Ranking PTT


 

 

 

Klasyfikacja Rankingu PTT Seniorów 2018

 

Regulamin Rankingu PTT oraz sposób naliczania punktów znajduje się na stronie PTT

Aktualizacja: 14-10-2018

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Burlaga Robert  Witkowska Katarzyna  MARGO - Leszno 9 1072
2  Miklas Mikołaj  Tomczak Barbara  DZIUPLA - Poznań 5 627
3  Szafrański Adam  Gawrońska Marta  SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole 4 605
4  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 6 589
5  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 477
6  Głowacki Rafał  Pietrucha-Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów 4 460
7  Hamerliński Maciej  Nawrocka Katarzyna  FINEZJA - Poznań 3 439
8  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin 1 207
9  Szczerbo-Niefiedowicz Marek  Szymkowiak Marzena  ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól 1 198
10  Marzec Łukasz  Marzec Karolina  ALFA-ASTRA - Stargard 1 121
11  Ficenes Paweł  Ficenes Magdalena  MARENGO - Dąbrowa Górnicza 2 118
12  Typański Paweł  Typańska Dorota  FINEZJA - Poznań 1 68
13  Wiczyński Rafał  Zamelczyk Agnieszka  DANCE CENTER - Poznań 1 15

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  FINEZJA - Poznań 7 1194
2  Andrzejewski Wojciech  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra 6 558
3  Miklas Mikołaj  Tomczak Barbara  DZIUPLA - Poznań 4 513
4  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 6 510
5  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 477
6  Nadolny Robert  Piotrowska Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 294
7  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin 2 210
8  Szczerbo-Niefiedowicz Marek  Szymkowiak Marzena  ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól 1 198
9  Haerer Manfred  Piotrowska Arleta  PIETRZYK - Wrocław 3 154
10  Marzec Łukasz  Marzec Karolina  ALFA-ASTRA - Stargard 1 121
11  Kuś Arkadiusz  Kuś Anna  RIVIERA Warszawa 1 78
12  Dobrakowski Janusz  Maliszewska Beata  KIEPURA - Sosnowiec 1 68

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CANTINERO - Tomaszów Maz. 10 1355
2  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań 6 1275
3  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  ST LEWANDOWSKI Bernard 6 1045
4  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań 9 711
5  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 6 649
6  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 3 541
7  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól 5 322
8  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól 2 262
9  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia 2 206
10  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów 2 173
11  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 163
12  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 1 151
13  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin 1 150
14  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra 1 148
15  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra 1 119
16  Nadolny Robert  Kubalska Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 107
17  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin 1 92
18  Sosiński Andrzej  Strycharz Ewa  GRACJA - Zielona Góra 1 90
19  Król Robert  Król Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle 1 86
20  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 2 75
21  Niewiadomski Paweł  Lus-Sałdyka Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 50
22  Wyrwas Przemysław  Wyrwas Lidia  DANCE CENTER - Poznań 1 50
23  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ASTRA - Koszalin 2 47
24  Boćkowski Michał  Iwanienko Beata  ELITE DANCE - Warszawa 1 32

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  ArtDance - Kraków 11 1705
2  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  ST LEWANDOWSKI Bernard 6 1122
3  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź 8 915
4  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 4 396
5  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól 5 361
6  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól 2 273
7  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 4 228
8  Drożdżyński Jarosław  Karpińska Aleksandra  FINEZJA - Poznań 1 198
9  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów 2 155
10  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA 2 155
11  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra 1 148
12  Wieroński Cezary  Zejmowicz Izabela  RIVIERA Warszawa 3 141
13  Król Robert  Król Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle 2 124
14  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra 1 119
15  Baran Bogusław  Karpeta Renata  SEMPRE - Kraków 2 118
16  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia 2 103
17  Sosiński Andrzej  Strycharz Ewa  GRACJA - Zielona Góra 1 90
18  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 1 86
19  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 2 82
20  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra 2 65
21  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin 1 63
22  Mituś Antoni  Mituś Olga  DIAMENT - Wrocław 2 59
23  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia 2 33
24  Boćkowski Michał  Iwanienko Beata  ELITE DANCE - Warszawa 1 15

 

Top

 

 

Senior III+IV Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 5 1110
2  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  MASTER DANCE - Gliwice 7 1034
3  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. 4 929
4  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 9 749
5  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 5 655
6  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól 8 605
7  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra 3 555
8  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 5 513
9  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 365
10  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 2 303
11  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław 3 256
12  Szajkowski Jan  Szajkowska Helena  GRACJA - Zielona Góra 1 198
13  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków 2 193
14  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 2 190
15  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 2 154
16  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  ALEX - Żagań 1 146
17  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 1 124
18  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra 1 117
19  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 1 86
20  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  ASTRA - Szczecin 1 63
21  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 1 32

 

Top


 

 

Senior III+IV Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Stępień Robert  Stępień Arleta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 7 1054
2  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław 4 1036
3  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław 7 1030
4  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. 4 1020
5  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów 7 814
6  Stańczyk Jerzy  Stańczyk Anna  NDK - Nowa Sól 6 727
7  Suszczewski Adam  Król Elżbieta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 3 692
8  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól 8 516
9  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 9 512
10  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 5 438
11  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  MASTER DANCE - Gliwice 6 407
12  Ponto Włodzimierz  Ponto Monika  ASTRA - Szczecin 1 337
13  Dziok Rafał  Matuszczak-Dziok Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra 4 268
14  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 251
15  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 2 205
16  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 1 198
17  Szajkowski Jan  Szajkowska Helena  GRACJA - Zielona Góra 1 198
18  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica 6 183
19  Filip Grzegorz  Filip Izabella  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 180
20  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  ASTRA - Szczecin 2 168
21  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 2 162
22  Oruba Andrzej  Bujnicka Magdalena  BLUE CLASSIC - Warszawa 2 154
23  Szlendak Robert  Szlendak Katarzyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 147
24  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  ALEX - Żagań 1 119
25  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość 3 113
26  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin 2 109
27  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 2 93
28  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra 1 90
29  Linek Krzysztof  Linek Małgorzata  MYKA - Zamość 1 79
30  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków 2 78
31  Obłąk Wojciech  Obłąk Małgorzata  DIAMENT - Wrocław 3 65
32  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów 3 45
33  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 1 21
34  Serafin Artur  Serafin Alicja  ALFA-ASTRA - Stargard 1 18
35  Czop Włodzimierz  Piwkowska-Bień Małgorzata  SAMBA - Tarnobrzeg 1 15
36  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 1 15

 

Top


W Rankingu PTT Seniorów uwzględniono turnieje Open:

1 - 13.01.2018, "Marina" Grand Prix Seniorów PTT, Nielisz

2 - 3.03.2018, Mistrzostwa Okręgu Zachodniopomorskiego PTT, Szczecin

3 - 17.03.2018, VIII Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

4 - 25.03.2018, Integracyjny OTTT o Grand Prix Burmistrza Wołowa, Wołów

5 - 14.04.2018, I Diamentowy OTTT - Grand Prix Seniorów, Kąty Wrocławskie

6 - 15.04.2018, OTTT Wiosna 2018, Suchy Las

7 - 22.04.2018, Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT, Świdnica

8 - 29.04.2018, Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT, Przeźmierowo

9 - 12.05.2018, Konwaliowy OTTT - Grand Prix Seniorów PTT, Zielona Góra

10 - 3.06.2018, "Uśmiech Dziecka" o Puchar Burmistrza Brzegu Dolnego, Brzeg Dolny

11 - 9.06.2018, Polish Open Championships, Karpacz

12 - 10.06.2018, Polish Open Championships, Karpacz

13 - 16.06.2018, "Solny" Grand Prix Seniorów, Nowa Sól

14 - 22.09.2018, "Bal 2018" - Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

15 - 29.09.2018, Mistrzostwa Okręgu Śląskiego PTT, Radzionków

16 - 6.10.2018, Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT, Baboszewo

17 - 6.10.2018, Festiwal Tańca, Leszno

18 - 7.10.2018, Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego PTT, Świebodzice

19 - 13.10.2018, Grand Prix Seniorów "Galen Dance Festiwal", Bieruń

 

 


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48 12 414 27 39 / +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT