Liga Seniorów - E klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2020 w klasie E

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8 G 9 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
15.02 14.03 25.04 16.05 30.05 21.06 19.09 10.10 21.11 02.02 21.03 _ _ 7.11 13.12
1  Zwierzchlejski Jan  Nocuń- Zwierzchlejska Paulina  TANGO - Gdynia E 236 236                            
2  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice E 194 194                            
3  Ficenes Paweł  Ficenes Magdalena  DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza E 152 152                            
4  Krekora Szczepan  Morawska - Krekora Anna  KUŹNIA TAŃCA - Kraków E 130 130                            

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8 G 9 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
15.02 14.03 25.04 16.05 30.05 21.06 19.09 10.10 21.11 2.02 21.03 _ _ 7.11 13.12
1  Gryń Karol  Łaszczyk Joanna  SEMPRE - Kraków E 240 240                            
2  Krekora Szczepan  Morawska - Krekora Anna  KUŹNIA TAŃCA - Kraków E 198 198                            
3  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice E 156 156                            
4  Zwierzchlejski Jan  Nocuń- Zwierzchlejska Paulina  TANGO - Gdynia E 134 134                            
5  Szymczyk Łukasz  Kubaszewska-Szymczyk Katarzyna  AKCENT - Będzin E 122 122                            
6  Berkop Mirosław  Berkop Magdalena  WIR - Mysłowice E 110 110                            

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8 G 9 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
15.02 14.03 25.04 16.05 30.05 21.06 19.09 10.10 21.11 2.02 21.03 _ _ 7.11 13.12
1  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin E 240                   240          
2  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno E 236 236                            
3  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra D 198                   198          
4  Szyiński Krzysztof  Szyińska Lucyna  NOWY STYL - Bielsko-Biała E 194 194                            
5  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin E 156                   156          
6  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec E 152 152                            
7  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów E 134                   134          
8  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  KUŹNIA TAŃCA - Kraków E 130 130                            
9  Choduń Andrzej  Lipińska-Dziki Izabela  MYKA - Zamość F 122                   122          
10  Florek Grzegorz  Florek Monika  BALANS - Lublin E 110                   110          

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8 G 9 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
15.02 14.03 25.04 16.05 30.05 21.06 19.09 10.10 21.11 2.02 21.03 _ _ 7.11 13.12
1  Wącław Szczepan  Wącław Anna  WIR - Mysłowice E 240 240                            
2  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin E 232                   232          
3  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno E 198 198                            
4  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin E 190                   190          
5  Berkop Mirosław  Berkop Magdalena  WIR - Mysłowice E 156 156                            
6  Szyiński Krzysztof  Szyińska Lucyna  NOWY STYL - Bielsko-Biała E 134 134                            
7  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec E 122 122                            
8  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły E 110 110                            

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8 G 9 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
15.02 14.03 25.04 14.05 30.05 21.06 19.09 10.10 21.11 2.02 21.03 _ _ 7.11 13.12
1  Michałek Andrzej  Michałek Elżbieta  SzT eMiKa - Tarnów E 236 236                            
2  Szyiński Krzysztof  Szyińska Lucyna  NOWY STYL - Bielsko-Biała E 194 194                            
3  Wesołowski Ryszard  Niemiec Małgorzata  GOLD DANCE UTW Żory E 152 152                            
4  Miller Leszek  Górecka Urszula  IGLICA - Wrocław E 130 130                            

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8 G 9 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
15.02 14.03 25.04 16.05 30.05 21.06 19.09 10.10 21.11 2.02 21.03 _ _ 7.11 13.12
1  Szyiński Krzysztof  Szyińska Lucyna  NOWY STYL - Bielsko-Biała E 236 236                            
2  Michałek Andrzej  Michałek Elżbieta  SzT eMiKa - Tarnów E 194 194                            
3  Wesołowski Ryszard  Niemiec Małgorzata  GOLD DANCE UTW Żory E 152 152                            
4  Miller Leszek  Górecka Urszula  IGLICA - Wrocław E 130 130                            

 

Top


W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 15.02.2020, Kiepura Dance Cup - Grand Prix Seniorów PTT, Sosnowiec

GPS 2 - 14.03.2020, X Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

GPS 3 - 25.04.2020, III OTTT "Diamentowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Kąty Wrocławskie

GPS 4 - 16.05.2020, Grand Prix Seniorów PTT o Puchar Burmistrza Gminy Błonie, Błoniel

GPS 5 - 30.05.2020, "Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

GPS 6 - 21.06.2020, "Puchar Pomorza" - Grand Prix Seniorów PTT, Gdynia

GPS 7 - 19.09.2020, "BAL 2020" - Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

GPS 8 - 10.10.2020, "Bieruń 2020" - Grand Prix Seniorów PTT, Bieruń

GPS 9 - 21.11.2020, "Dębowe" Finałowe Grand Prix Seniorów PTT, Wiśniowa k/Rzeszowa

LS 1 - 2.02.2020, Międzynarodowy Turniej Tańca - Liga Seniorów, Garwolin

LS 2 - 21.03.2020, OTTT EMIKA - Liga Seniorów, Tarnów

LS 3 - _

LS 4 - _

LS 5 - 7.11.2020, Oleski Festiwal Tańca - Liga Seniorów, Olesno

W - 13.12.2020, Turniej o Puchar prof. Mariana Wieczystego, Kraków


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT