Grand Prix Polski Seniorów


 

 

 

Klasyfikacja Grand Prix Polski Seniorów 2018

 

W klasyfikacji Grand Prix Polski Seniorów uwzględniono turnieje:

1 - 13.01.2017, Puchar Mariny - Grand Prix Seniorów PTT, Nielisz

2 - 17.03.2017, VIII Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

3 - 15.05.2017, OTTT "Konwaliowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Zielona Góra

4 - 16.06.2017, :Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

5 - 22.09.2017, "BAL 2018" - Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

6 - 13.10.2017, "Bieruń 2018" - Grand Prix Seniorów PTT, Bieruń

7 - 10.11.2017, Finałowy Grand Prix Seniorów PTT, Kraków

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Zielona Góra Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kraków
Open Open Open Open Open Open Open

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Zielona Góra Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kraków
Open Open Open Open Open Open Open

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Zielona Góra Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kraków
Open Open Open Open Open Open Open
1  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 123 123            
2  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań 102 102            
3  Baszczowski Witold Witosław  Frej-Baszczowska Magdalena Kinga  SzT eMiKa - Tarnów 81 81            
4  Król Robert  Król Katarzyna  Centrum Tańca FIESTA K-Koźle 60 60            

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Zielona Góra Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kraków
Open Open Open Open Open Open Open
1  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź 124 124            
2  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  ArtDance - Kraków 103 103            
3  Król Robert  Król Katarzyna  Centrum Tańca FIESTA K-Koźle 82 82            
4  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 61 61            
5  Baszczowski Witold Witosław  Frej-Baszczowska Magdalena Kinga  SzT eMiKa - Tarnów 50 50            

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Zielona Góra Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kraków
Open Open Open Open Open Open Open
1  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 123 123            
2  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 102 102            
3  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 81 81            
4  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 60 60            

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Zielona Góra Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kraków
Open Open Open Open Open Open Open
1  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław 127 127            
2  Filip Grzegorz  Filip Izabella  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 106 106            
3  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 85 85            
4  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 64 64            
5  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica 53 53            
6  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 42 42            
7  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 31 31            
8  Czop Włodzimierz  Piwkowska-Bień Małgorzata  SAMBA - Tarnobrzeg 10 10            

 

Top



Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48 12 414 27 39 / +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT