Pary


Pary kategorii Senior

 

Aktualizacja: 23-09-2018

 

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Kategoria Standard Latin
Klasa Premium Klasa Premium
1  Adam Ryszard  Jałtuszewska-Adam Krystyna  GRACJA - Zielona Góra Senior III F 0 F 0
2  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin Senior II E 3 E 0
3  Andrzejewski Wojciech  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra Senior I D 2 E 0
4  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 0 E 4
5  Bajer Wojciech  Jagiełło-Bajer Barbara  THOMAS DANCE - Kraków Senior II E 3 D 0
6  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów Senior III D 3 C 4
7  Banasiak Marcin  Banasiak Agnieszka  4STEP - Wrocław Senior I F 0 F 0
8  Baran Bogusław  Karpeta Renata  SEMPRE - Kraków Senior II E 6 E 6
9  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior III F 0 F 0
10  Bareła Jarosław  Wieczorek-Bareła Monika  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II E 0 D 0
11  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań Senior II   S 15
12  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław Senior III S 7 B 9
13  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów Senior II B 0 B 0
14  Bąk Wiktor  Pniewska Dorota  GOLD DANCE UTW Żory Senior IV F 0 F 0
15  Becla Wacław  Becla Alina  SENSO - Rzeszów Senior III F 2 F 1
16  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań Senior II E 0 C 7
17  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II E 2 D 1
18  Bobula Konrad  Uram Aneta  PODKARPACIE - Jasło Senior I F 2 F 2
19  Boćkowski Michał  Iwanienko Beata  ELITE DANCE - Warszawa Senior II F 1 F 1
20  Bogucki Władysław  Kobus-Bogucka Agnieszka  BLUE CLASSIC - Warszawa Senior II C 6 D 5
21  Bolbotenko Vadym  Bolbotenko Inga  JEDYNKA - Łódź Senior II F 2 F 0
22  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin Senior II F 1 F 3
23  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin Senior II F 0 F 1
24  Brewczyński Piotr  Brewczyńska Edyta  PODKARPACIE - Jasło Senior II F 0 F 0
25  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  ST LEWANDOWSKI Bernard Senior II A 2 B 8
26  Burlaga Robert  Witkowska Katarzyna  MARGO - Leszno Senior I   B 1
27  Chodorowski Bartosz  Szczepanik Marta Agata  RIVIERA Warszawa Senior I C 4 C 1
28  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior II   S 10
29  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów Senior III B 4 D 1
30  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów Senior III D 2 D 4
31  Chudziński Zbigniew  Chudzińska Aldona  POEZJA - Kościan Senior II F 0 F 0
32  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik Senior III C 3 C 3
33  Ciebień Adam  Bijak Bożena  AKSEL - Rzeszów Senior III D 6 D 0
34  Cieplicki Władysław  Nieścior Dorota  ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól Senior II D 0 E 2
35  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty Senior III B 4 B 1
36  Czop Włodzimierz  Piwkowska-Bień Małgorzata  SAMBA - Tarnobrzeg Senior III D 2 D 0
37  Czylok Mariusz  Czylok Alicja  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior II D 1 D 0
38  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior II D 0 D 0
39  Damski Bartłomiej  Damska Agnieszka  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II F 0 F 0
40  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków Senior III S 4 S 7
41  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra Senior III E 5 E 5
42  De Luca Michael  Moskaleva Yana  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior I B 0 S 0
43  Dębicki Jarosław  Kobzarska-Bar Barbara  PIETRZYK - Wrocław Senior II E 0 F 3
44  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior II E 3 D 0
45  Dobaczewski Adam  Dobaczewska Lucyna  FAN - Toruń Senior III F 0 F 0
46  Dobrakowski Janusz  Maliszewska Beata  KIEPURA - Sosnowiec Senior I S 2 D 3
47  Dobrakowski Rafał  Dobrakowska Anna  BALLARE - Częstochowa Senior II A 1 A 0
48  Drożdżyński Jarosław  Karpińska Aleksandra  FINEZJA - Poznań Senior II C 9 C 5
49  Dudziak Radosław  Falewicz Ewelina  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior I E 0 D 0
50  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków Senior II E 1 F 1
51  Działowski Jacek


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48 12 414 27 39 / +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT