Grand Prix Seniorów C-Open 2016


 

 

 

Klasyfikacja Grand Prix Seniorów C-Open 2016

 

W klasyfikacji Grand Prix Seniorów C-Open uwzględniono turnieje:

1 - 2.04.2016, VI Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

2 - 16.04.2016, Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL RESOVIA - Grand Prix Seniorów PTT, Rzeszów

3 - 14.05.2016, Miodowe Grand Prix Seniorów PTT, Kluczbork

4 - 24.09.2016, "BAL 2016" - Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

5 - 22.10.2016, "Uskrzydlone" Grand Prix Seniorów PTT, Kraków

6 - 3.12.2016, Festiwal Tańca Towarzyskiego "eMika 2016" Turniej Finałowy Grand Prix Seniorów PTT, Tarnów

 

Dorośli II Latin Standard Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Dorośli II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Kórnik Rzeszów Kluczbork Gliwice Kraków Tarnów
C Open C Open C Open C Open C Open C Open
Pary nieklasyfikowane
1  Głowacki Rafał  Pietrucha Justyna  AKSEL - Rzeszów       0                 0
1  Włoczewski Piotr  Dąbrowska Hanna  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań                       0  

 

Top

 

 

Dorośli II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Kórnik Rzeszów Kluczbork Gliwice Kraków Tarnów
C Open C Open C Open C Open C Open C Open
Pary nieklasyfikowane
1  Jastrzębski Jarosław  Róg Katarzyna Maria  SEMPRE - Kraków               0   0   0  

 

Top

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Kórnik Rzeszów Kluczbork Gliwice Kraków Tarnów
C Open C Open C Open C Open C Open C Open
1  Dąbek Artur  Dąbek Agnieszka  WIR - Mysłowice 199 0       0   97 52     0 50
2  Liszka Piotr  Piech Agnieszka  BAWINEK - Kraków 105 0   0       65 30 0 10    
Pary nieklasyfikowane
1  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 214             81 41 0 31 0 61

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Kórnik Rzeszów Kluczbork Gliwice Kraków Tarnów
C Open C Open C Open C Open C Open C Open
1  Nadolny Robert  Piotrowska Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 603 82 32     97 42 98 42 0 52 97 61
2  Liszka Piotr  Piech Agnieszka  BAWINEK - Kraków 204     0       82 31 0 41   50
Pary nieklasyfikowane
1  Rosik Karol  Laurowska Anna  RENN - Wrocław 229 66 10 0 41 81 31            
2  Dąbek Artur  Dąbek Agnieszka  WIR - Mysłowice 216         65 10 66 10     65  
3  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  FINEZJA - Poznań 109 98 11                    
4  Halama Paweł  Cieślik Iwona  BAWINEK - Kraków 81                     81  
5  Lichocki Tomasz  Lichocka Joanna  STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra 50 50                      
6  Kacprzak Przemysław  Kaczmarek-Kacprzak Agnieszka  TANGO - Gdynia 50             50          

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Kórnik Rzeszów Kluczbork Gliwice Kraków Tarnów
C Open C Open C Open C Open C Open C Open
1  Król Robert  Król Katarzyna  Centrum Tańca FIESTA K-Koźle 787 101 52 83   86 63 86 65 70 44 103 34
2  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  Klub Sportowy Polski Taniec 633 42 30 99   102 105 102 86       67
3  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  TABOR - Jelenia Góra 321 85       43         66 71 56
4  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  ST Krystian Krzemiński - BŁONIE 305 69   67 83         43   33 10
5  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań 281 31   51 40 32 30 32   32   22 11
6  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia 141 20       20   70   21   10  
7  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  ST. KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 61         20   21   10   10  
Pary nieklasyfikowane
1  Orzażewski Remigiusz  Zabochnicka Anita  MASTER DANCE - Gliwice 240             54 43 54 33 44 12
2  Teresiński Krzysztof  Teresińska Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 172         70       102      
3  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 141                 86   55  
4  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów 132                     87 45
5  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  Kuźnia Tańca Kraków 65             43 11   11    
6  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól 54         54              
7  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 53 53                      
8  Bajer Wojciech  Jagiełło-Bajer Barbara  SzT eMiKa - Tarnów 40     40                  
9  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 20             10 10        

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Kórnik Rzeszów Kluczbork Gliwice Kraków Tarnów
C Open C Open C Open C Open C Open C Open
1  Król Robert  Król Katarzyna  Centrum Tańca FIESTA K-Koźle 993 91 46 85 54 103 107 102 67 101 54 100 83
2  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  Klub Sportowy Polski Taniec 754 75 68 101 86 87 86 70 56       125
3  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź 645 48 12 53   71 54 86 88 85 86   62
4  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia 290 37 11     33 10 54 11 42   52 40
5  Zaborowski Roman  Kubalska Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 187 25 14   10 11 11 43 12 20   41  
Pary nieklasyfikowane
1  Stryjewski Jacek  Czarnocka Iwona  ELITE DANCE - Warszawa 312 107 35 42 65         31 32    
2  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 226 59   69   55 43            
3  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów 135                     84 51
4  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 121                 53   68  
5  Teresiński Krzysztof  Teresińska Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 113         44       69      
6  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  Kuźnia Tańca Kraków 99             21 13   65    
7  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław 52 10 10         32          
8  Damski Bartłomiej  Damska Agnieszka  ST Krystian Krzemiński - BŁONIE 51 10   31   10              
9  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość 50     20               30  
10  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 27 14 13                    
11  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 25 25                      
12  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól 22         22              
13  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 20             10 10        
14  Mituś Antoni  Mituś Olga  DIAMENT - Wrocław 12 12                      
15  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  TABOR - Jelenia Góra 12 12                      

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Kórnik Rzeszów Kluczbork Gliwice Kraków Tarnów
C Open C Open C Open C Open C Open C Open
1  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1075 105 87 104 108 103 65 106 87 99 107   104
2  Tygielski Jarosław  Tygielska Małgorzata  ŁDK - Łódź 732 73 44 88 66 71 107 90 108     23 62
3  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 594 24 66 56 44 55 43 47 66 83 54 56  
4  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  MASTER DANCE - Gliwice 559 89 55 72 55 87 32       65 104  
5  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 291         22 11 14 11 67 43 72 51
6  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  ST Krystian Krzemiński - BŁONIE 130 12 11 12 11 11   11 12     10 40
7  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 126     23   33   25       45  
8  Juszczyk Zdzisław  Fassa Wanda  ST NOVOMEX Opole 82 12 10 10 10 10 10   10   10    
9  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 79 11   11       12     11 34  
Pary nieklasyfikowane
1  Romanowski Witold  Romanowska Grażyna  MASTER DANCE - Gliwice 316             58 55   32 88 83
2  Stańczyk Jerzy  Stańczyk Anna  NDK - Nowa Sól 229 57         54 74 44        
3  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra 103 46       44   13          
4  Dąbek Wacław  Dąbek Halina  WIR - Mysłowice 71             10   51   10  
5  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 69             36 33        
6  Andruch Krzysztof  Lisiewicz Anna  ŁDK - Łódź 56     45 11                
7  Gregor Bogdan  Gregor Dorota  GRACJA - Zielona Góra 46 35 11                    
8  Srokosz Wojciech  Srokosz Małgorzata  ZORBA - Mykanów 40                 40      
9  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów 34     34                  
10  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów 12                     12  
11  Szczytowski Andrzej  Maciejewska Danuta  TABOR - Jelenia Góra 10 10                      

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Kórnik Rzeszów Kluczbork Gliwice Kraków Tarnów
C Open C Open C Open C Open C Open C Open
1  Stępień Robert  Stępień Arleta  ST. KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 1313 110 111 108 110 106 108 108 127 103 107 89 126
2  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 920 51 47 92 89 90 55 49 64 87 86 105 105
3  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  MASTER DANCE - Gliwice 534 40 58 60 68 74 44       54 73 63
4  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 470 62 12 16 11 36 12 76 85 71 32 57  
5  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów 297 78 14     58 11 92   44      
6  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 125 14   13   11   14 10 10 10 13 30
7  Dąbek Wacław  Dąbek Halina  WIR - Mysłowice 96 16   14   12   10   33   11  
8  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów 70 12       13   13   22   10  
9  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 68     15   14   15       24  
10  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 58 12   11       12     11 12  
Pary nieklasyfikowane
1  Stańczyk Jerzy  Stańczyk Anna  NDK - Nowa Sól 437 94 90       87 60 106        
2  Linek Krzysztof  Linek Małgorzata  MYKA - Zamość 202     76 46 47 33            
3  Romanowski Witold  Romanowska Grażyna  MASTER DANCE - Gliwice 177             27 31   43 35 41
4  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów 173     38 34         55   46  
5  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra 92 29       25   38          
6  Zawadzki Aleksander  Zawadzka Ewa  FANTAZJA - Kraków 78 18 11 49                  
7  Filip Grzegorz  Filip Izabella  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 69 16 14 27 12                
8  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 69             16 53        
9  Juszczyk Zdzisław  Fassa Wanda  ST NOVOMEX Opole 60 10 10 10 10 10 10            
10  Gregor Bogdan  Gregor Dorota  GRACJA - Zielona Góra 15 15                      
11  Ciebień Adam  Bijak Bożena  AKSEL - Rzeszów 11     11                  
12  Srokosz Wojciech  Srokosz Małgorzata  ZORBA - Mykanów 11                 11      
13  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  CIEŚLAK - Jelenia Góra 11             11          
14  Szczytowski Andrzej  Maciejewska Danuta  TABOR - Jelenia Góra 11 11                      

 

Top



Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48 12 414 27 39 / +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT