Liga Seniorów - C klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2021 w klasie C

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4
05.06 12.06 07.11 20.11
1  Matczak Marcin  Budziejowska Małgorzata  ESKADRA - Pabianice C 384 192 192    
2  Zwierzchlejski Jan  Nocuń- Zwierzchlejska Paulina  TANGO - Gdynia D 234   234    
3  Kuźlak Marcin  Staniszewska Monika  DANCE IMPERIUM - Poznań D 234 234      
4  Jastrzębski Jarosław  Róg Katarzyna Maria  SEMPRE - Kraków D 150 150      
5  Ostrowski Łukasz  Orzechowska Sylwia Natalia  KUŹNIA TAŃCA - Kraków C 150   150    

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4
05.06 12.06 07.11 20.11
1  Zwierzchlejski Jan  Nocuń- Zwierzchlejska Paulina  TANGO - Gdynia D 234   234    
2  Zaborowski Marek  Tokłowicz Eliza  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań D 232 232      
3  Szkopiński Norbert  Szkopińska Izolda  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź D 192   192    
4  Majnusz Maciej  Gehrke-Gut Hanna  KIEPURA - Wrocław C 190 190      
5  Sieradzki Arkadiusz  Sieradzka Natalia  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań C 150   150    

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4
05.06 12.06 07.11 20.11
1  Grzechnik Artur  Grzechnik Czesława  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie C 405 196 209    
2  Skórnicki Michał  Skórnicka Marzena  FILEMON - Szamotuły C 321 154 167    
3  Jaczewski Jan  Jaczewska Ewelina  TANGO - Gdynia C 251   251    
4  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław C 241 120 121    
5  Pawlik Robert  Pawlik Barbara  KIEPURA - Wrocław E 238 238      
6  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 217 132 85    
7  Semrau Piotr  Semrau Stefania  TANGO - Gdynia D 145   145    
8  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia C 133   133    
9  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 109   109    
10  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce C 97   97    

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4
05.06 12.06 07.11 20.11
1  Skórnicki Michał  Skórnicka Marzena  FILEMON - Szamotuły C 489 240 249    
2  Kazimirski Jan  Szarecka Agnieszka  S.T. ATLAS C 363 198 165    
3  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  DANCECLUB - Szczecin C 263 156 107    
4  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 241 122 119    
5  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno C 241 110 131    
6  Semrau Piotr  Semrau Stefania  TANGO - Gdynia D 207   207    
7  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA C 143   143    
8  Dziok Rafał  Teśluk Elwira  GRACJA - Zielona Góra D 134 134      
9  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce C 95   95    

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4
05.06 12.06 07.11 20.11
1  Jończyk Piotr  Mikita Joanna  KADRYL - Białystok C 436 196 240    
2  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław C 266 132 134    
3  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 264 154 110    
4  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  Śląski Klub Taneczny - Katowice C 242 120 122    
5  Pawlik Robert  Pawlik Barbara  KIEPURA - Wrocław E 238 238      
6  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  STARLIGHT Zielona Góra C 198   198    
7  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce C 156   156    

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4
05.06 12.06 07.11 20.11
1  Momot Przemysław  Momot Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica C 438 198 240    
2  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  DANCECLUB - Szczecin C 354 156 198    
3  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  Śląski Klub Taneczny - Katowice C 278 122 156    
4  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 244 110 134    
5  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin C 240 240      
6  Lubczyński Piotr  Lubczyńska Renata  ESENS - Wrocław C 134 134      
7  Filip Grzegorz  Filip Izabella  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 122   122    
8  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce C 110   110    

 

Top


W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 05.06.2021, Grand Prix Seniorów PTT, Przeźmierowo

GPS 2 - 12.05.2021, Grand Prix Seniorów PTT, Błonie

GPS 3 - 07.11.2021, Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów PTT, Olesno

GPS 4 - 20.11.2021, Finałowe Grand Prix Seniorów PTT,


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT