Liga Seniorów - F klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2019 w klasie F

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11 15.12
1  Krekora Szczepan  Morawska - Krekora Anna  KUŹNIA TAŃCA - Kraków E 916 234 242 240   200                
2  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice E 607     198   158 251              
3  Jastrzębski Jacek  Jastrzębska Bogumiła  WIR - Mysłowice F 343   100 110     133              
4  Wiewióra Łukasz  Wiewióra Judyta  RONDO - Rybnik F 334   112 122   100                
5  Szczerbo-Niefiedowicz Marek  Szymkowiak Marzena  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól F 316 192 124                      
6  Wiercioch Wojciech  Wiercioch Karolina  SENSO - Rzeszów F 303         136 167              
7  Matczak Marcin  Janicka Małgorzata  MY DANCE ŁÓDŹ E 242         242                
8  Zwierzchlejski Jan  Nocuń- Zwierzchlejska Paulina  TANGO - Gdynia F 209           209              
9  Szkopiński Norbert  Szkopińska Izolda  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź E 200   200                      
10  Raszyński Robert  Raszyńska Agnieszka  FINEZJA - Poznań E 158   158                      
11  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły E 156     156                    
12  Bobula Konrad  Uram Aneta  PODKARPACIE - Jasło F 150 150                        
13  Majchrzyk Jakub  Wiśniewska Magdalena  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa F 145           145              
14  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno E 136   136                      
15  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec E 134     134                    
16  Wącław Szczepan  Wącław Anna  WIR - Mysłowice F 124         124                
17  Kulików Sławomir  Kulików Joanna  WIR - Mysłowice F 121           121              
18  Kowalówka Jakub  Kowalczyk Marta  Cor et Animus F 112         112                
19  Wroński Arkadiusz  Wrońska Agnieszka  GEMAR - Wrocław F 107           107              
20  Rębisz Łukasz  Rębisz Magdalena  GEMAR - Wrocław F 107           107              
21  Pisarek Sebastian  Pisarek Anna  GEMAR - Wrocław F 85           85              

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11 15.12
1  Krekora Szczepan  Morawska - Krekora Anna  KUŹNIA TAŃCA - Kraków F 720 194 196 194   136                
2  Niewola Rafał  Niewola Barbara  SzT eMiKa - Tarnów E 468 236               232        
3  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice F 417     152   158 107              
4  Jastrzębski Jacek  Jastrzębska Bogumiła  WIR - Mysłowice E 369   120 130     119              
5  Szymczyk Łukasz  Kubaszewska-Szymczyk Katarzyna  PERFECT - Będzin F 355         200 155              
6  Wiercioch Wojciech  Wiercioch Karolina  SENSO - Rzeszów F 337         242 95              
7  Berkop Mirosław  Berkop Magdalena  WIR - Mysłowice F 319         100 219              
8  Szczerbo-Niefiedowicz Marek  Szymkowiak Marzena  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól F 306 152 154                      
9  Matczak Marcin  Janicka Małgorzata  MY DANCE ŁÓDŹ F 267         124 143              
10  Zwierzchlejski Jan  Nocuń- Zwierzchlejska Paulina  TANGO - Gdynia F 261           261              
11  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec F 243         112 131              
12  Szkopiński Norbert  Szkopińska Izolda  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź E 238   238                      
13  Morawski Ireneusz  Kurzawa Katarzyna  PIETRZYK - Wrocław E 236     236                    
14  Florek Grzegorz  Florek Monika  BALANS - Lublin F 190                 190        
15  Majchrzyk Jakub  Wiśniewska Magdalena  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa F 177           177              
16  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno E 132   132                      
17  Bobula Konrad  Uram Aneta  PODKARPACIE - Jasło F 130 130                        
18  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły F 83           83              
19  Wroński Arkadiusz  Wrońska Agnieszka  GEMAR - Wrocław F 71           71              
20  Kulików Sławomir  Kulików Joanna  WIR - Mysłowice F 57           57              
21  Pisarek Sebastian  Pisarek Anna  GEMAR - Wrocław F 57           57              
22  Rębisz Łukasz  Rębisz Magdalena  GEMAR - Wrocław F 35           35              

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11 15.12
1  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec E 916   81 207           194 192 242    
2  Florek Grzegorz  Florek Monika  BALANS - Lublin F 693 132   131         150 130 150      
3  Semrau Piotr  Semrau Stefania  TANGO - Gdynia E 689 238 217           234          
4  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły E 594   141   253             200    
5  Rałowski Dariusz  Charchut Anna  AKSEL - Rzeszów F 483         249         234      
6  Rutowski Piotr  Rutowska Anna  IMPULS - Prochowice F 473   57 143   119 154              
7  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin F 466     119 211             136    
8  Santorowski Adam  Santorowska Alicja  IMPULS - Prochowice E 424   175 249                    
9  Haraś Stanisław  Haraś Diana  Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl F 372   103   111             158    
10  Wącław Szczepan  Wącław Anna  WIR - Mysłowice F 369         131 238              
11  Motak Krzysztof  Motak Agnieszka  SzT eMiKa - Tarnów E 356 120               236        
12  Bolesta Robert  Katarzyńska Joanna  ROYAL DANCE - Szczecin F 317   35 95 75             112    
13  Pudełko Daniel  Szczrk Elżbieta  RAGTIME - Kęty F 317         165       152        
14  Zbrocki Konrad  Zbrocka Magdalena  SENSO - Rzeszów F 303         107 196              
15  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno E 271 154 117                      
16  Konarski Krzysztof  Kozakiewicz-Konarska Iwona  FINEZJA - Poznań D 259   259                      
17  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin F 238   69   169                  
18  Cieplicki Władysław  Siembida Agnieszka  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól F 238   103   135                  
19  Moś Adam  Moś Agnieszka  DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza F 227         95 132              
20  Grzechnik Artur  Grzechnik Czesława  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie F 207         207                
21  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin E 196 196                        
22  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin F 192               192          
23  Kowalewski Arkadiusz  Kowalewska Irena  ATHINA - Oława F 165     165                    
24  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard E 153   153                      
25  Lubczyński Piotr  Lubczyńska Renata  ESENS - Wrocław E 147       147                  
26  Łakus Grzegorz  Łakus Beata  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie F 143         143                
27  Raszyński Robert  Raszyńska Agnieszka  FINEZJA - Poznań E 129   129                      
28  Stępiński Krzysztof  Stępińska Ewa  TANGO - Gdynia F 124                     124    
29  Filipczak Dariusz  Filipczak Wioletta  ELITE DANCE - Szczecin F 123       123                  
30  Łaganowski Rafał  Łaganowska Magdalena  WIR - Mysłowice F 120           120              
31  Dębicki Jarosław  Kobzarska-Bar Barbara  PIETRZYK - Wrocław F 107     107                    
32  Gąsiewski Wojciech  Stojałowska Anna  TANGO - Gdynia F 100                     100    
33  Mękalski Janusz  Jagielska-Mękalska Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra F 99       99                  
34  Kashyna Adam  Kashyna Marta  DZIUPLA - Poznań F 87       87                  

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11 15.12
1  Banasiak Marcin  Banasiak Agnieszka  4STEP - Siechnice E 761     253   253 255              
2  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec F 730         147 149       192 242    
3  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły F 593   40 97 143   113         200    
4  Semrau Piotr  Semrau Stefania  TANGO - Gdynia E 572 196 184           192          
5  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin F 530     123 249             158    
6  Florek Grzegorz  Florek Monika  BALANS - Lublin F 517 120   97         150   150      
7  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin E 506 238 268                      
8  Rutowski Piotr  Rutowska Anna  IMPULS - Prochowice F 505   76 169   135 125              
9  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno E 427 154 126 147                    
10  Santorowski Adam  Santorowska Alicja  IMPULS - Prochowice E 361   150 211                    
11  Wącław Szczepan  Wącław Anna  WIR - Mysłowice F 348         211 137              
12  Bolesta Robert  Katarzyńska Joanna  ROYAL DANCE - Szczecin F 346   40 75 131             100    
13  Sowiński Paweł  Szubert Aurelia  POEZJA - Kościan F 344   44 135 165                  
14  Rałowski Dariusz  Charchut Anna  AKSEL - Rzeszów F 333         99         234      
15  Berkop Mirosław  Berkop Magdalena  WIR - Mysłowice F 324         111 213              
16  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin F 321   114   207                  
17  Haraś Stanisław  Haraś Diana  Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl F 307   76   107             124    
18  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin E 234               234          
19  Bolbotenko Vadym  Bolbotenko Inga  JEDYNKA - Łódź F 232 132 100                      
20  Damski Bartłomiej  Damska Agnieszka  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE E 226   226                      
21  Stępiński Andrzej  Kropielnicka Beata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa F 171           171              
22  Kucharski Krzysztof  Kucharska Ewa  DIAMENT - Wrocław F 169         169                
23  Zbrocki Konrad  Zbrocka Magdalena  SENSO - Rzeszów F 164         75 89              
24  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard E 162   162                      
25  Klimas Roman  Klimas Maria  FINEZJA - Poznań E 138   138                      
26  Stępiński Krzysztof  Stępińska Ewa  TANGO - Gdynia F 136                     136    
27  Michałek Andrzej  Michałek Elżbieta  SzT eMiKa - Tarnów F 123         123                
28  Filipczak Dariusz  Filipczak Wioletta  ELITE DANCE - Szczecin F 119       119                  
29  Gąsiewski Wojciech  Stojałowska Anna  TANGO - Gdynia F 112                     112    
30  Kowalewski Arkadiusz  Kowalewska Irena  ATHINA - Oława F 111     111                    
31  Mazur Andrzej  Chwist-Mazur Aleksandra  MARENGO - Dąbrowa Górnicza F 101           101              
32  Chudziński Zbigniew  Chudzińska Aldona  POEZJA - Kościan F 100   100                      
33  Kashyna Adam  Kashyna Marta  DZIUPLA - Poznań F 95       95                  
34  Rusiecki Krzysztof  Wiekiera Monika  KICK - Kielce F 87         87                
35  Łaganowski Rafał  Łaganowska Magdalena  WIR - Mysłowice F 77           77              
36  Moś Adam  Moś Agnieszka  DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza F 65           65              

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11 15.12
1  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin F 831 194   236           152 249      
2  Włodarczyk Eligiusz  Włodarczyk Ludomiła  RÓŻA - Olesno F 634 130 120 152     232              
3  Michałek Andrzej  Michałek Elżbieta  SzT eMiKa - Tarnów E 595         236       194 165      
4  Szajkowski Jan  Szajkowska Helena  GRACJA - Zielona Góra F 542   132 130 150 130                
5  Pytlik Wojciech  Głowacka Halina  SzT eMiKa - Tarnów F 443                 236 207      
6  Mościcki Jan  Mościcka Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra F 428     194 234                  
7  Jaszewski Jacek  Jaszewska Bożena  SENSO - Rzeszów F 377 152               130 95      
8  Glanert Ludwik  Glanert Karolina  GOLD DANCE UTW Żory F 342         152 190              
9  Wesołowski Ryszard  Niemiec Małgorzata  GOLD DANCE UTW Żory F 325         194         131      
10  Klimas Roman  Klimas Maria  FINEZJA - Poznań E 238   238                      
11  Działowski Jacek  Działowska Maria  SENSO - Rzeszów E 236 236                        
12  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań E 196   196                      
13  Adam Ryszard  Jałtuszewska-Adam Krystyna  GRACJA - Zielona Góra F 192       192                  
14  Głębocki Grzegorz  Głębocka Urszula  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań E 154   154                      
15  Wanic Wiesław  Umińska-Wanic Krystyna  AKSEL - Rzeszów F 143                   143      
16  Różański Romuald  Różańska Joanna  AKSEL - Rzeszów F 119                   119      
17  Mrozek Marek  Mrozek Alina  PODKARPACIE - Jasło F 107                   107      

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11 15.12
1  Włodarczyk Eligiusz  Włodarczyk Ludomiła  RÓŻA - Olesno E 1112 152 136 196 238 156 234              
2  Michałek Andrzej  Michałek Elżbieta  SzT eMiKa - Tarnów F 813         240 192     132 249      
3  Szajkowski Jan  Szajkowska Helena  GRACJA - Zielona Góra F 554   124 154 154 122                
4  Mościcki Jan  Mościcka Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra F 434     238 196                  
5  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin E 432 236               196        
6  Jaszewski Jacek  Jaszewska Bożena  SENSO - Rzeszów F 403 130               154 119      
7  Pytlik Wojciech  Głowacka Halina  SzT eMiKa - Tarnów F 403                 238 165      
8  Krzyszkowski Mariusz  Krzyszkowska Jolanta  DZIUPLA - Poznań F 376   112 132 132                  
9  Becla Wacław  Becla Alina  SENSO - Rzeszów F 314 194               120        
10  Wesołowski Ryszard  Niemiec Małgorzata  GOLD DANCE UTW Żory F 277         134         143      
11  Glanert Ludwik  Glanert Karolina  GOLD DANCE UTW Żory F 260         110 150              
12  Heymann Włodzimierz  Heymann Violetta  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól E 242   242                      
13  Kyc Andrzej  Kyc Anna  AKSEL - Rzeszów F 207                   207      
14  Klimas Roman  Klimas Maria  FINEZJA - Poznań E 200   200                      
15  Rusiecki Krzysztof  Wiekiera Monika  KICK - Kielce F 198         198                
16  Głębocki Grzegorz  Głębocka Urszula  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań E 158   158                      
17  Mrozek Marek  Mrozek Alina  PODKARPACIE - Jasło F 131                   131      
18  Adam Ryszard  Jałtuszewska-Adam Krystyna  GRACJA - Zielona Góra F 120       120                  
19  Kowalski Jan  Kowalska Krystyna  DIAMENT - Wrocław F 120     120                    
20  Różański Romuald  Różańska Joanna  AKSEL - Rzeszów F 107                   107      
21  Jabłoński Adam  Głowacka Dorota  JEDYNKA - Łódź F 100   100                      
22  Paruzel Mirosław  Bąkowska Bożena  MARENGO - Dąbrowa Górnicza F 95                   95      

 

Top


W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 12.01.2019, CeA - Grand Prix Seniorów PTT, Bochnia

GPS 2 - 16.03.2019, IX Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

GPS 3 - 27.04.2019, II OTTT "Diamentowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Kąty Wrocławskie

GPS 4 - 01.06.2019, "Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

GPS 5 - 21.09.2019, "BAL 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

GPS 6 - 12.10.2019, "Bieruń 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Bieruń

GPS 7 - 23.11.2019, "Złoty Plaster Miodu" - Finałowy Grand Prix Seniorów PTT, Kluczbork

LS 1 - 10.03.2019, OTTT "Zamek 2019", Janów Podlaski

LS 2 - 23.03.2019, Festiwal Tańca "eMiKa 2019", Tarnów

LS 3 - 2.06.2019, Podkarpacki Festiwal Tańca "Aksel Resovia 2019", Rzeszów

LS 4 - 22.06.2019, Liga Seniorów, Gdynia

LS 5 - 9.11.2019, Oleski Festiwal Tańca, Olesno

W - 15.12.2019, Turniej o Puchar prof. Mariana Wieczystego, Kraków


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT