Liga Seniorów - C klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2020 w klasie C

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 L 1
15.02 27.09 19.12 02.02

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 L 1
15.02 27.09 19.12 2.02

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 L 1
15.02 27.09 19.12 2.02
1  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław C 388 192 196    
2  Drożdżyński Jarosław  Karpińska Aleksandra  FINEZJA - Poznań C 238   238    
3  Nadolny Robert  Kubalska-Nadolna Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa B 234 234      
4  Konarski Krzysztof  Kozakiewicz-Konarska Iwona  FINEZJA - Poznań C 154   154    
5  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce C 150 150      
6  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły C 132   132    
7  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 120   120    

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 L 1
15.02 27.09 19.12 2.02
1  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin C 234   234    
2  Wolak Adam  Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata  CIEŚLAK - Jelenia Góra C 192   192    
3  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 150   150    

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 L 1
15.02 27.09 19.12 2.02
1  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław C 234 234      
2  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość D 192 192      
3  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice D 150 150      

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 L 1
15.02 27.09 19.12 2.02
1  Mituś Antoni  Mituś Olga  DIAMENT - Wrocław C 436 238 198    
2  Wolak Adam  Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata  CIEŚLAK - Jelenia Góra C 306 196 110    
3  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  DANCECLUB - Szczecin C 240   240    
4  Momot Przemysław  Momot Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica D 156   156    
5  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN - Toruń C 154 154      
6  Jończyk Piotr  Mikita Joanna  KADRYL - Białystok C 134   134    
7  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice D 132 132      
8  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 122   122    
9  Szczytowski Andrzej  Maciejewska Danuta  CIEŚLAK - Jelenia Góra D 120 120      

 

Top


W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 15.02.2020, Kiepura Dance Cup - Grand Prix Seniorów PTT, Sosnowiec

GPS 2 - 27.09.2020, Grand Prix Seniorów PTT, Przeźmierowo

GPS 3 - 19.12.2020, Finał Grand Prix Seniorów PTT, Poznań

LS 1 - 2.02.2020, Międzynarodowy Turniej Tańca - Liga Seniorów PTT, Garwolin


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT