Liga Seniorów - F klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2020 w klasie F

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8 G 9 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
15.02 14.03 25.04 16.05 30.05 21.06 19.09 10.10 21.11 02.02 21.03 _ _ 7.11 13.12
1  Majchrzyk Jakub  Wiśniewska Magdalena  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa F 468 236                 232          
2  Betlej Sebastian  Betlej Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle F 194 194                            
3  Bolesta Robert  Sołdyńska Monika  ASTRA - Koszalin F 190                   190          
4  Wącław Szczepan  Wącław Anna  WIR - Mysłowice F 152 152                            
5  Kulików Sławomir  Kulików Joanna  WIR - Mysłowice F 130 130                            

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8 G 9 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
15.02 14.03 25.04 16.05 30.05 21.06 19.09 10.10 21.11 2.02 21.03 _ _ 7.11 13.12
1  Majchrzyk Jakub  Wiśniewska Magdalena  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa F 238 238                            
2  Urban Radosław  Jasnosz Katarzyna  DIAMENT - Wrocław F 196 196                            
3  Sowiński Paweł  Szubert Aurelia  POEZJA - Kościan F 154 154                            
4  Wroński Arkadiusz  Wrońska Agnieszka  GEMAR - Wrocław F 132 132                            
5  Łaganowski Rafał  Łaganowska Magdalena  WIR - Mysłowice F 120 120                            

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8 G 9 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
15.02 14.03 25.04 16.05 30.05 21.06 19.09 10.10 21.11 2.02 21.03 _ _ 7.11 13.12
1  Grzechnik Artur  Grzechnik Czesława  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie F 240 240                            
2  Choduń Andrzej  Lipińska-Dziki Izabela  MYKA - Zamość F 232                   232          
3  Łakus Grzegorz  Łakus Beata  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie F 198 198                            
4  Bolesta Robert  Sołdyńska Monika  ASTRA - Koszalin F 190                   190          
5  Betlej Sebastian  Betlej Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle F 156 156                            
6  Wącław Szczepan  Wącław Anna  WIR - Mysłowice F 134 134                            
7  Kucharski Krzysztof  Kucharska Ewa  DIAMENT - Wrocław F 122 122                            
8  Kulików Sławomir  Kulików Joanna  WIR - Mysłowice F 110 110                            

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8 G 9 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
15.02 14.03 25.04 16.05 30.05 21.06 19.09 10.10 21.11 2.02 21.03 _ _ 7.11 13.12
1  Bolbotenko Vadym  Bolbotenko Inga  JEDYNKA - Łódź F 432 196                 236          
2  Kucharski Krzysztof  Kucharska Ewa  DIAMENT - Wrocław F 238 238                            
3  Choduń Andrzej  Choduń Kaziniera  MYKA - Zamość F 194                   194          
4  Sowiński Paweł  Szubert Aurelia  POEZJA - Kościan F 154 154                            
5  Florek Grzegorz  Florek Monika  BALANS - Lublin F 152                   152          
6  Betlej Sebastian  Betlej Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle F 132 132                            
7  Bolesta Robert  Sołdyńska Monika  ASTRA - Koszalin F 130                   130          
8  Łaganowski Rafał  Łaganowska Magdalena  WIR - Mysłowice F 120 120                            

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8 G 9 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
15.02 14.03 25.04 14.05 30.05 21.06 19.09 10.10 21.11 2.02 21.03 _ _ 7.11 13.12
1  Pytlik Wojciech  Głowacka Halina  SzT eMiKa - Tarnów E 234 234                            
2  Mościcki Jan  Mościcka Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra F 192 192                            
3  Glanert Ludwik  Glanert Karolina  GOLD DANCE UTW Żory F 150 150                            

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8 G 9 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
15.02 14.03 25.04 16.05 30.05 21.06 19.09 10.10 21.11 2.02 21.03 _ _ 7.11 13.12
1  Pytlik Wojciech  Głowacka Halina  SzT eMiKa - Tarnów E 234 234                            
2  Mościcki Jan  Mościcka Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra F 192 192                            
3  Glanert Ludwik  Glanert Karolina  GOLD DANCE UTW Żory F 150 150                            

 

Top


W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 15.02.2020, Kiepura Dance Cup - Grand Prix Seniorów PTT, Sosnowiec

GPS 2 - 14.03.2020, X Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

GPS 3 - 25.04.2020, III OTTT "Diamentowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Kąty Wrocławskie

GPS 4 - 16.05.2020, Grand Prix Seniorów PTT o Puchar Burmistrza Gminy Błonie, Błoniel

GPS 5 - 30.05.2020, "Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

GPS 6 - 21.06.2020, "Puchar Pomorza" - Grand Prix Seniorów PTT, Gdynia

GPS 7 - 19.09.2020, "BAL 2020" - Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

GPS 8 - 10.10.2020, "Bieruń 2020" - Grand Prix Seniorów PTT, Bieruń

GPS 9 - 21.11.2020, "Dębowe" Finałowe Grand Prix Seniorów PTT, Wiśniowa k/Rzeszowa

LS 1 - 2.02.2020, Międzynarodowy Turniej Tańca, Garwolin

LS 2 - 21.03.2020,

LS 3 - _

LS 4 - _

LS 5 - 7.11.2020,

W - 13.12.2020, Turniej o Puchar prof. Mariana Wieczystego, Kraków


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT