Grand Prix Polski Seniorów


 

 

 

Klasyfikacja Grand Prix Polski Seniorów 2018

 

W klasyfikacji Grand Prix Polski Seniorów uwzględniono turnieje:

1 - 13.01.2018, Puchar Mariny - Grand Prix Seniorów PTT, Nielisz

2 - 17.03.2018, VIII Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

3 - 14.04.2018, I OTTT "Diamentowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Kąty Wrocławskie

4 - 12.05.2018, OTTT "Konwaliowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Zielona Góra

5 - 16.06.2018, "Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

6 - 22.09.2018, "BAL 2018" - Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

7 - 13.10.2018, "Bieruń 2018" - Grand Prix Seniorów PTT, Bieruń

8 - 10.11.2018, Finałowy Grand Prix Seniorów PTT, Kraków

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Kąty Wrocławskie Zielona Góra Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kraków
Open Open Open Open Open Open Open Open
1  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 251   127 124          
2  Głowacki Rafał  Pietrucha-Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów 156   53 103          
3  Szafrański Adan  Gawrońska Marta  Szkoła Tańca SPARTA Opole 146   64 82          
4  Hamerliński Maciej  Nawrocka Katarzyna  FINEZJA - Poznań 106   106            
5  Burlaga Robert  Witkowska Katarzyna  MARGO - Leszno 92   42 50          
6  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 92   31 61          
7  Miklas Mikołaj  Tomczak Barbara  DZIUPLA - Poznań 85   85            
8  Wiczyński Rafał  Zamelczyk Agnieszka  DANCE CENTER - Poznań 10   10            

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Kąty Wrocławskie Zielona Góra Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kraków
Open Open Open Open Open Open Open Open
1  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 250   127 123          
2  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  FINEZJA - Poznań 208   106 102          
3  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 123   42 81          
4  Miklas Mikołaj  Tomczak Barbara  DZIUPLA - Poznań 85   85            
5  Andrzejewski Wojciech  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra 70   10 60          
6  Nadolny Robert  Piotrowska Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 64   64            
7  Kuś Arkadiusz  Kuś Anna  RIVIERA Warszawa 53   53            
8  Haerer Manfred  Piotrowska Arleta  PIETRZYK - Wrocław 31   31            

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Kąty Wrocławskie Zielona Góra Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kraków
Open Open Open Open Open Open Open Open
1  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  ST LEWANDOWSKI Bernard 232   106 126          
2  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań 174 102 31 41          
3  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia 148   64 84          
4  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 147   42 105          
5  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań 127   127            
6  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 123 123              
7  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 116   53 63          
8  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 85   85            
9  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów 81 81              
10  Król Robert  Król Katarzyna  Centrum Tańca FIESTA K-Koźle 60 60              
11  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 52     52          
12  Boćkowski Michał  Iwanienko Beata  ELITE DANCE - Warszawa 30     30          
13  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól 10   10            

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Kąty Wrocławskie Zielona Góra Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kraków
Open Open Open Open Open Open Open Open
1  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  ArtDance - Kraków 262 103 70 89          
2  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  ST LEWANDOWSKI Bernard 201   91 110          
3  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź 196 124 15 57          
4  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław 190   59 131          
5  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 116   48 68          
6  Szlendak Robert  Szlendak Katarzyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 112   112            
7  Król Robert  Król Katarzyna  Centrum Tańca FIESTA K-Koźle 96 82   14          
8  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia 83   37 46          
9  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 61 61              
10  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów 50 50              
11  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 49   14 35          
12  Wieroński Cezary  Zejmowicz Izabela  RIVIERA Warszawa 25   12 13          
13  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia 23   12 11          
14  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 16   16            
15  Mituś Antoni  Mituś Olga  DIAMENT - Wrocław 11     11          
16  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól 11   11            
17  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra 10   10            
18  Boćkowski Michał  Iwanienko Beata  ELITE DANCE - Warszawa 10     10          

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Kąty Wrocławskie Zielona Góra Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kraków
Open Open Open Open Open Open Open Open
1  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. 251   124 127          
2  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 214 123 61 30          
3  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 188   103 85          
4  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  MASTER DANCE - Gliwice 188   82 106          
5  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 123 81   42          
6  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 102 102              
7  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól 80   50 30          
8  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław 64     64          
9  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 60 60              
10  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków 53     53          

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Kąty Wrocławskie Zielona Góra Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kraków
Open Open Open Open Open Open Open Open
1  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław 312 127 94 91          
2  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. 269   136 133          
3  Suszczewski Adam  Król Elżbieta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 227   115 112          
4  Stępień Robert  Stępień Arleta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 143   73 70          
5  Filip Grzegorz  Filip Izabella  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 123 106 17            
6  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 122 85   37          
7  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów 121   62 59          
8  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 90 64 16 10          
9  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica 78 53 15 10          
10  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  MASTER DANCE - Gliwice 67   51 16          
11  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 66   18 48          
12  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 42 42              
13  Stańczyk Jerzy  Stańczyk Anna  NDK - Nowa Sól 40   40            
14  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 31 31              
15  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól 24   14 10          
16  Obłąk Wojciech  Obłąk Małgorzata  DIAMENT - Wrocław 23   13 10          
17  Dziok Rafał  Matuszczak-Dziok Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra 18   18            
18  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków 15     15          
19  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość 12   12            
20  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  ASTRA - Szczecin 11   11            
21  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów 10     10          
22  Czop Włodzimierz  Piwkowska-Bień Małgorzata  SAMBA - Tarnobrzeg 10 10              
23  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin 10   10            

 

Top



Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48 12 414 27 39 / +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT