Pary


Pary kategorii Senior

 

Aktualizacja: 16-06-2020

 

Kolorem czerwonym oznaczono pary lub kluby bez opłat zarejestrowanych w bazie.

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Kategoria Standard Latin
Klasa Premium Klasa Premium
1  Adam Ryszard  Jałtuszewska-Adam Krystyna  GRACJA - Zielona Góra Senior IV F 0 F 0
2  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin Senior II D 4 D 1
3  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 1 E 5
4  Bajer Wojciech  Jagiełło-Bajer Barbara  THOMAS DANCE - Kraków Senior II D 0 D 0
5  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów Senior III D 7 C 4
6  Banasiak Marcin  Banasiak Agnieszka  4STEP - Siechnice Senior II E 0 F 0
7  Baran Bogusław  Karpeta Renata  SEMPRE - Kraków Senior III C 1 C 1
8  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III D 7 E 2
9  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA Senior IV F 0 E 0
10  Bareła Jarosław  Wieczorek-Bareła Monika  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II E 0 D 0
11  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE Senior II     S  
12  Bartuś Wojciech  Pawlik-Bartuś Agnieszka  SEMPRE - Kraków Senior II F 2 F 0
13  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław Senior III S   B 9
14  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów Senior III B 0 B 0
15  Becla Wacław  Becla Alina  SENSO - Rzeszów Senior III F 4 E 0
16  Berkop Mirosław  Berkop Magdalena  WIR - Mysłowice Senior II E 1 F 0
17  Betlej Sebastian  Betlej Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle Senior II F 0 F 2
18  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER Senior II E 0 A 0
19  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II D 0 D 6
20  Blacha Leszek  Blacha Beata  TEAM Ornontowice Senior II F 0 F 0
21  Bobula Konrad  Uram Aneta  PODKARPACIE - Jasło Senior I F 2 F 2
22  Boćkowski Michał  Iwanienko Beata  ELITE DANCE - Warszawa Senior III F 1 F 1
23  Bogucki Władysław  Kobus-Bogucka Agnieszka  BLUE CLASSIC - Warszawa Senior III C 6 D 5
24  Bolbotenko Vadym  Bolbotenko Inga  JEDYNKA - Łódź Senior II E 0 F 0
25  Bolesta Robert  Sołdyńska Monika  ASTRA - Koszalin Senior II F 1 F 1
26  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin Senior II F 4 E 0
27  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin Senior II E 0 E 3
28  Brewczyński Piotr  Brewczyńska Edyta  PODKARPACIE - Jasło Senior II F 0 F 0
29  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  LEWANDOWSKI - Bolesławiec Senior II S   A 1
30  Burlaga Robert  Witkowska Katarzyna  MARGO Senior II     B 1
31  Chodorowski Bartosz  Szczepanik Marta Agata  RIVIERA Warszawa Senior I C 4 C 1
32  Choduń Andrzej  Lipińska-Dziki Izabela  MYKA - Zamość Senior II     F 2
33  Choduń Andrzej  Choduń Kaziniera  MYKA - Zamość Senior III F 2    
34  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA Senior II     S  
35  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów Senior III S   D 2
36  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów Senior III B 0 C 0
37  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik Senior III B 6 B 4
38  Ciebień Adam  Bijak-Ciebień Bożena  AKSEL - Rzeszów Senior III D 6 D 0
39  Cieplicki Władysław  Siembida Agnieszka  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior II E 5 F 2
40  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  ST IMPRESJA Kęty Senior III A 0 B 7
41  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice Senior I E 2 E 2
42  Czop Włodzimierz  Piwkowska-Bień Małgorzata  SAMBA - Tarnobrzeg Senior III D 2 D 0
43  Czylok Mariusz  Czylok Alicja  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior III D 1 D 0
44  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior II C 0 B 0
45  Damski Bartłomiej  Damska Agnieszka  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II E 3 F 0
46  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków Senior III S   S  
47  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra Senior III D 0 D 1
48  Dańko Przemysław  Wójcik Nina  LEWANDOWSKI - Bolesławiec Senior II B 0 A 9
49  Dębicki Jarosław  Kobzarska-Bar Barbara  PIETRZYK - Wrocław Senior II E 0 F 3
50  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior II C 0 C 0
51  Dobaczewski Adam  Dobaczewska Lucyna  FAN - Toruń Senior III F 0 F 0
52  Dobrakowski Janusz  Maliszewska Beata  KIEPURA - Sosnowiec Senior I S   D 3
53  Dobrakowski Rafał  Dobrakowska Anna  BALLARE - Częstochowa Senior II S   A 0
54  Drożdżyński Jarosław  Karpińska Aleksandra  FINEZJA Senior II B 0 C 5
55  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków Senior II D 6 D 3
56  Działowski Jacek  Działowska Maria  SENSO - Rzeszów Senior III D 0 E 2
57  Dziok Rafał  Matuszczak-Dziok Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra Senior III B 1 E 0
58  Falandysz Lech  Olszańska Agnieszka  TANGO - Gdynia Senior III C 0 C 0
59  Fedko Adam  Fedko Joanna  MISTRAL - Tarnowskie Góry Senior I S   S  
60  Ficenes Paweł  Ficenes Magdalena  DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza Senior I F 0 E 3
61  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. Senior III D 2 C 1
62  Filip Grzegorz  Filip Izabella  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior IV C 9    
63  Filipczak Dariusz  Filipczak Wioletta  ELITE DANCE - Szczecin Senior II F 0 F 0
64  Florek Grzegorz  Florek Monika  BALANS - Lublin Senior II F 0 E 0
65  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice Senior III D 4 D 4
66  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA Senior I B 0 B 1
67  Gąsiewski Wojciech  Stojałowska Anna  TANGO - Gdynia Senior IV F 0 F 0
68  Gąsiur Michał  Kuźniar Paulina  AKSEL - Rzeszów Senior I D 1 D 0
69  Glanert Ludwik  Glanert Karolina  GOLD DANCE UTW Żory Senior IV F 1 F 2
70  Głębocki Grzegorz  Głębocka Urszula  SENIOR DANCE STUDIO Senior III D 0 D 0
71  Głowacki Rafał  Pietrucha-Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów Senior I B 0 S  
72  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków Senior IV D 1 D 0
73  Gontaszewski Wojciech  Juszczyk-Gontaszewska Marzena  AKSEL - Rzeszów Senior III D 0 D 0
74  Gońda Mirosław  Gońda Barbara  SENIOR DANCE STUDIO Senior III F 0 F 0
75  Górski Jędrzej  Górska Iwona  KIEPURA - Sosnowiec Senior II A 5 S  
76  Gryń Karol  Łaszczyk Joanna  SEMPRE - Kraków Senior I E 1 E 0
77  Grzechnik Artur  Grzechnik Czesława  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie Senior II     F 4
78  Haerer Manfred  Piotrowska Arleta  PIETRZYK - Wrocław Senior I B 7 D 2
79  Haraś Stanisław  Haraś Diana  FINEZJA Senior II F 3 E 0
80  Harazim Szymon  Harazim Kinga  POLISH CLUB - Warszawa Senior I A 0 S  
81  Heymann Włodzimierz  Heymann Violetta  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior III D 0 F 0
82  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin Senior III A 0 S  
83  Homoncik Marek  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra Senior II B 8 B 7
84  Hull Andrzej  Kucharczyk Barbara  IDEA - Kraków Senior I C 3 A 1
85  Jabłoński Adam  Głowacka Dorota  JEDYNKA - Łódź Senior III F 0 F 0
86  Jabłoński Adam  Borys Marlena  KADRYL - Białystok Senior I A 2 B 1
87  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard Senior II E 0 E 0
88  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN - Toruń Senior III D 5 F 0
89  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II B 0 B 6
90  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III A 1 S  
91  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce Senior II D 5 C 1
92  Jastrzębski Jacek  Jastrzębska Bogumiła  WIR - Mysłowice Senior I E 0 E 0
93  Jastrzębski Jarosław  Róg Katarzyna Maria  SEMPRE - Kraków Senior I C 2    
94  Jaszczak Szymon  Jaszczak Anna  SŁOŃCE Senior I E 4 E 4
95  Jaszewski Jacek  Jaszewska Bożena  SENSO - Rzeszów Senior III F 1 F 0
96  Jaszewski Tomasz  Kotarba Alicja  GRACJA - Zielona Góra Senior I S   S  
97  Jaśkiewicz Dariusz  Jaśkiewicz Anna  IGLICA - Wrocław Senior IV E 6 D 0
98  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  IMPERIA - Kraków Senior II S   D 1
99  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno Senior II E 6 E 5
100  Jędrusiak Rafał  Grończak Ewa  WIR - Mysłowice Senior II F 0 F 0
101  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin Senior II C 0 C 0
102  Jonczyk Maciej  Jonczyk Olga  BLUE CLASSIC - Warszawa Senior I B 0 B 7
103  Jończyk Piotr  Mikita Joanna  FENIKS - Białystok Senior III C 0 D 0
104  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior III D 1 B 1
105  Juszczyk Zdzisław  Fassa Wanda  MAESTRO - Opole Senior IV C 0 C 0
106  Kacprzak Dariusz  Kacprzak Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II F 0 B 0
107  Kaleta Mateusz  Kaleta Anna  KARISMA Kraków Senior I B 4 B 3
108  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 0 D 0
109  Karwatowski Michał  Szcześniak Beata  BAWINEK - Kraków Senior I A 8 B 7
110  Kashyna Adam  Kashyna Marta  DZIUPLA Senior II F 1 F 2
111  Kasprzycki Radosław  Zwolińska Justyna  PERFECT STYL - Kraków Senior I C 0 C 0
112  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I B 2 S  
113  Kępczyński Andrzej  Kępczyńska Anna  RIVIERA Warszawa Senior II C 3 F 0
114  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia Senior III B 2 A 3
115  Klimas Roman  Klimas Maria  FINEZJA Senior IV E 1 E 2
116  Klimaszewski Krzysztof  Sokół Małgorzata  DŻET - Rzeszów-Boguchwała Senior I A 0 B 0
117  Klimaszyński Piotr  Tomaszewska Anna  TANGO - Gdynia Senior I A 3 A 0
118  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin Senior III E 4 E 2
119  Konarski Krzysztof  Kozakiewicz-Konarska Iwona  FINEZJA Senior II F 0 C 0
120  Koniarz Tomasz  Ciślak Agata  BAWINEK - Kraków Senior I S   B 0
121  Konopacki Rafał  Dubowska Małgorzata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II B 6 S  
122  Koterba Kamil  Kwiatkowska Bogumiła  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA Senior I E 3 E 0
123  Kowalewski Arkadiusz  Kowalewska Irena  ATHINA - Oława Senior II F 1 F 2
124  Kowalski Jan  Kowalska Krystyna  DIAMENT - Wrocław Senior IV F 0 F 0
125  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica Senior III B 2 F 0
126  Krekora Szczepan  Morawska - Krekora Anna  KUŹNIA TAŃCA - Kraków Senior I E 1 E 4
127  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec Senior II E 1 E 3
128  Król Robert  Król Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle Senior II B 0 B 0
129  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło Senior II B 1 B 1
130  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól Senior III B 0 B 0
131  Krzyszkowski Mariusz  Krzyszkowska Jolanta  DZIUPLA Senior IV F 1 F 0
132  Kuban Adrian  Ugowska Joanna  TANGO - Gdynia Senior I B 0 A 0
133  Kucharski Krzysztof  Kucharska Ewa  DIAMENT - Wrocław Senior II F 3 F 0
134  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło Senior III D 0 D 0
135  Kulig Antoni  Sułkowska Danuta  SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole Senior IV F 3 F 2
136  Kulików Sławomir  Kulików Joanna  WIR - Mysłowice Senior II F 0 F 0
137  Kurczyński Wojciech  Kurczyńska Lidia  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. Senior IV F 0 F 0
138  Kurzyna Łukasz  Fałek-Kurzyna Katarzyna  JUMP - Janów Lubelski Senior I    
139  Kuś Arkadiusz  Kuś Anna  CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA Senior I B 1 F 1
140  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów Senior II D 0 E 3
141  Kyc Andrzej  Kyc Anna  AKSEL - Rzeszów Senior IV F 4 E 0
142  Lemieszek Michał  Gola Dominika  BALLROOM - Lublin Senior I S   C 1
143  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. Senior III C 0 C 0
144  Linek Krzysztof  Linek Małgorzata  MYKA - Zamość Senior IV B 0 E 0
145  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV D 0 D 1
146  Lisowski Dawid  Maj Barbara  SEMPRE - Kraków Senior II E 4 E 0
147  Liszka Piotr  Piech Agnieszka  BAWINEK - Kraków Senior I D 6 D 3
148  Lubczyński Piotr  Lubczyńska Renata  ESENS - Wrocław Senior III D 0 E 2
149  Łaganowski Rafał  Łaganowska Magdalena  WIR - Mysłowice Senior II F 0 F 0
150  Łakus Grzegorz  Łakus Beata  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie Senior II F 0 F 4
151  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia Senior II C 5 C 1
152  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior II C 6 S  
153  Maciejczyk Jan  Miechowska Karolina  Cor et Animus Senior I E 4 D 4
154  Majchrzyk Jakub  Wiśniewska Magdalena  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I F 4 F 4
155  Majnusz Maciej  Gehrke-Gut Hanna  PIETRZYK - Wrocław Senior I D 0 F 0
156  Malendowicz Przemysław  Pawlik Barbara  ESENS - Wrocław Senior I B 6 C 0
157  Małek Andrzej  Małek Sylwia  ŁDK - Łódź Senior IV E 5 E 0
158  Manna Przemysław  Linkiewicz-Manna Eliza  ELITE DANCE - Szczecin Senior I F 0 F 0
159  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź Senior III S   D 2
160  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław Senior III B 2 C 2
161  Marzec Łukasz  Marzec Karolina  ALFA-ASTRA - Stargard Senior II F 4 F 4
162  Matczak Marcin  Janicka Małgorzata  ESKADRA - Pabianice Senior I F 3 D 3
163  Mazur Andrzej  Chwist-Mazur Aleksandra  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior II F 0 F 0
164  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław Senior III A 0 A 0
165  Mazurkiewicz Jakub  Mizera Izabela  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior II F 0 F 0
166  Merchel Julian  Merchel Anna  FORUM - Zabrze Senior I F 0 E 1
167  Mękalski Janusz  Jagielska-Mękalska Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra Senior II E 4 F 0
168  Miąskiewicz Adam  Miąskiewicz Danuta  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA Senior IV F 0 F 0
169  Michałek Andrzej  Michałek Elżbieta  SzT eMiKa - Tarnów Senior III E 2 E 2
170  Mikołajczak Zbigniew  Mikołajczak Aldona  FINEZJA Senior IV E 0 F 0
171  Miller Leszek  Górecka Urszula  IGLICA - Wrocław Senior IV E 0 E 0
172  Mituś Antoni  Mituś Olga  DIAMENT - Wrocław Senior III C 1 D 0
173  Momot Przemysław  Momot Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA Senior III D 0 B 0
174  Morawski Ireneusz  Kurzawa Katarzyna  PIETRZYK - Wrocław Senior I E 0 F 0
175  Moś Adam  Moś Agnieszka  DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza Senior II F 0 F 1
176  Mościcki Jan  Mościcka Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior III F 3 F 3
177  Motak Krzysztof  Motak Agnieszka  SzT eMiKa - Tarnów Senior II E 0 E 1
178  Mrozek Marek  Mrozek Alina  PODKARPACIE - Jasło Senior III F 3 F 0
179  Mycek Krzysztof  Wełna Renata  SKT AGH - Kraków Senior III C 0 D 0
180  Nadolny Robert  Kubalska-Nadolna Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II C 2 C 8
181  Nędzewicz Mirosław  Roszak Barbara  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I B 1 S  
182  Nieradzik Adam  Nieradzik Anna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice Senior II F 0 F 0
183  Nietubyć Stanisław  Goszyk Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I B 0 C 0
184  Niewiadomski Paweł  Lus-Sałdyka Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II   A 0
185  Niewola Rafał  Niewola Barbara  SzT eMiKa - Tarnów Senior II D 0 D 0
186  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica Senior IV A 0 B 2
187  Nowakowski Juliusz  Nowakowska Paulina  SENIOR DANCE STUDIO Senior II F 0 F 0
188  Nyrek Jerzy  Kenig Aleksandra  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV F 0 F 0
189  Obłąk Wojciech  Obłąk Małgorzata  DIAMENT - Wrocław Senior III S    
190  Ociepa Rajmund  Wilczyńska Anetta  FANTAZJA - Kraków Senior III S    
191  Okulicz-Kozaryn Jarosław  Okulicz-Kozaryn Magdalena  DIAMENT - Wrocław Senior II B 0 F 0
192  Olkowski Jarosław  Olkowska Olga  4STEP - Siechnice Senior II D 1 F 0
193  Orłowski Maciej  Zajda Dorota  BAWINEK - Kraków Senior I E 5 E 3
194  Oruba Andrzej  Bujnicka Magdalena  BLUE CLASSIC - Warszawa Senior III A 9  
195  Orzażewski Remigiusz  Zabochnicka Anita  WIR - Mysłowice Senior III E 4 D 5
196  Pachuta Paweł  Szczęsna Małgorzata  FANTOM - Głogów Senior I B 1 S  
197  Pacura Bogusław  Pacura Marta  SzT eMiKa - Tarnów Senior III D 0 D 0
198  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior II S   D 5
199  Paruzel Mirosław  Bąkowska Bożena  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior IV F 0  
200  Pasieko Przemysław  Hammerling-Papsdorf Jolanta  SENIOR DANCE STUDIO Senior III E 0 F 0
201  Pasierb Tadeusz  Pasierb Teresa  DANCELOOK - Gliwice Senior IV B 7 A 0
202  Paszowski Maciej  Stokłosa Justyna  DIAMENT - Wrocław Senior I B 4 B 6
203  Pisarek Piotr  Kowalczyk Dorota  ELITE DANCE - Szczecin Senior II F 0 F 1
204  Pisarek Sebastian  Pisarek Anna  GEMAR - Wrocław Senior I F 0 F 1
205  Podraza Daniel  Podraza Patrycja  SzT eMiKa - Tarnów Senior I C 1 A 8
206  Polewski Kamil  Mirczewska Marta  ZORBA - Mykanów Senior I C 0 A 1
207  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I S   S  
208  Południak Andrzej  Południak Beata  SIGNUM DANCE - Hyżne Senior II F 0 F 0
209  Ponto Włodzimierz  Ponto Monika  ASTRA - Szczecin Senior III S   B 0
210  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior III S   S  
211  Popławski Dariusz  Popławska Joanna  Dancers United - WARSZAWA Senior II E 0 E 0
212  Prus Piotr  Borisovich Irina  THE BEST - Gdańsk Senior III D 4  
213  Pudełko Daniel  Szczrk Elżbieta  ST IMPRESJA Kęty Senior II F 0 F 1
214  Pytlik Wojciech  Głowacka Halina  SzT eMiKa - Tarnów Senior III E 0 E 0
215  Rałowski Dariusz  Charchut Anna  AKSEL - Rzeszów Senior II F 3 E 1
216  Rapacz Szymon  Rapacz Karina  DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki Senior I F 2 F 2
217  Rębisz Łukasz  Rębisz Magdalena  GEMAR - Wrocław Senior I F 0 F 0
218  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  FINEZJA Senior I S   E 0
219  Rosiek Marian  Rosiek Janina  WIR - Mysłowice Senior IV D 7 B 0
220  Rosik Karol  Laurowska Anna  ESENS - Wrocław Senior I C 3 E 0
221  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin Senior IV E 4 E 2
222  Różański Romuald  Różańska Joanna  AKSEL - Rzeszów Senior III F 0 F 0
223  Rudnicki Krzysztof  Romejko-Rudnicka Anna  IGLICA - Wrocław Senior II D 1 D 2
224  Rusiecki Krzysztof  Wiekiera Monika  KICK - Kielce Senior III E 0 F 0
225  Rutowski Piotr  Rutowska Anna  IMPULS - Prochowice Senior II E 3 E 0
226  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól Senior III B 0 B 0
227  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów Senior III B 0 B 0
228  Sałata Łukasz  Krysztofiak Joanna  FINEZJA Senior I S   A 1
229  Santorowski Adam  Santorowska Alicja  IMPULS - Prochowice Senior II E 0 E 0
230  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól Senior II D 2 D 2
231  Semrau Piotr  Semrau Stefania  TANGO - Gdynia Senior II D 0 D 0
232  Serafin Artur  Serafin Alicja  ALFA-ASTRA - Stargard Senior III C 5 D 0
233  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra Senior II E 3 D 1
234  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  DANCECLUB - Szczecin Senior III D 6 E 1
235  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  DANCELOOK - Gliwice Senior III B 9 S  
236  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  KUŹNIA TAŃCA - Kraków Senior II D 0 E 2
237  Skórnicki Michał  Skórnicka Marzena  FILEMON Senior II D 0 D 1
238  Sobuś Marek Edward  Kałamarz Krystyna  AKSEL - Rzeszów Senior III F 0 F 0
239  Sosiński Andrzej  Strycharz Ewa  GRACJA - Zielona Góra Senior III F 0 F 0
240  Sowiński Paweł  Szubert Aurelia  POEZJA Senior II F 2 F 0
241  Srokosz Wojciech  Srokosz Małgorzata  ZORBA - Częstochowa Senior III D 7 C 0
242  Stańczyk Jerzy  Stańczyk Anna  NDK - Nowa Sól Senior III B 10 C 1
243  Starowicz Piotr  Drożyner - Starowicz Paulina  MUZA - Olsztyn Senior I A 4 B 3
244  Starzycki Krzysztof  Wierzbicka Aleksandra  FAST-STEP Warszawa Senior I F 0 F 0
245  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior IV D 2 B 0
246  Stawiński Jan  Fijałkowska Małgorzata  JEDYNKA - Łódź Senior III C 0 F 3
247  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA Senior II C 2  
248  Stępień Robert  Stępień Arleta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior III A 0 C 0
249  Stępiński Andrzej  Kropielnicka Beata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III E 0 F 0
250  Stępiński Krzysztof  Stępińska Ewa  TANGO - Gdynia Senior III F 1 F 1
251  Stryjewski Jacek  Czarnocka Iwona  ELITE DANCE - Warszawa Senior II B 0  
252  Such Zbigniew  Kogut Joanna  AKSEL - Rzeszów Senior III   D 6
253  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków Senior III B 0 C 0
254  Suszczewski Adam  Król Elżbieta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior III S   A 0
255  Szajkowski Jan  Szajkowska Helena  GRACJA - Zielona Góra Senior IV E 0 E 0
256  Szczegielniak Paweł  Szczegielniak Grażyna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior III D 7 F 0
257  Szczerbo-Niefiedowicz Marek  Szymkowiak Marzena  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior I F 2 F 2
258  Szczytowski Andrzej  Maciejewska Danuta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior IV D 0 E 3
259  Szejda Piotr  Rybińska-Szejda Barbara  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior III E 0 F 0
260  Szelezin Marcin  Szelezin Aleksandra  FANTAZJA - Kraków Senior II E 3 D 0
261  Szendera Julian  Grabska Sylwia  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior I D 1 C 0
262  Szkopiński Norbert  Szkopińska Izolda  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior I D 0 D 0
263  Szlendak Robert  Szlendak Katarzyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III S    
264  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól Senior II B 7 B 2
265  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość Senior III B 1 D 7
266  Szydłowski Przemysław  Abelyan Ruzanna  ASTRA - Szczecin Senior I D 0 D 0
267  Szyiński Krzysztof  Szyińska Lucyna  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior III E 1 E 2
268  Szymański Bartłomiej  Kuśmierz Barbara  PROGRESS - Warszawa Senior I B 8 C 4
269  Szymczyk Łukasz  Kubaszewska-Szymczyk Katarzyna  AKCENT - Będzin Senior I E 2 F 0
270  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin Senior I B 0 B 0
271  Święcicki Dariusz  Święcicka Ewelina  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior II F 0 F 0
272  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior III S   S  
273  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II A 0 B 8
274  Tide Leszek  Tide Dorota  RONDO - Rybnik Senior III F 2 F 0
275  Turek Jacek  Turek Monika  GEMAR - Wrocław Senior II F 0 F 1
276  Tworek Piotr  Izydorczyk-Tworek Anna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior II   C 4
277  Typański Paweł  Bugała Dorota  FINEZJA Senior I E 0 D 0
278  Urban Radosław  Jasnosz Katarzyna  DIAMENT - Wrocław Senior I F 1 F 0
279  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin Senior II C 0 C 0
280  Walczak Grzegorz  Walczak Małgorzata  ALFA-ASTRA - Stargard Senior III F 0 F 0
281  Wanic Wiesław  Umińska-Wanic Krystyna  AKSEL - Rzeszów Senior IV E 0 F 4
282  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  ALEX - Żagań Senior III D 0 D 6
283  Wącław Szczepan  Wącław Anna  WIR - Mysłowice Senior II E 1 F 1
284  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON Senior II E 0 D 0
285  Wesołowski Ryszard  Niemiec Małgorzata  GOLD DANCE UTW Żory Senior IV E 0 E 0
286  Wieczorek Grzegorz  Chmielińska Maja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I D 5 C 9
287  Wiercioch Wojciech  Wiercioch Karolina  SENSO - Rzeszów Senior I F 4 F 2
288  Wieroński Cezary  Zejmowicz Izabela  RIVIERA Warszawa Senior II C 2 F 0
289  Wiewióra Łukasz  Wiewióra Judyta  RONDO - Rybnik Senior I C 0 F 0
290  Wilk Grzegorz  Wilk Edyta  AKSEL - Rzeszów Senior II F 0 F 0
291  Włodarczyk Eligiusz  Włodarczyk Ludomiła  RÓŻA - Olesno Senior IV E 3 E 0
292  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław Senior III S    
293  Wolak Adam  Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior III C 2 D 4
294  Woźniak Andrzej  Lisiewicz Anna  JEDYNKA - Łódź Senior III D 4 D 4
295  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV F 0 B 1
296  Wójcik Łukasz  Jaśkaniec Anna  ARTDANCE Senior I C 5 B 6
297  Wroński Arkadiusz  Wrońska Agnieszka  GEMAR - Wrocław Senior I F 1 F 1
298  Wróbel Mateusz  Wróbel Izabela  DANCE IMPERIUM Senior II F 0 F 0
299  Wydmuch Grzegorz  Wydmuch Katarzyna  ZORBA - Częstochowa Senior II D 0 D 7
300  Wyrwas Przemysław  Wyrwas Lidia  DANCE CENTER Senior II F 0 D 4
301  Zawadzki Aleksander  Zawadzka Ewa  FANTAZJA - Kraków Senior III C 6 A 0
302  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin Senior III D 0 D 0
303  Zbrocki Konrad  Zbrocka Magdalena  SENSO - Rzeszów Senior III F 0 F 2
304  Ziętek Łukasz  Mularczyk Beata  CENTRUM TAŃCA - Radom Senior I C 0 C 0
305  Zisopulos Thomas  Stępień Alekasndra  ASTRA - Szczecin Senior I F 0 F 0
306  Zwierzchlejski Jan  Nocuń- Zwierzchlejska Paulina  TANGO - Gdynia Senior I E 0 E 1
307  Żaba Andrzej  Frączek Katarzyna  PODKARPACIE - Jasło Senior II B 0 B 0
308  Żołądziejewski Zbigniew  Ganecka Małgorzata  GRACJA - Zielona Góra Senior III D 0 D 0




Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT