Liga Seniorów - D klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2019 w klasie D

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11 15.12
1  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin C 470     236               234    
2  Malendowicz Przemysław  Pawlik Barbara  ESENS - Wrocław D 342   190 152                    
3  Dudziak Radosław  Falewicz Ewelina  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań D 232   232                      
4  Haerer Manfred  Piotrowska Arleta  PIETRZYK - Wrocław D 194     194                    
5  Matczak Marcin  Janicka Małgorzata  MY DANCE ŁÓDŹ E 192                     192    
6  Zwierzchlejski Jan  Nocuń- Zwierzchlejska Paulina  TANGO - Gdynia F 150                     150    
7  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa D 130     130                    

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11 15.12
1  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin C 1050 152 150 120 192 132 150         154    
2  Wiewióra Łukasz  Wiewióra Judyta  RONDO - Rybnik D 948 194 192 132   196 234              
3  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin C 946 236   238 234             238    
4  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz D 888     196 150 154 192         196    
5  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków D 238         238                
6  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA - Poznań C 234   234                      
7  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin D 154     154                    
8  Zwierzchlejski Jan  Nocuń- Zwierzchlejska Paulina  TANGO - Gdynia F 132                     132    
9  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza D 130 130                        
10  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa D 120         120                
11  Matczak Marcin  Janicka Małgorzata  MY DANCE ŁÓDŹ F 120                     120    

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11 15.12
1  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce D 1380   124 122   165 143     234 238 234 120  
2  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin D 1276 136 158 156 154 119 207         192 154  
3  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza D 1066 124   134   143 165     150 154   196  
4  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa D 714   136 198   249 131              
5  Baran Bogusław  Karpeta Renata  SEMPRE - Kraków C 674 242   240           192        
6  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław D 639 158 100   132   249              
7  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa E 628         107 107       132 150 132  
8  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól D 591 112   110 238 131                
9  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz C 400 200 200                      
10  Kacprzak Dariusz  Kacprzak Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE C 242   242                      
11  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków D 238                       238  
12  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia D 207         207                
13  Rudnicki Krzysztof  Romejko-Rudnicka Anna  IGLICA - Wrocław D 196       196                  
14  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość D 196                   196      
15  Bareła Jarosław  Wieczorek-Bareła Monika  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE D 190         95 95              
16  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów E 120                   120      
17  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra D 120       120                  
18  Popławski Dariusz  Popławska Joanna  Dancers United - WARSZAWA E 119           119              
19  Wyrwas Przemysław  Wyrwas Lidia  DANCE CENTER - Poznań D 112   112                      
20  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  KUŹNIA TAŃCA - Kraków E 100 100                        

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11 15.12
1  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin C 1163 123 120 99 158 137 251         119 156  
2  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz D 1121 99 132 169 136 99 145         143 198  
3  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA C 1067 169 196 253             242 207    
4  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin D 984   238   242 255           249    
5  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza D 962 87   111   113 209     150 158   134  
6  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa D 769         149 133       200 165 122  
7  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce D 708     75   125 167       124 107 110  
8  Baran Bogusław  Karpeta Renata  SEMPRE - Kraków C 516 135   147           234        
9  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól D 511 111   123 200 77                
10  Jończyk Piotr  Mikita Joanna  FENIKS - Białystok D 480     87   65 121       112 95    
11  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin D 463     135           192 136      
12  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków D 453         213             240  
13  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  DANCECLUB - Szczecin D 382     211   171                
14  Okulicz-Kozaryn Jarosław  Okulicz-Kozaryn Magdalena  DIAMENT - Wrocław C 365 211 154                      
15  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE C 253 253                        
16  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa D 184         99 85              
17  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław C 147 147                        
18  Rudnicki Krzysztof  Romejko-Rudnicka Anna  IGLICA - Wrocław D 124       124                  
19  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra D 112       112                  
20  Popławski Dariusz  Popławska Joanna  Dancers United - WARSZAWA E 109           109              
21  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów E 100                   100      
22  Żołądziejewski Zbigniew  Ganecka Małgorzata  GRACJA - Zielona Góra D 100       100                  
23  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice D 97           97              
24  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  KUŹNIA TAŃCA - Kraków E 75 75                        

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11 15.12
1  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów C 889   209 198   234       124 124      
2  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. D 746 154         234     158 200      
3  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków D 728 132   156     192     136 112      
4  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra D 693   109 134 150 150 150              
5  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  ALEX - Żagań D 575 196 145   234                  
6  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów C 493   251               242      
7  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków D 442 120   122           100 100      
8  Baran Bogusław  Karpeta Renata  SEMPRE - Kraków C 440     240           200        
9  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE D 387   85 110   192                
10  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  CIEŚLAK - Jelenia Góra C 375   133             242        
11  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość D 325   167               158      
12  Grygiel Andrzej  Grygiel Dorota  SŁOŃCE - Poznań D 313   121   192                  
13  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań C 238 238                        
14  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice D 136                   136      
15  Pacura Bogusław  Pacura Marta  SzT eMiKa - Tarnów D 112                 112        
16  Żołądziejewski Zbigniew  Ganecka Małgorzata  GRACJA - Zielona Góra D 97   97                      

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11 15.12
1  Mituś Antoni  Mituś Olga  DIAMENT - Wrocław D 1174   253 255 236   238         192    
2  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów C 906   169 149           196 158 234    
3  Mycek Krzysztof  Wełna Renata  SKT AGH - Kraków D 646 122 75 77   132 120     120        
4  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra D 616   99 101 130 154 132              
5  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  DANCECLUB - Szczecin D 569     137 194 238                
6  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. D 530 110         154     154 112      
7  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN - Toruń D 456   135 125   196                
8  Baran Bogusław  Karpeta Renata  SEMPRE - Kraków C 451     213           238        
9  Wolak Adam  Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata  CIEŚLAK - Jelenia Góra C 382   211 171                    
10  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów D 356 156                 200      
11  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE D 332   123 89   120                
12  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice D 332           196       136      
13  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków D 297     65           132 100      
14  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań D 281 134 147                      
15  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość C 240 240                        
16  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  ALEX - Żagań D 239   87   152                  
17  Szczegielniak Paweł  Szczegielniak Grażyna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź D 224   111 113                    
18  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. C 198 198                        
19  Gontaszewski Wojciech  Juszczyk-Gontaszewska Marzena  AKSEL - Rzeszów D 124                   124      

 

Top


W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 12.01.2019, CeA - Grand Prix Seniorów PTT, Bochnia

GPS 2 - 16.03.2019, IX Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

GPS 3 - 27.04.2019, II OTTT "Diamentowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Kąty Wrocławskie

GPS 4 - 01.06.2019, "Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

GPS 5 - 21.09.2019, "BAL 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

GPS 6 - 12.10.2019, "Bieruń 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Bieruń

GPS 7 - 23.11.2019, "Złoty Plaster Miodu" - Finałowy Grand Prix Seniorów PTT, Kluczbork

LS 1 - 10.03.2019, OTTT "Zamek 2019", Janów Podlaski

LS 2 - 23.03.2019, Festiwal Tańca "eMiKa 2019", Tarnów

LS 3 - 2.06.2019, Podkarpacki Festiwal Tańca "Aksel Resovia 2019", Rzeszów

LS 4 - 22.06.2019, Liga Seniorów, Gdynia

LS 5 - 9.11.2019, Oleski Festiwal Tańca, Olesno

W - 15.12.2019, Turniej o Puchar prof. Mariana Wieczystego, Kraków


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT