Grand Prix Polski Seniorów


 

 

 

Klasyfikacja Grand Prix Polski Seniorów 2019

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Pachuta Paweł  Szczęsna Małgorzata  FANTOM - Głogów 476 240 236          
2  Głowacki Rafał  Pietrucha-Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów 350 198 152          
3  Hamerliński Maciej  Nawrocka Katarzyna  FINEZJA - Poznań 194   194          
4  Sałata Łukasz  Krysztofiak Joanna  FINEZJA - Poznań 156 156            
5  Niewiadomski Paweł  Lus-Sałdyka Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 134 134            
6  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 130   130          
7  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań 122 122            
8  Malendowicz Przemysław  Pawlik Barbara  ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław 110 110            

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 352 152 200          
2  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  ArtDance - Kraków 318 194 124          
3  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  FINEZJA - Poznań 242   242          
4  Sałata Łukasz  Krysztofiak Joanna  FINEZJA - Poznań 236 236            
5  Andrzejewski Wojciech  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra 230 130 100          
6  Paszowski Maciej  Stokłosa Justyna  DIAMENT - Wrocław 158   158          
7  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 136   136          
8  Dobrakowski Janusz  Maliszewska Beata  KIEPURA - Sosnowiec 112   112          

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CANTINERO - Tomaszów Maz. 249 249            
2  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań 239 119 120          
3  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań 238   238          
4  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 207 207            
5  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  LEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec 196   196          
6  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 165 165            
7  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 154   154          
8  Niewiadomski Paweł  Lus-Sałdyka Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 143 143            
9  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 132   132          
10  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 131 131            
11  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 107 107            
12  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin 95 95            

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  ArtDance - Kraków 387 242 145          
2  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź 333 200 133          
3  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 303 136 167          
4  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 279 158 121          
5  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  LEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec 251   251          
6  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 124 124            
7  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 112 112            
8  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 100 100            
9  Drożdżyński Jarosław  Karpińska Aleksandra  FINEZJA - Poznań 97   97          
10  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin 85   85          

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 453 253 200          
2  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 327 169 158          
3  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 283 147 136          
4  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. 242   242          
5  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 235 123 112          
6  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków 211 211            
7  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 135 135            
8  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól 124   124          
9  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 109 109            
10  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 109 109            
11  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik 100   100          
12  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 87 87            
13  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 75 75            

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź 472 257 215          
2  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 388 215 173          
3  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 272 173 99          
4  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. 257   257          
5  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 254 139 115          
6  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów 151   151          
7  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 151 151            
8  Oruba Andrzej  Bujnicka Magdalena  BLUE CLASSIC - Warszawa 139   139          
9  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław 127   127          
10  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 127 127            
11  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 115 115            
12  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość 103 103            
13  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól 99   99          
14  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik 99   99          
15  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica 91 91            
16  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 79 79            
17  Dziok Rafał  Matuszczak-Dziok Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra 67   67          
18  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 65 65            
19  Mycek Krzysztof  Wełna Renata  SKT AGH - Kraków 65 65            
20  Żołądziejewski Zbigniew  Ganecka Małgorzata  GRACJA - Zielona Góra 55   55          

 

Top


W klasyfikacji Grand Prix Polski Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 12.01.2019, CeA - Grand Prix Seniorów PTT, Bochnia

GPS 2 - 16.03.2019, IX Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

GPS 3 - 27.04.2019, II OTTT "Diamentowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Kąty Wrocławskie

GPS 4 - 01.06.2019, "Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

GPS 5 - 21.09.2019, "BAL 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

GPS 6 - 12.10.2019, "Bieruń 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Bieruń

GPS 7 - 23.11.2019, "Złoty Plaster Miodu" - Finałowy Grand Prix Seniorów PTT, Kluczbork


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT