Pary


Pary kategorii Senior

 

Aktualizacja: 17-01-2021

 

Kolorem czerwonym oznaczono pary lub kluby bez opłat zarejestrowanych w bazie.

 

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Kategoria Standard Latin
Klasa Premium Klasa Premium
1  Adam Ryszard  Jałtuszewska-Adam Krystyna  GRACJA - Zielona Góra Senior IV F 0 F 0
2  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin Senior II D 4 D 1
3  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 3 E 5
4  Bajer Wojciech  Jagiełło-Bajer Barbara  THOMAS DANCE - Kraków Senior III D 0 D 0
5  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów Senior III D 7 C 4
6  Banasiak Marcin  Banasiak Agnieszka  4STEP - Siechnice Senior II E 0 F 0
7  Baran Michał  Dyk Ewa  ESENS - Wrocław Senior I A 5 S  
8  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III C 4 C 0
9  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 E 0
10  Bareła Jarosław  Wieczorek-Bareła Monika  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II E 0 D 0
11  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań Senior II     S  
12  Bartkowski Kazimierz  Bartkowska Maria  SWING Żywiec-Kuków Senior IV F 0 F 0
13  Bartuś Wojciech  Pawlik-Bartuś Agnieszka  SEMPRE - Kraków Senior II E 2 F 0
14  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław Senior III S   B 9
15  Bassara Maciej  Witek Anna  BAWINEK - Kraków Senior I F 1 F 0
16  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów Senior III B 0 B 0
17  Bąk Ryszard  Czerwieniec-Bąk Joanna  SWING Żywiec-Kuków Senior III F 0 F 0
18  Becla Wacław  Becla Alina  SENSO - Rzeszów Senior III F 4 E 0
19  Berkop Mirosław  Berkop Magdalena  WIR - Mysłowice Senior II D 0 D 0
20  Betlej Sebastian  Betlej Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle Senior II D 4 D 4
21  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań Senior II E 0 S  
22  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II D 2 C 2
23  Blacha Leszek  Blacha Beata  TEAM - Ornontowice Senior II F 0 F 0
24  Bobula Konrad  Uram Aneta  PODKARPACIE - Jasło Senior I F 2 F 2
25  Boćkowski Michał  Iwanienko Beata  ELITE DANCE - Warszawa Senior III F 1 F 1
26  Bogucki Władysław  Kobus-Bogucka Agnieszka  CLASSIC - Warszawa Senior III C 6 D 5
27  Bolbotenko Vadym  Bolbotenko Inga  JEDYNKA - Łódź Senior II E 0 F 0
28  Bolek Marek  Bolek Ewa  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III F 1 F 0
29  Bolesta Robert  Sołdyńska Monika  King Dance - Koszalin Senior II E 0 F 1
30  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin Senior II D 0 D 0
31  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin Senior II D 0 D 1
32  Brewczyński Piotr  Brewczyńska Edyta  PODKARPACIE - Jasło Senior II F 0 F 0
33  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  LEWANDOWSKI - Bolesławiec Senior II S   A 1
34  Burdziuk Krzysztof  Burdziuk Justyna  DZIUPLA - Poznań Senior II F 2 F 0
35  Burlaga Robert  Witkowska Katarzyna  MARGO - Leszno Senior II     B 1
36  Chernenko Sergey  Warzyńska Angelika  POLISH CLUB - Warszawa Senior I     S  
37  Chodorowski Bartosz  Szczepanik Marta Agata  RIVIERA Warszawa Senior I C 4 C 1
38  Choduń Andrzej  Lipińska-Dziki Izabela  MYKA - Zamość Senior II     F 2
39  Choduń Andrzej  Choduń Kaziniera  MYKA - Zamość Senior III F 2    
40  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II     S  
41  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów Senior III S   D 2
42  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów Senior III B 0 C 0
43  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik Senior III A 2 A 0
44  Ciebień Adam  Bijak-Ciebień Bożena  AKSEL - Rzeszów Senior III D 6 D 0
45  Cieplicki Władysław  Siembida Agnieszka  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior II E 5 F 2
46  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  ST IMPRESJA Kęty Senior III A 0 B 7
47  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice Senior I D 0 D 0
48  Czop Włodzimierz  Piwkowska-Bień Małgorzata  SAMBA - Tarnobrzeg Senior III D 2 D 0
49  Czylok Mariusz  Czylok Alicja  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior III D 1 D 0
50  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior II C 0 B 0
51  Damski Bartłomiej  Damska Agnieszka  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II E 3 F 0
52  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków Senior IV S   S  
53  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra Senior IV C 0 D 3
54  Dańko Przemysław  Wójcik Nina  LEWANDOWSKI - Bolesławiec Senior II B 0 A 10
55  Dębicki Jarosław  Kobzarska-Bar Barbara  PIETRZYK - Wrocław Senior II E 0 F 3
56  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior II C 1 C 1
57  Dobaczewski Adam  Dobaczewska Lucyna  FAN - Toruń Senior III F 0 F 0
58  Dobrakowski Janusz  Maliszewska Beata  KIEPURA - Sosnowiec Senior I S   D 3
59  Dobrakowski Rafał  Dobrakowska Anna  BALLARE - Częstochowa Senior II S   A 0
60  Dobrowolski Dominik  Urman Monika  AKSEL - Rzeszów Senior I B 11 B 1
61  Domszy Dariusz  Papaj Agnieszka  IMPULS - Prochowice Senior II F 1 F 1
62  Drewniak Dariusz  Drewniak Aleksandra  SWING Żywiec-Kuków Senior I F 0 F 0
63  Drożdżyński Jarosław  Karpińska Aleksandra  FINEZJA - Poznań Senior III B 2 B 0
64  Dudziński Dariusz  Dudzińska Anna  Śląski Klub Taneczny - Katowice Senior III E 1 F 0
65  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków Senior III B 0 C 0
66  Działowski Jacek  Działowska Maria  SENSO - Rzeszów Senior III D 0 E 2
67  Falandysz Lech  Olszańska Agnieszka  TANGO - Gdynia Senior III C 0 C 0
68  Ficenes Paweł  Ficenes Magdalena  DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza Senior I F 0 E 6
69  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. Senior III D 3 C 1
70  Filip Grzegorz  Filip Izabella  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior IV C 9    
71  Filipczak Dariusz  Filipczak Wioletta  ELITE DANCE - Szczecin Senior II F 0 F 0
72  Florek Grzegorz  Florek Monika  BALANS - Lublin Senior II F 0 E 0
73  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice Senior III D 8 D 9
74  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA - Poznań Senior I B 1 B 3
75  Gałek Michał  Gałek Klaudia  DUET - Warszawa Senior I B 1 S  
76  Gąsiewski Wojciech  Stojałowska Anna  TANGO - Gdynia Senior IV F 0 F 0
77  Gąsiur Michał  Kuźniar Paulina  AKSEL - Rzeszów Senior I C 0 D 1
78  Glanert Ludwik  Glanert Karolina  GOLD DANCE UTW - Żory Senior IV F 2 F 3
79  Głębocki Grzegorz  Głębocka Urszula  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III D 1 D 3
80  Głowacki Rafał  Pietrucha-Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów Senior I B 0 S  
81  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków Senior IV D 1 D 0
82  Gontaszewski Wojciech  Juszczyk-Gontaszewska Marzena  AKSEL - Rzeszów Senior III D 0 D 0
83  Gońda Mirosław  Gońda Barbara  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III F 4 F 0
84  Górny Marcin  Górny Katarzyna  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
85  Górski Jędrzej  Górska Iwona  KIEPURA - Sosnowiec Senior II A 5 S  
86  Grabka Janusz  Grabka Joanna  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie Senior III F 0 E 1
87  Grodecki Paweł  Grodecka Renata  ASTRA - Szczecin Senior III F 0 F 0
88  Gruca Krzysztof  Bielewicz-Orlik Izabela  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II F 0 F 0
89  Gryń Karol  Łaszczyk Joanna  SEMPRE - Kraków Senior I D 0 E 0
90  Grzechnik Artur  Grzechnik Czesława  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie Senior II     C 0
91  Grzegorzek Krzysztof  Grzegorzek Monika  SWING Żywiec-Kuków Senior I F 0 F 0
92  Haerer Manfred  Piotrowska Arleta  PIETRZYK - Wrocław Senior I B 7 D 2
93  Haraś Stanisław  Haraś Diana  FINEZJA - Poznań Senior II E 2 E 5
94  Harazim Szymon  Harazim Kinga  POLISH CLUB - Warszawa Senior I A 0 S  
95  Heymann Włodzimierz  Heymann Violetta  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior III D 0 F 0
96  Holski Maciej  Tyl Katarzyna  PRESTIGE - Białystok Senior I A 0 S  
97  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin Senior III A 3 S  
98  Homoncik Marek  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra Senior II S   B 7
99  Hull Andrzej  Kucharczyk Barbara  IDEA - Kraków Senior I C 3 S  
100  Jabłoński Adam  Głowacka Dorota  JEDYNKA - Łódź Senior III F 0 F 0
101  Jabłoński Adam  Borys Marlena  KADRYL - Białystok Senior I A 2 B 1
102  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard Senior II E 0 E 0
104  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN - Toruń Senior III C 4 F 0
105  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II B 1 B 9
106  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III A 1 S  
107  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce Senior III C 0 C 4
108  Jastrzębski Jacek  Jastrzębska Bogumiła  Śląski Klub Taneczny - Katowice Senior II E 0 E 0
109  Jaszczak Szymon  Jaszczak Anna  SŁOŃCE - Poznań Senior I E 4 D 2
110  Jaszewski Jacek  Jaszewska Bożena  SENSO - Rzeszów Senior III F 1 F 0
111  Jaszewski Tomasz  Kotarba Alicja  GRACJA - Zielona Góra Senior I S   S  
112  Jaśkiewicz Dariusz  Jaśkiewicz Anna  IGLICA - Wrocław Senior IV D 1 D 2
113  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  IMPERIA - Kraków Senior II S   D 1
114  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno Senior II C 0 D 3
115  Jędrusiak Rafał  Grończak Ewa  WIR - Mysłowice Senior II F 0 F 0
116  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin Senior II C 0 C 0
117  Jonczyk Maciej  Jonczyk Olga  CLASSIC - Warszawa Senior I B 0 B 11
118  Jończyk Piotr  Mikita Joanna  KADRYL - Białystok Senior III B 0 C 0
119  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior III D 1 B 1
120  Juszczyk Zdzisław  Fassa Wanda  MAESTRO - Opole Senior IV C 0 C 0
121  Kacprzak Dariusz  Kacprzak Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II F 0 B 0
122  Kaczmarski Ireneusz  Kaczmarska Izabela  ASTRA - Szczecin Senior III F 0 F 1
123  Kaleta Mateusz  Kaleta Anna  KARISMA Kraków Senior I B 4 B 3
124  Kaliński Krzysztof  Zawadzka Anna  ARTDANCE Senior I B 0 C 5
125  Kalla Mieczysław  Nowak Kamila  ASTRA LUNA - Wałcz Senior I F 0 F 2
126  Kanka Kacper  Klein-Kaska Anna  TANGO - Gdynia Senior I F 0 F 0
127  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 0 D 0
128  Karwatowski Michał  Szcześniak Beata  BAWINEK - Kraków Senior I A 8 B 7
129  Kashyna Adam  Kashyna Marta  DZIUPLA - Poznań Senior II F 4 E 1
130  Kasprzycki Radosław  Zwolińska Justyna  PERFECT STYL - Kraków Senior I C 0 C 0
131  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II B 2 S  
132  Kępczyński Andrzej  Kępczyńska Anna  RIVIERA Warszawa Senior II C 3 F 0
133  Kic Artur  Maciejczyk Dorota  NARCYZ Kraków Senior I E 0 E 0
134  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia Senior III B 2 A 3
135  Klimas Roman  Klimas Maria  FINEZJA - Poznań Senior IV E 1 E 2
136  Klimaszewski Krzysztof  Sokół Małgorzata  DŻET - Rzeszów-Boguchwała Senior I A 0 B 0
137  Klimaszyński Piotr  Tomaszewska Anna  TANGO - Gdynia Senior I A 3 A 0
138  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin Senior III E 4 E 2
139  Konarski Krzysztof  Kozakiewicz-Konarska Iwona  FINEZJA - Poznań Senior II F 3 C 4
140  Koniarz Tomasz  Ciślak Agata  BAWINEK - Kraków Senior I S   B 0
141  Konopacki Rafał  Dubowska Małgorzata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II B 6 S  
142  Kopczyński Dawid  Popek Małgorzata  DANCE IMPERIUM - Pruszków Senior I B 2 A 1
143  Koterba Kamil  Kwiatkowska Bogumiła  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior I E 3 E 0
144  Kowalewski Arkadiusz  Kowalewska Irena  ATHINA - Oława Senior III F 1 F 2
145  Kowalski Jan  Kowalska Krystyna  DIAMENT - Wrocław Senior IV F 0 F 0
146  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica Senior III A 0 F 0
147  Krasuski Adam  Krasuska Izabela  DCS BRWINÓW Senior II F 0 F 0
148  Krekora Szczepan  Morawska - Krekora Anna  KUŹNIA TAŃCA - Kraków Senior I D 0 D 0
149  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec Senior II D 0 D 0
150  Król Robert  Król Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle Senior II B 0 B 0
151  Kruczyński Mariusz  Kruczyńska Agata  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
152  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło Senior II B 1 B 1
153  Krzykwa Jan  Hepner Elżbieta  WIKA - Olsztyn Senior IV F 0    
154  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól Senior III B 1 B 1
155  Krzyszkowski Mariusz  Krzyszkowska Jolanta  DZIUPLA - Poznań Senior IV F 1 F 0
156  Kucharski Krzysztof  Kucharska Ewa  DIAMENT - Wrocław Senior II F 3 F 0
157  Kudra Arkadiusz  Kudra Marzena  ESKADRA - Pabianice Senior II E 1 E 0
158  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło Senior III D 0 D 0
159  Kulig Antoni  Sułkowska Danuta  SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole Senior IV F 3 F 2
160  Kulików Sławomir  Kulików Joanna  WIR - Mysłowice Senior II F 0 F 1
161  Kurczyński Wojciech  Kurczyńska Lidia  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. Senior IV F 0 F 0
162  Kurtyka Stanisław  Kurtyka Lucyna  SWING Żywiec-Kuków Senior III F 0 F 0
163  Kurzyna Łukasz  Fałek-Kurzyna Katarzyna  JUMP - Janów Lubelski Senior I    
164  Kuś Arkadiusz  Kuś Anna  CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA Senior I B 1 F 1
165  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów Senior II D 0 E 3
166  Kuźlak Marcin  Staniszewska Monika  DANCE IMPERIUM - Poznań Senior I F 3 D 0
167  Kyc Andrzej  Kyc Anna  AKSEL - Rzeszów Senior IV F 4 E 0
168  Lasocki Sebastian  Rzeszowska Magda  RONDO - Rybnik Senior I   D 0
169  Lemieszek Michał  Gola Dominika  BALLROOM - Lublin Senior I S   C 1
170  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. Senior III C 6 C 0
171  Linek Krzysztof  Linek Małgorzata  MYKA - Zamość Senior IV B 0 E 0
172  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV D 0 D 1
173  Lisowski Dawid  Maj Barbara  SEMPRE - Kraków Senior II D 3 E 4
174  Liszka Piotr  Rębisz Katarzyna  BAWINEK - Kraków Senior I D 5 D 2
175  Lubczyński Piotr  Lubczyńska Renata  ESENS - Wrocław Senior III C 0 D 0
176  Łaganowski Rafał  Łaganowska Magdalena  WIR - Mysłowice Senior II F 0 F 0
177  Łakus Grzegorz  Łakus Beata  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie Senior II F 0 D 5
178  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia Senior II B 0 C 3
179  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior II C 6 S  
180  Machnik Zbigniew  Witkowska Magdalena  BAWINEK - Kraków Senior I D 4 E 4
181  Maciejczyk Jan  Miechowska Karolina  Cor et Animus Senior I D 2 B 0
182  Majchrzyk Jakub  Wiśniewska Magdalena  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I E 2 E 0
183  Majdak Mateusz  Turczak Magdalena  SWING Żywiec-Kuków Senior I F 0 F 0
184  Majnusz Maciej  Gehrke-Gut Hanna  KIEPURA - Wrocław Senior I C 0 F 0
185  Malendowicz Przemysław  Pawlik Barbara  ESENS - Wrocław Senior I B 6 C 0
186  Małek Andrzej  Małek Sylwia  ŁDK - Łódź Senior IV D 3 E 0
187  Manna Przemysław  Linkiewicz-Manna Eliza  ELITE DANCE - Szczecin Senior I F 0 F 1
188  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź Senior III S   D 2
189  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław Senior III A 0 C 6
190  Marzec Łukasz  Marzec Karolina  ALFA-ASTRA - Stargard Senior II E 0 E 0
191  Maślanka Szczepan  Maślanka Magdalena  SWING Żywiec-Kuków Senior I F 0 F 0
192  Matczak Marcin  Janicka Małgorzata  ESKADRA - Pabianice Senior I F 3 C 0
193  Matuszewski Piotr  Grabowska Karina Agnieszka  DUET - Warszawa Senior I A 12 B 0
194  Mazur Andrzej  Chwist-Mazur Aleksandra  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior II F 0 F 0
195  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław Senior III A 1 A 2
196  Mazurkiewicz Jakub  Mizera Izabela  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior II F 0 F 0
197  Merchel Julian  Merchel Anna  FORUM - Zabrze Senior I F 0 E 1
198  Mękalski Janusz  Jagielska-Mękalska Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 1 F 4
199  Miąskiewicz Adam  Miąskiewicz Danuta  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
200  Michałek Andrzej  Michałek Elżbieta  SzT eMiKa - Tarnów Senior III E 2 E 3
201  Mikołajczak Zbigniew  Mikołajczak Aldona  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior IV D 0 F 0
202  Miller Leszek  Górecka Urszula  IGLICA - Wrocław Senior IV E 1 E 1
203  Misiak Andrzej  Misiak Natalia  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
204  Miszczuk Mateusz  Wessalowska Joanna  CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk Senior I B 7 S  
205  Mituś Antoni  Mituś Olga  DIAMENT - Wrocław Senior III B 0 D 0
206  Momot Przemysław  Momot Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III C 2 A 3
207  Morawski Ireneusz  Kurzawa Katarzyna  PIETRZYK - Wrocław Senior I E 0 F 0
208  Moś Adam  Moś Agnieszka  DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza Senior II F 0 F 1
209  Mościcki Jan  Mościcka Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior III F 4 F 4
210  Motak Krzysztof  Motak Agnieszka  SzT eMiKa - Tarnów Senior II E 0 E 1
211  Mrozek Marek  Mrozek Alina  PODKARPACIE - Jasło Senior III F 3 F 0
212  Musiałkowski Piotr  Gaweł Paulina  DUET - Warszawa Senior I   S  
213  Mycek Krzysztof  Wełna Renata  SKT AGH - Kraków Senior III C 0 D 0
214  Nadolny Robert  Kubalska-Nadolna Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II B 2 B 3
215  Namysłowski Ryszard  Namysłowska Agata  SWING Żywiec-Kuków Senior III F 0 F 0
216  Nędzewicz Mirosław  Roszak Barbara  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I B 1 S  
217  Nieradzik Adam  Nieradzik Anna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice Senior II F 4 F 4
218  Nietubyć Stanisław  Goszyk Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II B 0 C 0
219  Niewiadomski Paweł  Lus-Sałdyka Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II   A 0
220  Niewola Rafał  Niewola Barbara  SzT eMiKa - Tarnów Senior II D 0 D 0
221  Nocek Michał  Wiklińska Katarzyna  KLASA - Tarnów Senior I D 2 D 2
222  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica Senior IV S   A 0
223  Nowakowski Juliusz  Nowakowska Paulina  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior II F 1 F 1
224  Nyrek Jerzy  Kenig Aleksandra  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV F 0 F 0
225  Obłąk Wojciech  Obłąk Małgorzata  DIAMENT - Wrocław Senior III S    
226  Ociepa Rajmund  Wilczyńska Anetta  FANTAZJA - Kraków Senior III S    
227  Okulicz-Kozaryn Jarosław  Okulicz-Kozaryn Magdalena  DIAMENT - Wrocław Senior II B 0 F 0
228  Olkowski Jarosław  Olkowska Olga  4STEP - Siechnice Senior II C 1 F 0
229  Omernik Grzegorz  Krzynówek Anna  TANGO - Gdynia Senior I F 1 F 2
230  Ordowski Maciej  Zajda Dorota  BAWINEK - Kraków Senior I D 0 E 3
231  Ortwein Rafał  Czechura Gabriela  BAWINEK - Kraków Senior I D 3  
232  Oruba Andrzej  Bujnicka Magdalena  CLASSIC - Warszawa Senior III A 9  
233  Orzażewski Remigiusz  Zabochnicka Anita  WIR - Mysłowice Senior III E 4 D 5
234  Pachuta Paweł  Szczęsna Małgorzata  IGLICA - Wrocław Senior I B 1 S  
235  Pacura Bogusław  Pacura Marta  SzT eMiKa - Tarnów Senior III D 0 D 0
236  Pakuła Robert  Bogdańska-Pakuła Żaneta  ASTRA - Szczecin Senior II F 0 F 0
237  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior II S   D 5
238  Paruzel Mirosław  Bąkowska Bożena  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior IV F 0  
239  Pasieko Przemysław  Hammerling-Papsdorf Jolanta  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III D 0 F 0
240  Pasierb Tadeusz  Pasierb Teresa  DANCELOOK - Gliwice Senior IV B 7 A 0
241  Paszowski Maciej  Stokłosa Justyna  DIAMENT - Wrocław Senior I B 6 B 6
242  Piotrowski Patryk  Mazur Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I B 1 A -1
243  Pisarek Piotr  Kowalczyk Dorota  ELITE DANCE - Szczecin Senior II F 0 F 1
244  Pisarek Sebastian  Pisarek Anna  GEMAR - Wrocław Senior I F 0 F 1
245  Podraza Daniel  Podraza Patrycja  SzT eMiKa - Tarnów Senior I C 1 A 12
246  Polak Rafał  Polak Anna  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
247  Polewski Kamil  Mirczewska Marta  ZORBA - Częstochowa Senior I C 0 A 1
248  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I S   S  
249  Południak Andrzej  Południak Beata  SIGNUM DANCE - Hyżne Senior II F 0 F 0
250  Ponto Włodzimierz  Ponto Monika  ASTRA - Szczecin Senior III S   B 0
251  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior III S   S  
252  Popławski Dariusz  Popławska Joanna  Dancers United - WARSZAWA Senior II E 2 E 0
253  Pudełko Daniel  Szczrk Elżbieta  ST IMPRESJA Kęty Senior II F 0 F 1
254  Pytlik Wojciech  Głowacka Halina  SzT eMiKa - Tarnów Senior III E 0 E 0
255  Rałowski Dariusz  Charchut Anna  AKSEL - Rzeszów Senior II F 3 E 2
256  Rapacz Szymon  Rapacz Karina  DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki Senior I F 2 F 2
257  Rębisz Łukasz  Rębisz Magdalena  GEMAR - Wrocław Senior I F 0 F 0
258  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  FINEZJA - Poznań Senior I S   E 0
259  Rosiek Marian  Rosiek Janina  WIR - Mysłowice Senior IV D 7 B 0
260  Rosik Karol  Laurowska Anna  ESENS - Wrocław Senior II C 3 E 0
261  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin Senior IV E 4 E 2
262  Różański Romuald  Różańska Joanna  AKSEL - Rzeszów Senior III F 0 F 0
263  Rudnicki Krzysztof  Romejko-Rudnicka Anna  IGLICA - Wrocław Senior II D 1 D 2
264  Rusiecki Krzysztof  Wiekiera Monika  KICK - Kielce Senior III E 4 F 0
265  Rutowski Piotr  Rutowska Anna  IMPULS - Prochowice Senior II E 3 E 0
266  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól Senior III B 0 B 0
267  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów Senior III B 0 B 0
268  Sałata Łukasz  Krysztofiak Joanna  FINEZJA - Poznań Senior I S   A 2
269  Santorowski Adam  Santorowska Alicja  IMPULS - Prochowice Senior II E 1 E 0
270  Sawicz Zbigniew  Ilnicka Aneta  DANCE CENTER - Kluczbork Senior II F 0 F 0
271  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól Senior III D 2 D 2
272  Sekuła Mateusz  Zacharska Ewa  CENTRUM TAŃCA - Radom Senior I F 0 C 0
273  Semrau Piotr  Semrau Stefania  TANGO - Gdynia Senior II D 1 D 0
274  Serafin Artur  Serafin Alicja  ALFA-ASTRA - Stargard Senior III C 5 D 0
275  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 2 D 5
276  Seweryn Daniel  Topolska Paulina  BAWINEK - Kraków Senior I B 3 C 5
277  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  DANCECLUB - Szczecin Senior III C 5 E 1
278  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  DANCELOOK - Gliwice Senior III A 4 S  
279  Skiba Sławomir  Borkowicz Beata  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III F 0 F 0
280  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  KUŹNIA TAŃCA - Kraków Senior III D 0 E 2
281  Skórnicki Michał  Skórnicka Marzena  FILEMON - Szamotuły Senior II C 0 C 0
282  Sobuś Marek Edward  Kałamarz Krystyna  AKSEL - Rzeszów Senior III F 0 F 0
283  Sowiński Paweł  Szubert Aurelia  POEZJA - Kościan Senior II E 1 F 1
284  Srokosz Wojciech  Srokosz Małgorzata  ZORBA - Częstochowa Senior IV D 7 C 0
285  Stachueski Władysław  Stachurska Barbara  ISKRA - Świdwin Senior I F 0 F 0
286  Stanowski Grzegorz  Stanowska Marta  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
287  Stańczyk Jerzy  Stańczyk Anna  NDK - Nowa Sól Senior III B 10 C 1
288  Starowicz Piotr  Drożyner - Starowicz Paulina  MUZA - Olsztyn Senior I S   B 6
289  Starzycki Krzysztof  Wierzbicka Aleksandra  FAST-STEP Warszawa Senior I F 0 F 0
290  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  REPLAY - Złotoryja Senior IV D 2 A 2
291  Staszkiewicz Rafał  Staszkiewicz Urszula  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
292  Stawiński Jan  Fijałkowska Małgorzata  JEDYNKA - Łódź Senior III C 0 F 3
293  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA Senior II C 3  
294  Stępień Robert  Stępień Arleta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior III S   B 0
295  Stępiński Andrzej  Kropielnicka Beata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III E 0 F 0
296  Stępiński Krzysztof  Stępińska Ewa  TANGO - Gdynia Senior III F 1 F 1
297  Stryjewski Jacek  Czarnocka Iwona  ELITE DANCE - Warszawa Senior III B 0  
298  Strzępek Janusz  Strzępek Dorota  GRACJA - Krosno Senior II F 3 F 4
299  Such Zbigniew  Kogut Joanna  AKSEL - Rzeszów Senior III D 1 C 0
300  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków Senior III B 0 C 0
301  Suszczewski Adam  Król Elżbieta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior III S   A 0
302  Szajkowski Jan  Szajkowska Helena  GRACJA - Zielona Góra Senior IV E 0 E 0
303  Szczegielniak Paweł  Szczegielniak Grażyna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior III D 7 F 0
304  Szczerbo-Niefiedowicz Marek  Szymkowiak Marzena  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior I F 2 F 2
305  Szczytowski Andrzej  Maciejewska Danuta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior IV D 3 E 3
306  Szejda Piotr  Rybińska-Szejda Barbara  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior III D 0 F 0
307  Szelezin Marcin  Szelezin Aleksandra  FANTAZJA - Kraków Senior II E 3 D 0
308  Szendera Julian  Grabska Sylwia  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior I D 1 C 0
309  Szkopiński Norbert  Szkopińska Izolda  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior I D 0 D 0
310  Szlendak Robert  Szlendak Katarzyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III S    
311  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól Senior II B 7 B 2
312  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość Senior III B 1 C 0
313  Szydłowski Przemysław  Abelyan Rużanna  ASTRA - Szczecin Senior I D 0 D 3
314  Szyiński Krzysztof  Szyińska Lucyna  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior III D 4 D 0
315  Szymański Bartłomiej  Kuśmierz Barbara  PROGRESS - Warszawa Senior I B 8 C 4
316  Szymczyk Łukasz  Kubaszewska-Szymczyk Katarzyna  AKCENT - Będzin Senior I D 0 F 0
317  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin Senior II B 0 B 0
318  Święcicki Dariusz  Święcicka Ewelina  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior II F 0 F 0
319  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior III S   S  
320  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II A 3 B 11
321  Tide Leszek  Tide Dorota  RONDO - Rybnik Senior III E 0 F 1
322  Turek Jacek  Turek Monika  GEMAR - Wrocław Senior II F 0 F 1
323  Tworek Piotr  Izydorczyk-Tworek Anna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior II   C 4
324  Typański Paweł  Bugała Dorota  FINEZJA - Poznań Senior I E 0 D 0
325  Urban Radosław  Jasnosz Katarzyna  DIAMENT - Wrocław Senior I F 1 F 0
326  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin Senior III C 3 C 0
327  Walczak Grzegorz  Walczak Małgorzata  ALFA-ASTRA - Stargard Senior III F 0 F 0
328  Wanic Wiesław  Umińska-Wanic Krystyna  AKSEL - Rzeszów Senior IV E 0 F 4
329  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  ALEX - Żagań Senior III D 0 D 6
330  Wącław Szczepan  Wącław Anna  WIR - Mysłowice Senior II D 0 E 1
331  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły Senior II E 4 B 0
332  Wesołowski Ryszard  Niemiec Małgorzata  GOLD DANCE UTW - Żory Senior IV E 0 E 1
333  Wieczorek Grzegorz  Chmielińska Maja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I D 5 B 0
334  Wiercioch Wojciech  Wiercioch Karolina  SENSO - Rzeszów Senior II F 4 F 2
335  Wieroński Cezary  Zejmowicz Izabela  RIVIERA Warszawa Senior II C 2 F 0
336  Wiewióra Łukasz  Wiewióra Judyta  RONDO - Rybnik Senior I C 1 F 0
337  Wiktorowicz Bogdan  Wiktorowicz Bogumiła  DCS BRWINÓW Senior II F 0 F 0
338  Wilk Grzegorz  Wilk Edyta  AKSEL - Rzeszów Senior II F 0 F 0
339  Włodarczyk Eligiusz  Włodarczyk Ludomiła  RÓŻA - Olesno Senior IV D 0 E 0
340  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław Senior III S    
341  Wojtas Andrzej  Schindler Joanna  SWING Żywiec-Kuków Senior III F 0 F 0
342  Wolak Adam  Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior III B 0 D 4
343  Woźniak Andrzej  Lisiewicz Anna  JEDYNKA - Łódź Senior IV D 4 D 4
344  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV F 0 B 1
345  Wójcik Łukasz  Jaśkaniec Anna  ARTDANCE Senior I C 5 B 6
346  Wroński Arkadiusz  Wrońska Agnieszka  GEMAR - Wrocław Senior I F 3 F 2
347  Wróbel Mateusz  Wróbel Izabela  DANCE IMPERIUM - Poznań Senior II E 2 E 2
348  Wydmuch Grzegorz  Wydmuch Katarzyna  ZORBA - Częstochowa Senior II D 0 D 7
349  Wypych Piotr  Wypych Anna  DCS BRWINÓW Senior III F 0 F 0
350  Wyrwas Przemysław  Wyrwas Lidia  DANCE CENTER - Poznań Senior II F 0 C 0
351  Zawadzki Aleksander  Zawadzka Ewa  FANTAZJA - Kraków Senior III C 6 A 0
352  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin Senior III D 2 D 0
353  Zbrocki Konrad  Zbrocka Magdalena  SENSO - Rzeszów Senior III F 0 F 2
354  Zdebski Michał  Zdeska Agnieszka  SEMPRE - Kraków Senior I C 1 C 0
355  Ziętek Łukasz  Mularczyk Beata  CENTRUM TAŃCA - Radom Senior II C 0 C 0
356  Zisopulos Thomas  Stępień Alekasndra  ASTRA - Szczecin Senior II F 0 F 0
357  Zwierzchlejski Jan  Nocuń- Zwierzchlejska Paulina  TANGO - Gdynia Senior I D 0 D 0
358  Żaba Andrzej  Frączek Katarzyna  PODKARPACIE - Jasło Senior II B 0 B 0




Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT