Ranking PTT


 

 

 

Klasyfikacja Rankingu PTT Seniorów 2018

 

Regulamin Rankingu PTT oraz sposób naliczania punktów znajduje się na stronie PTT

Aktualizacja: 13-05-2018

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Miklas Mikołaj  Tomczak Barbara  DZIUPLA - Poznań 4 505
2  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 477
3  Hamerliński Maciej  Nawrocka Katarzyna  FINEZJA - Poznań 3 439
4  Burlaga Robert  Witkowska Katarzyna  MARGO - Leszno 5 405
5  Szafrański Adam  Gawrońska Marta  Szkoła Tańca SPARTA Opole 3 254
6  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 209
7  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin 1 207
8  Głowacki Rafał  Pietrucha-Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów 2 202
9  Szczerbo-Niefiedowicz Marek  Szymkowiak Marzena  ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól 1 198
10  Marzec Łukasz  Marzec Karolina  ALFA-ASTRA - Stargard 1 121
11  Wiczyński Rafał  Zamelczyk Agnieszka  DANCE CENTER - Poznań 1 15

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 477
2  Miklas Mikołaj  Tomczak Barbara  DZIUPLA - Poznań 3 387
3  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  FINEZJA - Poznań 3 371
4  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 249
5  Nadolny Robert  Piotrowska Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 225
6  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin 2 210
7  Szczerbo-Niefiedowicz Marek  Szymkowiak Marzena  ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól 1 198
8  Andrzejewski Wojciech  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra 3 151
9  Marzec Łukasz  Marzec Karolina  ALFA-ASTRA - Stargard 1 121
10  Kuś Arkadiusz  Kuś Anna  RIVIERA Warszawa 1 78
11  Haerer Manfred  Piotrowska Arleta  PIETRZYK - Wrocław 1 36

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań 3 547
2  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań 6 474
3  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  ST LEWANDOWSKI Bernard 3 436
4  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 4 428
5  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 2 295
6  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól 4 285
7  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól 2 262
8  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia 2 206
9  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 2 166
10  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 1 151
11  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin 1 150
12  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra 1 148
13  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra 1 119
14  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 105
15  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów 1 104
16  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin 1 92
17  Sosiński Andrzej  Strycharz Ewa  GRACJA - Zielona Góra 1 90
18  Król Robert  Król Katarzyna  Centrum Tańca FIESTA K-Koźle 1 86
19  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 1 59
20  Boćkowski Michał  Iwanienko Beata  ELITE DANCE - Warszawa 1 32

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  ST LEWANDOWSKI Bernard 3 424
2  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź 4 379
3  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  ArtDance - Kraków 3 354
4  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól 4 275
5  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól 2 273
6  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 272
7  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 4 228
8  Drożdżyński Jarosław  Karpińska Aleksandra  FINEZJA - Poznań 1 198
9  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra 1 148
10  Król Robert  Król Katarzyna  Centrum Tańca FIESTA K-Koźle 2 124
11  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra 1 119
12  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia 2 103
13  Sosiński Andrzej  Strycharz Ewa  GRACJA - Zielona Góra 1 90
14  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 1 86
15  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów 1 68
16  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin 1 63
17  Mituś Antoni  Mituś Olga  DIAMENT - Wrocław 2 59
18  Wieroński Cezary  Zejmowicz Izabela  RIVIERA Warszawa 2 35
19  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia 2 33
20  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra 1 15
21  Boćkowski Michał  Iwanienko Beata  ELITE DANCE - Warszawa 1 15
22  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 1 14

 

Top

 

 

Senior III+IV Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 4 529
2  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. 3 478
3  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  MASTER DANCE - Gliwice 3 372
4  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól 4 360
5  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 5 346
6  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 1 198
7  Szajkowski Jan  Szajkowska Helena  GRACJA - Zielona Góra 1 198
8  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 2 190
9  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław 2 187
10  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 2 154
11  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  ALEX - Żagań 1 146
12  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 1 124
13  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 1 120
14  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra 1 117
15  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 1 86
16  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 1 78
17  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków 1 69
18  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  ASTRA - Szczecin 1 63

 

Top


 

 

Senior III+IV Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław 5 658
2  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. 3 554
3  Stańczyk Jerzy  Stańczyk Anna  NDK - Nowa Sól 4 421
4  Stępień Robert  Stępień Arleta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 3 349
5  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 4 336
6  Suszczewski Adam  Król Elżbieta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 2 312
7  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól 4 295
8  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław 2 260
9  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 2 205
10  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów 3 200
11  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 1 198
12  Szajkowski Jan  Szajkowska Helena  GRACJA - Zielona Góra 1 198
13  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 5 180
14  Filip Grzegorz  Filip Izabella  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 180
15  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  ASTRA - Szczecin 2 168
16  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 2 162
17  Szlendak Robert  Szlendak Katarzyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 147
18  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica 4 131
19  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  ALEX - Żagań 1 119
20  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  MASTER DANCE - Gliwice 3 111
21  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin 2 109
22  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra 1 90
23  Dziok Rafał  Matuszczak-Dziok Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra 2 87
24  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 1 36
25  Obłąk Wojciech  Obłąk Małgorzata  DIAMENT - Wrocław 2 35
26  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 1 21
27  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków 1 20
28  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość 1 19
29  Oruba Andrzej  Bujnicka Magdalena  BLUE CLASSIC - Warszawa 1 18
30  Czop Włodzimierz  Piwkowska-Bień Małgorzata  SAMBA - Tarnobrzeg 1 15
31  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów 1 15

 

Top


W Rankingu PTT Seniorów uwzględniono turnieje Open:

1 - 13.01.2018, "Marina" Grand Prix Seniorów PTT, Nielisz

2 - 3.03.2018, Mistrzostwa Okręgu Zachodniopomorskiego PTT, Szczecin

3 - 17.03.2018, VIII Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

4 - 25.03.2018, Integracyjny OTTT o Grand Prix Burmistrza Wołowa, Wołów

5 - 14.04.2018, I Diamentowy OTTT - Grand Prix Seniorów, Kąty Wrocławskie

6 - 15.04.2018, OTTT Wiosna 2018, Suchy Las

7 - 22.04.2018, Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT, Świdnica

8 - 29.04.2018, Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT, Przeźmierowo

9 - 12.05.2018, Konwaliowy OTTT - Grand Prix Seniorów PTT, Zielona Góra

 

 


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48 12 414 27 39 / +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT