Grand Prix Polski Seniorów


 

 

 

Klasyfikacja Grand Prix Polski Seniorów 2017

 

W klasyfikacji Grand Prix Polski Seniorów uwzględniono turnieje:

1 - 14.01.2017, Puchar Seniorów - Grand Prix Seniorów PTT, Nielisz

2 - 4.03.2017, Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL RESOVIA - Grand Prix Seniorów PTT, Łańcut

3 - 18.03.2017, VII Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

4 - 30.04.2017, Euro Dance Festival ASTRA Szczecin - Grand Prix Seniorów PTT, Szczecin

5 - 20.05.2017, OTTT "Konwaliowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Zielona Góra

6 - 17.06.2017, Grand Prix Seniorów PTT, Brzeg Dolny

7 - 23.09.2017, "BAL 2017" - Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

8 - 14.10.2017, "Uskrzydlone" Grand Prix Seniorów PTT, Kraków

9 - 2.12.2017, Turniej Finałowy Grand Prix Seniorów PTT, Dąbrowa Tarnowska

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Łańcut Kórnik Szczecin Zielona Góra Brzeg Dolny Gliwice Kraków Tarnów
Open Open Open Open Open Open Open Open Open
1  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 515 0 0 50 0 102 80 60 102 121
2  Dańko Przemysław  Rytwińska Małgorzata  ST LEWANDOWSKI Bernard 327     82   123 122      
3  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 247   0 124       123    
4  Miklas Mikołaj  Tomczak Barbara  DZIUPLA - Poznań 204             81 123  
5  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  ST LEWANDOWSKI Bernard 182         81 101      
6  Hamerliński Maciej  Nawrocka Katarzyna  FINEZJA - Poznań 103     103            
7  Górski Jędrzej  Górska Iwona  KIEPURA - Sosnowiec 102             102    
8  Burlaga Robert  Witkowska Katarzyna  MARGO - Leszno 100                 100
9  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin 80               80  
10  Grzelczak Robert  Pośpiech Katarzyna  DZIUPLA - Poznań 61     61            
11  Sprawka Łukasz  Olszewska-Staroń Anna  RIVIERA Warszawa 60         60        

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Łańcut Kórnik Szczecin Zielona Góra Brzeg Dolny Gliwice Kraków Tarnów
Open Open Open Open Open Open Open Open Open
1  Koniarz Tomasz  Ciślak Agata  BAWINEK - Kraków 698 122 102 102   123     123 126
2  Nadolny Robert  Piotrowska Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 613 101 81 60   102   62 102 105
3  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 371   123 123       125    
4  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  FINEZJA - Poznań 185     81       104    
5  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 174             51 60 63
6  Rosik Karol  Laurowska Anna  ESENS - Wrocław 140 80 60              
7  Haerer Manfred  Piotrowska Arleta  PIETRZYK - Wrocław 121             40 81  
8  Kuś Arkadiusz  Kuś Anna  RIVIERA Warszawa 84                 84
9  Górski Jędrzej  Górska Iwona  KIEPURA - Sosnowiec 83             83    
10  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  ST LEWANDOWSKI Bernard 81         81 0      
11  Bijak Sebastian  Bijak-Dobrowolska Agnieszka  DANCE TEAM - Wrocław 60         60        
12  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin 52                 52
13  Andrzejewski Wojciech  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra 41           0     41
14  Okulicz-Kozaryn Jarosław  Okulicz-Kozaryn Magdalena  DIAMENT - Wrocław 30                 30

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Łańcut Kórnik Szczecin Zielona Góra Brzeg Dolny Gliwice Kraków Tarnów
Open Open Open Open Open Open Open Open Open
1  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań 753     125 126 125   126 126 125
2  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 615 127 125 104   83 124   52  
3  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 543 85   83     103 105 84 83
4  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  Klub Sportowy Polski Taniec 491 106   62 105 104     63 51
5  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 436   104   84   82 63 41 62
6  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań 253     51 30 40 61 41 30  
7  Ciesielski Artur  Dubowska Małgorzata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 209               105 104
8  Baszczowski Witold Witosław  Frej-Baszczowska Magdalena Kinga  SzT eMiKa - Tarnów 173 41 62         30   40
9  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól 154     40 63 51        
10  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 147 64 83              
11  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  TABOR - Jelenia Góra 144 41     41 62        
12  Such Zbigniew  Czarnecka-Such Joanna  AKSEL - Rzeszów 104 53 51              
13  Kacprzak Dariusz  Kacprzak Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 102           50 52    
14  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia 84             84    
15  Tworek Piotr  Izydorczyk-Tworek Anna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź 52       52          
16  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia 40   40              
17  Orzażewski Remigiusz  Zabochnicka Anita  WIR - Mysłowice 10 10                

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Łańcut Kórnik Szczecin Zielona Góra Brzeg Dolny Gliwice Kraków Tarnów
Open Open Open Open Open Open Open Open Open
1  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  Klub Sportowy Polski Taniec 654 102   105 104 129     127 87
2  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 440 123   84   66 101 66    
3  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź 411     52   44 122   64 129
4  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław 408   86   83 87   55 53 44
5  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 267       51 33   44 106 33
6  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław 257   128         129    
7  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  ArtDance - Kraków 228   65         12 85 66
8  Kępczyński Andrzej  Kępczyńska Anna  RIVIERA Warszawa 216             108   108
9  Maźniewski Piotr  Sobczyk Aurika  SUKCES - Jaworzno 215   107     108        
10  Baszczowski Witold Witosław  Frej-Baszczowska Magdalena Kinga  SzT eMiKa - Tarnów 191 60 43         33   55
11  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól 180     63 62 55        
12  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 135 81 54              
13  Szlendak Robert  Szlendak Katarzyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 126     126            
14  Zaborowski Roman  Kubalska Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 114   32 41         31 10
15  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia 87             87    
16  Król Robert  Król Katarzyna  Centrum Tańca FIESTA K-Koźle 80           80      
17  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia 71   10 30   10   10   11
18  Ociepa Rajmund  Wilczyńska Anetta  FANTAZJA - Kraków 52   10           42  
19  Oruba Andrzej  Kobylańska Agnieszka  BLUE CLASSIC - Warszawa 40       40          
20  Dziok Rafał  Matuszczak-Dziok Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra 12         12        
21  Wieroński Cezary  Zejmowicz Izabela  RIVIERA Warszawa 12                 12
22  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól 11             11    
23  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  TABOR - Jelenia Góra 11         11        
24  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość 10               10  

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Łańcut Kórnik Szczecin Zielona Góra Brzeg Dolny Gliwice Kraków Tarnów
Open Open Open Open Open Open Open Open Open
1  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1027 122 125 103 84 105 126 109 128 125
2  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. 506     124 126 126   130    
3  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 443       105 84 105 45   104
4  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków 357   51 82       34 107 83
5  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 319 80     41 63 30 12 31 62
6  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  MASTER DANCE - Gliwice 308   104       52 88 64  
7  Tygielski Jarosław  Tygielska Małgorzata  ŁDK - Łódź 297   83   63   84 67    
8  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 281 101 62   52     13 53  
9  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 211           63 11 86 51
10  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 175         52 41   42 40
11  Juszczyk Zdzisław  Fassa Wanda  ST NOVOMEX Opole 80     50 30          
12  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 61     61            
13  Orzażewski Remigiusz  Zabochnicka Anita  WIR - Mysłowice 56             56    
14  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra 41         41        
15  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 40   40              
16  Grygiel Andrzej  Grygiel Dorota  SŁOŃCE - Poznań 30         30        
17  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  CIEŚLAK - Jelenia Góra 10               10  
18  Żołądziejewski Zbigniew  Ganecka Małgorzata  GRACJA - Zielona Góra 10             10    

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Łańcut Kórnik Szczecin Zielona Góra Brzeg Dolny Gliwice Kraków Tarnów
Open Open Open Open Open Open Open Open Open
1  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 886 122 126 103 103 104 86 90 67 85
2  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. 505     124 124 125   132    
3  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 498 80 105   50   43 58 56 106
4  Stańczyk Jerzy  Stańczyk Anna  NDK - Nowa Sól 421 101     61 83 107 69    
5  Stępień Robert  Stępień Arleta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 369           128 111 130  
6  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 265       82 62 54 14   53
7  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków 224   52 82       14 45 31
8  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 205           65 10 88 42
9  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  MASTER DANCE - Gliwice 164   84       11 36 33  
10  Suszczewski Adam  Król Elżbieta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 127                 127
11  Filip Grzegorz  Filip Izabella  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 109               109  
12  Serafin Artur  Serafin Alicja  ALFA-ASTRA - Stargard 64                 64
13  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 61     61            
14  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra 51         51        
15  Obłąk Wojciech  Obłąk Małgorzata  DIAMENT - Wrocław 50         40 10      
16  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin 50     50            
17  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów 47             47    
18  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów 41   41              
19  Majak Jerzy  Majak Violetta  FRASZKA - Kamienna Góra 32           32      
20  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica 31             10 11 10
21  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 30   30              
22  Stawiński Jan  Fijałkowska Małgorzata  JEDYNKA - Łódź 10             10    

 

Top



Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48 12 414 27 39 / +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT