Liga Seniorów - D klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2021 w klasie D

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4
05.06 12.06 07.11 20.11
1  Szydłowski Przemysław  Abelyan Rużanna  ASTRA - Szczecin D 234 234      
2  Kuźlak Marcin  Staniszewska Monika  DANCE IMPERIUM - Poznań D 192 192      
3  Jastrzębski Jarosław  Róg Katarzyna Maria  SEMPRE - Kraków D 150 150      

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4
05.06 12.06 07.11 20.11

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4
05.06 12.06 07.11 20.11
1  Łakus Grzegorz  Łakus Beata  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie D 240 240      
2  Betlej Sebastian  Betlej Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle D 198 198      
3  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin D 156 156      
4  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra D 134 134      
5  Szyiński Krzysztof  Szyińska Lucyna  NOWY STYL - Bielsko-Biała D 122 122      
6  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin D 110 110      

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4
05.06 12.06 07.11 20.11
1  Betlej Sebastian  Betlej Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle D 251 251      
2  Kazimirski Jan  Szarecka Agnieszka  S.T. ATLAS D 209 209      
3  Dziok Rafał  Teśluk Elwira  GRACJA - Zielona Góra D 167 167      
4  Szyiński Krzysztof  Szyińska Lucyna  NOWY STYL - Bielsko-Biała D 145 145      
5  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły D 133 133      
6  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra D 121 121      
7  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin D 109 109      
8  Mękalski Janusz  Jagielska-Mękalska Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra D 97 97      
9  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin D 85 85      

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4
05.06 12.06 07.11 20.11
1  Szyiński Krzysztof  Szyińska Lucyna  NOWY STYL - Bielsko-Biała D 234 234      
2  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  Śląski Klub Taneczny - Katowice C 192 192      
3  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica E 150 150      

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4
05.06 12.06 07.11 20.11
1  Czylok Mariusz  Czylok Alicja  NOWY STYL - Bielsko-Biała D 234 234      
2  Szyiński Krzysztof  Szyińska Lucyna  NOWY STYL - Bielsko-Biała D 192 192      
3  Typański Paweł  Pawlak Wiesława  FINEZJA - Poznań E 150 150      

 

Top


W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 05.06.2021, Grand Prix Seniorów PTT, Przeźmierowo

GPS 2 - 12.05.2021, Grand Prix Seniorów PTT, Błonie

GPS 3 - 07.11.2021, Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów PTT, Olesno

GPS 4 - 20.11.2021, Finałowe Grand Prix Seniorów PTT,


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT