Liga Seniorów - E klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2020 w klasie E

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 L 1
15.02 27.09 19.12 02.02
1  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice D 428 194 234    
2  Zwierzchlejski Jan  Nocuń- Zwierzchlejska Paulina  TANGO - Gdynia E 236 236      
3  Kuźlak Marcin  Staniszewska Monika  DANCE IMPERIUM - Poznań E 192   192    
4  Ficenes Paweł  Ficenes Magdalena  DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza E 152 152      
5  Jaszczak Szymon  Jaszczak Anna  SŁOŃCE - Poznań E 150   150    
6  Krekora Szczepan  Morawska - Krekora Anna  KUŹNIA TAŃCA - Kraków D 130 130      

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 L 1
15.02 27.09 19.12 2.02
1  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice D 348 156 192    
2  Gryń Karol  Łaszczyk Joanna  SEMPRE - Kraków E 240 240      
3  Majchrzyk Jakub  Wiśniewska Magdalena  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa E 234   234    
4  Krekora Szczepan  Morawska - Krekora Anna  KUŹNIA TAŃCA - Kraków E 198 198      
5  Betlej Sebastian  Betlej Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle E 150   150    
6  Zwierzchlejski Jan  Nocuń- Zwierzchlejska Paulina  TANGO - Gdynia E 134 134      
7  Szymczyk Łukasz  Kubaszewska-Szymczyk Katarzyna  AKCENT - Będzin D 122 122      
8  Berkop Mirosław  Berkop Magdalena  WIR - Mysłowice D 110 110      

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 L 1
15.02 27.09 19.12 2.02
1  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno D 358 236 122    
2  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin D 240       240
3  Grzechnik Artur  Grzechnik Czesława  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie E 240   240    
4  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra D 198       198
5  Łakus Grzegorz  Łakus Beata  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie D 198   198    
6  Szyiński Krzysztof  Szyińska Lucyna  NOWY STYL - Bielsko-Biała D 194 194      
7  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin E 156       156
8  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin E 156   156    
9  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec E 152 152      
10  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów E 134       134
11  Lubczyński Piotr  Lubczyńska Renata  ESENS - Wrocław E 134   134    
12  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  KUŹNIA TAŃCA - Kraków E 130 130      
13  Choduń Andrzej  Lipińska-Dziki Izabela  MYKA - Zamość F 122       122
14  Florek Grzegorz  Florek Monika  BALANS - Lublin E 110       110
15  Haraś Stanisław  Haraś Diana  FINEZJA - Poznań E 110   110    

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 L 1
15.02 27.09 19.12 2.02
1  Berkop Mirosław  Berkop Magdalena  WIR - Mysłowice D 405 156 249    
2  Wącław Szczepan  Wącław Anna  WIR - Mysłowice D 240 240      
3  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin E 232       232
4  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły E 229 110 119    
5  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra E 207   207    
6  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno D 198 198      
7  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin D 190       190
8  Betlej Sebastian  Betlej Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle E 165   165    
9  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin E 143   143    
10  Szyiński Krzysztof  Szyińska Lucyna  NOWY STYL - Bielsko-Biała D 134 134      
11  Mękalski Janusz  Jagielska-Mękalska Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra E 131   131    
12  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec E 122 122      
13  Bolbotenko Vadym  Bolbotenko Inga  JEDYNKA - Łódź E 107   107    
14  Rusiecki Krzysztof  Wiekiera Monika  KICK - Kielce E 95   95    

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 L 1
15.02 27.09 19.12 2.02
1  Michałek Andrzej  Michałek Elżbieta  SzT eMiKa - Tarnów E 236 236      
2  Szyiński Krzysztof  Szyińska Lucyna  NOWY STYL - Bielsko-Biała D 194 194      
3  Wesołowski Ryszard  Niemiec Małgorzata  GOLD DANCE UTW Żory E 152 152      
4  Miller Leszek  Górecka Urszula  IGLICA - Wrocław E 130 130      

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 L 1
15.02 27.09 19.12 2.02
1  Rusiecki Krzysztof  Wiekiera Monika  KICK - Kielce E 236   236    
2  Szyiński Krzysztof  Szyińska Lucyna  NOWY STYL - Bielsko-Biała D 236 236      
3  Małek Andrzej  Małek Sylwia  ŁDK - Łódź D 194   194    
4  Michałek Andrzej  Michałek Elżbieta  SzT eMiKa - Tarnów E 194 194      
5  Wesołowski Ryszard  Niemiec Małgorzata  GOLD DANCE UTW Żory E 152 152      
6  Dudziński Dariusz  Dudzińska Anna  Śląski Klub Taneczny - Katowice E 152   152    
7  Miller Leszek  Górecka Urszula  IGLICA - Wrocław E 130 130      
8  Pasieko Przemysław  Hammerling-Papsdorf Jolanta  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań E 130   130    

 

Top


W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 15.02.2020, Kiepura Dance Cup - Grand Prix Seniorów PTT, Sosnowiec

GPS 2 - 27.09.2020, Grand Prix Seniorów PTT, Przeźmierowo

GPS 3 - 19.12.2020, Finał Grand Prix Seniorów PTT, Poznań

LS 1 - 2.02.2020, Międzynarodowy Turniej Tańca - Liga Seniorów PTT, Garwolin


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT