanowska Patrycja  POEZJA - Kościan Senior I F 1 F 3
159  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin Senior III E 4 E 2
160  Konarski Krzysztof  Kozakiewicz-Konarska Iwona  FINEZJA - Poznań Senior II F 3 C 4
161  Konopacki Rafał  Dubowska Małgorzata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II B 6 S  
162  Kopczyński Dawid  Popek Małgorzata  DANCE IMPERIUM - Pruszków Senior I B 2 A 1
163  Koterba Hieronim  Koterba Dorota  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
164  Koterba Kamil  Kwiatkowska Bogumiła  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior I E 3 E 0
165  Kotulski Adam  Kotulska Małgorzata  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
166  Kowalewski Arkadiusz  Kowalewska Irena  ATHINA - Oława Senior III F 1 F 2
167  Kowalski Jan  Kowalska Krystyna  DIAMENT - Wrocław Senior IV F 0 F 0
168  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica Senior III A 0 F 0
169  Krasuski Adam  Krasuska Izabela  DCS BRWINÓW Senior II F 0 F 0
170  Krekora Szczepan  Morawska - Krekora Anna  KUŹNIA TAŃCA - Kraków Senior I D 0 D 0
171  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec Senior II D 0 D 0
172  Król Robert  Król Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle Senior II B 0 B 0
173  Królikowski Tomasz  Jewtchuticz-Królikowska Anna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
174  Kruczyński Mariusz  Kruczyńska Agata  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
175  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło Senior II B 1 B 1
176  Kryczka Szczepan  Nidzgorska-Kryczka Marzena  AKSEL - Rzeszów Senior III B 0 B 0
177  Krzykwa Jan  Hepner Elżbieta  WIKA - Olsztyn Senior IV F 0    
178  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól Senior III B 1 B 1
179  Krzyszkowski Mariusz  Krzyszkowska Jolanta  DZIUPLA - Poznań Senior IV F 1 F 0
180  Kucharski Krzysztof  Kucharska Ewa  DIAMENT - Wrocław Senior II F 3 F 0
181  Kudra Arkadiusz  Kudra Marzena  ESKADRA - Pabianice Senior II E 2 E 0
182  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło Senior III D 0 D 0
183  Kulig Antoni  Sułkowska Danuta  SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole Senior IV F 3 F 2
184  Kulików Sławomir  Kulików Joanna  WIR - Mysłowice Senior II F 1 F 1
185  Kurczyński Wojciech  Kurczyńska Lidia  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. Senior IV F 0 F 0
186  Kurtyka Stanisław  Kurtyka Lucyna  SWING Żywiec-Kuków Senior III F 0 F 0
187  Kurzyna Łukasz  Fałek-Kurzyna Katarzyna  JUMP - Janów Lubelski Senior I    
188  Kuś Arkadiusz  Kuś Anna  CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA Senior I B 2 F 1
189  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów Senior II D 0 E 3
190  Kuźlak Marcin  Staniszewska Monika  DANCE IMPERIUM - Poznań Senior I F 3 D 2
191  Kyc Andrzej  Kyc Anna  AKSEL - Rzeszów Senior IV F 4 E 0
192  Lasocki Sebastian  Rzeszowska Magda  RONDO - Rybnik Senior I   D 0
193  Lemieszek Michał  Gola Dominika  BALLROOM - Lublin Senior I S   C 1
194  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. Senior III C 6 C 0
195  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV D 0 D 1
196  Lisowski Dawid  Maj Barbara  SEMPRE - Kraków Senior II D 3 E 4
197  Liszka Piotr  Rębisz Katarzyna  BAWINEK - Kraków Senior I D 5 D 2
198  Lubczyński Piotr  Lubczyńska Renata  ESENS - Wrocław Senior III C 0 D 0
199  Łaganowski Rafał  Łaganowska Magdalena  WIR - Mysłowice Senior II F 0 F 0
200  Łagoda Jarosław  Łagoda Elżbieta  AKSEL - Rzeszów Senior II F 0 F 0
201  Łakus Grzegorz  Łakus Beata  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie Senior II F 0 D 7
202  Łuczko Marek  Łuczko Dorota  BALANS - Lublin Senior III F 0 F 0
203  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia Senior II B 0 C 3
204  Łukasik Maciej  Huflejt-Łukasik Mirosława  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
205  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior II C 6 S  
206  Machnik Zbigniew  Witkowska Magdalena  BAWINEK - Kraków Senior I D 5 E 4
207  Maciejczyk Jan  Miechowska Karolina  Cor et Animus Senior I D 2 B 0
208  Maciejewski Krzysztof  Maciejewska Arleta  GRACJA - Zielona Góra Senior III F 0 F 0
209  Maj Sławomir  Maj Renata  DCS BRWINÓW Senior III F 0  
210  Majchrzyk Jakub  Wiśniewska Magdalena  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I E 3 E 0
211  Majdak Mateusz  Turczak Magdalena  SWING Żywiec-Kuków Senior I F 0 F 0
212  Majewski Ryszard  Sosnowska Joanna  DIAMENT - Wrocław Senior III F 0 F 0
213  Majnusz Maciej  Gehrke-Gut Hanna  KIEPURA - Wrocław Senior I C 0 F 0
214  Malendowicz Przemysław  Waligóra Iwona  DIAMENT - Wrocław Senior I A 8 C 5
215  Małek Andrzej  Małek Sylwia  ŁDK - Łódź Senior IV D 5 E 0
216  Manna Przemysław  Linkiewicz-Manna Eliza  ELITE DANCE - Szczecin Senior I F 0 F 1
217  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź Senior III S   D 2
218  Markowski Wojciech  Damasevich Natallia  BLACK DANCE - Gdańsk Senior II A 0 A 0
219  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław Senior III A 1 C 6
220  Marzec Łukasz  Marzec Karolina  ALFA-ASTRA - Stargard Senior II E 0 E 0
221  Maślanka Szczepan  Maślanka Magdalena  SWING Żywiec-Kuków Senior I F 0 F 0
222  Matczak Marcin  Budziejowska Małgorzata  ESKADRA - Pabianice Senior I D 4 C 0
223  Matuszewski Piotr  Grabowska Karina Agnieszka  DUET - Warszawa Senior I A 13 B 0
224  Mazur Andrzej  Chwist-Mazur Aleksandra  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior II F 0 F 0
225  Mazur Grzegorz  Jagodzińska-Mazur Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
226  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Senior III A 2 A 2
227  Mazurkiewicz Jakub  Mizera Izabela  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior II F 0 F 0
228  Merchel Julian  Merchel Anna  FORUM - Zabrze Senior I F 0 E 1
229  Mękalski Janusz  Jagielska-Mękalska Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 1 F 4
230  Miąskiewicz Adam  Miąskiewicz Danuta  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
231  Michalski Wojciech  Michalska Karolina  4STEP - Siechnice Senior II F 0 F 0
232  Michałek Andrzej  Michałek Elżbieta  SzT eMiKa - Tarnów Senior III E 3 E 3
233  Mikołajczak Zbigniew  Mikołajczak Aldona  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior IV D 0 F 0
234  Miller Leszek  Górecka Urszula  IGLICA - Wrocław Senior IV E 1 E 1
235  Misiak Andrzej  Misiak Natalia  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
236  Miszczuk Mateusz  Wessalowska Joanna  CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk Senior I B 7 S  
237  Mituś Antoni  Mituś Olga  DIAMENT - Wrocław Senior III B 0 D 0
238  Młotek Andrzej  Wiśniewska Anna  IMPULS - Prochowice Senior III F 3 F 2
239  Momot Przemysław  Momot Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III C 3 A 3
240  Morawski Ireneusz  Kurzawa Katarzyna  PIETRZYK - Wrocław Senior I E 0 F 0
241  Moś Adam  Moś Agnieszka  DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza Senior II F 0 F 1
242  Mościcki Jan  Mościcka Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior III F 4 F 4
243  Motak Krzysztof  Motak Agnieszka  SzT eMiKa - Tarnów Senior II E 0 E 1
244  Motyka Łukasz  Motyka Honorata  SAMBA - Tarnobrzeg Senior I F 0 F 0
245  Mrozek Marek  Mrozek Alina  PODKARPACIE - Jasło Senior III F 3 F 0
246  Musiałkowski Piotr  Gaweł Paulina  DUET - Warszawa Senior I   S  
247  Mycek Krzysztof  Wełna Renata  SKT AGH - Kraków Senior III C 0 D 0
248  Nadolny Robert  Kubalska-Nadolna Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II B 3 B 4
249  Namysłowski Ryszard  Namysłowska Agata  SWING Żywiec-Kuków Senior III F 0 F 0
250  Nartowski Mariusz  Nartowska Monika  KICK - Kielce Senior II F 1 F 1
251  Nędzewicz Mirosław  Roszak Barbara  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I B 1 S  
252  Niegodzisz Jarosław  Niegodzisz Marzena  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
253  Nieradzik Adam  Nieradzik Anna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice Senior II E 0 F 4
254  Nietubyć Stanisław  Goszyk Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II B 0 C 0
255  Niewiadomski Paweł  Lus-Sałdyka Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II   A 0
256  Niewola Rafał  Niewola Barbara  SzT eMiKa - Tarnów Senior II D 1 D 0
257  Nocek Michał  Wiklińska Katarzyna  KLASA - Tarnów Senior I D 2 D 2
258  Nowak Jarosław  Dobrowolska-Bijak Agnieszka  DIAMENT - Wrocław Senior I D 0 D 0
259  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  ANIMA DANZA - Głogów Senior IV S   A 0
260  Nowakowski Juliusz  Nowakowska Paulina  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior II F 2 F 1
261  Nowakowski Ryszard  Pacewicz Joanna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
262  Nyrek Jerzy  Kenig Aleksandra  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV F 0 F 0
263  Obłąk Wojciech  Obłąk Małgorzata  DIAMENT - Wrocław Senior III S    
264  Ochocki Konrad  Żaba Joanna  DIAMENT - Wrocław Senior I F 0 F 0
265  Ociepa Rajmund  Wilczyńska Anetta  FANTAZJA - Kraków Senior III S    
266  Okulicz-Kozaryn Jarosław  Okulicz-Kozaryn Magdalena  DIAMENT - Wrocław Senior II B 0 F 0
267  Olejnik Konrad  Urbańska-Olejnik Agnieszka  POEZJA - Kościan Senior II F 0 F 0
268  Olkowski Jarosław  Olkowska Olga  4STEP - Siechnice Senior II C 2 F 0
269  Omernik Grzegorz  Krzynówek Anna  TANGO - Gdynia Senior I F 2 F 3
270  Ordowski Maciej  Zajda Dorota  BAWINEK - Kraków Senior I D 0 E 3
271  Ortwein Rafał  Czechura Gabriela  BAWINEK - Kraków Senior I D 3  
272  Oruba Andrzej  Bujnicka Magdalena  CLASSIC - Warszawa Senior III A 9  
273  Orzażewski Remigiusz  Zabochnicka Anita  WIR - Mysłowice Senior III E 4 D 5
274  Ostrowski Łukasz  Orzechowska Sylwia Natalia  KUŹNIA TAŃCA - Kraków Senior I C 9 C 6
275  Pachuta Paweł  Szczęsna Małgorzata  IGLICA - Wrocław Senior I B 1 S  
276  Pacura Bogusław  Pacura Marta  SzT eMiKa - Tarnów Senior III D 0 D 0
277  Pakuła Robert  Bogdańska-Pakuła Żaneta  ASTRA - Szczecin Senior II F 0 F 0
278  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior II S   D 5
279  Paruzel Mirosław  Bąkowska Bożena  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior IV F 0  
280  Pasieko Przemysław  Hammerling-Papsdorf Jolanta  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III D 0 F 0
281  Pasierb Tadeusz  Pasierb Teresa  DANCELOOK - Gliwice Senior IV B 8 A 0
282  Paszowski Maciej  Stokłosa Justyna  DIAMENT - Wrocław Senior I B 6 B 6
283  Pawlik Robert  Pawlik Barbara  KIEPURA - Wrocław Senior III S   E 6
284  Pąk Sławomir  Pąk Anna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II F 0 F 0
285  Piotrowski Patryk  Mazur Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I B 1 A -1
286  Pisarek Piotr  Kowalczyk Dorota  ELITE DANCE - Szczecin Senior II F 0 F 1
287  Pisarek Sebastian  Pisarek Anna  SMOOTH DANCE - Wrocław Senior I F 0 F 1
288  Podraza Daniel  Podraza Patrycja  PERFECT STYL - Kraków Senior I C 1 S  
289  Polak Rafał  Polak Anna  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
290  Polewski Kamil  Mirczewska Marta  ZORBA - Częstochowa Senior I C 0 A 2
291  Polubiec Emil  Malinowska-Polubiec Aneta  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
292  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I S   S  
293  Południak Andrzej  Południak Beata  SIGNUM DANCE - Hyżne Senior II F 0 F 0
294  Ponto Włodzimierz  Ponto Monika  ASTRA - Szczecin Senior III S   B 0
295  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior III S   S  
296  Popławski Dariusz  Popławska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II E 2 E 0
297  Prus Piotr  Borisovich Irina  BLACK DANCE - Gdańsk Senior III D 5  
298  Pudełko Daniel  Szczyrk Elżbieta  ST IMPRESJA Kęty Senior II F 0 F 1
299  Pytlik Wojciech  Głowacka Halina  SzT eMiKa - Tarnów Senior III E 0 E 0
300  Rałowski Dariusz  Charchut Anna  AKSEL - Rzeszów Senior II F 3 E 2
301  Rapacz Szymon  Rapacz Karina  DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki Senior I F 2 F 2
302  Rębisz Łukasz  Rębisz Magdalena  SMOOTH DANCE - Wrocław Senior I F 0 F 0
303  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  FINEZJA - Poznań Senior I S   E 0
304  Rosiek Marian  Rosiek Janina  WIR - Mysłowice Senior IV D 7 B 0
305  Rosik Karol  Laurowska Anna  ESENS - Wrocław Senior II C 3 E 0
306  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin Senior IV E 4 E 2
307  Różański Romuald  Różańska Joanna  AKSEL - Rzeszów Senior III F 0 F 0
308  Rudnicki Krzysztof  Romejko-Rudnicka Anna  IGLICA - Wrocław Senior II D 1 D 2
309  Rusiecki Krzysztof  Wiekiera Monika  KICK - Kielce Senior III E 5 F 0
310  Rutowski Piotr  Rutowska Anna  IMPULS - Prochowice Senior II E 3 E 0
311  Rybiński Robert  Rybińska Grażyna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
312  Rybiński Witold  Rybińska Ewa  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
313  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól Senior III B 0 B 0
314  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów Senior III B 0 B 0
315  Sałata Łukasz  Krysztofiak Joanna  FINEZJA - Poznań Senior I S   A 2
316  Santorowski Adam  Santorowska Alicja  IMPULS - Prochowice Senior II E 1 E 0
317  Sawicz Zbigniew  Ilnicka Aneta  DANCE CENTER - Kluczbork Senior II F 0 F 2
318  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól Senior III D 2 D 2
319  Sekuła Mateusz  Zacharska Ewa  CENTRUM TAŃCA - Radom Senior I F 0 C 0
320  Semrau Piotr  Semrau Stefania  TANGO - Gdynia Senior II D 3 D 2
321  Serafin Artur  Serafin Alicja  ALFA-ASTRA - Stargard Senior III C 5 D 0
322  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 2 D 5
323  Seweryn Daniel  Topolska Paulina  BAWINEK - Kraków Senior I B 3 C 5
324  Sieradzki Arkadiusz  Sieradzka Natalia  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior I C 5 C 5
325  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  DANCECLUB - Szczecin Senior III C 7 E 1
326  Sionek Krzysztof  Cichowska-Sionek Anna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
327  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  DANCELOOK - Gliwice Senior III A 5 S  
328  Skiba Sławomir  Borkowicz Beata  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III F 0 F 0
329  Skibiński Lech  Skibińska Hanna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
330  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  KUŹNIA TAŃCA - Kraków Senior III D 0 E 3
331  Skórnicki Michał  Skórnicka Marzena  FILEMON - Szamotuły Senior II C 1 C 0
332  Słupecki Krzysztof  Rembowicz-Słupecka Agnieszka  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
333  Sobczak Ryszard  Buchalska-Sobczak Zenobia  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
334  Sobuś Marek Edward  Kałamarz Krystyna  AKSEL - Rzeszów Senior III F 0 F 0
335  Sowiński Paweł  Szubert Aurelia  POEZJA - Kościan Senior II E 1 F 2
336  Srokosz Wojciech  Srokosz Małgorzata  ZORBA - Częstochowa Senior IV D 7 C 0
337  Stachurski Władysław  Stachurska Barbara  ISKRA - Świdwin Senior I F 0 F 0
338  Stanowski Grzegorz  Stanowska Marta  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
339  Stańczyk Jerzy  Stańczyk Anna  NDK - Nowa Sól Senior III B 10 C 1
340  Starowicz Piotr  Drożyner Paulina  MUZA - Olsztyn Senior I S   B 6
341  Starzycki Krzysztof  Wierzbicka Aleksandra  FAST-STEP Warszawa Senior I F 0 F 0
342  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  REPLAY - Złotoryja Senior IV D 2 A 3
343  Stasiński Roman  Stasińska Krystyna  DIAMENT - Wrocław Senior IV F 0 F 0
344  Staszkiewicz Rafał  Staszkiewicz Urszula  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
345  Stawiński Jan  Pawelczyk Magdalena  JEDYNKA - Łódź Senior II E 4 F 2
346  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA Senior II C 4  
347  Stępień Jacek  Stępień Agnieszka  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
348  Stępień Robert  Stępień Arleta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior III S   B 0
349  Stępiński Andrzej  Kropielnicka Beata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III E 0 F 0
350  Stępiński Krzysztof  Stępińska Ewa  TANGO - Gdynia Senior III F 1 F 1
351  Stryjewski Jacek  Czarnocka Iwona  ELITE DANCE - Warszawa Senior III B 0  
352  Strzępek Janusz  Strzępek Dorota  GRACJA - Krosno Senior II F 3 E 0
353  Such Zbigniew  Kogut Joanna  AKSEL - Rzeszów Senior III D 1 C 0
354  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków Senior III B 0 C 0
355  Suszczewski Adam  Król Elżbieta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior III S   A 0
356  Szajkowski Jan  Szajkowska Helena  GRACJA - Zielona Góra Senior IV E 0 E 0
357  Szczeblewski Witold  Janiszewska Manuela  FAN - Toruń Senior II F 0 F 0
358  Szczegielniak Paweł  Szczegielniak Grażyna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior III D 7 F 0
359  Szczerbo-Niefiedowicz Marek  Szymkowiak Marzena  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior I F 2 F 2
360  Szczytowski Andrzej  Maciejewska Danuta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior IV D 3 E 3
361  Szejda Piotr  Rybińska-Szejda Barbara  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior III D 0 F 0
362  Szelezin Marcin  Szelezin Aleksandra  FANTAZJA - Kraków Senior II E 3 D 0
363  Szendera Julian  Grabska Sylwia  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior I D 1 C 0
364  Szkopiński Norbert  Szkopińska Izolda  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior I D 0 D 0
365  Szlendak Robert  Szlendak Katarzyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III S    
366  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól Senior II B 7 B 2
367  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość Senior III B 1 C 0
368  Szydłowski Przemysław  Abelyan Rużanna  ASTRA - Szczecin Senior I D 0 D 4
369  Szyiński Krzysztof  Szyińska Lucyna  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior III D 7 D 3
370  Szymańczyk Rafał  Tuszyńska-Plach Ewa  DANCELOOK - Gliwice Senior II F 0 F 0
371  Szymański Bartłomiej  Kuśmierz Barbara  PROGRESS - Warszawa Senior I B 8 C 4
372  Szymczyk Łukasz  Kubaszewska-Szymczyk Katarzyna  AKCENT - Będzin Senior I D 0 F 0
373  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin Senior II B 0 B 0
374  Śliwa Robert  Budrewicz-Śliwa Dorota  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior III F 0 F 0
375  Święcicki Dariusz  Święcicka Ewelina  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior II F 0 F 0
376  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior III S   S  
377  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II A 3 B 11
378  Tide Leszek  Tide Dorota  RONDO - Rybnik Senior III E 0 F 1
379  Turek Jacek  Turek Monika  SMOOTH DANCE - Wrocław Senior II F 0 F 1
380  Tworek Piotr  Izydorczyk-Tworek Anna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior II   C 4
381  Typański Paweł  Pawlak Wiesława  FINEZJA - Poznań Senior III E 3 D 0
382  Urban Radosław  Jasnosz Katarzyna  DIAMENT - Wrocław Senior I F 1 F 0
383  Urman Michał  Pietrucha - Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów Senior I   A 8
384  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin Senior III C 5 C 0
385  Walczak Grzegorz  Walczak Małgorzata  ALFA-ASTRA - Stargard Senior III F 3 F 0
386  Walewski Jacek  Walewska Ewa  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
387  Wanic Wiesław  Umińska-Wanic Krystyna  AKSEL - Rzeszów Senior IV E 0 F 4
388  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  STARLIGHT Zielona Góra Senior III D 0 D 7
389  Wącław Szczepan  Wącław Anna  WIR - Mysłowice Senior II D 0 E 2
390  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły Senior II D 0 B 0
391  Wesołowski Ryszard  Niemiec Małgorzata  GOLD DANCE UTW - Żory Senior IV E 0 E 1
392  Wieczorek Grzegorz  Moroń Marta  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I C 5 C 5
393  Wiercioch Wojciech  Wiercioch Karolina  SENSO - Rzeszów Senior II F 4 F 2
394  Wieroński Cezary  Zejmowicz Izabela  RIVIERA Warszawa Senior II C 2 F 0
395  Wiewióra Łukasz  Wiewióra Judyta  RONDO - Rybnik Senior I C 1 F 0
396  Wiktorowicz Bogdan  Wiktorowicz Bogumiła  DCS BRWINÓW Senior II F 0 F 0
397  Wilk Grzegorz  Wilk Edyta  AKSEL - Rzeszów Senior II F 0 F 0
398  Wilk Paweł  Wilk Adrianna  RYTM - Chełm Senior III F 0 F 0
399  Wilk Piotr  Piotrowska-Wilk Monika  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
400  Winogrodzki Jacek  Winogrodzka Joanna  SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń Senior III F 0 F 0
401  Witkowski Radosław  Januchowska-Badach Beata  MYKA - Zamość Senior II F 1 F 1
402  Włodarczyk Eligiusz  Włodarczyk Ludomiła  RÓŻA - Olesno Senior IV D 0 E 0
403  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław Senior III S    
404  Wojtas Andrzej  Schindler Joanna  SWING Żywiec-Kuków Senior III F 0 F 0
405  Wolak Adam  Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior III B 0 D 4
406  Woźniak Adam  Woźniak Małgorzata  DCS BRWINÓW Senior I F 0 F 0
407  Woźniak Andrzej  Lisiewicz Anna  JEDYNKA - Łódź Senior IV D 4 D 4
408  Woźniak Krzysztof  Wawer Agata  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
409  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV F 0 B 1
410  Wójcik Łukasz  Jaśkaniec Anna  ARTDANCE Senior I C 5 B 6
411  Wroński Arkadiusz  Wrońska Agnieszka  SMOOTH DANCE - Wrocław Senior I E 1 F 2
412  Wróbel Mateusz  Wróbel Izabela  DANCE IMPERIUM - Poznań Senior II E 3 E 2
413  Wróblewski Dariusz  Wróblewska Krystyna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
414  Wydmuch Grzegorz  Wydmuch Katarzyna  ZORBA - Częstochowa Senior II D 1 D 7
415  Wypych Piotr  Wypych Anna  DCS BRWINÓW Senior III F 0 F 0
416  Wyrwas Przemysław  Wyrwas Lidia  DANCE CENTER - Poznań Senior II F 0 C 0
417  Wyszyński Robert  Wyszyńska Grażyna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
418  Zaborowski Marek  Tokłowicz Eliza  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior I D 5 E 4
419  Zając Jacek  Zając Bożena  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
420  Zasim Piotr  Zasim Anna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
421  Zawadzki Aleksander  Zawadzka Ewa  FANTAZJA - Kraków Senior III C 6 A 0
422  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin Senior III D 2 D 0
423  Zbrocki Konrad  Zbrocka Magdalena  SENSO - Rzeszów Senior III F 0 F 2
424  Zdebski Michał  Zdeska Agnieszka  SEMPRE - Kraków Senior I C 1 C 0
425  Ziętek Łukasz  Mularczyk Beata  CENTRUM TAŃCA - Radom Senior II C 0 C 0
426  Zisopulos Thomas  Stępień Alekasndra  ASTRA - Szczecin Senior II F 0 F 0
427  Zwierzchlejski Jan  Nocuń- Zwierzchlejska Paulina  TANGO - Gdynia Senior I D 2 D 2
428  Żaba Andrzej  Frączek Katarzyna  PODKARPACIE - Jasło Senior II B 0 B 0




Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT