Grand Prix Seniorów C-Open


 

 

 

Klasyfikacja Grand Prix Seniorów C-Open 2018

 

W klasyfikacji Grand Prix Seniorów C-Open uwzględniono turnieje:

1 - 13.01.2017, Puchar Mariny - Grand Prix Seniorów PTT, Nielisz

2 - 17.03.2017, VIII Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

3 - 15.05.2017, OTTT "Konwaliowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Zielona Góra

4 - 16.06.2017, :Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

5 - 22.09.2017, "BAL 2018" - Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

6 - 13.10.2017, "Bieruń 2018" - Grand Prix Seniorów PTT, Bieruń

7 - 10.11.2017, Finałowy Grand Prix Seniorów PTT, Kraków

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Zielona Góra Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kraków
C Open C Open C Open C Open C Open C Open C Open

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Zielona Góra Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kraków
C Open C Open C Open C Open C Open C Open C Open

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Zielona Góra Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kraków
C Open C Open C Open C Open C Open C Open C Open
1  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 220 97 123                        
2  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań 183 81 102                        
3  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ASTRA - Koszalin 65 65                          

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Zielona Góra Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kraków
C Open C Open C Open C Open C Open C Open C Open

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Zielona Góra Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kraków
C Open C Open C Open C Open C Open C Open C Open
1  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 205 82 123                        
2  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 200 98 102                        
3  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 110 50 60                        
4  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów 66 66                          

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Zielona Góra Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kraków
C Open C Open C Open C Open C Open C Open C Open
1  Filip Grzegorz  Filip Izabella  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 209 103 106                        
2  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 151 87 64                        
3  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica 124 71 53                        
4  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość 55 55                          
5  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 53 22 31                        
6  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 44 44                          
7  Czop Włodzimierz  Piwkowska-Bień Małgorzata  SAMBA - Tarnobrzeg 43 33 10                        
8  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN - Toruń 11 11                          
9  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów 10 10                          

 

Top



Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48 12 414 27 39 / +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT