Pary


Pary kategorii Senior

 

Aktualizacja: 10-12-2017

 

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Kategoria Standard Latin
Klasa Premium Klasa Premium
1  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin Senior II E 0 F 2
2  Andruch Krzysztof  Lisiewicz Anna  JEDYNKA - Łódź Senior III B 0 B 1
3  Andrzejewski Szymon  Nawrocka Barbara  GRACJA - Zielona Góra Senior I F 0 F 0
4  Andrzejewski Wojciech  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra Senior I D 0 E 0
5  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 0 E 4
6  Aszer Rajmund  Jóźwiak Wioletta  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV F 0 F 0
7  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów Senior III D 2 C 2
8  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior III F 0 F 0
9  Bareła Jarosław  Wieczorek-Bareła Monika  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II E 0 D 0
10  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań Senior II   0 S 10
11  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław Senior II S 3 B 7
12  Baszczowski Witold Witosław  Frej-Baszczowska Magdalena Kinga  SzT eMiKa - Tarnów Senior II B 0 B 0
13  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań Senior II E 0 C 1
14  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II E 1 D 1
15  Bijak Sebastian  Bijak-Dobrowolska Agnieszka  DANCE TEAM - Wrocław Senior I D 0 D 0
16  Bobula Konrad  Boczar Monika  PODKARPACIE - Jasło Senior II E 0 E 0
17  Bogucki Władysław  Kobus-Bogucka Agnieszka  BLUE CLASSIC - Warszawa Senior II C 6 D 5
18  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin Senior II F 0 F 2
19  Brewczyński Piotr  Brewczyńska Edyta  PODKARPACIE - Jasło Senior II F 0 F 0
20  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  ST LEWANDOWSKI Bernard Senior I B 10 B 3
21  Burlaga Robert  Witkowska Katarzyna  MARGO - Leszno Senior I   0 B 3
22  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior II   0 S 9
23  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów Senior III B 0 D 1
24  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów Senior III D 1 D 2
25  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik Senior III C 0 C 0
26  Ciebień Adam  Bijak Bożena  AKSEL - Rzeszów Senior III D 6 D 0
27  Cieplicki Władysław  Nieścior Dorota  ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól Senior II E 3 E 1
28  Ciesielski Artur  Dubowska Małgorzata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II C 5 S 0
29  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty Senior III B 1 B 0
30  Cukier Sławomir  Cukier Wiktoria  ASTRA - Szczecin Senior IV F 0 F 0
31  Czarkowski Łukasz  Siembida Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra Senior I F 1 F 0
32  Czop Włodzimierz  Piwkowska-Bień Małgorzata  SAMBA - Tarnobrzeg Senior III D 2 D 0
33  Czylok Mariusz  Czylok Alicja  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior II D 1 D 0
34  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior II D 0 D 0
35  Damski Bartłomiej  Damska Agnieszka  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II E 3 E 0
36  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków Senior III S 4 S 6
37  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra Senior III E 0 E 1
38  Dańko Przemysław  Rytwińska Małgorzata  ST LEWANDOWSKI Bernard Senior I B 0 S 4
39  Dąbek Wacław  Dąbek Halina  WIR - Mysłowice Senior III D 6 D 0
40  Dębicki Jarosław  Kobzarska-Bar Barbara  PIETRZYK - Wrocław Senior II E 0 F 3
41  Dębiński Tomasz  Koliszko Monika  TABOR - Jelenia Góra Senior I C 0 C 0
42  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior II E 1 D 0
43  Dobaczewski Adam  Dobaczewska Lucyna  FAN - Toruń Senior III F 0 F 0
44  Dobrakowski Janusz  Maliszewska Beata  KIEPURA - Sosnowiec Senior I S 2 D 3
45  Dudziak Radosław  Falewicz Ewelina  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior I E 0 D 0
46  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków Senior II E 0 F 0
47  Dziok Rafał  Matuszczak-Dziok Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 4 E 0
48  Falandysz Lech  Olszańska Agnieszka  TANGO - Gdynia Senior III C 0 C 0
49  Ficenes Paweł  Ficenes Magdalena  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior I F 0 E 0
50  Figarski Jerzy Tadeusz  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  CHARLESTON - Kielce Senior III D 0 E 6
51  Filip Grzegorz  Filip Izabella  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior IV C 4   0
52  Frydrych Piotr  Wieczorek-Stawicka Marta  CORTE TOP DANCE - Warszawa Senior I E 3 D 0
53  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA - Poznań Senior I D 4 C 0
54  Glanert Ludwik  Glanert Karolina  GOLD DANCE UTW Żory Senior III F 0 F 0
55  Gleń Benon  Gleń Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra Senior II F 0 F 0
56  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków Senior IV D 0 E 4
57  Gontaszewski Wojciech  Juszczyk-Gontaszewska Marzena  SzT eMiKa - Tarnów Senior II E 4 E 2
58  Goral Maciej  Oleszczak Anna  JUMP - Janów Lubelski Senior I E 0 E 3
59  Górski Jędrzej  Górska Iwona  KIEPURA - Sosnowiec Senior I A 5 S 5
60  Grodecki Paweł  Grodecka Renata  ASTRA - Szczecin Senior II F 0 F 0
61  Grygiel Andrzej  Grygiel Dorota  SŁOŃCE - Poznań Senior III E 0 D 0
62  Grzelczak Robert  Pośpiech Katarzyna  DZIUPLA - Poznań Senior I D 5 D 5
63  Haerer Manfred  Piotrowska Arleta  PIETRZYK - Wrocław Senior I B 8 D 0
64  Halama Paweł  Cieślik Iwona  BAWINEK - Kraków Senior I C 1   1
65  Hamerliński Maciej  Nawrocka Katarzyna  FINEZJA - Poznań Senior I   0 A 1
66  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin Senior III B 0 B 1
67  Hołubek Adam  Hołubek Agnieszka  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior I F 4 F 1
68  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard Senior II F 1 F 0
69  Jaczewski Jan  Jaczewska Ewelina  TANGO - Gdynia Senior I D 5 D 5
70  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN - Toruń Senior III E 0 F 0
71  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II D 2 B 0
72  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III A 0 S 0
73  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce Senior II E 0 E 3
74  Jastrzębski Jacek  Podgórska Bogumiła  WIR - Mysłowice Senior I F 1 F 0
75  Jaszczyński Jan  Rudnicka-Jaszczyńska Małgorzata  DANCE TEAM - Wrocław Senior II F 1 F 1
76  Jaśkiewicz Dariusz  Jaśkiewicz Anna  IGLICA - Wrocław Senior III E 4 E 3
77  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  ArtDance - Kraków Senior II B 3 D 1
78  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ASTRA - Koszalin Senior II E 0 E 4
79  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  TABOR - Jelenia Góra Senior II D 1 D 7
80  Juszczyk Zdzisław  Fassa Wanda  ST NOVOMEX Opole Senior III C 0 C 0
81  Kacprzak Dariusz  Kacprzak Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II F 0 D 3
82  Kacprzak Przemysław  Kaczmarek-Kacprzak Agnieszka  DANCE HOUSE - Gdańsk Senior I D 0 D 0
83  Kalla Mieczysław  Nowak Kamila  ASTRA LUNA - Wałcz Senior I F 0 F 1
84  Kamczyc Jacek  Pers-Kamczyc Emilia  FINEZJA - Poznań Senior I F 0 F 0
85  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 0 E 1
86  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I C 0 A 0
87  Kępczyński Andrzej  Kępczyńska Anna  RIVIERA Warszawa Senior II C 1 F 0
88  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia Senior II B 1 A 1
89  Klimas Roman  Klimas Maria  FINEZJA - Poznań Senior III F 0 F 0
90  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin Senior II F 0 F 0
91  Koniarz Tomasz  Ciślak Agata  BAWINEK - Kraków Senior I S 5 B 0
92  Kordos Mirosław  Kordos Magdalena  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior II E 3 E 0
93  Kowalówka Jakub  Kowalówka Sabina  Cor et Animus Senior I E 2 E 0
94  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica Senior III C 0 F 0
95  Król Robert  Król Katarzyna  Centrum Tańca FIESTA K-Koźle Senior II B 0 B 0
96  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło Senior II B 0 C 4
97  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra Senior III D 3 D 3
98  Krzyszkowski Mariusz  Krzyszkowska Jolanta  DZIUPLA - Poznań Senior IV F 0 F 0
99  Krzywdziński Zbigniew  Krzywdzińska Bożena  ST NOVOMEX Opole Senior III D 0 D 0
100  Kuban Adrian  Ugowska Joanna  DANCE HOUSE - Gdańsk Senior I B 0 A 0
101  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło Senior II E 1 E 2
102  Kulig Antoni  Sułkowska Danuta  ST NOVOMEX Opole Senior IV F 2 F 1
103  Kuś Arkadiusz  Kuś Anna  RIVIERA Warszawa Senior I D 1 F 1
104  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów Senior II E 4 E 3
105  Kyc Andrzej  Kyc Anna  AKSEL - Rzeszów Senior III F 3 E 0
106  Lampart Jacek  Stojałowska Anna  TANGO - Gdynia Senior III F 0 F 0
107  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. Senior III D 5 D 6
108  Linek Krzysztof  Linek Małgorzata  MYKA - Zamość Senior III C 7 E 0
109  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior III E 4 D 0
110  Liszka Piotr  Piech Agnieszka  BAWINEK - Kraków Senior I D 5 D 3
111  Lubczyński Piotr  Lubczyńska Renata  ESENS - Wrocław Senior II F 4 F 2
112  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia Senior II C 2 D 1
113  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior II C 6 A 6
114  Majak Jerzy  Majak Violetta  FRASZKA - Kamienna Góra Senior III A 0 B 0
115  Małek Andrzej  Małek Sylwia  ŁDK - Łódź Senior III E 1 E 0
116  Marcisz Piotr  Cooper Joanna  SŁOŃCE - Poznań Senior I E 3 D 0
117  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź Senior II B 3 D 2
118  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław Senior II D 1 D 0
119  Marzec Łukasz  Marzec Karolina  ALFA-ASTRA - Stargard Senior I F 0 F 0
120  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław Senior III C 8 C 8
121  Maźniewski Piotr  Sobczyk Aurika  SUKCES - Jaworzno Senior II C 8 D 3
122  Mękalski Janusz  Jagielska-Mękalska Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra Senior II F 4 F 0
123  Miklas Mikołaj  Tomczak Barbara  DZIUPLA - Poznań Senior I C 6 A 2
124  Mikołajczak Zbigniew  Mikołajczak Aldona  FINEZJA - Poznań Senior III F 0 F 0
125  Miller Leszek  Górecka Urszula  IGLICA - Wrocław Senior III E 0 E 0
126  Miszewski Hubert  Wojciechowska Karolina  CORTE TOP DANCE - Warszawa Senior I F 0 F 0
127  Mituś Antoni  Mituś Olga  DIAMENT - Wrocław Senior II D 1 D 0
128  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior III E 1 D 1
129  Morawski Ireneusz  Kurzawa Katarzyna  PIETRZYK - Wrocław Senior I F 1 F 0
130  Motak Krzysztof  Motak Agnieszka  SzT eMiKa - Tarnów Senior II F 0 F 1
131  Mroczkowski Rafał  Mroczkowska Katarzyna  DANCE TEAM - Wrocław Senior I B 0 C 1
132  Mrozek Marek  Mrozek Alina  PODKARPACIE - Jasło Senior III F 1 F 0
133  Mycek Krzysztof  Wełna Renata  SKT AGH - Kraków Senior III D 0 D 0
134  Nadolny Robert  Piotrowska Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I A 0 D 0
135  Niewola Rafał  Niewola Barbara  SzT eMiKa - Tarnów Senior I F 0 E 0
136  Nowak Jan  Hasik Zofia  LATINA - Wolsztyn Senior IV B 11 D 0
137  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica Senior III C 4 C 5
138  Nowak Rafał  Nowak Agnieszka  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior I E 0 E 0
139  Obłąk Wojciech  Obłąk Małgorzata  DIAMENT - Wrocław Senior III S 0 0
140  Ociepa Rajmund  Wilczyńska Anetta  FANTAZJA - Kraków Senior II S 0 0
141  Okulicz-Kozaryn Jarosław  Okulicz-Kozaryn Magdalena  DIAMENT - Wrocław Senior I E 0 F 0
142  Oruba Andrzej  Kobylańska Agnieszka  BLUE CLASSIC - Warszawa Senior II A 8 B 0
143  Orzażewski Remigiusz  Zabochnicka Anita  WIR - Mysłowice Senior III 0 D 6
144  Pacura Bogusław  Pacura Marta  SzT eMiKa - Tarnów Senior III E 1 E 4
145  Pakuła Robert  Bogdańska-Pakuła Żaneta  ASTRA - Szczecin Senior II F 0 F 0
146  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior II B 0 D 5
147  Pasierb Tadeusz  Pasierb Teresa  SZOK - Gliwice Senior IV B 7 A 0
148  Pawlik Marek  Pawlik Barbara  FANTAZJA - Kraków Senior IV F 0 F 0
149  Polewski Kamil  Jankowska Marta  ZORBA - Mykanów Senior I C 0 A 0
150  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I S 3 S 0
151  Południak Andrzej  Południak Beata  SIGNUM DANCE - Hyżne Senior II F 0 F 0
152  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  Klub Sportowy Polski Taniec Senior II S 0 B 3
153  Pyrzyk Andrzej  Purzyk Małgorzata  PERFECT - Będzin Senior III F 0 F 0
154  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  FINEZJA - Poznań Senior I B 1 E 0
155  Rosiek Marian  Rosiek Janina  WIR - Mysłowice Senior III D 5 C 7
156  Rosik Karol  Laurowska Anna  ESENS - Wrocław Senior I C 3 E 0
157  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin Senior IV E 0 E 1
158  Rudnicki Krzysztof  Romejko-Rudnicka Anna  IGLICA - Wrocław Senior II D 1 D 1
159  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól Senior II C 3 C 1
160  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów Senior III C 3 D 4
161  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól Senior II D 0 D 0
162  Serafin Artur  Serafin Alicja  ALFA-ASTRA - Stargard Senior III D 1 E 0
163  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra Senior II F 0 E 1
164  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  ASTRA - Szczecin Senior II E 0 E 0
165  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  MASTER DANCE - Gliwice Senior III B 0 A 0
166  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  Kuźnia Tańca Kraków Senior II E 0 F 4
167  Sobuś Marek Edward  Kałamarz Krystyna  AKSEL - Rzeszów Senior II F 0 F 0
168  Solecki Robert  Grochólska Monika  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I F 0 F 0
169  Sosiński Andrzej  Robak Silva  GRACJA - Zielona Góra Senior IV F 0 F 1
170  Sprawka Łukasz  Olszewska-Staroń Anna  RIVIERA Warszawa Senior I E 2 E 3
171  Sroka Paweł Ireneusz  Bartłomowicz-Sroka Magdalena  ASTRA - Szczecin Senior II F 0 F 0
172  Srokosz Wojciech  Srokosz Małgorzata  ZORBA - Mykanów Senior III D 7 C 0
173  Stańczyk Jerzy  Stańczyk Anna  NDK - Nowa Sól Senior III B 3 C 1
174  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior III D 2 D 3
175  Stawiński Jan  Fijałkowska Małgorzata  JEDYNKA - Łódź Senior III D 1 F 2
176  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA Senior II E 2 0
177  Stępień Robert  Stępień Arleta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior III B 3 E 0
178  Stobiecki Bartosz  Jaśkaniec Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I D 0 E 2
179  Stryjewski Jacek  Czarnocka Iwona  ELITE DANCE - Warszawa Senior II B 0 0
180  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków Senior III C 0 D 1
181  Suszczewski Adam  Król Elżbieta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior III A 4 A 0
182  Szajkowski Jan  Szajkowska Helena  GRACJA - Zielona Góra Senior IV F 0 F 0
183  Szczegielniak Paweł  Szczegielniak Grażyna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior III D 2 F 0
184  Szczytowski Andrzej  Maciejewska Danuta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior IV D 0 E 3
185  Szejda Piotr  Rybińska-Szejda Barbara  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior III E 0 F 0
186  Szlendak Robert  Szlendak Katarzyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III S 2 0
187  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól Senior II B 0 C 5
188  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość Senior II D 0 E 0
189  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin Senior I D 1 D 0
190  Święcicki Dariusz  Święcicka Ewelina  ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól Senior I F 0 F 0
191  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior III S 0 S 0
192  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II B 0 C 9
193  Tide Leszek  Tide Dorota  RONDO - Rybnik Senior II F 1 F 0
194  Tłuszcz Krzysztof  Drzymała-Tłuszcz Katarzyna  FANTAZJA - Kraków Senior II D 4 C 0
195  Tworek Piotr  Izydorczyk-Tworek Anna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior II 0 C 1
196  Tygielski Jarosław  Tygielska Małgorzata  ŁDK - Łódź Senior III D 0 C 7
197  Typański Paweł  Typańska Dorota  FINEZJA - Poznań Senior I F 0 F 2
198  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin Senior II 0 C 0
199  Waldron Michael  Pawlak Wiesława  DI SOMMA - Raszyn Senior III E 0 E 2
200  Wała Adam  Targońska-Fira Magdalena  DANCE HOUSE - Gdańsk Senior II B 6 0
201  Wanic Wiesław  Umińska-Wanic Krystyna  AKSEL - Rzeszów Senior IV F 3 F 3
202  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  ALEX - Żagań Senior III E 1 D 0
203  Wesołowski Ryszard  Niemiec Małgorzata  GOLD DANCE UTW Żory Senior III F 2 F 1
204  Wiczyński Rafał  Zamelczyk Agnieszka  DANCE CENTER - Poznań Senior I F 0 E 0
205  Wieroński Cezary  Zejmowicz Izabela  RIVIERA Warszawa Senior II D 1 F 0
206  Wiewióra Łukasz  Wiewióra Judyta  RONDO - Rybnik Senior I E 0 F 0
207  Wirth Aleksander  Wirth Katarzyna  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior I D 0 D 0
208  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław Senior III S 6 0
209  Wolak Adam  Barciś Wioletta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior III D 0 E 6
210  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior III E 0 C 1
211  Zaborowski Roman  Kubalska Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II D 1 E 0
212  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin Senior II F 0 F 1
213  Ziętek Łukasz  Mularczyk Beata  CENTRUM TAŃCA - Radom Senior I C 0 C 0
214  Ziółkowski Dariusz  Ziółkowska Agnieszka  KICK - Kielce Senior II F 4 F 0
215  Żołądziejewski Zbigniew  Ganecka Małgorzata  GRACJA - Zielona Góra Senior III E 6 D 0




Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48 12 414 27 39 / +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT