Ranking PTT


 

 

 

Klasyfikacja Rankingu PTT Seniorów 2018

 

Regulamin Rankingu PTT oraz sposób naliczania punktów znajduje się na stronie PTT

Aktualizacja: 28-10-2018

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Burlaga Robert  Witkowska Katarzyna  MARGO - Leszno 10 1140
2  Miklas Mikołaj  Tomczak Barbara  DZIUPLA - Poznań 6 704
3  Głowacki Rafał  Pietrucha-Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów 5 662
4  Szafrański Adam  Gawrońska Marta  SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole 4 605
5  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 6 589
6  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 477
7  Hamerliński Maciej  Nawrocka Katarzyna  FINEZJA - Poznań 3 439
8  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin 1 207
9  Szczerbo-Niefiedowicz Marek  Szymkowiak Marzena  ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól 1 198
10  Górski Jędrzej  Górska Iwona  KIEPURA - Sosnowiec 1 198
11  Marzec Łukasz  Marzec Karolina  ALFA-ASTRA - Stargard 1 121
12  Ficenes Paweł  Ficenes Magdalena  MARENGO - Dąbrowa Górnicza 2 118
13  Typański Paweł  Typańska Dorota  FINEZJA - Poznań 1 68
14  Wiczyński Rafał  Zamelczyk Agnieszka  DANCE CENTER - Poznań 1 15

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  FINEZJA - Poznań 8 1645
2  Andrzejewski Wojciech  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra 8 923
3  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 7 832
4  Miklas Mikołaj  Tomczak Barbara  DZIUPLA - Poznań 5 749
5  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 477
6  Sałata Łukasz  Krysztofiak Joanna  FINEZJA - Poznań 1 408
7  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin 3 380
8  Nadolny Robert  Piotrowska Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 294
9  Głowacki Rafał  Pietrucha-Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów 1 202
10  Górski Jędrzej  Górska Iwona  KIEPURA - Sosnowiec 1 198
11  Szczerbo-Niefiedowicz Marek  Szymkowiak Marzena  ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól 1 198
12  Nietubyć Stanisław  Goszyk Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 172
13  Haerer Manfred  Piotrowska Arleta  PIETRZYK - Wrocław 3 154
14  Marzec Łukasz  Marzec Karolina  ALFA-ASTRA - Stargard 1 121
15  Kuś Arkadiusz  Kuś Anna  RIVIERA Warszawa 1 78
16  Dobrakowski Janusz  Maliszewska Beata  KIEPURA - Sosnowiec 1 68

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CANTINERO - Tomaszów Maz. 10 1355
2  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań 6 1275
3  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  ST LEWANDOWSKI Bernard 6 1045
4  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 7 848
5  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań 9 711
6  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 3 541
7  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 4 334
8  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 2 324
9  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól 5 322
10  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól 2 262
11  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia 2 206
12  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów 2 173
13  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin 1 150
14  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra 1 148
15  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów 1 144
16  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra 1 119
17  Nadolny Robert  Kubalska Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 107
18  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin 1 92
19  Sosiński Andrzej  Strycharz Ewa  GRACJA - Zielona Góra 1 90
20  Król Robert  Król Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle 1 86
21  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 2 75
22  Wyrwas Przemysław  Wyrwas Lidia  DANCE CENTER - Poznań 1 50
23  Niewiadomski Paweł  Lus-Sałdyka Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 50
24  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ASTRA - Koszalin 2 47
25  Boćkowski Michał  Iwanienko Beata  ELITE DANCE - Warszawa 1 32

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  ArtDance - Kraków 13 2352
2  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  ST LEWANDOWSKI Bernard 7 1576
3  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź 9 1240
4  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 7 946
5  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 5 596
6  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól 6 511
7  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól 3 446
8  Dobrakowski Rafał  Dobrakowska Anna  BALLARE - Częstochowa 1 411
9  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia 3 299
10  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 2 259
11  Drożdżyński Jarosław  Karpińska Aleksandra  FINEZJA - Poznań 1 198
12  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów 2 155
13  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA 2 155
14  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra 1 148
15  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów 1 144
16  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 1 144
17  Wieroński Cezary  Zejmowicz Izabela  RIVIERA Warszawa 3 141
18  Król Robert  Król Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle 2 124
19  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra 1 119
20  Baran Bogusław  Karpeta Renata  SEMPRE - Kraków 2 118
21  Sosiński Andrzej  Strycharz Ewa  GRACJA - Zielona Góra 1 90
22  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 2 82
23  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra 2 65
24  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin 1 63
25  Mituś Antoni  Mituś Olga  DIAMENT - Wrocław 2 59
26  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia 2 33
27  Boćkowski Michał  Iwanienko Beata  ELITE DANCE - Warszawa 1 15

 

Top

 

 

Senior III+IV Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  MASTER DANCE - Gliwice 8 1233
2  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra 6 1150
3  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 5 1110
4  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. 4 929
5  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 10 920
6  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 6 685
7  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 5 655
8  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól 8 605
9  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 565
10  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 2 303
11  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław 3 256
12  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów 1 200
13  Szajkowski Jan  Szajkowska Helena  GRACJA - Zielona Góra 1 198
14  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków 2 193
15  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 2 190
16  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów 1 171
17  Pasierb Tadeusz  Pasierb Teresa  DANCELOOK - Gliwice 1 171
18  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 2 154
19  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  ALEX - Żagań 1 146
20  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 1 144
21  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 1 124
22  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra 1 117
23  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 1 86
24  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  ASTRA - Szczecin 1 63
25  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 1 32

 

Top


 

 

Senior III+IV Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław 6 1741
2  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. 5 1443
3  Suszczewski Adam  Król Elżbieta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 5 1272
4  Stępień Robert  Stępień Arleta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 8 1239
5  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław 7 1030
6  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów 8 1022
7  Szlendak Robert  Szlendak Katarzyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 815
8  Stańczyk Jerzy  Stańczyk Anna  NDK - Nowa Sól 6 727
9  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 10 684
10  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól 9 632
11  Ponto Włodzimierz  Ponto Monika  ASTRA - Szczecin 2 631
12  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  MASTER DANCE - Gliwice 7 607
13  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 6 600
14  Oruba Andrzej  Bujnicka Magdalena  BLUE CLASSIC - Warszawa 4 579
15  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 490
16  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica 7 327
17  Filip Grzegorz  Filip Izabella  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 4 298
18  Dziok Rafał  Matuszczak-Dziok Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra 4 268
19  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów 4 216
20  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 2 205
21  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów 1 200
22  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  ASTRA - Szczecin 3 198
23  Szajkowski Jan  Szajkowska Helena  GRACJA - Zielona Góra 1 198
24  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra 1 198
25  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 1 198
26  Pasierb Tadeusz  Pasierb Teresa  DANCELOOK - Gliwice 1 172
27  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 2 162
28  Serafin Artur  Serafin Alicja  ALFA-ASTRA - Stargard 2 157
29  Szczytowski Andrzej  Maciejewska Danuta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 144
30  Waldron Michael  Zabochnicka Anita  WIR - Mysłowice 1 144
31  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  ALEX - Żagań 1 119
32  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość 3 113
33  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin 2 109
34  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 2 93
35  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra 1 90
36  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 1 90
37  Linek Krzysztof  Linek Małgorzata  MYKA - Zamość 1 79
38  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków 2 78
39  Obłąk Wojciech  Obłąk Małgorzata  DIAMENT - Wrocław 3 65
40  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 1 21
41  Czop Włodzimierz  Piwkowska-Bień Małgorzata  SAMBA - Tarnobrzeg 1 15
42  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 1 15

 

Top


W Rankingu PTT Seniorów uwzględniono turnieje Open:

1 - 13.01.2018, "Marina" Grand Prix Seniorów PTT, Nielisz

2 - 3.03.2018, Mistrzostwa Okręgu Zachodniopomorskiego PTT, Szczecin

3 - 17.03.2018, VIII Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

4 - 25.03.2018, Integracyjny OTTT o Grand Prix Burmistrza Wołowa, Wołów

5 - 14.04.2018, I Diamentowy OTTT - Grand Prix Seniorów, Kąty Wrocławskie

6 - 15.04.2018, OTTT Wiosna 2018, Suchy Las

7 - 22.04.2018, Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT, Świdnica

8 - 29.04.2018, Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT, Przeźmierowo

9 - 12.05.2018, Konwaliowy OTTT - Grand Prix Seniorów PTT, Zielona Góra

10 - 3.06.2018, "Uśmiech Dziecka" o Puchar Burmistrza Brzegu Dolnego, Brzeg Dolny

11 - 9.06.2018, Polish Open Championships, Karpacz

12 - 10.06.2018, Polish Open Championships, Karpacz

13 - 16.06.2018, "Solny" Grand Prix Seniorów, Nowa Sól

14 - 22.09.2018, "Bal 2018" - Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

15 - 29.09.2018, Mistrzostwa Okręgu Śląskiego PTT, Radzionków

16 - 6.10.2018, Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT, Baboszewo

17 - 6.10.2018, Festiwal Tańca, Leszno

18 - 7.10.2018, Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego PTT, Świebodzice

19 - 13.10.2018, Grand Prix Seniorów "Galen Dance Festiwal", Bieruń

20 - 21.10.2018, Mistrzostwa Polski PTT w tańcach standardowych, Szczecin

21 - 27.10.2018, Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Łańcut

 

 


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48 12 414 27 39 / +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT