Liga Seniorów - B klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2021 w klasie B

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Jonczyk Maciej  Jonczyk Olga  CLASSIC - Warszawa A 426 194 232        
2  Matczak Marcin  Budziejowska Małgorzata  ESKADRA - Pabianice C 342 152 190        
3  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  DANCE CENTER - Poznań B 236 236          
4  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły B 130 130          

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Jastrzębski Jarosław  Róg Katarzyna Maria  SEMPRE - Kraków B 654 190 232 232      
2  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  DANCE CENTER - Poznań B 232 232          
3  Nietubyć Stanisław  Goszyk Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa B 190   190        
4  Nadolny Robert  Kubalska-Nadolna Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa B 190     190      

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Nadolny Robert  Kubalska-Nadolna Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa B 234   234        
2  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA C 192   192        
3  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia B 150   150        

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów B 232   232        
2  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE D 190   190        

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Jończyk Piotr  Mikita Joanna  KADRYL - Białystok B 466 232 234        
2  Serafin Artur  Serafin Alicja  ALFA-ASTRA - Stargard C 232       232    
3  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów B 192   192        
4  Falandysz Lech  Olszańska Agnieszka  TANGO - Gdynia C 190       190    
5  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  Śląski Klub Taneczny - Katowice C 190 190          
6  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE D 150   150        

 

Top


W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 05.06.2021, Grand Prix Seniorów PTT, Przeźmierowo

GPS 2 - 12.05.2021, Grand Prix Seniorów PTT, Błonie

GPS 3 - 18.09.2021, Chmielaki 2021 - Grand Prix Seniorów PTT, Krasnystaw

GPS 4 - 07.11.2021, Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów PTT, Olesno

GPS 5 - 04.12.2021, OTTT "Solny" - Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

GPS 6 - 18.12.2021,X Festiwal Tańca "Biała Dama" - Finałowe Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT