Sukcesy polskich par - International Championships 2015



2015-10-09

W dniach 6-8 października odbył się w Anglii jeden z najbardziej prestiżowych turniejów na świecie - International Championships. Część eliminacyjna odbyła się w Brentwood a najlepsze pary od 1/8 finału tańczyły w Royal Albert Hall w Londynie. Z wielką dumą informujemy, iż polskie pary na parkietach w Anglii prezentowały się bardzo dobrze. Oto wyniki:

Amator Ballroom startowały 134 pary

1 miejsce Sergiu Rusu Dorota Makar (Finał)

3 miejsce Łukasz Tomczak Aleksandra Jurczak (Finał)

19 miejsce Maciej Kadłubowski Maja Kopacz (1/4 Finału)

24 miejsce Szymon Kalinowski Grażyna Grabicka  (1/4 Finału)

25 miejsce Krzysztof Myka Agnieszka Ośródka  (1/4 Finału)

29 miejsce Michał Le Sandra Jabłońska  (1/4 Finału)

83 miejsce Patryk Dębski Patrycja Domańska

89 miejsce Marcin Rosiński Katarzyna Wdowicz

101 miejsce Artur Bodzioch Małgorzata Zaremba

106 miejsce Michał Lemieszek Dominika Gola

 

Amator Latin startowało 174 pary

8 miejsce Igor Wilczyński - Anna Kaplii (1/2 Finału)

53 miejsce Roman Malkov Ewa Malik 

71 miejsce Maciej Walczak Anna Piaseczna

72 miejsce Janusz Ptaszek Magdalena Zybura

86 miejsce Aleksander Hołod Magdalena Kogut

112 miejsce Kamil Andrzejewski Dominika Rucińska

114 miejsce Albert Kosiński Sandra Róg

118 miejsce Adrian Dreling Agata Wawrzusiszyn

 

Professional Latin startowało 108 par

13 miejsce Marek Fiksa Kinga Jurecka-Fiksa (1/2 Finału)

38 miejsce Jakub Rybicki Nadezhda Martynenko

95 miejsce Łukasz Wiśniewski Agnieszka Filipczak

 

Professional Ballroom startowało 120 par

10 miejsce Wiktor Kiszka Leanne Han (1/2 Finału)

12 miejsce Marek Kosaty Paulina Glazik (1/2 Finału)

38 miejsce Marcin Kalitowski Katarzyna Florczuk

79 miejsce Paweł Włodzimierz Justyna Kołtyniuk

89 miejsce Jacek Stefański Joanna Korab-Stefańska

 

Professional Rising Star Ballroom startowało 79 par

39 miejsce Paweł Włodzimierz Justyna Kołtyniuk

43 miejsce Jacek Stefański Joanna Korab-Stefańska

 

Professional Rising Star Latin startowało 79 par

21 miejsce Jakub Rybicki Nadezhda Martynenko (1/4 Finału)

64 miejsce Łukasz Wiśniewski Agnieszka Filipczak

 

Under 21 Latin startowało 99 par

33 miejsce Kacper Klepacz Oliwia Szalast

40 miejsce Albert Kosiński Sandra Róg

57 miejsce Jędrzej Kauc Wiktoria Janson

74 miejsce Konrad Gadko Angelika Jaszewska

82 miejsce Damian Grabowski Patrycja Borkowska

 

Under 21 Ballroom startowało 72 pary

20 miejsce Kamil Kucharczyk Polina Semenova (1/4 Finału)

24 miejsce Patryk Dębski Patrycja Domańska (1/4 Finału)

33 miejsce Marcin Kleist Julia Bień

39 miejsce Michał Pernak Oliwia Matuszewska

44 miejsce Damian Grabowski Patrycja Borkowska

71 miejsce Jacek Stróż Paulina Hertig

 

Junior Latin startowało 92 pary

32 miejsce Kacper Rutka Sara Litorowicz

77-82 miejsce Seweryn Klekowski Julia Kowalczyk

77-82 miejsce Konrad Lyda Aleksandra Staszak

 

Junior Ballroom startowało 76 par 

9 miejsce Kacper Rutka Sara Litorowicz (1/2 Finału)

49 miejsce Konrad Lyda Aleksandra Staszak

 

Gratulacje dla par i ich trenerów. 


powrót




Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48 12 414 27 39 / +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT