Liga Seniorów - F klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2021 w klasie F

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4
05.06 12.06 07.11 20.11
1  Kanka Kacper  Klein-Kaska Anna  TANGO - Gdynia E 474 238 236    
2  Kniaziev Yevhen  Chrzanowska Patrycja  POEZJA - Kościan F 390 196 194    
3  Woźniak Adam  Woźniak Małgorzata  DCS BRWINÓW F 284 154 130    
4  Witkowski Radosław  Januchowska-Badach Beata  MYKA - Zamość F 152   152    
5  Wroński Arkadiusz  Wrońska Agnieszka  SMOOTH DANCE - Wrocław F 132 132      
6  Manna Przemysław  Linkiewicz-Manna Eliza  ELITE DANCE - Szczecin F 120 120      

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4
05.06 12.06 07.11 20.11
1  Kanka Kacper  Klein-Kaska Anna  TANGO - Gdynia E 472 236 236    
2  Kniaziev Yevhen  Chrzanowska Patrycja  POEZJA - Kościan F 346 152 194    
3  Wroński Arkadiusz  Wrońska Agnieszka  SMOOTH DANCE - Wrocław E 194 194      
4  Witkowski Radosław  Januchowska-Badach Beata  MYKA - Zamość F 152   152    
5  Manna Przemysław  Linkiewicz-Manna Eliza  ELITE DANCE - Szczecin F 130 130      
6  Wiktorowicz Bogdan  Wiktorowicz Bogumiła  DCS BRWINÓW F 130   130    

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4
05.06 12.06 07.11 20.11
1  Bolesta Robert  Sołdyńska Monika  King Dance - Koszalin F 354 198 156    
2  Banasiak Marcin  Banasiak Agnieszka  4STEP - Siechnice F 240 240      
3  Nartowski Mariusz  Nartowska Monika  KICK - Kielce F 240   240    
4  Florczyk Maciej  Biniak Jolanta  FILEMON - Szamotuły F 232 110 122    
5  Witkowski Radosław  Januchowska-Badach Beata  MYKA - Zamość F 198   198    
6  Sowiński Paweł  Szubert Aurelia  POEZJA - Kościan F 156 156      
7  Nowakowski Juliusz  Nowakowska Paulina  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań F 134 134      
8  Krasuski Adam  Krasuska Izabela  DCS BRWINÓW F 134   134    
9  Mękalski Janusz  Jagielska-Mękalska Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra F 122 122      
10  Czapliński Mariusz  Czaplińska Magdalena  WIKA - Olsztyn F 110   110    

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4
05.06 12.06 07.11 20.11
1  Walczak Grzegorz  Walczak Małgorzata  ALFA-ASTRA - Stargard E 411 240 171    
2  Florczyk Maciej  Biniak Jolanta  FILEMON - Szamotuły F 335 198 137    
3  Nartowski Mariusz  Nartowska Monika  KICK - Kielce F 255   255    
4  Wiktorowicz Bogdan  Wiktorowicz Bogumiła  DCS BRWINÓW F 235 122 113    
5  Szczeblewski Witold  Janiszewska Manuela  FAN - Toruń F 235 134 101    
6  Witkowski Radosław  Januchowska-Badach Beata  MYKA - Zamość F 213   213    
7  Nowakowski Juliusz  Nowakowska Paulina  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań F 156 156      
8  Cechowicz Radosław  Cechowicz Marta  BALANS - Lublin F 149   149    
9  Florek Grzegorz  Florek Monika  BALANS - Lublin F 125   125    
10  Olejnik Konrad  Urbańska-Olejnik Agnieszka  POEZJA - Kościan F 110 110      
11  Maj Sławomir  Maj Renata  DCS BRWINÓW F 89   89    
12  Bugajczyk Krzysztof  Bugajczyk Agnieszka  DCS BRWINÓW F 77   77    
13  Krzykwa Jan  Hepner Elżbieta  WIKA - Olsztyn F 65   65    

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4
05.06 12.06 07.11 20.11
1  Młotek Andrzej  Wiśniewska Anna  IMPULS - Prochowice F 236 236      
2  Adam Ryszard  Jałtuszewska-Adam Krystyna  GRACJA - Zielona Góra F 194 194      
3  Koterba Hieronim  Koterba Dorota  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica F 152 152      
4  Kaczmarski Ireneusz  Kaczmarska Izabela  ASTRA - Szczecin F 130 130      

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4
05.06 12.06 07.11 20.11
1  Walczak Grzegorz  Walczak Małgorzata  ALFA-ASTRA - Stargard E 482 242 240    
2  Adam Ryszard  Jałtuszewska-Adam Krystyna  GRACJA - Zielona Góra F 334 136 198    
3  Wypych Piotr  Wypych Anna  DCS BRWINÓW F 280 124 156    
4  Bugajczyk Krzysztof  Bugajczyk Agnieszka  DCS BRWINÓW F 222 100 122    
5  Gońda Mirosław  Gońda Barbara  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań E 200 200      
6  Młotek Andrzej  Wiśniewska Anna  IMPULS - Prochowice F 158 158      
7  Maj Sławomir  Maj Renata  DCS BRWINÓW F 134   134    
8  Kaczmarski Ireneusz  Kaczmarska Izabela  ASTRA - Szczecin F 112 112      
9  Krzykwa Jan  Hepner Elżbieta  WIKA - Olsztyn F 110   110    

 

Top


W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 05.06.2021, Grand Prix Seniorów PTT, Przeźmierowo

GPS 2 - 12.05.2021, Grand Prix Seniorów PTT, Błonie

GPS 3 - 07.11.2021, Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów PTT, Olesno

GPS 4 - 20.11.2021, Finałowe Grand Prix Seniorów PTT,


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT