Wyniki Dutch Open - Assen



2015-11-20

Zarząd Główny PTT składa serdeczne gratulacje za wytańczone miejsca. 

DUTCH OPEN ASSEN 2015
Asssen, listopad 2015 Gratulacje dla wszystkich!!!!

Event 30 Dutch Open Over 40 Ballroom 
FINAL RESULTS
1 483 Andrey Ivanov & Anna Ivanova (Russia)
2 482 Frans Seij & Erica Van Senten (Holland)
3 487 Serge Quazzotti & Peggy Quazzotti (Luxembourg)
4 495 Michael Schulter & Dagmar Sieberichs (Germany)
5 486 Emmanuel Maze & Pascale Rossi (France)
6 481 Wlodzimierz & Monika Ponto (Poland)
7 490 Peter Krogh & Hanne Klausen (Denmark)


Event 45 Dutch Open Under 16 Latin 
FINAL RESULTS
1 200 Ilja Lukoshin & Valentina Zafran (Russia)
2 185 Oliver Beardmore & Lydia Hall (England)
3 182 Glenn Richard Boyce & Aleksandra Krivushkova (England)
4 190 Seweryn Klekowski & Julia Kowalczyk (Poland)
5 166 Vladyslav Zapolskyi & Anastasia Chornen'ka (Ukraine)
6 163 Bogdan Dovgalov & Anna Tomashevska (Ukraine)


Event 21 Dutch Open Amateur Ballroom Championship
FINAL RESULTS
1 123 Lukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak (Poland)
2 105 Alex Freyr Gunnarsson & Liis End (England)
3 130 Maciej Kadlubowski & Maja Kopacz (Poland)
4 146 Anton Nedotsukov & Anna Rozhkova (Russia)
5 131 Krzyszstof Myka & Agnieszka Osrodka (Poland)
6 101 Michal Le & Sandra Jablonska (Poland)
7 102 Giuseppe Di Napoli & Sara Iozzia (Italy)
8 103 Rares Cojoc & Andreea Emilia Matei (Romania)

Event 1 Dutch Open Professional Ballroom Championship
FINAL RESULTS
1 24 Calerio Colantoni & Monica Nigro (Italy)
2 20 Eldar Dzhafarov & Anna Sazhina (Azerbadzjan)
3 17 Wiktor Kiszka & Leanne (Poland)
4 31 Fedrico Di Toro & Genny Favero (Italy)
5 25 Stanislav Zelianin & Irina Cherepanova (Russia)
6 16 Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano (Italy)
7 13 Craig & Evgeniya Shaw (England)

=11 Marcin Kalitowski & Katarzyna Florczuk Poland


Event 18 Dutch Open Pro-Am Rumba
6 Poitr Włodarczyk & Lida Balandilek

Event 22 Dutch Open Rising Stars Ballroom Championship
FINAL RESULTS
1 125 Krzyszstof Myka & Agnieszka Osrodka (Poland)
2 138 Denis Silionov & Ethel Kobrina (Russia)
3 130 Alex Plant & Faye Edge (England)
4 126 Tymur Beshkenadze & Anastasiia Sliusar (Ukraine)
5 146 Marcus Mitchel & iva Geogieva (England)
6 121 Ivan Iacobbe & Ylenia Dalla Bona (Italy)


Event 61 Dutch Open Professional Rising Star 
FINAL RESULTS
1 31 Sergey Sutyrin & Natalia Sazhina (Russia)
2 34 Andrey Sirbu & Alexandra Hixson (England)
3 35 Marcin Kalitowski & Katarzyna Florczuk (Poland)
4 32 Koichi Nishio & Ai Shimoda (Japan)
5 40 Mikhail Solovev & Maria Soloveva (Russia)
6 42 Paul Bakker & Cynthia Kolijn (Holland)


Event 25 Dutch Open Under 16 Ballroom 
8 Daniel Mrozek & Maja Olbinski Poland

Event 41 Dutch Open Amateur Latin Championship
=11 Igor Wilczynski & Anna Kaplii Poland



powrót



Brak wpisów


Brak wpisów



Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48 12 414 27 39 / +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT