Liga Seniorów - C klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2021 w klasie C

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4
05.06 12.06 07.11 20.11
1  Kuźlak Marcin  Staniszewska Monika  DANCE IMPERIUM - Poznań D 234 234      
2  Matczak Marcin  Budziejowska Małgorzata  ESKADRA - Pabianice C 192 192      
3  Jastrzębski Jarosław  Róg Katarzyna Maria  SEMPRE - Kraków D 150 150      

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4
05.06 12.06 07.11 20.11
1  Zaborowski Marek  Tokłowicz Eliza  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań D 232 232      
2  Majnusz Maciej  Gehrke-Gut Hanna  KIEPURA - Wrocław C 190 190      

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4
05.06 12.06 07.11 20.11
1  Pawlik Robert  Pawlik Barbara  KIEPURA - Wrocław E 238 238      
2  Grzechnik Artur  Grzechnik Czesława  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie C 196 196      
3  Skórnicki Michał  Skórnicka Marzena  FILEMON - Szamotuły C 154 154      
4  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 132 132      
5  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław C 120 120      

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4
05.06 12.06 07.11 20.11
1  Skórnicki Michał  Skórnicka Marzena  FILEMON - Szamotuły C 240 240      
2  Kazimirski Jan  Szarecka Agnieszka  S.T. ATLAS D 198 198      
3  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  DANCECLUB - Szczecin C 156 156      
4  Dziok Rafał  Teśluk Elwira  GRACJA - Zielona Góra D 134 134      
5  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 122 122      
6  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno C 110 110      

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4
05.06 12.06 07.11 20.11
1  Pawlik Robert  Pawlik Barbara  KIEPURA - Wrocław E 238 238      
2  Jończyk Piotr  Mikita Joanna  KADRYL - Białystok C 196 196      
3  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 154 154      
4  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław C 132 132      
5  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  Śląski Klub Taneczny - Katowice C 120 120      

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4
05.06 12.06 07.11 20.11
1  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin C 240 240      
2  Momot Przemysław  Momot Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica C 198 198      
3  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  DANCECLUB - Szczecin C 156 156      
4  Lubczyński Piotr  Lubczyńska Renata  ESENS - Wrocław C 134 134      
5  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  Śląski Klub Taneczny - Katowice C 122 122      
6  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 110 110      

 

Top


W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 05.06.2021, Grand Prix Seniorów PTT, Przeźmierowo

GPS 2 - 12.05.2021, Grand Prix Seniorów PTT, Błonie

GPS 3 - 07.11.2021, Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów PTT, Olesno

GPS 4 - 20.11.2021, Finałowe Grand Prix Seniorów PTT,


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT