Liga Seniorów - E klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2019 w klasie E

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11 15.12
1  Gąsiur Michał  Kuźniar Paulina  AKSEL - Rzeszów D 714 236 236               242      
2  Matczak Marcin  Janicka Małgorzata  MY DANCE ŁÓDŹ E 676         242 196 238            
3  Krekora Szczepan  Morawska - Krekora Anna  KUŹNIA TAŃCA - Kraków E 472   152     200   120            
4  Szkopiński Norbert  Szkopińska Izolda  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź E 432   194       238              
5  Niewola Rafał  Niewola Barbara  SzT eMiKa - Tarnów E 414         136 154       124      
6  Zwierzchlejski Jan  Nocuń- Zwierzchlejska Paulina  TANGO - Gdynia F 328           132 196            
7  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice E 312             154     158      
8  Szczerbo-Niefiedowicz Marek  Szymkowiak Marzena  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól F 282 152 130                      
9  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec E 278         158 120              
10  Ficenes Paweł  Ficenes Magdalena  DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza E 256         124   132            
11  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków D 200                   200      
12  Kowalówka Jakub  Kowalczyk Marta  Cor et Animus F 200         100         100      
13  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce D 194 194                        
14  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin D 136                   136      
15  Bobula Konrad  Uram Aneta  PODKARPACIE - Jasło F 130 130                        
16  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  KUŹNIA TAŃCA - Kraków E 112         112                
17  Wiercioch Wojciech  Wiercioch Karolina  SENSO - Rzeszów F 112                   112      

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11 15.12
1  Majnusz Maciej  Gehrke-Gut Hanna  PIETRZYK - Wrocław E 1198 110 100 234   194 112 134   192 122      
2  Niewola Rafał  Niewola Barbara  SzT eMiKa - Tarnów E 856 156       236 158     150 156      
3  Gąsiur Michał  Kuźniar Paulina  AKSEL - Rzeszów D 638 240 158               240      
4  Szkopiński Norbert  Szkopińska Izolda  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź E 552   200       242 110            
5  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce D 544 198 112             234        
6  Kowalówka Jakub  Kowalówka Sabina  Cor et Animus E 380 134 136               110      
7  Szymczyk Łukasz  Kubaszewska-Szymczyk Katarzyna  AKCENT - Będzin E 356           200 156            
8  Zwierzchlejski Jan  Nocuń- Zwierzchlejska Paulina  TANGO - Gdynia F 334           136 198            
9  Matczak Marcin  Janicka Małgorzata  MY DANCE ŁÓDŹ F 276         152 124              
10  Szczerbo-Niefiedowicz Marek  Szymkowiak Marzena  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól F 246 122 124                      
11  Koterba Kamil  Kwiatkowska Bogumiła  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań E 242   242                      
12  Damski Bartłomiej  Damska Agnieszka  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE E 240             240            
13  Jastrzębski Jacek  Jastrzębska Bogumiła  WIR - Mysłowice E 222           100 122            
14  Wiercioch Wojciech  Wiercioch Karolina  SENSO - Rzeszów F 198                   198      
15  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa D 192     192                    
16  Morawski Ireneusz  Kurzawa Katarzyna  PIETRZYK - Wrocław E 150     150                    
17  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice F 134                   134      
18  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  KUŹNIA TAŃCA - Kraków E 130         130                

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11 15.12
1  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin E 1115 134   211   209   121       240 200  
2  Jończyk Piotr  Mikita Joanna  FENIKS - Białystok E 884     111   133 145 145     152 198    
3  Semrau Piotr  Semrau Stefania  TANGO - Gdynia E 800     123   85 167 167       134 124  
4  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  KUŹNIA TAŃCA - Kraków E 772 122   87   97 121 95   150     100  
5  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin D 753 198   169           192 194      
6  Skórnicki Michał  Skórnicka Marzena  FILEMON - Szamotuły E 744           251 251         242  
7  Konarski Krzysztof  Kozakiewicz-Konarska Iwona  FINEZJA - Poznań D 698   211 253 234                  
8  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły E 686           209 209       156 112  
9  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno E 668     99   145 133 133         158  
10  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków D 656   253     167         236      
11  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice D 513 156 123             234        
12  Szelezin Marcin  Szelezin Aleksandra  FANTAZJA - Kraków E 420   169     251                
13  Haraś Stanisław  Haraś Diana  FINEZJA - Poznań F 383   111   150             122    
14  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec E 330         109 85           136  
15  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra D 282   135 147                    
16  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard E 282   147 135                    
17  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce D 240 240                        
18  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów E 239           109       130      
19  Lubczyński Piotr  Lubczyńska Renata  ESENS - Wrocław E 230         121   109            
20  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra E 192       192                  
21  Dębicki Jarosław  Kobzarska-Bar Barbara  PIETRZYK - Wrocław F 162   87 75                    
22  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło E 110 110                        
23  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin E 110                     110    
24  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa E 99   99                      
25  Motak Krzysztof  Motak Agnieszka  SzT eMiKa - Tarnów E 97           97              
26  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań E 95             95            
27  Mękalski Janusz  Jagielska-Mękalska Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra F 75   75                      

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11 15.12
1  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin D 1232 209   211   207   167       240 198  
2  Olkowski Jarosław  Olkowska Olga  4STEP - Siechnice D 995     253 240 249 253              
3  Semrau Piotr  Semrau Stefania  TANGO - Gdynia E 858     111   143 169 145       156 134  
4  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  KUŹNIA TAŃCA - Kraków E 783 107   99   95 123 85   152     122  
5  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice D 667 133 129 169           236        
6  Skórnicki Michał  Skórnicka Marzena  FILEMON - Szamotuły E 596           147 209         240  
7  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno E 563         165 135 107         156  
8  Lubczyński Piotr  Lubczyńska Renata  ESENS - Wrocław E 561   153   156 119   133            
9  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra E 448   115 135 198                  
10  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce D 442 107 141             194        
11  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków D 407   175               232      
12  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów E 398 121         87       190      
13  Szelezin Marcin  Szelezin Aleksandra  FANTAZJA - Kraków E 390   259     131                
14  Cieplicki Władysław  Siembida Agnieszka  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól E 339   217   122                  
15  Bajer Wojciech  Jagiełło-Bajer Barbara  THOMAS DANCE - Kraków D 318         107 211              
16  Haraś Stanisław  Haraś Diana  FINEZJA - Poznań F 255   35   110             110    
17  Damski Bartłomiej  Damska Agnieszka  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE E 251             251            
18  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin D 251 251                        
19  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa D 240   93 147                    
20  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard E 238   115 123                    
21  Motak Krzysztof  Motak Agnieszka  SzT eMiKa - Tarnów E 229           99     130        
22  Stępiński Andrzej  Kropielnicka Beata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa F 218           111 107            
23  Heymann Włodzimierz  Heymann Violetta  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól E 198                     198    
24  Mękalski Janusz  Jagielska-Mękalska Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra E 191   57   134                  
25  Mazur Andrzej  Chwist-Mazur Aleksandra  MARENGO - Dąbrowa Górnicza F 185           75           110  
26  Pacura Bogusław  Pacura Marta  SzT eMiKa - Tarnów E 167 167                        
27  Dębicki Jarosław  Kobzarska-Bar Barbara  PIETRZYK - Wrocław E 156   69 87                    
28  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło E 145 145                        
29  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin E 134                     134    
30  Małek Andrzej  Małek Sylwia  ŁDK - Łódź E 122                     122    
31  Wącław Szczepan  Wącław Anna  WIR - Mysłowice F 121             121            
32  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa D 81   81                      
33  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin E 75     75                    

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11 15.12
1  Głębocki Grzegorz  Głębocka Urszula  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań E 875   143 196 190 152 194              
2  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice D 725 236 249             240        
3  Działowski Jacek  Działowska Maria  SENSO - Rzeszów E 606         236 236     134        
4  Jaśkiewicz Dariusz  Jaśkiewicz Anna  IGLICA - Wrocław D 467   119 154   194                
5  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin E 457   105 120 232                  
6  Gontaszewski Wojciech  Juszczyk-Gontaszewska Marzena  AKSEL - Rzeszów D 432                 198 234      
7  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło E 390 130               110 150      
8  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra D 369   131 238                    
9  Miller Leszek  Górecka Urszula  IGLICA - Wrocław E 365   105     130 130              
10  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków D 350 194               156        
11  Becla Wacław  Becla Alina  SENSO - Rzeszów E 274 152               122        
12  Serafin Artur  Serafin Alicja  ALFA-ASTRA - Stargard D 207   207                      
13  Kyc Andrzej  Kyc Anna  AKSEL - Rzeszów E 192                   192      
14  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań E 165   165                      
15  Michałek Andrzej  Michałek Elżbieta  SzT eMiKa - Tarnów E 152           152              
16  Małek Andrzej  Małek Sylwia  ŁDK - Łódź E 132     132                    

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11 15.12
1  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice D 765 122 207 198           238        
2  Działowski Jacek  Działowska Maria  SENSO - Rzeszów E 706 110       238 238     120        
3  Jaśkiewicz Dariusz  Jaśkiewicz Anna  IGLICA - Wrocław E 705   119 110   154 132           190  
4  Głębocki Grzegorz  Głębocka Urszula  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań E 624     122 152 196 154              
5  Heymann Włodzimierz  Heymann Violetta  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól E 539   107   236   196              
6  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin E 515   165 156 194                  
7  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań D 447 198 249                      
8  Włodarczyk Eligiusz  Włodarczyk Ludomiła  RÓŻA - Olesno E 422             190         232  
9  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło E 398 134               132 132      
10  Mikołajczak Zbigniew  Mikołajczak Aldona  FINEZJA - Poznań E 381   131   130 120                
11  Miller Leszek  Górecka Urszula  IGLICA - Wrocław E 347   95     132 120              
12  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin E 330     134             196      
13  Pacura Bogusław  Pacura Marta  SzT eMiKa - Tarnów E 310 156               154        
14  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  ALEX - Żagań D 240 240                        
15  Małek Andrzej  Małek Sylwia  ŁDK - Łódź E 240     240                    
16  Rusiecki Krzysztof  Wiekiera Monika  KICK - Kielce F 232             232            
17  Gontaszewski Wojciech  Juszczyk-Gontaszewska Marzena  AKSEL - Rzeszów D 196                 196        
18  Wanic Wiesław  Umińska-Wanic Krystyna  AKSEL - Rzeszów E 154                   154      
19  Żołądziejewski Zbigniew  Ganecka Małgorzata  GRACJA - Zielona Góra D 143   143                      
20  Michałek Andrzej  Michałek Elżbieta  SzT eMiKa - Tarnów F 120                   120      

 

Top


W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 12.01.2019, CeA - Grand Prix Seniorów PTT, Bochnia

GPS 2 - 16.03.2019, IX Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

GPS 3 - 27.04.2019, II OTTT "Diamentowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Kąty Wrocławskie

GPS 4 - 01.06.2019, "Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

GPS 5 - 21.09.2019, "BAL 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

GPS 6 - 12.10.2019, "Bieruń 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Bieruń

GPS 7 - 23.11.2019, "Złoty Plaster Miodu" - Finałowy Grand Prix Seniorów PTT, Kluczbork

LS 1 - 10.03.2019, OTTT "Zamek 2019", Janów Podlaski

LS 2 - 23.03.2019, Festiwal Tańca "eMiKa 2019", Tarnów

LS 3 - 2.06.2019, Podkarpacki Festiwal Tańca "Aksel Resovia 2019", Rzeszów

LS 4 - 22.06.2019, Liga Seniorów, Gdynia

LS 5 - 9.11.2019, Oleski Festiwal Tańca, Olesno

W - 15.12.2019, Turniej o Puchar prof. Mariana Wieczystego, Kraków


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT