Ranking PTT


 

 

 

Klasyfikacja Rankingu PTT Seniorów 2017

 

Regulamin Rankingu PTT oraz sposób naliczania punktów znajduje się na stronie PTT

Aktualizacja: 27-10-2017

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 5 871
2  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 8 843
3  Górski Jędrzej  Górska Iwona  KIEPURA - Sosnowiec 3 494
4  Miklas Mikołaj  Tomczak Barbara  DZIUPLA - Poznań 3 456
5  Dańko Przemysław  Rytwińska Małgorzata  ST LEWANDOWSKI Bernard 3 406
6  Burlaga Robert  Witkowska Katarzyna  MARGO - Leszno 2 344
7  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  ST LEWANDOWSKI Bernard 2 226
8  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA - Poznań 1 171
9  Hamerliński Maciej  Nawrocka Katarzyna  FINEZJA - Poznań 1 124
10  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin 1 104
11  Sprawka Łukasz  Olszewska-Staroń Anna  RIVIERA Warszawa 1 86
12  Grzelczak Robert  Pośpiech Katarzyna  DZIUPLA - Poznań 1 86

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 6 1254
2  Koniarz Tomasz  Ciślak Agata  BAWINEK - Kraków 7 1231
3  Nadolny Robert  Piotrowska Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 7 929
4  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  FINEZJA - Poznań 4 752
5  Górski Jędrzej  Górska Iwona  KIEPURA - Sosnowiec 4 748
6  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  ST LEWANDOWSKI Bernard 2 253
7  Liszka Piotr  Piech Agnieszka  BAWINEK - Kraków 1 207
8  Rosik Karol  Laurowska Anna  ESENS - Wrocław 2 190
9  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA - Poznań 1 171
10  Haerer Manfred  Piotrowska Arleta  PIETRZYK - Wrocław 2 154
11  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 154
12  Andrzejewski Wojciech  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra 1 122
13  Bijak Sebastian  Bijak-Dobrowolska Agnieszka  DANCE TEAM - Wrocław 1 86

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań 8 1620
2  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 8 1297
3  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 7 870
4  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań 9 866
5  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 6 766
6  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  Klub Sportowy Polski Taniec 6 753
7  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 5 528
8  Baszczowski Witold Witosław  Frej-Baszczowska Magdalena Kinga  SzT eMiKa - Tarnów 5 512
9  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  TABOR - Jelenia Góra 4 479
10  Ciesielski Artur  Dubowska Małgorzata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 302
11  Kacprzak Dariusz  Kacprzak Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 3 256
12  Tworek Piotr  Izydorczyk-Tworek Anna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź 3 253
13  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól 3 196
14  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 148
15  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia 1 107
16  Such Zbigniew  Czarnecka-Such Joanna  AKSEL - Rzeszów 2 94
17  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin 1 74
18  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 1 52
19  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia 1 15

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław 9 1253
2  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  Klub Sportowy Polski Taniec 7 1214
3  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź 8 1095
4  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 7 978
5  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 7 782
6  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 6 774
7  Kępczyński Andrzej  Kępczyńska Anna  RIVIERA Warszawa 3 653
8  Baszczowski Witold Witosław  Frej-Baszczowska Magdalena Kinga  SzT eMiKa - Tarnów 6 596
9  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia 2 499
10  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  ArtDance - Kraków 5 479
11  Maźniewski Piotr  Sobczyk Aurika  SUKCES - Jaworzno 2 285
12  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól 3 255
13  Ociepa Rajmund  Wilczyńska Anetta  FANTAZJA - Kraków 4 219
14  Zaborowski Roman  Kubalska Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 4 213
15  Stryjewski Jacek  Czarnocka Iwona  ELITE DANCE - Warszawa 1 210
16  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław 2 122
17  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 1 117
18  Król Robert  Król Katarzyna  Centrum Tańca FIESTA K-Koźle 1 104
19  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia 4 77
20  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość 2 56
21  Oruba Andrzej  Kobylańska Agnieszka  BLUE CLASSIC - Warszawa 1 50
22  Dziok Rafał  Matuszczak-Dziok Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra 1 17
23  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  TABOR - Jelenia Góra 1 16
24  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól 1 16

 

Top

 

 

Senior III+IV Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 11 1893
2  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  MASTER DANCE - Gliwice 7 1130
3  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. 5 1030
4  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 10 995
5  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 7 621
6  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 5 452
7  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków 5 434
8  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 4 427
9  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 4 419
10  Tygielski Jarosław  Tygielska Małgorzata  ŁDK - Łódź 4 403
11  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów 2 263
12  Grygiel Andrzej  Grygiel Dorota  SŁOŃCE - Poznań 3 250
13  Orzażewski Remigiusz  Zabochnicka Anita  WIR - Mysłowice 4 235
14  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 2 224
15  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  CIEŚLAK - Jelenia Góra 2 190
16  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 3 176
17  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów 1 173
18  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 2 144
19  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 1 144
20  Juszczyk Zdzisław  Fassa Wanda  ST NOVOMEX Opole 3 123
21  Miller Leszek  Górecka Urszula  IGLICA - Wrocław 1 117
22  Rosiek Marian  Rosiek Janina  WIR - Mysłowice 1 59
23  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra 1 50
24  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 1 32
25  Żołądziejewski Zbigniew  Ganecka Małgorzata  GRACJA - Zielona Góra 1 15

 

Top


 

 

Senior III+IV Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 12 2048
2  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. 6 1485
3  Stańczyk Jerzy  Stańczyk Anna  NDK - Nowa Sól 9 1483
4  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław 5 1336
5  Szlendak Robert  Szlendak Katarzyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 4 1225
6  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  MASTER DANCE - Gliwice 8 1023
7  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów 6 990
8  Stępień Robert  Stępień Arleta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 4 858
9  Suszczewski Adam  Król Elżbieta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 3 818
10  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 8 795
11  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów 4 478
12  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 4 436
13  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 4 407
14  Obłąk Wojciech  Obłąk Małgorzata  DIAMENT - Wrocław 4 378
15  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków 5 333
16  Filip Grzegorz  Filip Izabella  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 318
17  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 4 290
18  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 2 197
19  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów 1 173
20  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica 4 173
21  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 2 161
22  Szczegielniak Paweł  Szczegielniak Grażyna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź 1 146
23  Stawiński Jan  Fijałkowska Małgorzata  JEDYNKA - Łódź 2 132
24  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 2 127
25  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 1 117
26  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra 1 68
27  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin 1 68
28  Rosiek Marian  Rosiek Janina  WIR - Mysłowice 1 59
29  Szczytowski Andrzej  Maciejewska Danuta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 52
30  Majak Jerzy  Majak Violetta  FRASZKA - Kamienna Góra 1 37
31  Mycek Krzysztof  Wełna Renata  SKT AGH - Kraków 1 32
32  Kulig Antoni  Sułkowska Danuta  ST NOVOMEX Opole 1 23
33  Wolak Adam  Barciś Wioletta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 20

 

Top


W Rankingu PTT Seniorów uwzględniono turnieje Open:

1 - 14.01.2017, Puchar Seniorów - Grand Prix Seniorów PTT, Nielisz

2 - 4.03.2017, Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL RESOVIA - Grand Prix Seniorów PTT, Łańcut

3 - 18.03.2017, VII Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

4 - 25.03.2017, XXIX OTTT o Wawelskiego Smoka, Kraków

5 - 30.04.2017, Euro Dance Festival ASTRA Szczecin - Grand Prix Seniorów PTT, Szczecin

6 - 6.05.2017, MO Wielkopolskiego PTT, Luboń

7 - 20.05.2017, OTTT "Konwaliowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Zielona Góra

8 - 3.06.2017, OTTT "Solny", Nowa Sól

9 - 10.06.2017, Polish Open Champioships PTT, Karpacz

10 - 11.06.2017, Polish Open Champioships PTT, Karpacz

11 - 17.06.2017, Grand Prix Seniorów PTT, Brzeg Dolny

12 - 10.09.2017, Mistrzostwa Okręgu Śląskiego PTT, Mikołów

13 - 16.09.2017, Mistrzostwa Regionu Polski Centralno-Zachodniej, Turzno

14 - 16.09.2017, Mistrzostwa Regionu Polski Centralno-Wschodniej, Zabierzów

15 - 17.09.2017, Jurajski Festiwal Tańca, Zabierzów

16 - 23.09.2017, Bal 2017 Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

17 - 7.10.2017, Mistrzostwa Okręgów PTT:Mazowieckiego,Kujawsko-Pomorskiego,Świętokrzyskiego,Łódzkiego,Warmińsko-Mazurskiego, Baboszewo

18 - 7.10.2017, Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Przemyśl

19 - 8.10.2017, Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego PTT, Jelenia Góra

20 - 14.10.2017, Uskrzydlone Grand Prix Seniorów PTT, Kraków

21 - 22.10.2017, Mistrzostwa Polski PTT w tańcach standardowych, Łańcut

 

 


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48 12 414 27 39 / +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT