Pary


Pary kategorii Senior

 

Aktualizacja: 19-09-2020

 

Kolorem czerwonym oznaczono pary lub kluby bez opłat zarejestrowanych w bazie.

(No column name)

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Kategoria Standard Latin
Klasa Premium Klasa Premium
1  Adam Ryszard  Jałtuszewska-Adam Krystyna  GRACJA - Zielona Góra Senior IV F 0 F 0
2  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin Senior II D 4 D 1
3  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 1 E 5
4  Bajer Wojciech  Jagiełło-Bajer Barbara  THOMAS DANCE - Kraków Senior II D 0 D 0
5  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów Senior III D 7 C 4
6  Banasiak Marcin  Banasiak Agnieszka  4STEP - Siechnice Senior II E 0 F 0
7  Baran Bogusław  Karpeta Renata  SEMPRE - Kraków Senior III C 3 C 2
8  Baran Michał  Dyk Ewa  ESENS - Wrocław Senior I A 3 A 8
9  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III C 0 D 0
10  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 E 0
11  Bareła Jarosław  Wieczorek-Bareła Monika  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II E 0 D 0
12  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań Senior II   S
13  Bartuś Wojciech  Pawlik-Bartuś Agnieszka  SEMPRE - Kraków Senior II F 3 F 0
14  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław Senior III S B 9
15  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów Senior III B 0 B 0
16  Becla Wacław  Becla Alina  SENSO - Rzeszów Senior III F 4 E 0
17  Berkop Mirosław  Berkop Magdalena  WIR - Mysłowice Senior II E 1 F 0
18  Betlej Sebastian  Betlej Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle Senior II E 0 F 4
19  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań Senior II E 0 A 0
20  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II D 1 C 0
21  Blacha Leszek  Blacha Beata  TEAM Ornontowice Senior II F 0 F 0
22  Bobula Konrad  Uram Aneta  PODKARPACIE - Jasło Senior I F 2 F 2
23  Boćkowski Michał  Iwanienko Beata  ELITE DANCE - Warszawa Senior III F 1 F 1
24  Bogucki Władysław  Kobus-Bogucka Agnieszka  BLUE CLASSIC - Warszawa Senior III C 6 D 5
25  Bolbotenko Vadym  Bolbotenko Inga  JEDYNKA - Łódź Senior II E 0 F 0
26  Bolesta Robert  Sołdyńska Monika  King Dance - Koszalin Senior II F 1 F 1
27  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin Senior II E 4 E 1
28  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin Senior II D 0 D 0
29  Brewczyński Piotr  Brewczyńska Edyta  PODKARPACIE - Jasło Senior II F 0 F 0
30  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  LEWANDOWSKI - Bolesławiec Senior II S A 1
31  Burlaga Robert  Witkowska Katarzyna  MARGO - Leszno Senior II   B 1
32  Chodorowski Bartosz  Szczepanik Marta Agata  RIVIERA Warszawa Senior I C 4 C 1
33  Choduń Andrzej  Lipińska-Dziki Izabela  MYKA - Zamość Senior II   F 2
34  Choduń Andrzej  Choduń Kaziniera  MYKA - Zamość Senior III F 2  
35  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II   S
36  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów Senior III S D 2
37  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów Senior III B 0 C 0
38  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik Senior III B 6 B 5
39  Ciebień Adam  Bijak-Ciebień Bożena  AKSEL - Rzeszów Senior III D 6 D 0
40  Cieplicki Władysław  Siembida Agnieszka  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior II E 5 F 2
41  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  ST IMPRESJA Kęty Senior III A 0 B 7
42  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice Senior I E 2 E 3
43  Czop Włodzimierz  Piwkowska-Bień Małgorzata  SAMBA - Tarnobrzeg Senior III D 2 D 0
44  Czylok Mariusz  Czylok Alicja  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior III D 1 D 0
45  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior II C 0 B 0
46  Damski Bartłomiej  Damska Agnieszka  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II E 3 F 0
47  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków Senior III S S
48  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra Senior III D 0 D 1
49  Dańko Przemysław  Wójcik Nina  LEWANDOWSKI - Bolesławiec Senior II B 0 A 10
50  Dębicki Jarosław  Kobzarska-Bar Barbara  PIETRZYK - Wrocław Senior II E 0 F 3
51  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior II C 0 C 0
52  Dobaczewski Adam  Dobaczewska Lucyna  FAN - Toruń Senior III F 0 F 0
53  Dobrakowski Janusz  Maliszewska Beata  KIEPURA - Sosnowiec Senior I S D 3
54  Dobrakowski Rafał  Dobrakowska Anna  BALLARE - Częstochowa Senior II S A 0
55  Drożdżyński Jarosław  Karpińska Aleksandra  FINEZJA - Poznań Senior II B 0 C 5
56  Dudziński Dariusz  Dudzińska Anna  Śląski Klub Taneczny - Katowice Senior III F 0 F 0
57  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków Senior II D 6 D 3
58  Działowski Jacek  Działowska Maria  SENSO - Rzeszów Senior III D 0 E 2
59  Dziok Rafał  Matuszczak-Dziok Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra Senior III B 1 E 0
60  Falandysz Lech  Olszańska Agnieszka  TANGO - Gdynia Senior III C 0 C 0
61  Fedko Adam  Fedko Joanna  MISTRAL - Tarnowskie Góry Senior I S S
62  Ficenes Paweł  Ficenes Magdalena  DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza Senior I F 0 E 3
63  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. Senior III D 2 C 1
64  Filip Grzegorz  Filip Izabella  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior IV C 9
65  Filipczak Dariusz  Filipczak Wioletta  ELITE DANCE - Szczecin Senior II F 0 F 0
66  Florek Grzegorz  Florek Monika  BALANS - Lublin Senior II F 0 E 0
67  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice Senior III D 4 D 4
68  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA - Poznań Senior I B 0 B 1
69  Gąsiewski Wojciech  Stojałowska Anna  TANGO - Gdynia Senior IV F 0 F 0
70  Gąsiur Michał  Kuźniar Paulina  AKSEL - Rzeszów Senior I D 1 D 0
71  Glanert Ludwik  Glanert Karolina  GOLD DANCE UTW Żory Senior IV F 1 F 2
72  Głębocki Grzegorz  Głębocka Urszula  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III D 0 D 1
73  Głowacki Rafał  Pietrucha-Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów Senior I B 0 S
74  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków Senior IV D 1 D 0
75  Gontaszewski Wojciech  Juszczyk-Gontaszewska Marzena  AKSEL - Rzeszów Senior III D 0 D 0
76  Gońda Mirosław  Gońda Barbara  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III F 1 F 0
77  Górski Jędrzej  Górska Iwona  KIEPURA - Sosnowiec Senior II A 5 S
78  Grodecki Paweł  Grodecka Renata  ASTRA - Szczecin Senior III F 0 F 0
79  Gryń Karol  Łaszczyk Joanna  SEMPRE - Kraków Senior I E 2 E 0
80  Grzechnik Artur  Grzechnik Czesława  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie Senior II E 0
81  Haerer Manfred  Piotrowska Arleta  PIETRZYK - Wrocław Senior I B 7 D 2
82  Haraś Stanisław  Haraś Diana  FINEZJA - Poznań Senior II F 3 E 0
83  Harazim Szymon  Harazim Kinga  POLISH CLUB - Warszawa Senior I A 0 S
84  Heymann Włodzimierz  Heymann Violetta  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior III D 0 F 0
85  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin Senior III A 0 S
86  Homoncik Marek  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra Senior II B 8 B 7
87  Hull Andrzej  Kucharczyk Barbara  IDEA - Kraków Senior I C 3 S
88  Jabłoński Adam  Głowacka Dorota  JEDYNKA - Łódź Senior III F 0 F 0
89  Jabłoński Adam  Borys Marlena  KADRYL - Białystok Senior I A 2 B 1
90  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard Senior II E 0 E 0
91  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN - Toruń Senior III C 0 F 0
92  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II B 0 B 6
93  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III A 1 S
94  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce Senior II D 5 C 1
95  Jastrzębski Jacek  Jastrzębska Bogumiła  WIR - Mysłowice Senior I E 0 E 0
96  Jastrzębski Jarosław  Róg Katarzyna Maria  SEMPRE - Kraków Senior I C 3
97  Jaszczak Szymon  Jaszczak Anna  SŁOŃCE - Poznań Senior I E 4 E 4
98  Jaszewski Jacek  Jaszewska Bożena  SENSO - Rzeszów Senior III F 1 F 0
99  Jaszewski Tomasz  Kotarba Alicja  GRACJA - Zielona Góra Senior I S S
100  Jaśkiewicz Dariusz  Jaśkiewicz Anna  IGLICA - Wrocław Senior IV D 1 D 0
101  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  IMPERIA - Kraków Senior II S D 1
102  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno Senior II D 1 E 6
103  Jędrusiak Rafał  Grończak Ewa  WIR - Mysłowice Senior II F 0 F 0
104  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin Senior II C 0 C 0
105  Jonczyk Maciej  Jonczyk Olga  BLUE CLASSIC - Warszawa Senior I B 0 B 8
106  Jończyk Piotr  Mikita Joanna  KADRYL - Białystok Senior III C 0 D 0
107  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior III D 1 B 1
108  Juszczyk Zdzisław  Fassa Wanda  MAESTRO - Opole Senior IV C 0 C 0
109  Kacprzak Dariusz  Kacprzak Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II F 0 B 0
110  Kaleta Mateusz  Kaleta Anna  KARISMA Kraków Senior I B 4 B 3
111  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 0 D 0
112  Karwatowski Michał  Szcześniak Beata  BAWINEK - Kraków Senior I A 8 B 7
113  Kashyna Adam  Kashyna Marta  DZIUPLA - Poznań Senior II F 1 F 2
114  Kasprzycki Radosław  Zwolińska Justyna  PERFECT STYL - Kraków Senior I C 0 C 0
115  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I B 2 S
116  Kępczyński Andrzej  Kępczyńska Anna  RIVIERA Warszawa Senior II C 3 F 0
117  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia Senior III B 2 A 3
118  Klimas Roman  Klimas Maria  FINEZJA - Poznań Senior IV E 1 E 2
119  Klimaszewski Krzysztof  Sokół Małgorzata  DŻET - Rzeszów-Boguchwała Senior I A 0 B 0
120  Klimaszyński Piotr  Tomaszewska Anna  TANGO - Gdynia Senior I A 3 A 0
121  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin Senior III E 4 E 2
122  Konarski Krzysztof  Kozakiewicz-Konarska Iwona  FINEZJA - Poznań Senior II F 0 C 0
123  Koniarz Tomasz  Ciślak Agata  BAWINEK - Kraków Senior I S B 0
124  Konopacki Rafał  Dubowska Małgorzata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II B 6 S
125  Koterba Kamil  Kwiatkowska Bogumiła  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior I E 3 E 0
126  Kowalewski Arkadiusz  Kowalewska Irena  ATHINA - Oława Senior II F 1 F 2
127  Kowalski Jan  Kowalska Krystyna  DIAMENT - Wrocław Senior IV F 0 F 0
128  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica Senior III B 2 F 0
129  Krekora Szczepan  Morawska - Krekora Anna  KUŹNIA TAŃCA - Kraków Senior I E 2 E 5
130  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec Senior II E 1 E 4
131  Król Robert  Król Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle Senior II B 0 B 0
132  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło Senior II B 1 B 1
133  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól Senior III B 0 B 0
134  Krzyszkowski Mariusz  Krzyszkowska Jolanta  DZIUPLA - Poznań Senior IV F 1 F 0
135  Kuban Adrian  Ugowska Joanna  TANGO - Gdynia Senior I B 0 A 0
136  Kucharski Krzysztof  Kucharska Ewa  DIAMENT - Wrocław Senior II F 3 F 0
137  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło Senior III D 0 D 0
138  Kulig Antoni  Sułkowska Danuta  SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole Senior IV F 3 F 2
139  Kulików Sławomir  Kulików Joanna  WIR - Mysłowice Senior II F 0 F 0
140  Kurczyński Wojciech  Kurczyńska Lidia  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. Senior IV F 0 F 0
141  Kurzyna Łukasz  Fałek-Kurzyna Katarzyna  JUMP - Janów Lubelski Senior I
142  Kuś Arkadiusz  Kuś Anna  CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA Senior I B 1 F 1
143  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów Senior II D 0 E 3
144  Kuźlak Marcin  Staniszewska Monika  DANCE IMPERIUM - Poznań Senior I F 3 E 4
145  Kyc Andrzej  Kyc Anna  AKSEL - Rzeszów Senior IV F 4 E 0
146  Lemieszek Michał  Gola Dominika  BALLROOM - Lublin Senior I S C 1
147  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. Senior III C 0 C 0
148  Linek Krzysztof  Linek Małgorzata  MYKA - Zamość Senior IV B 0 E 0
149  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV D 0 D 1
150  Lisowski Dawid  Maj Barbara  SEMPRE - Kraków Senior II E 4 E 0
151  Liszka Piotr  Piech Agnieszka  BAWINEK - Kraków Senior I D 6 D 3
152  Lubczyński Piotr  Lubczyńska Renata  ESENS - Wrocław Senior III D 0 E 2
153  Łaganowski Rafał  Łaganowska Magdalena  WIR - Mysłowice Senior II F 0 F 0
154  Łakus Grzegorz  Łakus Beata  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie Senior II F 0 E 1
155  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia Senior II C 5 C 1
156  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior II C 6 S
157  Maciejczyk Jan  Miechowska Karolina  Cor et Animus Senior I E 4 D 4
158  Majchrzyk Jakub  Wiśniewska Magdalena  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I E 0 F 4
159  Majnusz Maciej  Gehrke-Gut Hanna  KIEPURA - Wrocław Senior I D 0 F 0
160  Malendowicz Przemysław  Pawlik


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT