Liga Seniorów - F klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2021 w klasie F

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Kniaziev Yevhen  Chrzanowska Patrycja  POEZJA - Kościan E 626 196 194   236    
2  Manna Przemysław  Linkiewicz-Manna Eliza  ELITE DANCE - Szczecin F 486 120       234 132
3  Szymańczyk Rafał  Tuszyńska-Plach Ewa  DANCELOOK - Gliwice F 476     196 130 150  
4  Kanka Kacper  Klein-Kaska Anna  TANGO - Gdynia D 474 238 236        
5  Woźniak Adam  Woźniak Małgorzata  DCS BRWINÓW F 438 154 130 154      
6  Witkowski Radosław  Januchowska-Badach Beata  MYKA - Zamość E 390   152 238      
7  Majnusz Maciej  Gehrke-Gut Hanna  KIEPURA - Wrocław F 388         192 196
8  Wroński Arkadiusz  Wrońska Agnieszka  SMOOTH DANCE - Wrocław F 252 132         120
9  Krasuski Adam  Krasuska Izabela  DCS BRWINÓW F 238           238
10  Rapacz Szymon  Rapacz Karina  DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki F 194       194    
11  Florczyk Maciej  Biniak Jolanta  FILEMON - Szamotuły E 154           154
12  Jeleń Mariusz  Jeleń Anna  TOP - ART - Lublin F 132     132      
13  Czapliński Mariusz  Czaplińska Magdalena  WIKA - Olsztyn F 120     120      

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Kniaziev Yevhen  Chrzanowska Patrycja  POEZJA - Kościan E 814 152 194   236 232  
2  Kanka Kacper  Klein-Kaska Anna  TANGO - Gdynia D 472 236 236        
3  Witkowski Radosław  Januchowska-Badach Beata  MYKA - Zamość E 384   152 232      
4  Manna Przemysław  Linkiewicz-Manna Eliza  ELITE DANCE - Szczecin F 320 130       190  
5  Wroński Arkadiusz  Wrońska Agnieszka  SMOOTH DANCE - Wrocław E 194 194          
6  Galas Janusz  Laskowska Gabriela  MARENGO - Dąbrowa Górnicza E 194       194    
7  Czapliński Mariusz  Czaplińska Magdalena  WIKA - Olsztyn F 190     190      
8  Rapacz Szymon  Rapacz Karina  DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki F 152       152    
9  Wiktorowicz Bogdan  Wiktorowicz Bogumiła  DCS BRWINÓW F 130   130        
10  Mikołajewski Łukasz  Mikołajewska Maria Magdalena  CONZUA - Poznań F 130       130    

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Florczyk Maciej  Biniak Jolanta  FILEMON - Szamotuły E 797 110 122   158 242 165
2  Szymańczyk Rafał  Tuszyńska-Plach Ewa  DANCELOOK - Gliwice F 500     158 242 100  
3  Bolesta Robert  Sołdyńska Monika  King Dance - Koszalin F 466 198 156   112    
4  Krasuski Adam  Krasuska Izabela  DCS BRWINÓW F 465   134 124     207
5  Harazin Adam  Harazin Aleksandra  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie E 442     242 200    
6  Tołoczko Arkadiusz  Tołoczko Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica E 407         158 249
7  Mękalski Janusz  Jagielska-Mękalska Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra E 401 122       136 143
8  Witkowski Radosław  Januchowska-Badach Beata  MYKA - Zamość E 398   198 200      
9  Gruca Krzysztof  Bielewicz-Orlik Izabela  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA F 331       100 112 119
10  Nowakowski Juliusz  Nowakowska Paulina  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań F 265 134         131
11  Banasiak Marcin  Banasiak Agnieszka  4STEP - Siechnice F 240 240          
12  Nartowski Mariusz  Nartowska Monika  KICK - Kielce E 240   240        
13  Przybylak Jacek  Przybylak Małgorzata  ALFA-ASTRA - Stargard F 200         200  
14  Sowiński Paweł  Szubert Aurelia  POEZJA - Kościan F 156 156          
15  Becla Wacław  Targońska Urszula  SENSO - Rzeszów F 136     136      
16  Wątorski Jerzy  Pawlikowska-Walczak Ewa  DANCELOOK - Gliwice E 136       136    
17  Nieradzik Adam  Nieradzik Anna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice E 124       124    
18  Sawicz Zbigniew  Ilnicka Aneta  DANCE CENTER - Kluczbork F 124         124  
19  Czapliński Mariusz  Czaplińska Magdalena  WIKA - Olsztyn F 110   110        
20  Marciniak Arkadiusz  Marciniak Beata  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica F 107           107
21  Stanicki Bogdan  Lenard Magdalena  MYKA - Zamość F 100     100      
22  Plezia Paweł  Plezia Jolanta  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica F 95           95

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Szczeblewski Witold  Janiszewska Manuela  FAN - Toruń F 749 134 101 122 134 124 134
2  Florczyk Maciej  Biniak Jolanta  FILEMON - Szamotuły E 649 198 137   156 158  
3  Gruca Krzysztof  Bielewicz-Orlik Izabela  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA F 578     134 110 136 198
4  Konarski Krzysztof  Kozakiewicz-Konarska Iwona  FRED ASTAIRE - Poznań E 482         242 240
5  Walczak Grzegorz  Walczak Małgorzata  ALFA-ASTRA - Stargard E 411 240 171        
6  Witkowski Radosław  Januchowska-Badach Beata  MYKA - Zamość E 411   213 198      
7  Wiktorowicz Bogdan  Wiktorowicz Bogumiła  DCS BRWINÓW F 391 122 113       156
8  Olejnik Konrad  Urbańska-Olejnik Agnieszka  POEZJA - Kościan F 320 110       100 110
9  Cechowicz Radosław  Cechowicz Marta  MAGIC-DANCE - Lublin F 305   149 156      
10  Nowakowski Juliusz  Nowakowska Paulina  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań F 278 156         122
11  Nartowski Mariusz  Nartowska Monika  KICK - Kielce E 255   255        
12  Kucharski Krzysztof  Kucharska Ewa  DIAMENT - Wrocław F 240       240    
13  Becla Wacław  Targońska Urszula  SENSO - Rzeszów F 240     240      
14  Przybylak Jacek  Przybylak Małgorzata  ALFA-ASTRA - Stargard F 200         200  
15  Galas Janusz  Laskowska Gabriela  MARENGO - Dąbrowa Górnicza E 198       198    
16  Florek Grzegorz  Florek Monika  BALANS - Lublin F 125   125        
17  Wątorski Jerzy  Pawlikowska-Walczak Ewa  DANCELOOK - Gliwice E 122       122    
18  Sawicz Zbigniew  Ilnicka Aneta  DANCE CENTER - Kluczbork F 112         112  
19  Stanicki Bogdan  Lenard Magdalena  MYKA - Zamość F 110     110      
20  Maj Sławomir  Maj Renata  DCS BRWINÓW F 89   89        
21  Bugajczyk Krzysztof  Bugajczyk Agnieszka  DCS BRWINÓW F 77   77        
22  Krzykwa Jan  Hepner Elżbieta  WIKA - Olsztyn F 65   65        

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Młotek Andrzej  Wiśniewska Anna  IMPULS - Prochowice E 702 236     232 234  
2  Wilk Paweł  Wilk Adriana  RYTM - Chełm F 232     232      
3  Adam Ryszard  Jałtuszewska-Adam Krystyna  GRACJA - Zielona Góra F 194 194          
4  Mościcki Jan  Mościcka Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra F 192         192  
5  Glanert Ludwik  Glanert Karolina  GOLD DANCE UTW - Żory F 190       190    
6  Łuczko Marek  Łuczko Dorota  BALANS - Lublin F 190     190      
7  Koterba Hieronim  Koterba Dorota  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica F 152 152          
8  Kaliciński Eugeniusz  Tarasiuk Elżbieta  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra F 150         150  
9  Kaczmarski Ireneusz  Kaczmarska Izabela  ASTRA - Szczecin F 130 130          

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Wypych Piotr  Wypych Anna  DCS BRWINÓW F 628 124 156 152     196
2  Bugajczyk Krzysztof  Bugajczyk Agnieszka  DCS BRWINÓW F 528 100 122     152 154
3  Bożek Sławomir  Bożek Agnieszka  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA F 520     130 152   238
4  Walczak Grzegorz  Walczak Małgorzata  ALFA-ASTRA - Stargard E 482 242 240        
5  Adam Ryszard  Jałtuszewska-Adam Krystyna  GRACJA - Zielona Góra F 464 136 198     130  
6  Młotek Andrzej  Wiśniewska Anna  IMPULS - Prochowice E 352 158     194    
7  Mościcki Jan  Mościcka Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra E 236         236  
8  Bolek Marek  Bolek Ewa  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA E 236       236    
9  Wilk Paweł  Wilk Adriana  RYTM - Chełm F 236     236      
10  Kaczmarski Ireneusz  Kaczmarska Izabela  ASTRA - Szczecin F 232 112         120
11  Gońda Mirosław  Gońda Barbara  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań E 200 200          
12  Łuczko Marek  Łuczko Dorota  BALANS - Lublin E 194     194      
13  Kaliciński Eugeniusz  Tarasiuk Elżbieta  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra F 194         194  
14  Maj Sławomir  Maj Renata  DCS BRWINÓW F 134   134        
15  Królikowski Tomasz  Jewchuticz-Królikowska Anna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica F 132           132
16  Glanert Ludwik  Glanert Karolina  GOLD DANCE UTW - Żory F 130       130    
17  Krzykwa Jan  Hepner Elżbieta  WIKA - Olsztyn F 110   110        

 

Top


W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 05.06.2021, Grand Prix Seniorów PTT, Przeźmierowo

GPS 2 - 12.05.2021, Grand Prix Seniorów PTT, Błonie

GPS 3 - 18.09.2021, Chmielaki 2021 - Grand Prix Seniorów PTT, Krasnystaw

GPS 4 - 07.11.2021, Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów PTT, Olesno

GPS 5 - 04.12.2021, OTTT "Solny" - Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

GPS 6 - 18.12.2021,X Festiwal Tańca "Biała Dama" - Finałowe Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT