Grand Prix Polski Seniorów


 

 

 

Klasyfikacja Grand Prix Polski Seniorów 2019

 

W klasyfikacji Grand Prix Polski Seniorów uwzględniono turnieje:

1 - 12.01.2019, CeA - Grand Prix Seniorów PTT, Bochnia

2 - 16.03.2019, IX Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

3 - 27.04.2019, II OTTT "Diamentowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Kąty Wrocławskie

4 - 01.06.2019, "Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

5 - 21.09.2019, "BAL 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

6 - 12.10.2019, "Bieruń 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Bieruń

7 - 23.11.2019, "Złoty Plaster Miodu" - Finałowy Grand Prix Seniorów PTT, Kluczbork

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Pachuta Paweł  Szczęsna Małgorzata  FANTOM - Głogów 240 240            
2  Głowacki Rafał  Pietrucha-Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów 198 198            
3  Sałata Łukasz  Krysztofiak Joanna  FINEZJA - Poznań 156 156            
4  Niewiadomski Paweł  Lus-Sałdyka Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 134 134            
5  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań 122 122            
6  Malendowicz Przemysław  Pawlik Barbara  ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław 110 110            

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Sałata Łukasz  Krysztofiak Joanna  FINEZJA - Poznań 236 236            
2  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  ArtDance - Kraków 194 194            
3  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 152 152            
4  Andrzejewski Wojciech  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra 130 130            

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CANTINERO - Tomaszów Maz. 249 249            
2  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 207 207            
3  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 165 165            
4  Niewiadomski Paweł  Lus-Sałdyka Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 143 143            
5  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 131 131            
6  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań 119 119            
7  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 107 107            
8  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin 95 95            

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  ArtDance - Kraków 242 242            
2  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź 200 200            
3  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 158 158            
4  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 136 136            
5  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 124 124            
6  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 112 112            
7  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 100 100            

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 253 253            
2  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków 211 211            
3  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 169 169            
4  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 147 147            
5  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 135 135            
6  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 123 123            
7  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 109 109            
8  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 109 109            
9  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 87 87            
10  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 75 75            

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź 257 257            
2  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 215 215            
3  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 173 173            
4  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 151 151            
5  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 139 139            
6  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 127 127            
7  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 115 115            
8  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość 103 103            
9  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica 91 91            
10  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 79 79            
11  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 65 65            
12  Mycek Krzysztof  Wełna Renata  SKT AGH - Kraków 65 65            

 

Top



Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT