Grand Prix Polski Seniorów


 

 

 

Klasyfikacja Grand Prix Polski Seniorów 2018

 

W klasyfikacji Grand Prix Polski Seniorów uwzględniono turnieje:

1 - 13.01.2018, Puchar Mariny - Grand Prix Seniorów PTT, Nielisz

2 - 17.03.2018, VIII Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

3 - 14.04.2018, I OTTT "Diamentowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Kąty Wrocławskie

4 - 12.05.2018, OTTT "Konwaliowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Zielona Góra

5 - 16.06.2018, "Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

6 - 22.09.2018, "BAL 2018" - Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

7 - 13.10.2018, "Bieruń 2018" - Grand Prix Seniorów PTT, Bieruń

8 - 10.11.2018, Finałowy Grand Prix Seniorów PTT, Kraków

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Kąty Wrocławskie Zielona Góra Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kraków
Open Open Open Open Open Open Open Open
1  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 589   31 61 62 122 103 83 127
2  Głowacki Rafał  Pietrucha-Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów 469   53 103     82 125 106
3  Burlaga Robert  Witkowska Katarzyna  MARGO - Leszno 399   42 50 51 80 61 62 53
4  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 376   127 124 125        
5  Miklas Mikołaj  Tomczak Barbara  DZIUPLA - Poznań 269   85   83 101      
6  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CANTINERO - Tomaszów Maz. 228           124 104  
7  Hamerliński Maciej  Nawrocka Katarzyna  FINEZJA - Poznań 210   106   104        
8  Szafrański Adam  Gawrońska Marta  SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole 186   64 82 40        
9  Ficenes Paweł  Ficenes Magdalena  MARENGO - Dąbrowa Górnicza 90           50 40  
10  Dańko Przemysław  Wójcik Nina  LEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec 85               85
11  Malendowicz Przemysław  Pawlik Barbara  ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław 64               64
12  Typański Paweł  Typańska Dorota  FINEZJA - Poznań 61             51 10
13  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin 42               42
14  Haerer Manfred  Piotrowska Arleta  PIETRZYK - Wrocław 31               31
15  Wiczyński Rafał  Zamelczyk Agnieszka  DANCE CENTER - Poznań 10   10            

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Kąty Wrocławskie Zielona Góra Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kraków
Open Open Open Open Open Open Open Open
1  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  FINEZJA - Poznań 751   106 102 84 126 124 104 105
2  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 424   42 81 63 63 61 62 52
3  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 376   127 123 126        
4  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  ArtDance - Kraków 375         84 82 83 126
5  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź 312           103 125 84
6  Miklas Mikołaj  Tomczak Barbara  DZIUPLA - Poznań 242   85   52 105      
7  Andrzejewski Wojciech  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra 222   10 60 41 30   40 41
8  Nadolny Robert  Piotrowska Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 221   64   105 52      
9  Haerer Manfred  Piotrowska Arleta  PIETRZYK - Wrocław 152   31     41 50   30
10  Dobrakowski Janusz  Maliszewska Beata  KIEPURA - Sosnowiec 114             51 63
11  Kuś Arkadiusz  Kuś Anna  RIVIERA Warszawa 53   53            
12  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin 30       30        

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Kąty Wrocławskie Zielona Góra Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kraków
Open Open Open Open Open Open Open Open
1  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań 636   127   127 128 126   128
2  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  LEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec 636   106 126 106 86 105   107
3  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CANTINERO - Tomaszów Maz. 582   42 105 64 107 52 126 86
4  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań 459 102 31 41 53 54 30 105 43
5  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 307   53 63   65 63 63  
6  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 169   85       84    
7  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów 165 81           52 32
8  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 150       85       65
9  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia 148   64 84          
10  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 126     52 31 43      
11  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 123 123              
12  Niewiadomski Paweł  Lus-Sałdyka Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 95           41   54
13  Nadolny Robert  Kubalska Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 84             84  
14  Król Robert  Król Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle 60 60              
15  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól 53       42       11
16  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól 52   10   10 32      
17  Wyrwas Przemysław  Wyrwas Lidia  DANCE CENTER - Poznań 41             41  
18  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ASTRA - Koszalin 40         10   30  
19  Boćkowski Michał  Iwanienko Beata  ELITE DANCE - Warszawa 30     30          
20  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 21         11     10

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Kąty Wrocławskie Zielona Góra Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kraków
Open Open Open Open Open Open Open Open
1  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  LEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec 703   91 110 125 124 125   128
2  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  ArtDance - Kraków 659 103 70 89   82 104 104 107
3  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź 594 124 15 57 104   83 125 86
4  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 302   48 68 83 103      
5  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław 190   59 131          
6  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 176   14 35 62       65
7  Wieroński Cezary  Zejmowicz Izabela  RIVIERA Warszawa 151   12 13       83 43
8  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów 144 50           62 32
9  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA 124           62 51 11
10  Szlendak Robert  Szlendak Katarzyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 112   112            
11  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól 112   11   40 61      
12  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól 105       51       54
13  Król Robert  Król Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle 96 82   14          
14  Baran Bogusław  Karpeta Renata  SEMPRE - Kraków 91           51 40  
15  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia 83   37 46          
16  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 61 61              
17  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 60         50     10
18  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra 50   10       40    
19  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia 23   12 11          
20  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 16   16            
21  Mituś Antoni  Mituś Olga  DIAMENT - Wrocław 11     11          
22  Boćkowski Michał  Iwanienko Beata  ELITE DANCE - Warszawa 10     10          

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Kąty Wrocławskie Zielona Góra Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kraków
Open Open Open Open Open Open Open Open
1  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  MASTER DANCE - Gliwice 691   82 106 106 84 103 124 86
2  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 485   103 85 85 105     107
3  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 422 123 61 30 31 52 82   43
4  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. 378   124 127 127        
5  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól 284   50 30 42 41 50 61 10
6  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 252           124   128
7  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 227       53 63 61 50  
8  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków 221     53       103 65
9  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 177 81   42         54
10  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław 128     64 64        
11  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra 126         126      
12  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 102 102              
13  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 93             82 11
14  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 60 60              
15  Zawadzki Aleksander  Zawadzka Ewa  FANTAZJA - Kraków 32               32
16  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 30         30      
17  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 10       10        

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Kąty Wrocławskie Zielona Góra Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kraków
Open Open Open Open Open Open Open Open
1  Stępień Robert  Stępień Arleta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 709   73 70 90 130 127 128 91
2  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów 549   62 59 15 88 106 107 112
3  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław 423 127 94 91 111        
4  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. 401   136 133 132        
5  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 247 64 16 10 14 45 85   13
6  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  MASTER DANCE - Gliwice 236   51 16 12 34   86 37
7  Suszczewski Adam  Król Elżbieta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 227   115 112          
8  Stańczyk Jerzy  Stańczyk Anna  NDK - Nowa Sól 218   40   69 109      
9  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 217   18 48 36 67     48
10  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól 204   14 10 58 12 64 32 14
11  Dziok Rafał  Matuszczak-Dziok Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra 201   18   47 56   65 15
12  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 192 85   37         70
13  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica 141 53 15 10 11   31 11 10
14  Filip Grzegorz  Filip Izabella  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 133 106 17   10        
15  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 133               133
16  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość 88   12     11 53   12
17  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków 74     15       43 16
18  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 73 31         42    
19  Serafin Artur  Serafin Alicja  ALFA-ASTRA - Stargard 72         13     59
20  Linek Krzysztof  Linek Małgorzata  MYKA - Zamość 54             54  
21  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 42 42              
22  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów 30     10     10 10  
23  Obłąk Wojciech  Obłąk Małgorzata  DIAMENT - Wrocław 23   13 10          
24  Oruba Andrzej  Bujnicka Magdalena  BLUE CLASSIC - Warszawa 13       13        
25  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  ASTRA - Szczecin 11   11            
26  Czop Włodzimierz  Piwkowska-Bień Małgorzata  SAMBA - Tarnobrzeg 10 10              

 Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 10         10      

 Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin 10   10            

 Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN - Toruń 10               10

 

Top



Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48 12 414 27 39 / +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT