Liga Seniorów - D klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2020 w klasie D

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 L 1
15.02 27.09 19.12 02.02
1  Matczak Marcin  Janicka Małgorzata  ESKADRA - Pabianice D 464 232     232
2  Szydłowski Przemysław  Abelyan Rużanna  ASTRA - Szczecin D 236     236  
3  Jaszczak Szymon  Jaszczak Anna  SŁOŃCE - Poznań E 194     194  
4  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 190       190
5  Gąsiur Michał  Kuźniar Paulina  AKSEL - Rzeszów D 190 190      
6  Betlej Sebastian  Betlej Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle D 152     152  
7  Ficenes Paweł  Ficenes Magdalena  DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza D 130     130  

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 L 1
15.02 27.09 19.12 2.02
1  Majnusz Maciej  Gehrke-Gut Hanna  KIEPURA - Wrocław D 574 150 234 190  
2  Gąsiur Michał  Kuźniar Paulina  AKSEL - Rzeszów C 234 234      
3  Betlej Sebastian  Betlej Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle D 232     232  
4  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce C 192 192      
5  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice D 192   192    
6  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno D 150   150    

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 L 1
15.02 27.09 19.12 2.02
1  Skórnicki Michał  Skórnicka Marzena  FILEMON - Szamotuły C 470 234 236    
2  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra D 350   194 156  
3  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa D 282   152   130
4  Popławski Dariusz  Popławska Joanna  Dancers United - WARSZAWA E 240   130 110  
5  Łakus Grzegorz  Łakus Beata  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie D 240     240  
6  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 236       236
7  Betlej Sebastian  Betlej Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle D 198     198  
8  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość C 194       194
9  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków C 192 192      
10  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin D 152       152
11  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły B 150 150      
12  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin D 134     134  
13  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno D 122     122  

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 L 1
15.02 27.09 19.12 2.02
1  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno D 597 154 236 207  
2  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa D 257   152 105  
3  Popławski Dariusz  Popławska Joanna  Dancers United - WARSZAWA E 249   130 119  
4  Szyiński Krzysztof  Szyińska Lucyna  NOWY STYL - Bielsko-Biała D 249     249  
5  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków B 238 238      
6  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 236       236
7  Olkowski Jarosław  Olkowska Olga  4STEP - Siechnice C 196 196      
8  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra D 194   194    
9  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin D 194       194
10  Betlej Sebastian  Betlej Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle D 165     165  
11  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra D 152       152
12  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra D 143     143  
13  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce C 132 132      
14  Mękalski Janusz  Jagielska-Mękalska Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra D 131     131  
15  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów D 130       130
16  Skórnicki Michał  Skórnicka Marzena  FILEMON - Szamotuły C 120 120      
17  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin D 105     105  

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 L 1
15.02 27.09 19.12 2.02
1  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa D 664   196 234 234
2  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra D 552 120 132 150 150
3  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość C 388 196     192
4  Głębocki Grzegorz  Głębocka Urszula  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań D 346   154 192  
5  Jończyk Piotr  Mikita Joanna  KADRYL - Białystok C 238   238    
6  Such Zbigniew  Kogut Joanna  AKSEL - Rzeszów C 238 238      
7  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice D 154 154      
8  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków D 132 132      
9  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica E 120   120    

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 L 1
15.02 27.09 19.12 2.02
1  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra D 598 122 194 152 130
2  Momot Przemysław  Momot Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica C 388   236   152
3  Głębocki Grzegorz  Głębocka Urszula  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań D 260   130 130  
4  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN - Toruń C 240 240      
5  Szczegielniak Paweł  Szczegielniak Grażyna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź D 236       236
6  Szyiński Krzysztof  Szyińska Lucyna  NOWY STYL - Bielsko-Biała D 236     236  
7  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice D 198 198      
8  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 194       194
9  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin D 194     194  
10  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. D 156 156      
11  Mikołajczak Zbigniew  Mikołajczak Aldona  FINEZJA - Poznań E 152   152    
12  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków D 134 134      
13  Szczytowski Andrzej  Maciejewska Danuta  CIEŚLAK - Jelenia Góra D 110 110      

 

Top


W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 15.02.2020, Kiepura Dance Cup - Grand Prix Seniorów PTT, Sosnowiec

GPS 2 - 27.09.2020, Grand Prix Seniorów PTT, Przeźmierowo

GPS 3 - 19.12.2020, Finał Grand Prix Seniorów PTT, Poznań

LS 1 - 2.02.2020, Międzynarodowy Turniej Tańca - Liga Seniorów PTT, Garwolin


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT