Ranking PTT


 

 

 

Klasyfikacja Rankingu PTT Seniorów 2021

 

Regulamin Rankingu PTT oraz sposób naliczania punktów znajduje się na stronie PTT

Aktualizacja: 06-06-2021

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard Senior IV Latin Standard

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Miszczuk Mateusz  Wessalowska Joanna  CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk 2 643
2  Matczak Marcin  Budziejowska Małgorzata  ESKADRA - Pabianice 3 453
3  Podraza Daniel  Podraza Patrycja  PERFECT STYL - Kraków 1 337
4  Urman Michał  Pietrucha - Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów 1 265
5  Baran Michał  Dyk Ewa  ESENS - Wrocław 1 228
6  Ostrowski Łukasz  Orzechowska Sylwia Natalia  KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 189
7  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA - Poznań 1 174
8  Szydłowski Przemysław  Abelyan Rużanna  ASTRA - Szczecin 1 172
9  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice 1 170
10  Ficenes Paweł  Ficenes Magdalena  DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza 1 150
11  Jonczyk Maciej  Jonczyk Olga  CLASSIC - Warszawa 1 150
12  Kuźlak Marcin  Staniszewska Monika  DANCE IMPERIUM - Poznań 1 142
13  Kalla Mieczysław  Nowak Kamila  ASTRA LUNA - Wałcz 1 140
14  Jaszczak Szymon  Jaszczak Anna  SŁOŃCE - Poznań 1 110
15  Markowski Wojciech  Damasevich Natallia  BLACK DANCE - Gdańsk 1 96
16  Zwierzchlejski Jan  Nocuń- Zwierzchlejska Paulina  TANGO - Gdynia 1 74
17  Maciejczyk Jan  Miechowska Karolina  Cor et Animus 1 40

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Kuś Arkadiusz  Kuś Anna  CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 2 494
2  Baran Michał  Dyk Ewa  ESENS - Wrocław 1 324
3  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  IMPERIA - Kraków 1 252
4  Jastrzębski Jarosław  Róg Katarzyna Maria  SEMPRE - Kraków 1 234
5  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice 1 215
6  Zaborowski Marek  Tokłowicz Eliza  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań 1 192
7  Majnusz Maciej  Gehrke-Gut Hanna  KIEPURA - Wrocław 2 180
8  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra 1 172
9  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA - Poznań 1 170
10  Kalla Mieczysław  Nowak Kamila  ASTRA LUNA - Wałcz 1 140
11  Markowski Wojciech  Damasevich Natallia  BLACK DANCE - Gdańsk 1 76
12  Zwierzchlejski Jan  Nocuń- Zwierzchlejska Paulina  TANGO - Gdynia 1 54
13  Gniadek-Zając Grzegorz  Stec Marta  BAWINEK - Kraków 1 42

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań 3 806
2  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CANTINERO - Tomaszów Maz. 4 677
3  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 2 394
4  Kryczka Szczepan  Nidzgorska-Kryczka Marzena  AKSEL - Rzeszów 1 252
5  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły 2 245
6  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin 1 176
7  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec 1 146
8  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard 1 144
9  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań 1 144
10  Witkowski Radosław  Januchowska-Badach Beata  MYKA - Zamość 1 114
11  Skórnicki Michał  Skórnicka Marzena  FILEMON - Szamotuły 1 112
12  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin 1 112
13  Florek Grzegorz  Florek Monika  BALANS - Lublin 1 97
14  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra 1 95
15  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin 1 88

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Homoncik Marek  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra 2 638
2  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź 2 415
3  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław 1 328
4  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno 2 320
5  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  IMPERIA - Kraków 1 256
6  Nieradzik Adam  Nieradzik Anna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice 1 180
7  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec 1 178
8  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin 1 176
9  Skórnicki Michał  Skórnicka Marzena  FILEMON - Szamotuły 1 172
10  Okulicz-Kozaryn Jarosław  Okulicz-Kozaryn Magdalena  DIAMENT - Wrocław 1 154
11  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin 1 146
12  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin 1 144
13  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły 1 140
14  Kazimirski Jan  Szarecka Agnieszka  S.T. ATLAS 1 132
15  Witkowski Radosław  Januchowska-Badach Beata  MYKA - Zamość 1 114
16  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra 1 112
17  Florek Grzegorz  Florek Monika  BALANS - Lublin 1 97
18  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra 1 95
19  Cechowicz Radosław  Cechowicz Marta  BALANS - Lublin 1 88

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 2 496
2  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  DANCELOOK - Gliwice 2 448
3  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 2 408
4  Kryczka Szczepan  Nidzgorska-Kryczka Marzena  AKSEL - Rzeszów 1 328
5  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik 2 240
6  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  REPLAY - Złotoryja 1 180
7  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin 1 172
8  Drożdżyński Jarosław  Karpińska Aleksandra  FINEZJA - Poznań 1 170
9  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól 1 142
10  Łuczko Marek  Łuczko Dorota  BALANS - Lublin 1 140
11  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra 1 110
12  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia 1 74
13  Stępień Robert  Stępień Arleta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 1 52

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź 2 539
2  Basak Jarosław  Basak Beata  DANCE TEAM - Wrocław 2 509
3  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin 3 497
4  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław 1 411
5  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  DANCELOOK - Gliwice 2 323
6  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław 3 317
7  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 2 316
8  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 3 262
9  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów 2 247
10  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik 2 237
11  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin 1 172
12  Drożdżyński Jarosław  Karpińska Aleksandra  FINEZJA - Poznań 1 170
13  Łuczko Marek  Łuczko Dorota  BALANS - Lublin 1 140
14  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  DANCECLUB - Szczecin 1 116
15  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia 1 109
16  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól 1 99
17  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 1 90
18  Stępień Robert  Stępień Arleta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 1 87
19  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra 1 80
20  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica 1 53
21  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów 1 15

 

Top

 

 

Senior IV Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  REPLAY - Złotoryja 2 630
2  Pasierb Tadeusz  Pasierb Teresa  DANCELOOK - Gliwice 2 407
3  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 1 324
4  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  ANIMA DANZA - Głogów 1 252
5  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra 1 172
6  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica 1 150
7  Adam Ryszard  Jałtuszewska-Adam Krystyna  GRACJA - Zielona Góra 1 140

 

Top


 

 

Senior IV Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Pasierb Tadeusz  Pasierb Teresa  DANCELOOK - Gliwice 2 632
2  Małek Andrzej  Małek Sylwia  ŁDK - Łódź 2 446
3  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  ANIMA DANZA - Głogów 1 324
4  Srokosz Wojciech  Srokosz Małgorzata  ZORBA - Częstochowa 1 215
5  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra 1 172
6  Szczytowski Andrzej  Maciejewska Danuta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 152
7  Adam Ryszard  Jałtuszewska-Adam Krystyna  GRACJA - Zielona Góra 1 140
8  Mikołajczak Zbigniew  Mikołajczak Aldona  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań 1 130

 

Top


W Rankingu PTT Seniorów uwzględniono turnieje Open:

1 - 06.03.2021, CeA Senior Puchar, Grajów

2 - 15.05.2021, Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT, Rakoniewice

3 - 22.05.2021, Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego PTT, Lipki Wielkie

4 - 23.05.2021, Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Lublin

5 - 29.05.2021, Polish Open Championships, Zabrze

6 - 30.05.2021, Polish Open Championships, Zabrze

7 - 05.06.2020, Grand Prix Seniorów PTT, Przeźmierowo

 

 


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT