Sukcesy UK OPEN 2016






2016-01-23

 

W dniach 19-21 stycznia odbył się w Anglii jeden z 3 największych turniejów - United Kingdom Open Championships. Miejscowość Bournemouth gościła wielu Naszych tancerzy. Bardzo cieszy tak liczne grono startujących par:


Amator Rising Stars Ballroom  (82 pary)
FINAŁ !
3 miejsce Krzysztof Myka - Agnieszka Ośródka
7 miejsce Michał Le - Sandra Jabłońska
Runda 3 - top 50 
27 miejsce Marcin Kleist - Julia Bień
39 miejsce Filip Orzechowski - Gabriela Wołowiec
45 miejsce Bartosz Lech - Kornelia Kopaczyńska
45 miejsce Marcin Rosiński - Katarzyna Wdowicz
Runda 2 - top 60
52 miejsce Ariel Zając - Monika Zięba
56 miejsce Artur Bodzioch - Małgorzata Zaremba 
57 miejsce Dominik Frach - Joanna Nabiałek
Runda 1 - top 82
61 miejsce Michał Lemieszek - Dominika Gola
 
Professional Rising Star Ballroom (134 pary)
Runda 2 - top 83 
61 miejsce Jacek Stefański - Joanna Korab-Stefańska

Amator Rising Star Latin (118 par) 
Półfinał 
8 miejsce Volodymyr Sharapov - Lenka Kominkova
Runda 4 - top 25
17 miejsce Jakub Drmota - Magdalena Baranowska
Runda 3 - top 48
31 miejsce Michał Gałek - Klaudia Kędzierska
34 miejsce Adam Fedko - Joanna Fedko (Dąbrowska)
42 miejsce Kamil Andrzejewski - Dominika Rucińska
45 miejsce Dominik Rudnicki- Sipajło - Inesa Orlova
46 miejsce Michał Kulesza - Adrianna Łojszczyk 
Runda 2 - top 82
53 miejsce Aleksander Hołod - Magdalena Kogut
57 miejsce Maciej Walczak - Anna Piaseczna
61 miejsce Jiri Gatnar - Marta Sygnet
71 miejsce Kamil Szymczak Dominika Mliczek 
71 miejsce Michał Szeliga Katarzyna Przydział
Runda 1 - top 118
83 miejsce Mateusz Dreling - Enrika Gawłowska 
84 miejsce Marcin Rosiński - Katarzyna Wdowicz
Professional Rising Star Latin (150 par) 
Finał
4 miejsce Andrzej Suchocki - Natalia Piecewicz
Runda 3 - top 54
53 miejsce Dawid Fiszer - Katarzyna Rawska
Runda 1 - top 150
81 miejsce Łukasz Wiśniewski - Agnieszka Filipczak
Professional Ballroom ( 187 par) 
Runda 5 - top 24
13 miejsce Wiktor Kiszka - Leanne Han 
15 miejsce Marek Kosaty - Paulina Glazik
Runda 3 - top 82
49 miejsce Marcin Kalitowski - Katarzyna Florczuk
65 miejsce Jacek Stefański - Joanna Korab-Stefańska
 
 
Amator Latin (144 pary)
Runda 4 - top 53
39 miejsce Volodymyr Sharapov - Lenka Kominkova
39 miejsce Jakub Drmota - Magdalena Baranowska
Runda 3 - top 80
54 miejsce Roman Malkov - Ewa Malik
58 miejsce Maciej Walczak - Anna Piaseczna 
65 miejsce Michał Gałek - Klaudia Kędzierska
69 miejsce Adam Fedko - Joanna Fedko (Dąbrowska)
75 miejsce Kamil Andrzejewski - Dominika Rucińska
Runda 2 - top 120
81 miejsce Dominik Rudnicki- Sipajło - Inesa Orlova
88 miejsce Michał Kulesza - Adrianna Łojszczyk 
88 miejsce Janusz Ptaszek - Magdalena Zybura 
95 miejsce Michał Szeliga Katarzyna Przydział
96 miejsce Jiri Gatnar - Marta Sygnet
107 miejsce Aleksander Hołod - Magdalena Kogut
110 miejsce Kamil Szymczak - Dominika Mliczek
Runda 1 - top 144
126 miejsce Mateusz Dreling - Enrika Gawłowska 
 
Amator Ballroom (107 par) 
FINAŁ !
1 miejsce Sergiu Rusu - Dorota Makar
3 miejsce Łukasz Tomczak - Aleksandra Jurczak 
Półfinał
12 miejsce Maciej Kadłubowski - Maja Kopacz
Runda 5 - top 24
23 miejsce Szymon Kalinowski - Grażyna Grabicka 
Runda 4 - top 51
27 miejsce Krzysztof Myka - Agnieszka Ośródka
28 miejsce Michał Le - Sandra Jabłońska
38 miejsce Marcin Kleist - Julia Bień
Runda 3 - top 70
63 miejsce Ariel Zając - Monika Zięba
Runda 2 - top 91
75 miejsce Bartosz Lech - Kornelia Kopaczyńska
84 miejsce Michał Lemieszek - Dominika Gola
Runda 1 - top 107
92 miejsce Filip Orzechowski - Gabriela Wołowiec
96 miejsce Artur Bodzioch - Małgorzata Zaremba
 
 
Professional Latin
Runda 4 - top 48 
32 miejsce Jakub Rybicki - Nadezhda Martynenko
40 miejsce Andrzej Suchocki - Natalia Piecewicz
Runda 3 - top 81 
64 miejsce Radosław Hojsan - Małgorzata Jabłońska
Runda 2 - top 124
116 miejsce Dawid Fiszer - Katarzyna Rawska
Runda 1 - top 189
130 miejsce Łukasz Wiśniewski - Agnieszka Filipczak 


powrót




Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48 12 414 27 39 / +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT