Pary


Pary kategorii Senior

 

Aktualizacja: 20-09-2019

 

Kolorem czerwonym oznaczono pary lub kluby bez opłat zarejestrowanych w bazie.

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Kategoria Standard Latin
Klasa Premium Klasa Premium
1  Adam Ryszard  Jałtuszewska-Adam Krystyna  GRACJA - Zielona Góra Senior III F 0 F 0
2  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin Senior II D 1 D 0
3  Andrzejewski Wojciech  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra Senior I C 2 E 0
4  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 0 E 4
5  Bajer Wojciech  Jagiełło-Bajer Barbara  THOMAS DANCE - Kraków Senior II E 5 D 0
6  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów Senior III D 6 C 4
7  Banasiak Marcin  Banasiak Agnieszka  4STEP - Wrocław Senior II F 3 F 0
8  Baran Bogusław  Karpeta Renata  SEMPRE - Kraków Senior III C 0 C 0
9  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II D 2 E 0
10  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior III F 0 E 0
11  Bareła Jarosław  Wieczorek-Bareła Monika  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II E 0 D 0
12  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań Senior II   S
13  Bartuś Wojciech  Pawlik-Bartuś Agnieszka  SEMPRE - Kraków Senior II F 0 F 0
14  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław Senior III S B 9
15  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów Senior II B 0 B 0
16  Bąk Wiktor  Pniewska Dorota  GOLD DANCE UTW Żory Senior IV F 0 F 0
17  Becla Wacław  Becla Alina  SENSO - Rzeszów Senior III F 4 E 0
18  Berkop Mirosław  Berkop Magdalena  WIR - Mysłowice Senior II F 0 F 0
19  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań Senior II E 0 B 3
20  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II D 0 D 2
21  Bobula Konrad  Uram Aneta  PODKARPACIE - Jasło Senior I F 2 F 2
22  Boćkowski Michał  Iwanienko Beata  ELITE DANCE - Warszawa Senior II F 1 F 1
23  Bogucki Władysław  Kobus-Bogucka Agnieszka  BLUE CLASSIC - Warszawa Senior II C 6 D 5
24  Bolbotenko Vadym  Bolbotenko Inga  JEDYNKA - Łódź Senior II F 2 F 0
25  Bolesta Robert  Katarzyńska Joanna  ROYAL DANCE - Szczecin Senior II F 0 F 0
26  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin Senior II F 3 F 4
27  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin Senior II F 2 F 2
28  Brewczyński Piotr  Brewczyńska Edyta  PODKARPACIE - Jasło Senior II F 0 F 0
29  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  LEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec Senior II S A 1
30  Burlaga Robert  Witkowska Katarzyna  MARGO - Leszno Senior I   B 1
31  Chodorowski Bartosz  Szczepanik Marta Agata  RIVIERA Warszawa Senior I C 4 C 1
32  Choduń Andrzej  Lipińska-Dziki Izabela  MYKA - Zamość Senior I   F 0
33  Choduń Andrzej  Choduń Kaziniera  MYKA - Zamość Senior III F 0  
34  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior II   S
35  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów Senior III A 2 D 2
36  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów Senior III C 0 D 7
37  Chudziński Zbigniew  Chudzińska Aldona  POEZJA - Kościan Senior II F 1 F 0
38  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik Senior III B 3 B 1
39  Ciebień Adam  Bijak Bożena  AKSEL - Rzeszów Senior III D 6 D 0
40  Cieplicki Władysław  Siembida Agnieszka  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior II E 4 F 2
41  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty Senior III B 12 B 4
42  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice Senior I F 1 F 3
43  Czop Włodzimierz  Piwkowska-Bień Małgorzata  SAMBA - Tarnobrzeg Senior III D 2 D 0
44  Czylok Mariusz  Czylok Alicja  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior III D 1 D 0
45  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior II D 4 C 1
46  Damski Bartłomiej  Damska Agnieszka  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II E 1 F 0
47  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków Senior III S S
48  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra Senior III D 0 D 0
49  Dańko Przemysław  Wójcik Nina  LEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec Senior I B 0 A 9
50  De Luca Michael  Moskaleva Yana  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior I B 0 S
51  Dębicki Jarosław  Kobzarska-Bar Barbara  PIETRZYK - Wrocław Senior II E 0 F 3
52  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior II D 2 D 2
53  Dobaczewski Adam  Dobaczewska Lucyna  FAN - Toruń Senior III F 0 F 0
54  Dobrakowski Janusz  Maliszewska Beata  KIEPURA - Sosnowiec Senior I S D 3
55  Dobrakowski Rafał  Dobrakowska Anna  BALLARE - Częstochowa Senior II S A 0
56  Drożdżyński Jarosław  Karpińska Aleksandra  FINEZJA - Poznań Senior II B 0 C 5
57  Dudziak Radosław  Falewicz Ewelina  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior I E 0 D 1
58  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków Senior II D 0 E 6
59  Działowski Jacek  Działowska Maria  SENSO - Rzeszów Senior III E 0 E 0
60  Dziok Rafał  Matuszczak-Dziok Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra Senior III B 1 E 0
61  Falandysz Lech  Olszańska Agnieszka  TANGO - Gdynia Senior III C 0 C 0
62  Ficenes Paweł  Ficenes Magdalena  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior I F 0 E 3
63  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. Senior III D 0 D 2
64  Filip Grzegorz  Filip Izabella  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior IV C 9
65  Filipczak Dariusz  Filipczak Wioletta  ELITE DANCE - Szczecin Senior II F 0 F 0
66  Florek Grzegorz  Florek Monika  BALANS - Lublin Senior II F 0 F 1
67  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice Senior III D 1 D 1
68  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA - Poznań Senior I C 2 B 0
69  Gąsiewski Wojciech  Stojałowska Anna  TANGO - Gdynia Senior IV F 0 F 0
70  Gąsiur Michał  Kuźniar Paulina  AKSEL - Rzeszów Senior I D 0 D 0
71  Glanert Ludwik  Glanert Karolina  GOLD DANCE UTW Żory Senior III F 1 F 1
72  Głębocki Grzegorz  Głębocka Urszula  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III E 0 E 1
73  Głowacki Rafał  Pietrucha-Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów Senior I B 0 A 2
74  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków Senior IV D 0 D 0
75  Gontaszewski Wojciech  Juszczyk-Gontaszewska Marzena  AKSEL - Rzeszów Senior III D 0 D 0
76  Górski Jędrzej  Górska Iwona  KIEPURA - Sosnowiec Senior II A 5 S
77  Grygiel Andrzej  Grygiel Dorota  SŁOŃCE - Poznań Senior III E 0 D 0
78  Grzechnik Artur  Grzechnik Czesława   Senior II F 0
79  Haerer Manfred  Piotrowska Arleta  PIETRZYK - Wrocław Senior I B 7 D 2
80  Hamerliński Maciej  Nawrocka Katarzyna  FINEZJA - Poznań Senior I A 5
81  Haraś Stanisław  Haraś Diana  Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl Senior II F 1 F 2
82  Heymann Włodzimierz  Heymann Violetta  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior III E 2 F 0
83  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin Senior III B 6 A 4
84  Jabłoński Adam  Borys Marlena  KADRYL - Białystok Senior I A 2 B 1
85  Jabłoński Adam  Głowacka Dorota  JEDYNKA - Łódź Senior III F 0 F 0
86  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard Senior II E 0 E 0
87  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN - Toruń Senior III D 2 F 0
88  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II C 5 B 5
89  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III A 0 S
90  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce Senior II D 0 D 4
91  Jastrzębski Jacek  Podgórska Bogumiła  WIR - Mysłowice Senior I F 4 F 0
92  Jaszewski Jacek  Jaszewska Bożena  SENSO - Rzeszów Senior III F 0 F 0
93  Jaśkiewicz Dariusz  Jaśkiewicz Anna  IGLICA - Wrocław Senior IV E 6 E 6
94  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  IMPERIA Senior II S D 1
95  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno Senior II E 0 E 0
96  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin Senior II D 5 D 4
97  Jończyk Piotr  Mikita Joanna  FENIKS - Białystok Senior II D 0 E 2
98  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior III D 1 B 0
99  Juszczyk Zdzisław  Fassa Wanda  MAESTRO - Opole Senior III C 0 C 0
100  Kacprzak Dariusz  Kacprzak Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II F 0 C 3
101  Karaban Krzysztof  Papaj Papaj  IMPULS - Prochowice Senior II F 1 F 1
102  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 0 E 6
103  Kashyna Adam  Kashyna Marta  DZIUPLA - Poznań Senior II F 0 F 0
104  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I B 1 S
105  Kępczyński Andrzej  Kępczyńska Anna  RIVIERA Warszawa Senior II C 3 F 0
106  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia Senior III B 2 A 3
107  Klimas Roman  Klimas Maria  FINEZJA - Poznań Senior IV E 0 E 0
108  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin Senior III E 1 F 4
109  Konarski Krzysztof  Kozakiewicz-Konarska Iwona  FINEZJA - Poznań Senior II F 0 E 6
110  Koniarz Tomasz  Ciślak Agata  BAWINEK - Kraków Senior I S B 0
111  Konopacki Rafał  Dubowska Małgorzata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II B 6 S
112  Kordos Mirosław  Kordos Magdalena  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior II E 3 E 0
113  Koterba Kamil  Kwiatkowska Bogumiła  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior I E 3 E 0
114  Kowalewski Arkadiusz  Kowalewska Irena  ATHINA - Oława Senior II F 1 F 2
115  Kowalówka Jakub  Kowalczyk Marta  Cor et Animus Senior I F 2
116  Kowalówka Jakub  Kowalówka Sabina  Cor et Animus Senior I E 5 E 0
117  Kowalski Jan  Kowalska Krystyna  DIAMENT - Wrocław Senior IV F 0 F 0
118  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica Senior III B 2 F 0
119  Krekora Szczepan  Morawska - Krekora Anna  Kuźnia Tańca Kraków Senior I F 3 F 4
120  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec Senior II F 1 E 0
121  Król Robert  Król Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle Senior II B 0 B 0
122  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło Senior II B 0 C 9
123  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól Senior III C 7 B 0
124  Krzyszkowski Mariusz  Krzyszkowska Jolanta  DZIUPLA - Poznań Senior IV F 1 F 0
125  Kuban Adrian  Ugowska Joanna  TANGO - Gdynia Senior I B 0 A 0
126  Kucharski Krzysztof  Kucharska Ewa  DIAMENT - Wrocław Senior II F 0 F 0
127  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło Senior III E 2 E 2
128  Kulig Antoni  Sułkowska Danuta  SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole Senior IV F 3 F 2
129  Kurczyński Wojciech  Kurczyńska Lidia  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. Senior IV F 0 F 0
130  Kurzyna Łukasz  Fałek-Kurzyna Katarzyna  JUMP - Janów Lubelski Senior I
131  Kuś Arkadiusz  Kuś Anna  RIVIERA Warszawa Senior I B 0 F 1
132  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów Senior II E 6 E 3
133  Kyc Andrzej  Kyc Anna  AKSEL - Rzeszów Senior III F 4 E 0
134  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. Senior III C 0 C 0
135  Linek Krzysztof  Linek Małgorzata  MYKA - Zamość Senior IV B 0 E 0
136  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV D 0 D 0
137  Lisowski Dawid  Maj Barbara  SEMPRE - Kraków Senior I E 1 E 0
138  Liszka Piotr  Piech Agnieszka  BAWINEK - Kraków Senior I D 5 D 3
139  Lubczyński Piotr  Lubczyńska Renata  ESENS - Wrocław Senior II E 3 E 0
140  Łakus Grzegorz  Łakus Beata  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie Senior II F 0 F 0
141  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia Senior II C 4 D 5
142  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior II C 6 A 15
143  Majnusz Maciej  Gehrke-Gut Hanna  PIETRZYK - Wrocław Senior I E 2 F 0
144  Malendowicz Przemysław  Pawlik Barbara  ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław Senior I B 6 D 1
145  Małek Andrzej  Małek Sylwia  ŁDK - Łódź Senior IV E 5 E 0
146  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź Senior III A 4 D 2
147  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław Senior II C 2 D 4
148  Marzec Łukasz  Marzec Karolina  ALFA-ASTRA - Stargard Senior I F 3 F 2
149  Matczak Marcin  Janicka Małgorzata  MY DANCE Senior I F 1 F 3
150  Mazur Andrzej  Chwist-Mazur Aleksandra  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior II F 0 F 0
151  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław Senior III B 5 B 3
152  Mazurkiewicz Jakub  Mizera Izabela  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior II F 0 F 0
153  Mękalski Janusz  Jagielska-Mękalska Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra Senior II E 3 F 0
154  Michałek Andrzej  Michałek Elżbieta  SzT eMiKa - Tarnów Senior III F 3 F 4
155  Mikołajczak Zbigniew  Mikołajczak Aldona  FINEZJA - Poznań Senior IV E 0 F 0
156  Miller Leszek  Górecka Urszula  IGLICA - Wrocław Senior IV E 0 E 0
157  Mituś Antoni  Mituś Olga  DIAMENT - Wrocław Senior III D 5 D 0
158  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior III D 0 C 5
159  Morawski Ireneusz  Kurzawa Katarzyna  PIETRZYK - Wrocław Senior I E 0 F 0
160  Moś Adam  Moś Agnieszka  DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza Senior II F 0 F 0
161  Mościcki Jan  Mościcka Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior III F 2 F 2
162  Motak Krzysztof  Motak Agnieszka  SzT eMiKa - Tarnów Senior II E 0 E 0
163  Mrozek Marek  Mrozek Alina  PODKARPACIE - Jasło Senior III F 2 F 0
164  Mycek Krzysztof  Wełna Renata  SKT AGH - Kraków Senior III D 0 D 0
165  Nadolny Robert  Kubalska Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II C 0 C 4
166  Nietubyć Stanisław  Goszyk Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I B 0 C 0
167  Niewiadomski Paweł  Lus-Sałdyka Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II B 3
168  Niewola Rafał  Niewola Barbara  SzT eMiKa - Tarnów Senior I E 2 E 4
169  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica Senior IV B 2 B 2
170  Nowosadko Grzegorz  Nowosadko Anna  GEMAR - Wrocław Senior II F 0 F 0
171  Nyrek Jerzy  Kenig Aleksandra  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV F 0 F 0
172  Obłąk Wojciech  Obłąk Małgorzata  DIAMENT - Wrocław Senior III S
173  Ociepa Rajmund  Wilczyńska Anetta  FANTAZJA - Kraków Senior III S
174  Okulicz-Kozaryn Jarosław  Okulicz-Kozaryn Magdalena  DIAMENT - Wrocław Senior II C 3 F 0
175  Olkowski Jarosław  Olkowska Olga  4STEP - Wrocław Senior II E 4 F 0
176  Orłowski Maciej  Zajda Dorota  BAWINEK - Kraków Senior I E 4 E 3
177  Oruba Andrzej  Bujnicka Magdalena  BLUE CLASSIC - Warszawa Senior III A 9
178  Pachuta Paweł  Szczęsna Małgorzata  FANTOM - Głogów Senior I B 1 A 4
179  Pacura Bogusław  Pacura Marta  SzT eMiKa - Tarnów Senior III E 6 D 0
180  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior II A 0 D 5
181  Paruzel Mirosław  Bąkowska Bożena  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior IV F 0
182  Pasierb Tadeusz  Pasierb Teresa  DANCELOOK - Gliwice Senior IV B 7 A 0
183  Paszowski Maciej  Stokłosa Justyna  DIAMENT - Wrocław Senior I B 4 B 6
184  Pisarek Piotr  Kowalczyk Dorota  ELITE DANCE - Szczecin Senior II F 0 F 1
185  Polewski Kamil  Jankowska Marta  ZORBA - Mykanów Senior I C 0 A 0
186  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I S S
187  Południak Andrzej  Południak Beata  SIGNUM DANCE - Hyżne Senior II F 0 F 0
188  Ponto Włodzimierz  Ponto Monika  ASTRA - Szczecin Senior III S B 0
189  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior III S A 3
190  Pudełko Daniel  Szczrk Elżbieta  RAGTIME - Kęty Senior II F 0 F 0
191  Pyrzyk Andrzej  Purzyk Małgorzata  PERFECT - Będzin Senior III F 0 F 0
192  Pytlik Wojciech  Głowacka Halina  SzT eMiKa - Tarnów Senior III F 3 F 3
193  Rałowski Dariusz  Charchut Anna  AKSEL - Rzeszów Senior II F 1 F 1
194  Rapacz Szymon  Rapacz Karina  DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki Senior I F 2 F 2
195  Raszyński Robert  Raszyńska Agnieszka  FINEZJA - Poznań Senior II F 0 E 0
196  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  FINEZJA - Poznań Senior I S E 0
197  Rosik Karol  Laurowska Anna  ESENS - Wrocław Senior I C 3 E 0
198  Roszak Andrzej  Roszak Urszula  FINEZJA - Poznań Senior IV A 0 S
199  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin Senior IV E 4 E 2
200  Różański Romuald  Różańska Joanna  AKSEL - Rzeszów Senior III F 0 F 0
201  Rudnicki Krzysztof  Romejko-Rudnicka Anna  IGLICA - Wrocław Senior II D 1 D 2
202  Rusiecki Krzysztof  Wiekiera Monika  KICK - Kielce Senior III F 0 F 0
203  Rutowski Piotr  Rutowska Anna  IMPULS - Prochowice Senior II F 3 F 1
204  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól Senior II C 9 C 9
205  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów Senior III C 8 C 1
206  Sałata Łukasz  Krysztofiak Joanna  FINEZJA - Poznań Senior I A 3 B 6
207  Santorowski Adam  Santorowska Alicja  IMPULS - Prochowice Senior II E 0 E 0
208  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól Senior II D 1 D 2
209  Semrau Piotr  Semrau Stefania  TANGO - Gdynia Senior II E 1 E 0
210  Serafin Artur  Serafin Alicja  ALFA-ASTRA - Stargard Senior III C 3 D 0
211  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra Senior II E 1 D 0
212  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  DANCECLUB - Szczecin Senior III D 4 E 1
213  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  DANCELOOK - Gliwice Senior III B 5 S
214  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  Kuźnia Tańca Kraków Senior II E 4 E 2
215  Sobuś Marek Edward  Kałamarz Krystyna  AKSEL - Rzeszów Senior II F 0 F 0
216  Solecki Robert  Fijałkowska Małgorzata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III E 3 F 2
217  Sosiński Andrzej  Strycharz Ewa  GRACJA - Zielona Góra Senior III F 0 F 0
218  Sowiński Paweł  Szubert Aurelia  POEZJA - Kościan Senior II F 1 F 0
219  Stańczyk Jerzy  Stańczyk Anna  NDK - Nowa Sól Senior III B 10 C 1
220  Starowicz Piotr  Drożyner - Starowicz Paulina  MUZA - Olsztyn Senior I A 2 B 3
221  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior IV D 2 C 4
222  Stawiński Jan  Wysokińska - Woźniak Iwona  JEDYNKA - Łódź Senior III E 5 F 2
223  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA Senior II C 0
224  Stępień Robert  Stępień Arleta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior III A 0 C 0
225  Stępiński Krzysztof  Stępińska Ewa  TANGO - Gdynia Senior III F 0 F 0
226  Stryjewski Jacek  Czarnocka Iwona  ELITE DANCE - Warszawa Senior II B 0
227  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków Senior III C 5 D 3
228  Suszczewski Adam  Król Elżbieta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior III S A 0
229  Szafrański Adam  Gawrońska Marta  SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole Senior I E 0 E 1
230  Szajkowski Jan  Szajkowska Helena  GRACJA - Zielona Góra Senior IV F 0 F 0
231  Szczegielniak Paweł  Szczegielniak Grażyna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior III D 5 F 0
232  Szczerbo-Niefiedowicz Marek  Szymkowiak Marzena  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior I F 2 F 2
233  Szczytowski Andrzej  Maciejewska Danuta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior IV D 0 E 3
234  Szejda Piotr  Rybińska-Szejda Barbara  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior III E 0 F 0
235  Szelezin Marcin  Szelezin Aleksandra  FANTAZJA - Kraków Senior II E 2 E 2
236  Szendera Julian  Grabska Sylwia  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior I D 1 D 4
237  Szkopiński Norbert  Szkopińska Izolda  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior I F 4 E 1
238  Szlendak Robert  Szlendak Katarzyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III S
239  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól Senior II B 4 B 2
240  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość Senior III C 2 D 4
241  Szymański Bartłomiej  Kuśmierz Barbara  PROGRESS - Warszawa Senior I B 8 C 4
242  Szymczyk Łukasz  Kubaszewska-Szymczyk Katarzyna  PERFECT - Będzin Senior I F 0 F 0
243  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin Senior I C 0 C 0
244  Święcicki Dariusz  Święcicka Ewelina  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior II F 0 F 0
245  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior III S S
246  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II B 11 B 7
247  Tide Leszek  Tide Dorota  RONDO - Rybnik Senior II F 2 F 0
248  Tomeczko Przemysław  Kocjan Anna  IGLICA - Wrocław Senior II F 0 F 0
249  Tworek Piotr  Izydorczyk-Tworek Anna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior II C 4
250  Typański Paweł  Bugała Dorota  FINEZJA - Poznań Senior I E 0 D 0
251  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin Senior II D 3 C 0
252  Waldron Michael  Zabochnicka Anita  WIR - Mysłowice Senior III D 1 D 3
253  Wanic Wiesław  Umińska-Wanic Krystyna  AKSEL - Rzeszów Senior IV E 0 F 4
254  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  ALEX - Żagań Senior III D 0 D 6
255  Wącław Szczepan  Wącław Anna  WIR - Mysłowice Senior II F 0 F 0
256  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły Senior II F 2 E 1
257  Wesołowski Ryszard  Niemiec Małgorzata  GOLD DANCE UTW Żory Senior III F 3 F 1
258  Wieczorek Grzegorz  Chmielińska Maja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I D 5 C 8
259  Wiercioch Wojciech  Wiercioch Karolina  SENSO - Rzeszów Senior I F 3 F 1
260  Wieroński Cezary  Zejmowicz Izabela  RIVIERA Warszawa Senior II C 1 F 0
261  Wiewióra Łukasz  Wiewióra Judyta  RONDO - Rybnik Senior I D 1 F 0
262  Więckowski Rafał  Stępień Katarzyna  SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole Senior I D 4 S
263  Wilk Grzegorz  Wilk Edyta  AKSEL - Rzeszów Senior II F 0 F 0
264  Włodarczyk Eligiusz  Włodarczyk Ludomiła  RÓŻA - Olesno Senior IV F 3 F 0
265  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław Senior III S
266  Wolak Adam  Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior III C 0 D 4
267  Wosiak Rafał  Karwatowska Marzena  LIDER - Lublin Senior I S
268  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV F 0 C 8
269  Wójcik Łukasz  Jaśkaniec Anna  ArtDance - Kraków Senior I C 5 B 6
270  Wójcik Robert  Kropielnicka Beata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II E 0 E 0
271  Wyrwas Przemysław  Wyrwas Lidia  DANCE CENTER - Poznań Senior II F 0 D 0
272  Zawadzki Aleksander  Zawadzka Ewa  FANTAZJA - Kraków Senior III C 6 A 0
273  Zbocki Konrad  Zbocka Magdalena  SENSO - Rzeszów Senior II F 0 F 0
274  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin Senior II E 3 E 2
275  Ziętek Łukasz  Mularczyk Beata  CENTRUM TAŃCA - Radom Senior I C 0 C 0
276  Zisopulos Thomas  Stępień Alekasndra  ASTRA - Szczecin Senior I F 0 F 0
277  Zwierzchlejski Jan  Nocuń- Zwierzchlejska Paulina  TANGO - Gdynia Senior I F 0 F 0
278  Żołądziejewski Zbigniew  Ganecka Małgorzata  GRACJA - Zielona Góra Senior III D 0 D 0




Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT