Liga Seniorów - D klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2020 w klasie D

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8 G 9 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
15.02 14.03 25.04 16.05 30.05 21.06 19.09 10.10 21.11 02.02 21.03 _ _ 7.11 13.12
1  Matczak Marcin  Janicka Małgorzata  MY DANCE ŁÓDŹ D 464 232                 232          
2  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa D 190                   190          
3  Gąsiur Michał  Kuźniar Paulina  AKSEL - Rzeszów D 190 190                            

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8 G 9 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
15.02 14.03 25.04 16.05 30.05 21.06 19.09 10.10 21.11 2.02 21.03 _ _ 7.11 13.12
1  Gąsiur Michał  Kuźniar Paulina  AKSEL - Rzeszów D 234 234                            
2  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce D 192 192                            
3  Majnusz Maciej  Gehrke-Gut Hanna  PIETRZYK - Wrocław D 150 150                            

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8 G 9 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
15.02 14.03 25.04 16.05 30.05 21.06 19.09 10.10 21.11 2.02 21.03 _ _ 7.11 13.12
1  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa D 236                   236          
2  Skórnicki Michał  Skórnicka Marzena  FILEMON - Szamotuły D 234 234                            
3  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość D 194                   194          
4  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków D 192 192                            
5  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin D 152                   152          
6  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły D 150 150                            
7  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa E 130                   130          

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8 G 9 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
15.02 14.03 25.04 16.05 30.05 21.06 19.09 10.10 21.11 2.02 21.03 _ _ 7.11 13.12
1  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków D 238 238                            
2  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa D 236                   236          
3  Olkowski Jarosław  Olkowska Olga  4STEP - Siechnice D 196 196                            
4  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin D 194                   194          
5  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno E 154 154                            
6  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra D 152                   152          
7  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce D 132 132                            
8  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów D 130                   130          
9  Skórnicki Michał  Skórnicka Marzena  FILEMON - Szamotuły D 120 120                            

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8 G 9 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
15.02 14.03 25.04 14.05 30.05 21.06 19.09 10.10 21.11 2.02 21.03 _ _ 7.11 13.12
1  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość D 388 196                 192          
2  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra D 270 120                 150          
3  Such Zbigniew  Kogut Joanna  AKSEL - Rzeszów D 238 238                            
4  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa E 234                   234          
5  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice D 154 154                            
6  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków D 132 132                            

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8 G 9 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
15.02 14.03 25.04 16.05 30.05 21.06 19.09 10.10 21.11 2.02 21.03 _ _ 7.11 13.12
1  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra D 252 122                 130          
2  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN - Toruń D 240 240                            
3  Szczegielniak Paweł  Szczegielniak Grażyna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź D 236                   236          
4  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice D 198 198                            
5  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa D 194                   194          
6  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. D 156 156                            
7  Momot Przemysław  Momot Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica D 152                   152          
8  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków D 134 134                            
9  Szczytowski Andrzej  Maciejewska Danuta  CIEŚLAK - Jelenia Góra D 110 110                            

 

Top


W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 15.02.2020, Kiepura Dance Cup - Grand Prix Seniorów PTT, Sosnowiec

GPS 2 - 14.03.2020, X Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT