Grand Prix Polski Seniorów


 

 

 

Klasyfikacja Grand Prix Polski Seniorów 2019

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Pachuta Paweł  Szczęsna Małgorzata  FANTOM - Głogów A 956 240 236 242 238      
2  Głowacki Rafał  Pietrucha-Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów A 940 198 152 158   194 238  
3  Sałata Łukasz  Krysztofiak Joanna  FINEZJA - Poznań B 724 156   136 196 236    
4  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa S 396   130 112 154      
5  Hamerliński Maciej  Nawrocka Katarzyna  FINEZJA - Poznań A 394   194 200        
6  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań B 318 122         196  
7  Matczak Marcin  Janicka Małgorzata  MY DANCE ŁÓDŹ E 262         130 132  
8  Malendowicz Przemysław  Pawlik Barbara  ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław D 234 110   124        
9  Niewiadomski Paweł  Lus-Sałdyka Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa B 234 134   100        
10  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA - Poznań B 154           154  
11  Dańko Przemysław  Wójcik Nina  LEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec A 152         152    
12  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE B 132       132      
13  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól B 120       120      
14  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin C 120           120  

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Sałata Łukasz  Krysztofiak Joanna  FINEZJA - Poznań A 870 236   242 238 154    
2  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra A 608 152 200 124 132      
3  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  IMPERIA - Kraków S 518 194 124 200        
4  Paszowski Maciej  Stokłosa Justyna  DIAMENT - Wrocław B 512   158 158 196      
5  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  FINEZJA - Poznań S 374   242     132    
6  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa B 356   136 100 120      
7  Dobrakowski Janusz  Maliszewska Beata  KIEPURA - Sosnowiec S 248   112 136        
8  Kuś Arkadiusz  Kuś Anna  CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA B 238         238    
9  Andrzejewski Wojciech  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra C 230 130 100          
10  Starowicz Piotr  Drożyner - Starowicz Paulina  MUZA - Olsztyn A 196         196    
11  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól B 154       154      
12  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin D 120         120    
13  Haerer Manfred  Piotrowska Arleta  PIETRZYK - Wrocław B 112     112        

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Niewiadomski Paweł  Lus-Sałdyka Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa B 817 143   132 196 152 194  
2  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań B 773 119 120 154 120 130 130  
3  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań S 714   238 238 238      
4  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CANTINERO - Tomaszów Maz. A 597 249   196     152  
5  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz S 584   154     194 236  
6  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE B 319 165     154      
7  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól B 252     120 132      
8  Konopacki Rafał  Dubowska Małgorzata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa S 236         236    
9  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa B 207 207            
10  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  LEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec A 196   196          
11  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań S 132   132          
12  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło C 131 131            
13  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz C 107 107            
14  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin D 95 95            

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra A 786 136 200 100 196   154  
2  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  IMPERIA - Kraków S 732 242 158 136     196  
3  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź A 698 200 136 124     238  
4  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól B 396     158 238      
5  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa B 394 158 124 112        
6  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław C 286       154   132  
7  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  LEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec S 242   242          
8  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław S 242     242        
9  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin D 232   100   132      
10  Kępczyński Andrzej  Kępczyńska Anna  RIVIERA Warszawa C 200     200        
11  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz S 124 124            
12  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica B 120       120      
13  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA C 120           120  
14  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło B 112 112            
15  Drożdżyński Jarosław  Karpińska Aleksandra  FINEZJA - Poznań B 112   112          
16  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz D 100 100            

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz S 1169 253 200 240   236 240  
2  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin A 887 169 158 198 240   122  
3  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław B 663 87   156 156 130 134  
4  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań C 561 147 136   122   156  
5  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty B 497 123 112     152 110  
6  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  DANCELOOK - Gliwice S 392       198 194    
7  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól B 356   124 122 110      
8  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa S 332     134     198  
9  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. S 242   242          
10  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik B 234   100   134      
11  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków S 211 211            
12  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE B 135 135            
13  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  CIEŚLAK - Jelenia Góra C 110     110        
14  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. D 109 109            
15  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica B 109 109            
16  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów C 75 75            

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź S 1112 257 215 147   251 242  
2  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław S 898   127 211 215 145 200  
3  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów A 698   151 123 257 167    
4  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin B 686 139 115 135 173   124  
5  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz S 557 215 173 169        
6  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław B 538 115   87 115 85 136  
7  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty A 517 173 99     133 112  
8  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica B 514 91   75 139 109 100  
9  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól C 277   99 99 79      
10  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa A 269     111     158  
11  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. S 257   257          
12  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław S 253     253        
13  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  DANCELOOK - Gliwice B 212       91 121    
14  Suszczewski Adam  Król Elżbieta  CIEŚLAK - Jelenia Góra S 209         209    
15  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik B 202   99   103      
16  Dziok Rafał  Matuszczak-Dziok Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra B 194   67   127      
17  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica A 151 151            
18  Stańczyk Jerzy  Stańczyk Anna  NDK - Nowa Sól B 151       151      
19  Oruba Andrzej  Bujnicka Magdalena  BLUE CLASSIC - Warszawa A 139   139          
20  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków C 127 127            
21  Żołądziejewski Zbigniew  Ganecka Małgorzata  GRACJA - Zielona Góra D 110   55   55      
22  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość C 103 103            
23  Obłąk Wojciech  Obłąk Małgorzata  DIAMENT - Wrocław S 97         97    
24  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów D 79 79            
25  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. C 67       67      
26  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. D 65 65            
27  Mycek Krzysztof  Wełna Renata  SKT AGH - Kraków D 65 65            

 

Top


W klasyfikacji Grand Prix Polski Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 12.01.2019, CeA - Grand Prix Seniorów PTT, Bochnia

GPS 2 - 16.03.2019, IX Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

GPS 3 - 27.04.2019, II OTTT "Diamentowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Kąty Wrocławskie

GPS 4 - 01.06.2019, "Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

GPS 5 - 21.09.2019, "BAL 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

GPS 6 - 12.10.2019, "Bieruń 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Bieruń

GPS 7 - 23.11.2019, "Złoty Plaster Miodu" - Finałowy Grand Prix Seniorów PTT, Kluczbork


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT