Ranking PTT


 

 

 

Klasyfikacja Rankingu PTT Seniorów 2018

 

Regulamin Rankingu PTT oraz sposób naliczania punktów znajduje się na stronie PTT

Aktualizacja: 10-04-2018

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin 1 207
2  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 172
3  Hamerliński Maciej  Nawrocka Katarzyna  FINEZJA - Poznań 1 141
4  Marzec Łukasz  Marzec Karolina  ALFA-ASTRA - Stargard 1 121
5  Miklas Mikołaj  Tomczak Barbara  DZIUPLA - Poznań 1 120
6  Szafrański Adan  Gawrońska Marta  Szkoła Tańca SPARTA Opole 1 99
7  Głowacki Rafał  Pietrucha-Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów 1 78
8  Burlaga Robert  Witkowska Katarzyna  MARGO - Leszno 1 57
9  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 36
10  Wiczyński Rafał  Zamelczyk Agnieszka  DANCE CENTER - Poznań 1 15

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin 1 178
2  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 172
3  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  FINEZJA - Poznań 1 141
4  Marzec Łukasz  Marzec Karolina  ALFA-ASTRA - Stargard 1 121
5  Miklas Mikołaj  Tomczak Barbara  DZIUPLA - Poznań 1 120
6  Nadolny Robert  Piotrowska Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 99
7  Kuś Arkadiusz  Kuś Anna  RIVIERA Warszawa 1 78
8  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 57
9  Haerer Manfred  Piotrowska Arleta  PIETRZYK - Wrocław 1 36
10  Andrzejewski Wojciech  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra 1 15

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań 3 229
2  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań 1 172
3  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 1 151
4  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin 1 150
5  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  ST LEWANDOWSKI Bernard 1 141
6  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów 1 104
7  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia 1 99
8  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól 2 94
9  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin 1 92
10  Król Robert  Król Katarzyna  Centrum Tańca FIESTA K-Koźle 1 86
11  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 1 78
12  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 1 59
13  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 1 57

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  ArtDance - Kraków 2 230
2  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź 2 172
3  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  ST LEWANDOWSKI Bernard 1 126
4  Król Robert  Król Katarzyna  Centrum Tańca FIESTA K-Koźle 1 105
5  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 2 101
6  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 1 86
7  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów 1 68
8  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin 1 63
9  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 63
10  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól 2 49
11  Mituś Antoni  Mituś Olga  DIAMENT - Wrocław 1 43
12  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia 1 42
13  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia 1 17
14  Wieroński Cezary  Zejmowicz Izabela  RIVIERA Warszawa 1 17
15  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra 1 15
16  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 1 14

 

Top

 

 

Senior III+IV Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 2 302
2  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 3 278
3  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 152
4  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 1 124
5  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 1 120
6  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  MASTER DANCE - Gliwice 1 105
7  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 1 104
8  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 1 86
9  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól 1 68
10  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  ASTRA - Szczecin 1 63

 

Top


 

 

Senior III+IV Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław 3 386
2  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 2 232
3  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 199
4  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  ASTRA - Szczecin 2 168
5  Filip Grzegorz  Filip Izabella  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 165
6  Suszczewski Adam  Król Elżbieta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 165
7  Szlendak Robert  Szlendak Katarzyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 147
8  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 3 146
9  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 1 120
10  Stępień Robert  Stępień Arleta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 1 119
11  Stańczyk Jerzy  Stańczyk Anna  NDK - Nowa Sól 2 112
12  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin 2 109
13  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica 2 100
14  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów 1 96
15  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław 1 84
16  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  MASTER DANCE - Gliwice 1 73
17  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 1 57
18  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 1 36
19  Dziok Rafał  Matuszczak-Dziok Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra 1 25
20  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól 1 21
21  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 1 21
22  Obłąk Wojciech  Obłąk Małgorzata  DIAMENT - Wrocław 1 20
23  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość 1 19
24  Czop Włodzimierz  Piwkowska-Bień Małgorzata  SAMBA - Tarnobrzeg 1 15

 

Top


W Rankingu PTT Seniorów uwzględniono turnieje Open:

1 - 13.01.2018, "Marina" Grand Prix Seniorów PTT, Nielisz

2 - 3.03.2018, Mistrzostwa Okręgu Zachodniopomorskiego PTT, Szczecin

3 - 17.03.2018, VIII Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

4 - 25.03.2018, Integracyjny OTTT o Grand Prix Burmistrza Wołowa, Wołów

 


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48 12 414 27 39 / +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT